zagraliśmy futbol "na nie" bardzo poprawnie. Michniewicz zrealizował założenia z sytuacją dla Roberta włącznie. cała wina leży w niestrzelonym, nigdzie indziej. przeciez od wybrania Michniewicza było wiadomo co zagramy.
Wiedzieliśmy i chcieliśmy taką okazję i...
Z karniakami tak juz jest
A karny na kogo ?
Krytyka jak już coś to na caly zespół
Przecież my bedziemy musieli wygrać z Argentyną by wyjść z grupy
Zielu to było dno dna a tak nadup.ca podobno w napletach
Zagraliśmy jak piz.dy wszyscy
Kapitan niby wzór,czeka na pierwszą bramkę na MS i dał dupy
Dokl
to mamy go chwalić?
zepsuł karnego
no a co
Grając w taki sposób to my możemy wrócić do domu bez gola na tym turnieju
Ej na serio jak czytam to wasze pjerdolenie na Roberta to mnie chyba zaraz rozyebie
Ale na takie sytuację byliśmy przygotowani
Fartowny karny by tylko zamazał obraz
Zjebal ale nie oszukujmy się, niczego nie pokazaliśmy
Jakoś nikt nie ma odwagi powiedzieć lewemu że spapral
Zaprezentowali chyba najlepszy futbol dotychczas
A nasi mowia wraz z trenerem że dobrze było hehe i to zaglaskanie Robercika
Niemcy pewnie też
Jestem pewien że Argentyna mimo wtopy i tak wyjdzie
witam to niby duzo niespodzianek tylko orly telefonisty zgodnie z przewidywaniami
KibicInreru-to już 67
Niech wygra dziś jeszcze Kostaryka
Pare
To na koniec mistrzostw wyjedzie że dobre pate meczykow
W serie a też to ponoć przeszło
witam w sumie fajny ten mundial o tej porze roku, w lato to szkoda pogody marnowac a teraz ciemno zimno to akurat mozna meczyk na hom ofisie zalaczyc
Masakra
Wczoraj podawali, 60 pare minut
Na koniec mistrzostw chciałbym by gdzieś podano ile na tych MS zostało doliczonego czasu
No to po Argentynie kolejna sensacja Niemcy
Olali ich
Dawać var
Im dalej w las z tymi MS tym więcej zaskoczen
No w sumie może Kanada dziś wygra z Belgią haha
Ale jaxda hahaha
witam
Siemka Ave,Nasir
Na plus oczywiscie
Co tu się wyrabia na tych MS
witam pana niemca hahahahahha
mają Niemcy za swoją pychę. wcześniej Rudiger pajacował
ZROBILI TO
Oby tylko nie było że " na koniec i tak wygrywają Niemcy" hehe
Jeszcze jeden,jeszcze jeden...
Brawo Japonia
!
Japannnn
Nie może i nie wróci
ale duzo remisow na tym mundialu
Lukaku może wrócić do Chelsea w styczniu
Fyuto
yuto i jego 8 sezonów w Interze to ewidentnie błąd w matrixie
Forza Nagatomo
Piękny gest ze strony Chorwacji i Maroko tuż po Danii, Tunezji, Polsce i Meksyku
Kolejne reprezentacje postanowiły bojkotować mundial i nie strzelać bramek
piękna postawa
dokl
witam no herve pokazuje jak byc ultra chadem nawet majac zakola
Mi zapadalo w pamiec
To jak po karnym niesie ziomka
Calkowicie zapomialem o tym czlowieku
ja go kojarze tylko jak Zambie treneowal bo przypadkiem ogladlaem wtedy final PNA
Maroko bardzo fajnie się pokazało mimo tego że nie wyszli z grupy
mi już spodobał się jego styl 4 lata temu
no on już jakiś czas temu się przerzucił na karierę selekcjonera
Renardowi to chyba nie poszlo w pilce klubowej
dokl
xdd
A może Renard do Interu, a Inzaghi do Polski
chciałbym Pana Renarda na ławce trenerskiej Polski
witam moze podziekuj lepiej panu renardowi
chad nad chadami obecnie to Pan Herve Renard
Dziekuje, prowadź wszechpotezny Nasirze, Chadzie nad Chadami
najlepszy indeks sytosci
ziemniaki
Co bedzie najbardziej fit, co da mi sile zeby moc pomarzyc o formie takiej jak Twoja
Witam, na obiad bedzie pierś z kurczaka w panierce z serem, w cebuli z pieczarkami i mysle czy robic do tego frytki/ talarki czy ziemniaki, a moze ryz
witam co na obiad
Będę nagrywał nowy mikstejp do auta i spożyję obiad
witam ja wlasnie koncze poranne espresso za moment trening klatka biceps nastepnie pierwszy posilek wysokotluszczowy makro na priv jak cos nastepnie spacer
witamy
witam chadow witam dyskordow witam endru jakie plany na srode
Gorszy niz Polski?
ale nudy ten mecz,
brozek jaki plazowicz xd
aaa
I byliśmy na radiohead w Poznaniu
Wspólnego znajomego mieliśmy
a skąd znałeś kapice andy?
Xd
przeJaranego
jezu ale co to wrzucasz
To się Wam spodoba xD
https://www.youtube.com/watch?v=u2_NenqJRjM dobra łapcie
Powinny byc wlasnie zaznaczane w ramkę żeby nikt nie pominął