Archiwum shoutboksa

bobogol 23.11.2022 16:05

zagraliśmy futbol "na nie" bardzo poprawnie. Michniewicz zrealizował założenia z sytuacją dla Roberta włącznie. cała wina leży w niestrzelonym, nigdzie indziej. przeciez od wybrania Michniewicza było wiadomo co zagramy.

cuba 23.11.2022 16:05

Wiedzieliśmy i chcieliśmy taką okazję i...

ANIOL 23.11.2022 16:04

Z karniakami tak juz jest

cuba 23.11.2022 16:04

A karny na kogo ?

ANIOL 23.11.2022 16:04

Krytyka jak już coś to na caly zespół

cuba 23.11.2022 16:04

Przecież my bedziemy musieli wygrać z Argentyną by wyjść z grupy

ANIOL 23.11.2022 16:03

Zielu to było dno dna a tak nadup.ca podobno w napletach

ANIOL 23.11.2022 16:02

Zagraliśmy jak piz.dy wszyscy

cuba 23.11.2022 16:02

Kapitan niby wzór,czeka na pierwszą bramkę na MS i dał dupy

cuba 23.11.2022 16:02

Dokl

domin98 23.11.2022 16:01

to mamy go chwalić?

domin98 23.11.2022 16:01

zepsuł karnego

domin98 23.11.2022 16:01

no a co

KibicInteru 23.11.2022 16:01

Grając w taki sposób to my możemy wrócić do domu bez gola na tym turnieju

ANIOL 23.11.2022 16:01

Ej na serio jak czytam to wasze pjerdolenie na Roberta to mnie chyba zaraz rozyebie

cuba 23.11.2022 16:00

Ale na takie sytuację byliśmy przygotowani

KibicInteru 23.11.2022 16:00

Fartowny karny by tylko zamazał obraz

KibicInteru 23.11.2022 16:00

Zjebal ale nie oszukujmy się, niczego nie pokazaliśmy

cuba 23.11.2022 15:59

Jakoś nikt nie ma odwagi powiedzieć lewemu że spapral

KibicInteru 23.11.2022 15:58

Zaprezentowali chyba najlepszy futbol dotychczas

cuba 23.11.2022 15:58

A nasi mowia wraz z trenerem że dobrze było hehe i to zaglaskanie Robercika

KibicInteru 23.11.2022 15:58

Niemcy pewnie też

cuba 23.11.2022 15:57

Jestem pewien że Argentyna mimo wtopy i tak wyjdzie

Nasir 23.11.2022 15:56

witam to niby duzo niespodzianek tylko orly telefonisty zgodnie z przewidywaniami

cuba 23.11.2022 15:56

KibicInreru-to już 67

cuba 23.11.2022 15:55

Niech wygra dziś jeszcze Kostaryka

cuba 23.11.2022 15:55

Pare

cuba 23.11.2022 15:54

To na koniec mistrzostw wyjedzie że dobre pate meczykow

KibicInteru 23.11.2022 15:54

W serie a też to ponoć przeszło

Nasir 23.11.2022 15:54

witam w sumie fajny ten mundial o tej porze roku, w lato to szkoda pogody marnowac a teraz ciemno zimno to akurat mozna meczyk na hom ofisie zalaczyc

cuba 23.11.2022 15:53

Masakra

KibicInteru 23.11.2022 15:53

Wczoraj podawali, 60 pare minut

cuba 23.11.2022 15:52

Na koniec mistrzostw chciałbym by gdzieś podano ile na tych MS zostało doliczonego czasu

cuba 23.11.2022 15:51

No to po Argentynie kolejna sensacja Niemcy :D

cuba 23.11.2022 15:49

Olali ich

cuba 23.11.2022 15:49

Dawać var

cuba 23.11.2022 15:48

Im dalej w las z tymi MS tym więcej zaskoczen

cuba 23.11.2022 15:47

No w sumie może Kanada dziś wygra z Belgią haha

cuba 23.11.2022 15:46

Ale jaxda hahaha

Nasir 23.11.2022 15:46

witam

cuba 23.11.2022 15:46

Siemka Ave,Nasir

cuba 23.11.2022 15:45

Na plus oczywiscie

cuba 23.11.2022 15:45

Co tu się wyrabia na tych MS facepalm

Nasir 23.11.2022 15:45

witam pana niemca hahahahahha

AveCaesar 23.11.2022 15:45

mają Niemcy za swoją pychę. wcześniej Rudiger pajacował

cuba 23.11.2022 15:44

ZROBILI TO !! !!

cuba 23.11.2022 15:40

Oby tylko nie było że " na koniec i tak wygrywają Niemcy" hehe

cuba 23.11.2022 15:38

Jeszcze jeden,jeszcze jeden... :)

cuba 23.11.2022 15:36

gool

cuba 23.11.2022 15:36

Brawo Japonia !! !

cuba 23.11.2022 15:36

Japannnn

KibicInteru 23.11.2022 15:26

Nie może i nie wróci

KKazam 23.11.2022 15:09

ale duzo remisow na tym mundialu

Towarzysz 23.11.2022 15:00

Lukaku może wrócić do Chelsea w styczniu

Towarzysz 23.11.2022 15:00

Fyuto

Cny 23.11.2022 14:34

yuto i jego 8 sezonów w Interze to ewidentnie błąd w matrixie :D

KibicInteru 23.11.2022 14:24

Forza Nagatomo

Towarzysz 23.11.2022 13:27

Piękny gest ze strony Chorwacji i Maroko tuż po Danii, Tunezji, Polsce i Meksyku

Towarzysz 23.11.2022 13:26

Kolejne reprezentacje postanowiły bojkotować mundial i nie strzelać bramek

domin98 23.11.2022 13:14

piękna postawa

domin98 23.11.2022 13:13

dokl

Nasir 23.11.2022 13:06

witam no herve pokazuje jak byc ultra chadem nawet majac zakola

Dzonyy 23.11.2022 12:34

Mi zapadalo w pamiec

Dzonyy 23.11.2022 12:34

To jak po karnym niesie ziomka

Dzonyy 23.11.2022 12:30

Calkowicie zapomialem o tym czlowieku

Dzonyy 23.11.2022 12:30

ja go kojarze tylko jak Zambie treneowal bo przypadkiem ogladlaem wtedy final PNA

domin98 23.11.2022 12:30

Maroko bardzo fajnie się pokazało mimo tego że nie wyszli z grupy

domin98 23.11.2022 12:30

mi już spodobał się jego styl 4 lata temu

domin98 23.11.2022 12:29

no on już jakiś czas temu się przerzucił na karierę selekcjonera

Dzonyy 23.11.2022 12:28

Renardowi to chyba nie poszlo w pilce klubowej

domin98 23.11.2022 12:28

dokl

domin98 23.11.2022 12:28

xdd

FReeFonix 23.11.2022 12:27

A może Renard do Interu, a Inzaghi do Polski

domin98 23.11.2022 12:26

chciałbym Pana Renarda na ławce trenerskiej Polski

Nasir 23.11.2022 12:24

witam moze podziekuj lepiej panu renardowi

domin98 23.11.2022 12:24

chad nad chadami obecnie to Pan Herve Renard

FReeFonix 23.11.2022 12:23

Dziekuje, prowadź wszechpotezny Nasirze, Chadzie nad Chadami

Nasir 23.11.2022 12:23

najlepszy indeks sytosci

Nasir 23.11.2022 12:23

ziemniaki

FReeFonix 23.11.2022 12:23

Co bedzie najbardziej fit, co da mi sile zeby moc pomarzyc o formie takiej jak Twoja

FReeFonix 23.11.2022 12:23

Witam, na obiad bedzie pierś z kurczaka w panierce z serem, w cebuli z pieczarkami i mysle czy robic do tego frytki/ talarki czy ziemniaki, a moze ryz

Nasir 23.11.2022 12:22

witam co na obiad

FReeFonix 23.11.2022 12:22

Będę nagrywał nowy mikstejp do auta i spożyję obiad

Nasir 23.11.2022 12:21

witam ja wlasnie koncze poranne espresso za moment trening klatka biceps nastepnie pierwszy posilek wysokotluszczowy makro na priv jak cos nastepnie spacer

domin98 23.11.2022 12:21

witamy

Nasir 23.11.2022 12:20

witam chadow witam dyskordow witam endru jakie plany na srode

FReeFonix 23.11.2022 12:10

Gorszy niz Polski?

DragoDBZ 23.11.2022 11:49

ale nudy ten mecz,

minus09 23.11.2022 11:20

brozek jaki plazowicz xd

domin98 23.11.2022 11:18

aaa

andyvdm 23.11.2022 11:17

I byliśmy na radiohead w Poznaniu

andyvdm 23.11.2022 11:17

Wspólnego znajomego mieliśmy

domin98 23.11.2022 11:16

a skąd znałeś kapice andy?

andyvdm 23.11.2022 11:16

Xd

FReeFonix 23.11.2022 11:15

przeJaranego

domin98 23.11.2022 11:15

jezu ale co to wrzucasz

FReeFonix 23.11.2022 11:14

To się Wam spodoba xD

FReeFonix 23.11.2022 11:12

Powinny byc wlasnie zaznaczane w ramkę żeby nikt nie pominął

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się