Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 03.12.2022 17:32

o, wchodzi koleś co miał swego czasu 20 przyśpieszenia i szybkości

Imrahil 03.12.2022 17:31

depaj

crislk 03.12.2022 17:31

dumfries uratowal

minus09 03.12.2022 17:31

denzel top

Adriano_forever 03.12.2022 17:31

sprzedać!

Adriano_forever 03.12.2022 17:31

dumfris kot

Adriano_forever 03.12.2022 17:31

w drugą stronę by strzelił :D

Adriano_forever 03.12.2022 17:31

macie depaya xD

Imrahil 03.12.2022 17:30

no ruud van nistelrooy to nie jest

crislk 03.12.2022 17:29

chodzi ze malo skuteczny

Imrahil 03.12.2022 17:28

no przecie on wafel ten depaj

crislk 03.12.2022 17:28

zanim strafi to 3 musi spieprzyc

crislk 03.12.2022 17:28

lukaku

crislk 03.12.2022 17:28

ten depay jest jak kukaku

cuba 03.12.2022 17:26

Denzel dziś bardzo dobry występ

cuba 03.12.2022 17:26

Denzel szuka hat trick ast

pluto11 03.12.2022 17:26

Denzel dwie asysty

cuba 03.12.2022 17:24

Argentyna na mistrza :)

cuba 03.12.2022 17:23

Naszym

cuba 03.12.2022 17:22

Tu się nic nie zmieni ale to będzie na koniec " ale z grupy wyszlismy"

cuba 03.12.2022 17:21

Jasne że będę nadzym kibicował

cuba 03.12.2022 17:20

Dostaniemy pi pysku jutro,szczęście sięskończy

Adriano_forever 03.12.2022 17:20

to idź do łazienki i tam się wysraj

andyvdm 03.12.2022 17:20

Zesramy

cuba 03.12.2022 17:19

W karnych może

Adriano_forever 03.12.2022 17:19

Niemcy czekają do niedzieli z powrotem bo chcą tym samym samolotem wrócić z francuzami

Adriano_forever 03.12.2022 17:19

Jutro wygrywamy

cuba 03.12.2022 17:19

Francja

cuba 03.12.2022 17:19

Obym się mylił

cuba 03.12.2022 17:18

Franca bas jutro udusi

El_Imprezatore 03.12.2022 17:17

My stoimy i wybijamy. Tak zawana Laga Bonito

cuba 03.12.2022 17:16

My tam zwyczajnie tylko jesteśmy ;)

cuba 03.12.2022 17:15

Fakt El :)

El_Imprezatore 03.12.2022 17:15

Jak my nie gramy 😉

cuba 03.12.2022 17:15

I tak sobie kibicuję Argentynie od początku jak i naszym choć to nasze granie to ...lepiej przemilczeć

El_Imprezatore 03.12.2022 17:14

On nam wbil wiec...

cuba 03.12.2022 17:13

Wbije

cuba 03.12.2022 17:12

Denzel dziś ma swoje "5min"

cuba 03.12.2022 17:11

Marzenia chyba El ;) do tego ja tam noża w plecy Romelu nie wybije :)

El_Imprezatore 03.12.2022 17:08

Dawac Depaya w styczniu a Lukaku odeslac do Londynu

Nasir 03.12.2022 17:08

INZI ulancu oglądaj i notuj jak denziego wykorzystać

cuba 03.12.2022 16:54

Dwie ast do przerwy.. nie pamiętam by tak wszedł w mecz Denzel jak dziś

cuba 03.12.2022 16:52

Myślałem że jakieś karne ale dziś Holandia nie daje oddychać USA poki co

cuba 03.12.2022 16:51

Do końca sezonu zostanie myślę ale to tylko moje skromne zdanie

Rebelde 03.12.2022 16:50

i cyk 60mln za niego

cuba 03.12.2022 16:50

Denxel dziś jak nie Denzel ;)

Claudio 03.12.2022 16:49

Ale Dumfries się dziś bawi.

cuba 03.12.2022 16:48

Denzel dziś rozdaje ast aż miło

Luki165 03.12.2022 16:48

Gdyby tylko Denzel mial lepszy drybling

Adriano_forever 03.12.2022 16:47

rajd bokiem podanie do środka i ładunek

Adriano_forever 03.12.2022 16:46

typowe bramki z fify 22, tap iny

minus09 03.12.2022 16:46

DOCNJU NOŁ PAMPERAM, JUWGACIU PAMPERAP

Adriano_forever 03.12.2022 16:45

dumfris druga asysta

maverik 03.12.2022 16:11

:dumfries:

crislk 03.12.2022 16:11

dumfri asysta;p

minus09 03.12.2022 16:10

DONCIU NOŁ PAMPERAP

cuba 03.12.2022 15:54

Jakoś czuję dziś karne Holandia vs USA

kibix 03.12.2022 14:42

Mizoginy

Imrahil 03.12.2022 12:57

bo ciebie to trzeba po rynsztokach i kanałach szukać, a tam nie zaglądam, tak samo nie znam się na poziomach gejostwa ale ty widze masz juz swoj dan :D

Adin 03.12.2022 12:21

Imrahill czemu nie ejstes na froncie?

Adin 03.12.2022 12:21

gruby poziom geyostwa poszedl

Imrahil 03.12.2022 11:18

7 podstawówki obecnie

Imrahil 03.12.2022 11:17

sry, 1 mialo byc

Imrahil 03.12.2022 11:17

ale ze co, ze kobiety to taki kawal materialu uzywany do czyszczenia podlogi, to juz e 2 klasie gimnazy uczono

FReeFonix 03.12.2022 07:55

Wieczorne spacery żeby lepiej siem spało, powinniście być tam wiadomo gdzie, pamiętajcie żebyście się nie zmieniali bo przecież jesteście idealni, słodkich snów i trzymajcie się

FReeFonix 03.12.2022 07:54

Kochajcie się bracia i wybaczajcie sobie błędy. Skoro macie narzekać na p0lki to sie nie uganiajcie i bedzie dobrze

FReeFonix 03.12.2022 07:54

Ostra wymiana zdań w tę piątkową noc

Piekarz 03.12.2022 01:24

oj zamknij się już półmózgu

Skepta 02.12.2022 23:53

Jeszcze przyjdzie czas p00lki, że będziecie klękać przed nami incelami. Idzie recesja i bieda, skończy się socjal dla was p00lek i waszych bękartów po mokebe, czadzie i ciapaku. Pracy dla was nie będzie automatyzacja w sklepach, salonach fryzjerskich was zastąpi, nauczycielki powtarzające w kółko to samo buahaha wystarczy puścić film, by was zastąpić. W domu nic nie robicie, bo za was wszystko maszyny robią. Pierze za was pralka, zmywa zmywarka, gotowanie ułatwia wam miliony rzeczy jak gotowe produkty w sklepach i roboty kuchenne. Nawet wasze śmierdzące tzipy nie będą nic warte, bo już powstają super sseks lalki, które potrafią mówić i słuchać się swojego Pana.

Imrahil 02.12.2022 22:09

niestety polska z mianem najgorszej druzyny turnieju wychodzi z grupy, więc cieżki wybór

HB 02.12.2022 22:07

kto lepiej wypada poki z pary australia polska?

horrorshow86 02.12.2022 22:04

Serbia czarny koń 1 punkt xD

Paolo92 02.12.2022 21:52

1-0 Kamerun

Adriano_forever 02.12.2022 21:51

WIELKI CIEMNY KAMERUN !! !

Imrahil 02.12.2022 21:48

jak mial ten dobry, biały.. wiecie który

Imrahil 02.12.2022 21:35

trzeba szukac innego normalnego bramkarza

Imrahil 02.12.2022 21:35

onana to zwykly pajac

Skepta 02.12.2022 21:18

shaqiri zgubił zakola ayyyyyy chyba wjechal przeszczepik w Stambule

FENDI_SOSA 02.12.2022 21:17

Uu vlaho już zmiana

FENDI_SOSA 02.12.2022 21:17

Uspokój się kuzynku, bądź za szwajca

Skepta 02.12.2022 21:16

serbia ma taka kadre a sa takimi gownami

FENDI_SOSA 02.12.2022 21:16

Ajj szwajca! 😻😻

Adriano_forever 02.12.2022 21:16

koleś zjada naszego onane

Adriano_forever 02.12.2022 21:16

kupmy tego bramkarza kamerunu \

HB 02.12.2022 20:55

obleśny uśmiech beppe

HB 02.12.2022 20:54

co się stało wgl z jadonem sancho? kolejny zniszczony przez MU?

FENDI_SOSA 02.12.2022 20:52

#YMCM MISZCZ

FENDI_SOSA 02.12.2022 20:48

warit jeden

FENDI_SOSA 02.12.2022 20:48

uu skepta wyjaśniator

HB 02.12.2022 20:17

Skepta wyjaśnił

Imrahil 02.12.2022 20:05

na jakim forum?

Xucatlan 02.12.2022 19:25

xD Kolejny Bundesplacek. Mało im Wernerów, Havertzów czy innych Pulisików?

martins2000 02.12.2022 19:19

Nkunku od czerwca w Chelsea za 70 mln e

FENDI_SOSA 02.12.2022 19:16

skeptys

Adriano_forever 02.12.2022 19:14

Co to za forum? i czemu jest tam Imrahil? :D

Skepta 02.12.2022 19:05

Jeszcze przyjdzie czas p00lki, że będziecie klękać przed nami incelami. Idzie recesja i bieda, skończy się socjal dla was p00lek i waszych bękartów po mokebe, czadzie i ciapaku. Pracy dla was nie będzie automatyzacja w sklepach, salonach fryzjerskich was zastąpi, nauczycielki powtarzające w kółko to samo buahaha wystarczy puścić film, by was zastąpić. W domu nic nie robicie, bo za was wszystko maszyny robią. Pierze za was pralka, zmywa zmywarka, gotowanie ułatwia wam miliony rzeczy jak gotowe produkty w sklepach i roboty kuchenne. Nawet wasze śmierdzące tzipy nie będą nic warte, bo już powstają super sseks lalki, które potrafią mówić i słuchać się swojego Pana.

Skepta 02.12.2022 19:04

ocencie

FENDI_SOSA 02.12.2022 18:56

to tak jakbys sie nie cieszyl z awansu brozo tylko płakał ze nie lukaku.

FENDI_SOSA 02.12.2022 18:54

czarnych ci szkoda.

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się