Archiwum shoutboksa

Luki165 05.12.2022 10:38

dlatego napisałem, ze byłby to jaja

FReeFonix 05.12.2022 10:34

Nic sie nie wydarzy, ale posmiac sie mozna

Xucatlan 05.12.2022 10:33

Gość rzuca takie teksty żeby go potem cytować. Póki co ten cały trybunał sportowy, czy jak to tłumaczyć wciąż nie jest zaangażowany w sprawę, a to oznacza, że na chwilę obecną degradacja nie jest możliwa. Nawet ujemne punkty nie są na tę chwilę możliwe.To po pierwsze. Po drugie żeby doszło do relegacji musi być udowodnione, że tylko dzięki machlojkom Juventus spełnił wymogi licencyjne na grę w Serie A. O tym cytowany niżej adwokacjina się nie zająknął.

Luki165 05.12.2022 10:31

no to droga otwarta

Luki165 05.12.2022 10:30

🚨 Bayern Monachium przeanalizował profil celu #Inter Marcusa Thurama i zdecydował, że nie nadaje się on do ich ataku. Bayern potrzebowałby prawdziwej dziewiątki, jak Harry Kane, ale wie, że negocjacje w sprawie napastnika Tottenhamu byłyby trudne. 🇫🇷

Luki165 05.12.2022 10:25

To bylby mimo wszystko jaja

Luki165 05.12.2022 10:25

XD

Luki165 05.12.2022 10:24

Avvocato Mattia #Grassani (esperto diritto sportivo) a #RadioRai; “ #Juventus rischia retrocessione”🛑

HB 05.12.2022 09:59

Jestem już w domu, czuję się bezpiecznie

HB 05.12.2022 09:58

Cześć Skepta, wracam właśnie z Globiego - uśmiechnąłem się na przywitanie do kasjerki, co wywało jej szyderczy śmiech, do którego za chwilę dołączyły się wszystkie inne kobiety w sklepie. Wybiegłem ze sklepu od razu.

Skepta 05.12.2022 09:50

Zamawiajcie wizyty u medycyny estetycznej na ostrzykniecie kwasem hialuronowym szczęki i modelowanie, inaczej jestescie skonczeni i zostaną wam juz tylko zdesperowane samotne matki 6/10 po 27 roku zycia albo jakies inne gobliny

Skepta 05.12.2022 09:47

Ja to mam uwydatnioną linie żuchwy dzieki czemu dymam porzadne mlode dupki

Dyl87 05.12.2022 09:47

Nasir przestań się przechwalać a zacznij ruchać na prawdę a nie tylko w internecie

Skepta 05.12.2022 09:47

Jak tam incelki z cofniętymi szczękami

Nasir 05.12.2022 08:38

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment joga i spacer, to nie byla spokojna noc, niestrudzona magdelena raz po raz przyjmowala kolejne wsady niczym druzyna michniewicza francuzow na wlasnej polowie a wy jakie plany na dzisiaj

Skepta 05.12.2022 07:57

jestes nieprzytomny pluto? nie widzisz? czy ten Alex Teixeira ci juz calkiem oczy przyslonil

pluto11 05.12.2022 00:09

Gdzie go cisną

Cny 04.12.2022 23:17

to co? Ivan juric za grubego Czesława? bardzo bym chciał tego.

Skepta 04.12.2022 22:48

ale cisna pilkarze michniewicza hahaha

Skepta 04.12.2022 22:48

ale sie szambo wylalo

HB 04.12.2022 22:30

dyl87 obrzydzasz mnie

Dyl87 04.12.2022 22:28

LOLkaka zdecydował że potrenuje w Mediolanie i że tutaj dojdzie do formy czarnuch rządzi nasza drużyna haha

Xucatlan 04.12.2022 22:23

Lakaka już zmęczony?

Domino 04.12.2022 22:09

No i nie polecieli Lakaka, Correa i Onana

Domino 04.12.2022 22:05

Darmian i DD nie polecieli na Malte

Domino 04.12.2022 22:05

a w srode o 18:00 z Salzburgiem

Domino 04.12.2022 22:04

18:00 transmisja na fb Interu

Domino 04.12.2022 22:04

Jutro sparing Interu z Gzira United na Malcie

Dyl87 04.12.2022 20:31

Jak taki cuba się udziela Xd :baranek:

Dyl87 04.12.2022 20:29

SB upadło….

cuba 04.12.2022 19:48

Tvp

cuba 04.12.2022 19:48

Całe to tbp to jakby wysxli dopiero z kościoła :D

cuba 04.12.2022 19:46

Kto to jest Ulatowski prócz tego ze chyba gdzieś tam coś trenowal? Pytam bez złośliwości

cuba 04.12.2022 19:43

Ja zobaczę Glika,Kryche w skladzie kolejny rax to chyba wyjdę z siebie

cuba 04.12.2022 19:42

Niech juz ta liga się zacznie

cuba 04.12.2022 19:40

Z tego mundialu będę pamiętał najbarfziej Szczęsnego i Bereś

FReeFonix 04.12.2022 19:40

Raczej jestem na nie

cuba 04.12.2022 19:38

Michniewicz z przedłużeniem kontraktu co Panowie sądzicie?

cuba 04.12.2022 19:37

Senegal

cuba 04.12.2022 19:36

Fajnie jakby Denegal posłał do domu Anglików

Skepta 04.12.2022 19:34

gdzie jest kusy naczelny incel shoutboxa

cuba 04.12.2022 19:33

W sumie USA to też tam mają syf w głowach

cuba 04.12.2022 19:32

5-10-15

FReeFonix 04.12.2022 19:31

Nie, on to tworzy na podstawie amerykanskich zagrywek, w Ameryce pierw zaczeli tworzyc takie durne trollingi

cuba 04.12.2022 19:31

Niech jedzie tam gdzie nie ma ludzi zamaskowany i pier... że przyjechał interweniować cep zakuty

cuba 04.12.2022 19:30

Gadał

cuba 04.12.2022 19:30

Jemu ktoś mówi by to gafal ? No debil

FReeFonix 04.12.2022 19:29

On specjalnie nagrywa te wszystkie filmiki, odwala durne rzeczy zeby bylo o nim glosno, robi w ten sposob kariere, sam sie tym chwali swoim blizszym znajomym czy ludziom z branzy xD

FReeFonix 04.12.2022 19:28

To troll jest xd

cuba 04.12.2022 19:28

Najman to debil

Giu Meazza 04.12.2022 19:27

Dawaj nam Beresia

Giu Meazza 04.12.2022 19:27

Zhang ty golodupcu

cuba 04.12.2022 19:25

Kolejne MS 48 ekip to śmiech

FReeFonix 04.12.2022 19:24

Grosicki najlepszy

cuba 04.12.2022 19:24

Szczęsny

cuba 04.12.2022 19:24

Bereś

Giu Meazza 04.12.2022 19:22

Bardzo mi się podobał

Giu Meazza 04.12.2022 19:22

Kamiński duży plus

Giu Meazza 04.12.2022 19:21

Szymański nie był taki zły ale no fakt, oczekiwania były większe

pablo77 04.12.2022 19:17

po Bieliku i Szymańskim też trochę więcej się spodziewalem

pablo77 04.12.2022 19:17

Zalewski, Lewandowski, Milik mega rozczarowanie.

FReeFonix 04.12.2022 19:16

Lautaro lepszy co

Skepta 04.12.2022 19:16

bo jest slaby juz

Giu Meazza 04.12.2022 19:13

Strzela jakieś flaki

Giu Meazza 04.12.2022 19:13

Kiedyś taka maszyna do strzelania jedenastek teraz totalnie zapomniał jak się wykonuje

Giu Meazza 04.12.2022 19:12

W Barcie też marnuje 11 stki

pablo77 04.12.2022 19:12

tak jak Zieliński też był benzadziejny w fazie grupowej nie zagrał żadnego dobrego meczu mimo bramki z Arabią ale dzisiaj to był szef i kozak w środku.

Giu Meazza 04.12.2022 19:12

Po prostu widać jak karne teraz sprawiają problem Lewemu

Giu Meazza 04.12.2022 19:12

Już nie chodzi o presję

FReeFonix 04.12.2022 19:11

No Lewy niestety nie zagral wybitnego mundialu

pablo77 04.12.2022 19:11

piszę to bez złośliwości obiektywnie oceniając a dwa zmarnowane rzuty karne pokazują tylko jak ta presja go przygniotła

Claudio 04.12.2022 19:11

Trolling w najgorszym wydaniu. Brawo chłopaki

pablo77 04.12.2022 19:10

on był jednym z najgorszych Polskich piłkarzy na tym turnieju

pablo77 04.12.2022 19:09

nie oceniam Lewego za gre w klubie ale ten turniej to jest porażka

Giu Meazza 04.12.2022 19:08

Lewy jest koksem i uważam, że przez ostatnie lata był najlepsza 9 na świecie tak ten mundial po prostu fatalny

Giu Meazza 04.12.2022 19:07

Nie wiem czy byłby awans ale by kompletnie inaczej to wyglądało

pablo77 04.12.2022 19:05

jakbysmy sie zamienili z Francja, Mbappe na Lewego to byłby awans

pablo77 04.12.2022 19:05

amen :D

cuba 04.12.2022 19:05

Lewy za 4 lata dbry zmiennik ? ;)

pablo77 04.12.2022 19:05

Skepta 04.12.2022 18:56 mbappe pokazal co to world class

pablo77 04.12.2022 19:04

Skepta 04.12.2022 18:56 lewy to smietnik

cuba 04.12.2022 19:04

Fajny mevzyk

cuba 04.12.2022 19:04

Dajny meczyk

Giu Meazza 04.12.2022 19:03

Dzisiaj gra Anglia z Senegalem

cuba 04.12.2022 19:03

Gdyby nie "wojna" Ruskich to mogloby nas nie być ;) to przecież przez baraże :)

Giu Meazza 04.12.2022 19:01

Pokraki są najlepszymi piłkarzami świata :D

Giu Meazza 04.12.2022 19:01

Kurde, ale w czasach nam przyszło żyć

cuba 04.12.2022 19:01

Co ro dziś jeszcze za mecz ?

Xucatlan 04.12.2022 19:00

Haaland to pokraka. Biega jak kurczak.

Giu Meazza 04.12.2022 18:58

A najlepszym*

Giu Meazza 04.12.2022 18:58

W najlepszym napadziorem i tak jest wielki Erling Haaland

Giu Meazza 04.12.2022 18:57

Ale po prostu na reprezentację raczej juz nastał czas, powinien się skupić na Barcelonie

Giu Meazza 04.12.2022 18:57

Lewy nie jest śmietnikiem

Skepta 04.12.2022 18:56

mbappe pokazal co to world class

Skepta 04.12.2022 18:56

i tyle w temacie :)

Skepta 04.12.2022 18:56

lewy to smietnik

Giu Meazza 04.12.2022 18:54

Przecież to była jedna wielka banda dziadków

Giu Meazza 04.12.2022 18:54

Urugwaj kuźwa kto jak nie oni, jak ja odpaliłem chyba drugi mecz. Suarez Cavani, Godin, Caceres, Vecino, Coates,

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się