Archiwum shoutboksa

ANIOL 09.12.2022 22:18

Nic się nie dzieje zaskakujacego hahhahahaha

KibicInteru 09.12.2022 22:18

Wszystko w ramach przewidywań

ANIOL 09.12.2022 22:17

Uj z klimatem. Meczyki odchodzą dobre i to się liczy

KibicInteru 09.12.2022 22:17

Akurat na tym mundialu nic zaskakujaceg się nie dzieje

ANIOL 09.12.2022 22:17

Prócz naszej repry

Towarzysz 09.12.2022 22:17

Mi nie siada klimat kataru

ANIOL 09.12.2022 22:17

Na pewno nie było takich zaskoczeń i meczów na takim poziomie

Towarzysz 09.12.2022 22:17

Dlatego pytam co jest teraz takie ciekawe

Towarzysz 09.12.2022 22:17

To kwestia subiektywna niestety

Towarzysz 09.12.2022 22:16

2010, 2014 w czym były gorsze?

ANIOL 09.12.2022 22:16

A co nie widzisz ?

Towarzysz 09.12.2022 22:16

Dlaczego?

ANIOL 09.12.2022 22:15

NAJCIEKAWSZE mś w historii bez dwóch zdań

KibicInteru 09.12.2022 22:15

Przez Włochów

Towarzysz 09.12.2022 22:15

Prawda

KibicInteru 09.12.2022 22:15

Mało naszych pojechało też

Towarzysz 09.12.2022 22:14

Ogólnie słaby mundial dla Interu

KibicInteru 09.12.2022 22:14

W kadrze będzie więc się liczy

intermed1 09.12.2022 22:14

Albo Lautaro tak zgówni że nie wejdzie z ławki

Towarzysz 09.12.2022 22:14

Albo Lautaro nie wyjdzie

Towarzysz 09.12.2022 22:14

Chyba że

intermed1 09.12.2022 22:14

No chyba że kontuzja

Towarzysz 09.12.2022 22:14

Nie prawdopodobnie a na pewno

intermed1 09.12.2022 22:14

Brozo, Dumfies albo Lautaro

intermed1 09.12.2022 22:13

Prawdopodobnie znowu mamy swojego grajka w finale

Towarzysz 09.12.2022 22:13

Życie jest tylko wędrówką ku tripletcie

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:12

dobra, gra raz dwa te mecze bo trzeba objechać Napoli jak najszybciej

AveCaesar 09.12.2022 22:11

Tru

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:11

ciągnął do momentu kontuzji

Skepta 09.12.2022 22:11

jak Dybala ciagnie za uszy rome ciagle

Claudio 09.12.2022 22:11

przy okazji ogarnal Dybale, De Ligta i CR

Skepta 09.12.2022 22:11

przeciez Dybala by wiecej dal niz taki Lautaro

Claudio 09.12.2022 22:10

moze prokurator pojechal do Kataru wiec się przydał

Towarzysz 09.12.2022 22:10

Atmosferovic

Skepta 09.12.2022 22:10

na chuy on tam jechal w ogole

Skepta 09.12.2022 22:10

beke mam z Dybali ktory nie powachal ani minuty

Towarzysz 09.12.2022 22:10

Bo ani Francji ani Anglii nie chcę w półfinałach

AveCaesar 09.12.2022 22:10

Haha

Towarzysz 09.12.2022 22:10

Szkoda że dwie drużyny z jednego meczu nie mogą odpaść

Claudio 09.12.2022 22:09

"Messi po mistrzostwo świata na koniec wspaniałej kariery"

Towarzysz 09.12.2022 22:09

Holandia Chorwacja to półfinał jakiego pragnę

Piekarz 09.12.2022 22:09

karzełek do piekła

Skepta 09.12.2022 22:09

chyba ze stresu mu wyebaly te plamy XD

Claudio 09.12.2022 22:08

Messi jak chodzi za sedzia i pyerdoli mu ze za malo karnych mu dał

FReeFonix 09.12.2022 22:08

Zanetti chyba smutny

Skepta 09.12.2022 22:08

mac alister biega z atopowym zapaleniem skóry to niezle

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:07

xD

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:07

myślałem że Di Maria biega w komplecie Juve

AveCaesar 09.12.2022 22:07

Chorwacja jeden strzał i dogrywka karne. Teraz Holandia

Piekarz 09.12.2022 22:07

Mam nadzieję, że tam jeszcze ktoś komuś połamie nogę albo lepę na ryj zasadzi

AveCaesar 09.12.2022 22:07

Dzisiaj mecze jak ustawione

Piekarz 09.12.2022 22:07

Ale bardziej pranie po ryju

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:07

wiecie co to może znaczyć? xD

Piekarz 09.12.2022 22:07

O i jeszcze karne lubię

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:06

będą karne i będzie strzelał Lautaro

cuba 09.12.2022 22:06

Karne chce

inter30 09.12.2022 22:06

Moc lautaro

Piekarz 09.12.2022 22:06

No i zajebiście :) Ja w piłce nożnej ze wszystkiego co tylko może być najbardziej uwielbiam burdy, mordobicia, opluwanie, skandale, jak ktoś kogoś kopnie w dupę, przewróci albo w ryja da. Po to oglądam ten sport

cuba 09.12.2022 22:05

Sorki Ave ;)

crislk 09.12.2022 22:05

lepiej nl niz argentyna

AveCaesar 09.12.2022 22:05

Mówiłem żeby nie skreślać Holendrów ;)

Matiinterlegia 09.12.2022 22:05

:banan:

crislk 09.12.2022 22:05

no i dobrze

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:05

kolejni oddadzą wygrany mecz xD

FReeFonix 09.12.2022 22:05

Oby nayebali tym psom blagam

Matiinterlegia 09.12.2022 22:05

Lejta sie

Adriano_forever 09.12.2022 22:05

na fali są

Adriano_forever 09.12.2022 22:05

Holandia przejdzie

Claudio 09.12.2022 22:05

argentynce co za śmiecie

FReeFonix 09.12.2022 22:05

Talizman Argentyny

crislk 09.12.2022 22:04

messi kmiot !! !

AveCaesar 09.12.2022 22:04

Będą się mapie*alac

Seba 09.12.2022 22:04

bijo sie

FReeFonix 09.12.2022 22:04

Lautaro hahah

cuba 09.12.2022 22:04

Super

oster 09.12.2022 22:04

Odkąd wszedł to nic dobrego nie zrobił, nawet celnego podania nie miał

cuba 09.12.2022 22:04

:D

cuba 09.12.2022 22:04

Ale myk uuuuu ka la

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:04

fryz poprawia

Claudio 09.12.2022 22:04

a co ten Lautaro mial zrobic niby?

ANIOL 09.12.2022 22:04

Jaja jak sqrwisyn

ANIOL 09.12.2022 22:03

Ale dzień haha

oster 09.12.2022 22:03

Lautaro tragedia, zamiast wzmocnić to osłabił zespół

ANIOL 09.12.2022 22:03

Prze uje

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:03

no nie? :D

Claudio 09.12.2022 22:03

Pieknie

ANIOL 09.12.2022 22:03

Ja pjerdole nie widizalem jeszcze takiego

cuba 09.12.2022 22:03

Ale jazda

Adriano_forever 09.12.2022 22:02

ależ rozegranie wolnego, wolny ala junajted z fify

AveCaesar 09.12.2022 22:02

Hehe

AveCaesar 09.12.2022 22:02

Martinez więcej się nagadał niż zagrał

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:02

ale zagrali

Adriano_forever 09.12.2022 22:02

gol

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:02

goooooool

oster 09.12.2022 22:02

Zmiana Lautaro to klapa

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:00

Zanetti obok Cambiasso na trybunach :)

cuba 09.12.2022 22:00

Nie mam nic na nie nie mniej zawsxe kibicowalem Argentynie albo Italia no ale Italia wiadomo

Towarzysz 09.12.2022 21:59

Ja się pytam co to za Norbert na bramce

Towarzysz 09.12.2022 21:58

Wygrają niestety bo jest ustawione

Claudio 09.12.2022 21:58

argentyna gra chamsko i ma cwaniaczka messiego. Zycze im odpadniecia z Chorwacją

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się