Archiwum shoutboksa

Piekarz 10.12.2022 15:51

pewnie taktycznie na jakieś centrum pójdę zagłosować

Lopez 10.12.2022 15:51

ciężki gnój

Piekarz 10.12.2022 15:50

ciężki temat

Imrahil 10.12.2022 15:49

kiedys w testach wyszedl mi Stalinizm

andyvdm 10.12.2022 15:48

W testach wychodziła mi konfederacja ale nie mógłbym oddać swojego głosu na kogoś kto ma katolickich fanatyków w swoich szeregach i postacie pokroju Sochy

Imrahil 10.12.2022 15:48

ewentualnie na Ziobro ;D

andyvdm 10.12.2022 15:47

Nie wierzę w mniejsze zło

Piekarz 10.12.2022 15:47

chyba wjeżdża mi powoli starcze zrównoważenie

andyvdm 10.12.2022 15:47

Ja nie głosuje bo nie ma nikogo na kogo mógłbym z czystym sumieniem oddać głos

Piekarz 10.12.2022 15:46

also jestem w stanie zrozumieć głos na którąkolwiek partię jak i brak głosu w ogóle xd

Imrahil 10.12.2022 15:45

a wy sobie tam potulnie głosujcie

Imrahil 10.12.2022 15:44

ja doszedłem do takiego momentu w życiu, że tylko sam z własną partią i programem mógłbym iść do rządu

Imrahil 10.12.2022 15:43

gardzę portugalią

Piekarz 10.12.2022 15:43

ja doszedłem do interesującego momentu w życiu, gdzie dwie ostatnie partie na które bym zagłosował to Lewica i Konfederacja

Claudio 10.12.2022 15:29

klinsi to pochwal sie moze za kim ty glosujesz?

Claudio 10.12.2022 15:28

ja nie raz pisalem ze ostatnio glosowalem za konfą. Czy to dobrze? Sam nie jestem ich w 100% pewny, ale maja bardzo ciekawe podejscie do podatków

Claudio 10.12.2022 15:26

a pozniej tacy jak ty wychodza z haslami "tutaj to tylko pis lub po a pozniej narzekaja ;(

Claudio 10.12.2022 15:26

Klinsi idziesz wg schematu "smiejesz sie z PISu? a to glosujesz za PO!" "Smiejesz się z PO? Jestes za PISem!"

AveCaesar 10.12.2022 15:19

"ukraińskie" ;)

Lopez 10.12.2022 15:09

Wy myślicie, że na czym i od kogo jeżdżą ukraińskie czołgi?

Klinsi64 10.12.2022 14:59

Claudio czemu wstydzisz się,że głosujesz na PIS?

Claudio 10.12.2022 14:28

https://streamable.com/29h7h2 ja tam im wierzę. Paliwo będzie po 4 zł, w sklepach ceny spadną o 50%, ludzie przestaną chorować, nie będą płacić podatków. Będzie po prostu w pyte

Imrahil 10.12.2022 14:18

rzad wydaje polecenie to narod przyjal potulnie w żyłę

Imrahil 10.12.2022 14:16

przyjeli? :D

Imrahil 10.12.2022 14:16

a jak tam nowa dawka na kowida?

AveCaesar 10.12.2022 13:42

i jonny walkier będzie płynął z kranu

martins2000 10.12.2022 13:23

za rok opozycja wygra wybory i paliwo będzie za 2 zł :papryka:

Chuchu 10.12.2022 13:18

Wszyscy to wiedzą, nikt z tym nic nie zrobi, za rok wybory wygrają ci sami

FReeFonix 10.12.2022 11:02

Holandia ogólnie zawsze dawała dupy w karnych, raz wygrali dzięki zmianie na Tima Krula z Kostaryką w 2014 ;d

FReeFonix 10.12.2022 11:02

Dawno nie widziałem tak słabego bramkarza w karnch

Claudio 10.12.2022 11:02

no bramkarz holandii w karnych slabiutki

FReeFonix 10.12.2022 11:01

Bo może by ich ograli

FReeFonix 10.12.2022 11:01

Szkoda, że ten Noppert na linii wyglądał jak gówno

Claudio 10.12.2022 11:00

Prowadziliśmy 2:0 i kontrolowaliśmy to spotkanie. Arbiter sprzyjał rywalom i robił wszystko, by obraz meczu się zmienił. Doliczył aż dziesięć minut z niewyjaśnionych powodów. Podyktował im dwa/trzy rzuty wolne sprzed pola karnego i jeden z nich wykorzystali. Mam nadzieję, że już nam nie będzie sędziował, jest bezużyteczny — grzmiał po zakończeniu meczu golkiper argentyńskiej kadry Emiliano Martinez

Claudio 10.12.2022 10:59

nie no ten to jest bezczelny :D

FReeFonix 10.12.2022 10:55

Piekarz freak

Claudio 10.12.2022 10:53

Piekarz ostatnio dissuje całe SB

VVujek 10.12.2022 10:40

Jak najwięcej wolnego czasu to jest to

Piekarz 10.12.2022 10:32

Skepta o ile już nie trafiłeś do psychiatry, to na Twoim miejscu zacząłbym już szukać najbardziej polecanych w mieście, bo niedługo Ci się przyda takie rozpoznanie

Skepta 10.12.2022 10:18

jak tam incelki smutny weekendzik co, chcielibyscie sie przytulic ale nie ma do kogo co. Pamietajcie zamknąć okna zeby nie kusiło hehehehe

Piekarz 10.12.2022 10:15

Więc jak już upodobanie do zapier.dolki jest tym czym się szczycisz i starasz podbić swoje ego na tle innych, to sprzedaję protip że możesz od razu na tle całego świata a nie tylko polaczków xd

Piekarz 10.12.2022 10:12

Każdy naród w tym te stereotypowo najbardziej pracowite jak Niemcy czy Holendrzy lubi mieć wolne i liczy że święta się fajnie ułożą

Piekarz 10.12.2022 10:10

Nasir brzmisz jak typ co nigdy za granicę nie wyjechał

VVujek 10.12.2022 09:52

Robota to głupota picie to jest życie

Nasir 10.12.2022 09:22

witam za 2 tyg swieta akurat idealnie w sobote wypadaja, juz kilka razy slyszalem lament polaczkow ze wlasnie w sobote bo malo wolnego dostana na zakladzie, ten narod niestety jest skonczony, tylko mysla jak tu nie pracowac

FReeFonix 10.12.2022 08:58

Olbrzymi płaczek, dupa mu pękła, ale po profilowym widać, że potrzebuje w niej kutasa

FReeFonix 10.12.2022 08:58

Wczoraj wyjaśniłem admina grupki Awangarda Piłkarska na fb, straszny głąb barceloński

HB 09.12.2022 23:53

podania do przodu ciągle

HB 09.12.2022 23:53

rajdy, dryblingi, celne strzały

HB 09.12.2022 23:53

lol nie było polotu w grze Brazylii?

cuba 09.12.2022 23:31

Milego Weekendu Panowie ,zdrówka

cuba 09.12.2022 23:30

Jakiś czas temu to właśnie pisałem Cny o tym finale

Ojciec SB 09.12.2022 23:24

kiedys ta finezja polot, kreatywnosc. A dzis chyba zbyt bardzo skupiaja sie na europejskim stylu gry

Ojciec SB 09.12.2022 23:23

jak zawsze lubilem te zespoly z ameryki poludniowej, tak od kilku lat sie na nich nie da patrzec

Cny 09.12.2022 23:22

no i Argentyńczycy straszne brudnopisy się zrobiły. masakra

Cny 09.12.2022 23:21

fifa przepchnie finał Argentyna Portugalia i zrobią pojedynek o miano piłkarza wszechczasow

Cny 09.12.2022 23:20

a ci Argentyńczycy to straszne brudnopisy xd

cuba 09.12.2022 23:14

Ten mundial z sezonem jest i tak specyficzyny

kadrian89 09.12.2022 23:14

Sedzia lahoz jak zwykle ananas lepszy

kadrian89 09.12.2022 23:12

Znów

kadrian89 09.12.2022 23:12

Dzeko jedyna nadzieja znoś

kadrian89 09.12.2022 23:12

Lautaro jest przesłaby obecnie

oster 09.12.2022 23:12

Haha

kadrian89 09.12.2022 23:11

Di Maria pomógł w końcówce

Claudio 09.12.2022 23:11

oster ma zaburzenia psychiczne. Zostawcie go w swojej bańce

kadrian89 09.12.2022 23:11

De Paula zdjal niepotrzebnie

oster 09.12.2022 23:11

W Argentinie jest słaby trener, przez fatalne zmiany mieli duże problemy mimo dobrej sytuacji

cuba 09.12.2022 23:11

Będą mieć na drodze Francję

kadrian89 09.12.2022 23:10

Ja tam wyjątkowo wierze w Anglików

oster 09.12.2022 23:09

* obrażam

kadrian89 09.12.2022 23:09

Argentyna jest mocna, ale to ich przeświadczenie ze mogą więcej bo maja Messiego jest słabe

oster 09.12.2022 23:09

Nie ibrażam tylko stwierdzam fakt

Piekarz 09.12.2022 23:09

czemu go obrażasz oster?

Claudio 09.12.2022 23:08

bo to lessi

kadrian89 09.12.2022 23:08

Dlaczego Messi nie dostał żółtej za siatkówkę ?

oster 09.12.2022 23:08

Argentyna zdobędzie mistrzostwo

Towarzysz 09.12.2022 23:08

Bijcie się

Towarzysz 09.12.2022 23:08

fcinter mma

cuba 09.12.2022 23:08

Argentyna :mistrz: w finale Francja

Claudio 09.12.2022 23:08

może Debian?

oster 09.12.2022 23:08

Claudio

oster 09.12.2022 23:08

Debi jesteś

Claudio 09.12.2022 23:07

oster nie wiem co ci mama mowi ale nie musisz sie tym chwalic na publicznym sb

Rebelde 09.12.2022 23:07

Argentyna - Francja , tak stawiam

oster 09.12.2022 23:07

Claudio - jesteś debilem? Jak ci tak mama mowi to jej uwierz że tak jest

Claudio 09.12.2022 23:07

chorwacja-argentyna vs francja, anglia, portugalia. No ta druga drabinka mega

Rebelde 09.12.2022 23:06

szkoda że nie będzie meczu z Brazylią , fajny meczyk z Argentyną . A tu lipa

Towarzysz 09.12.2022 23:06

No i w finale wpierdol od Portugalii

Claudio 09.12.2022 23:05

ale faktem jest ze los jest łaskawy dla argentyncow grupa polska, arabia, meksyk. 1/8 australia, 1/4 holandia, 1/2 chorwacja...

Rebelde 09.12.2022 23:05

miał długa przezrwę , to może biegać

cuba 09.12.2022 23:05

Brozo jeszcze trochę pobiega

cuba 09.12.2022 23:04

Dokl

cuba 09.12.2022 23:04

:D

kadrian89 09.12.2022 23:04

Przynajmniej zdrowy wroci

cuba 09.12.2022 23:04

Nawet najlepszy w obronie

KibicInteru 09.12.2022 23:03

De Vrij bezbłędny

kadrian89 09.12.2022 23:03

Denzel dziś 0

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się