Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 14.12.2022 20:11

czytaliście że Lautaro jedzie na dopingu całe mistrzostwa? :D

AveCaesar 14.12.2022 20:10

Ale nie wierzę że pozwolą im obronić tytuł

ragnar 14.12.2022 20:10

dokładnie, Jude mówił że byli lepsi...tylko że Fra szybko strzeliła i się cofnęła, a jak stracili na 1 1, podkrecili i moment znowu prowadzili

ragnar 14.12.2022 20:10

wow, dobry strzał

AveCaesar 14.12.2022 20:09

I wtedy strzelają

AveCaesar 14.12.2022 20:09

Francja wydaje się mega mocna. Cały turniej jak na zaciągniętym ręcznym. Przyspieszają tylko jak muszą

Ibracadabra eight 14.12.2022 20:08

dwa afrykańskie kraje grają

Paolo92 14.12.2022 20:07

Szkoda, że ten matoł strzelił, ale i tak Francję wolę

ragnar 14.12.2022 20:06

chaos niczym wczoraj bramka nr 2

ragnar 14.12.2022 20:06

chyba Bono mógł ręką zdjąc piłke

AveCaesar 14.12.2022 20:05

Szybciutko :)

Adriano_forever 14.12.2022 20:05

no to po meczu

Adriano_forever 14.12.2022 20:04

lol juz

Adriano_forever 14.12.2022 19:59

RIP

Imrahil 14.12.2022 16:18

trzeba podkablować kliku dobrych chłopaków by wyrobić normę :P

Imrahil 14.12.2022 16:17

PW

Orzeu 14.12.2022 16:10

co tam

Orzeu 14.12.2022 16:10

tak chwilowo

Imrahil 14.12.2022 15:56

Orzeu jesteś?

Imrahil 14.12.2022 15:56

yo

InterMistrzKamil 14.12.2022 12:58

Ciekawe czy po tylu latach, gdy społeczność Interu w Polsce się rozrosła to dalibyśmy radę wznowić akcję, ale tym razem z sukcesem 😁

Towarzysz 14.12.2022 11:46

Ricky to był kot jakich mało dzięki niemu kibicuję Interowi

madvillain666 14.12.2022 11:18

Fajnie, że mamy piłkarza Interu w finale Mundialu, fajnie że Zanetti się bawi w Katarze, ale trochę szkoda, ze temat Skriniara stoi w miejscu, a mamy 14 grudnia :)

FReeFonix 14.12.2022 10:56

Jego większym mankamentem była siła strzalu imo, bo nawet z tej lewej walił cienko xd

Pjerun 14.12.2022 10:56

Prawonoznych*

Pjerun 14.12.2022 10:55

Odnośnie Alvareza i jego lewej nogi to zawsze mnie to śmieszyło. Jest mnóstwo zawodników wybitnie prawomocnych, którzy nie używają lewej, a nie zwraca się na to tak uwagi jak ktoś jak w przypadku graczy wybitnie lewonożnych.

kontousuniete 14.12.2022 10:40

Oprócz poziomu sportowego i prawdopodobnych lepszych wyników, nigdy Vidal by do nas nie trafił bo by nie było potrzeby ani nie byłoby nas stać :) nie wiem skąd ale Marotta wiedział, że Modric jeszcze da radę.

kontousuniete 14.12.2022 10:38

Ajajaj. Gdybanie jest bez sensu ale jak tu nie żałować? :)

kontousuniete 14.12.2022 10:38

@FabrizioRomano to @SOSFanta: “Luka Modric wasn’t just close to #Inter, he was PROMISED to #Inter. Everything was ready, then he won the Ballon d'Or, Florentino Perez went back on the word he had given him and chose to keep him by offering him a new contract.” 🇭🇷

FReeFonix 14.12.2022 10:16

Wynik zakończenia przyjaźni z Kapicą

FReeFonix 14.12.2022 10:16

andy musi mieć depresję, wszystko w czarnych barwach widzi

Orzeu 14.12.2022 10:05

tak dokładnie

andyvdm 14.12.2022 09:51

Alvsrez to ten typ co nawet jak miał podanie na 1 metr zrobić to musiał na lewą przekładać?

Imrahil 14.12.2022 09:44

o kuternoga

Pjerun 14.12.2022 09:20

ciekawe czy dostalismy juz przelew za niego od Sunderlandu

Pjerun 14.12.2022 09:19

akurat dawal troche radosci jako jeden z nielicznych

Luki165 14.12.2022 08:54

Nie no byl niezły

FReeFonix 14.12.2022 08:44

Gdyby miał lepszą psychę i poprawił siłę w nogach

FReeFonix 14.12.2022 08:44

Ale tak poważnie to Alvarez jest jednym z moich ulubionych piłkarzy tamtych czasów, potrafił coś dać

FReeFonix 14.12.2022 08:43

40 sekunda, cóż za ruchy, świetna prezycja, te zdecydowanie

Luki165 14.12.2022 08:43

To byly czasy xD

FReeFonix 14.12.2022 08:40

Zachwycaja sie tym Alvarezem co zaliczył jakiś fartowny rajd gdzie pilka mu ciagle pod nogi wpadala, Ricky by zrobil wiecej sztuczek i wszystko z gracją

FReeFonix 14.12.2022 08:39

RIcky Alvarez, a nie jakaś pokraka

Luki165 14.12.2022 08:38

A kasa identyczna.

Luki165 14.12.2022 08:38

Ja to bym raczej wolał duskusje jak to mozliwe, ze kupilismy Correa a nie Alvareza skoro go mielismy na radarze.

Towarzysz 14.12.2022 07:47

Przeciętny kibic pamięta tylko ostatni mecz

Towarzysz 14.12.2022 07:47

Nie ma co przejmować się opinią tłumu

Pjerun 14.12.2022 07:16

Jak kilka miesiecy temu pisalem, zeby sprzedac Lautaro to zostalem wysmiany.

Towarzysz 14.12.2022 06:42

Niestety opisuję co widzę a niektórym się to nie podoba

Towarzysz 14.12.2022 06:41

Claudio 13.12.2022 22:18 byles tam i dobrze znasz sytuacje. Gratuluję kontaktów

VVujek 13.12.2022 23:10

Jego liczby mówią co innego.,ale wiadomo chciałoby się jakiegoś Mbappe xd

HB 13.12.2022 23:08

moze on w trojce by sie lepiej odnalazl, do Interu nie pasuje

HB 13.12.2022 23:08

sprzedalbym i dzis

VVujek 13.12.2022 23:06

W poprzednim sezonie 21 bramek w serieA , faktycznie zero progresu

Seba 13.12.2022 23:04

Dlatego trzeba go sprzedać póki kluby są jeszcze na niego napalone i są w stanie wyłożyć grube siano

Endru 13.12.2022 22:45

Taki napastnik to moze sobie grac w lazio

Endru 13.12.2022 22:44

Lautaro sie nie rozwija od 3 sezonow. Gosc ma 25 lat i dalej nic nie znaczy

Claudio 13.12.2022 22:18

byles tam i dobrze znasz sytuacje. Gratuluję kontaktów

Towarzysz 13.12.2022 22:08

Próbuje wytłumaczyć swoją żenującą formę

Towarzysz 13.12.2022 22:08

To blef

Claudio 13.12.2022 21:58

Laskowski dzis pobil ilosc wypowiedzianego slowa "Messi". Nawet jakbyś z całego tygodnia dodał wypowiedziane słowo Tusk na tvp info z PIS na tvn24 to bylaby moze polowa z dzisiejszego messiego laskowskiego

DragoDBZ 13.12.2022 21:57

A ja się ciesze że nie gra, będzie wypoczęty na sezon,, a co potrenuje z Messim i resztą to jego

Towarzysz 13.12.2022 21:56

W styczniu wartość 100 mln

Towarzysz 13.12.2022 21:56

Grande Lautaro przyszły mistrz świata

sammmmy 13.12.2022 21:56

@Claudio haha. Taka jest prawda. Wlansie dlatego siedzi od 3 meczów na lawce

Nerazzurx10 13.12.2022 21:53

Przeciwbólowe to my musimy po jego występach brac

Claudio 13.12.2022 21:50

cos tam mowil ostatnio ze na przeciwbolowych gral wiec moze go oszczedzaja i lepiej zeby grali goscie w 100% zdrowi

sammmmy 13.12.2022 21:49

Na ten moment Lautaro w kolejce do wejścia na boisku, jest zaraz po masazystach i kierowcy autobusu którym jeżdżą

Nerazzurx10 13.12.2022 21:49

Chyba ze poprostu scaloni chce zeby kazdy zaliczył munuty na turnieju

Nerazzurx10 13.12.2022 21:48

Ale strasznie musial scaloniego rozczarować

Claudio 13.12.2022 21:48

ale widac ze juranovic to otarł się o ekstraklasę bo gosc wyraznie odstaje

intermed1 13.12.2022 21:47

To dlaczego teraz nie wszedł?

Claudio 13.12.2022 21:46

oszczedzaja Lautaro na finał

Nerazzurx10 13.12.2022 21:46

Jak Palacio

Nerazzurx10 13.12.2022 21:46

Moze w finale wejdzie

intermed1 13.12.2022 21:46

Nie będzie rekordu

intermed1 13.12.2022 21:46

Tragedia

intermed1 13.12.2022 21:46

A Lautaro dalej ława

Nerazzurx10 13.12.2022 21:45

Lautaro nawet 4 wybor

Claudio 13.12.2022 21:45

francja taka slaba czy MS takie slabe?

Claudio 13.12.2022 21:45

Francja w Lidze Narodów na 6 spotkan 5 pkt...a tu polfinal MS.

Nerazzurx10 13.12.2022 21:45

Kazdy mowi ze ma wyjevane na Lige narodow a jakos po boisku biegaja same pierwsze sklady

HB 13.12.2022 21:43

a Włosi wygrali Euro

Claudio 13.12.2022 21:43

liga narodow...no tam wszyscy graja na 100% ;)

Nerazzurx10 13.12.2022 21:41

Od przejecia van gaala nie przegrywali

Imrahil 13.12.2022 21:41

a anglia ?

Imrahil 13.12.2022 21:41

nom

Nerazzurx10 13.12.2022 21:41

To sobie zobacz ich ostatnie mecze i ile mieli porażek, tak 15 meczow wstecz

Claudio 13.12.2022 21:41

wyprzedzili w eliminacjach o 2 pkt potężną Turcję. Rzeczywiscie wyczyn

HB 13.12.2022 21:40

Holandia kosi gdzie?

Nerazzurx10 13.12.2022 21:40

Ma turnieju nie przegrali zadnego meczu

Nerazzurx10 13.12.2022 21:40

Liga narodow i eliminacje do mundiaku

Nerazzurx10 13.12.2022 21:40

Pare remisow mieli tylko

cuba 13.12.2022 21:39

Maroko też nikt nie brał na serio ;)

Claudio 13.12.2022 21:39

w czym koszą?

Nerazzurx10 13.12.2022 21:39

Claudio, wszystkich kosza rowno od ponad roku i nie sa top

cuba 13.12.2022 21:39

Dokładnie

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się