Archiwum shoutboksa

AveCaesar 17.12.2022 16:10

Co to za meczycho ? Wszystko mnie ominęło nogi same się nie zrobią :/

Imrahil 17.12.2022 16:09

na 1-1 z nr.7

Adriano_forever 17.12.2022 16:09

nie no to chyba majer a nie modrik

Adriano_forever 17.12.2022 16:09

:D

Imrahil 17.12.2022 16:09

modrik asysta xD

Adriano_forever 17.12.2022 16:09

majer gra za brozowicia i cyk asysta

Imrahil 17.12.2022 16:08

1-1

Imrahil 17.12.2022 16:08

oho

Adriano_forever 17.12.2022 16:08

kuwa mać ale meczycho

Adriano_forever 17.12.2022 16:08

ależ bramka

Adriano_forever 17.12.2022 16:08

i gooool

FENDI_SOSA 17.12.2022 16:07

co mi uwalili 3k z arge

FENDI_SOSA 17.12.2022 16:07

ah te leszczyki

Adriano_forever 17.12.2022 16:07

won do piekła pokemonie

FENDI_SOSA 17.12.2022 16:07

marocco?!

Imrahil 17.12.2022 16:06

ale gol

Adriano_forever 17.12.2022 16:06

lol masakra

Adriano_forever 17.12.2022 16:06

ależ rozegrali :O

Orzeu 17.12.2022 16:01

chyba kontuzja lekka?

Imrahil 17.12.2022 16:01

u brzoza ława

Adriano_forever 17.12.2022 15:51

stary, tylko rozmunmy i wie o co w piłce nożnej chodzi

Imrahil 17.12.2022 15:36

nowy właściciel czy co

Imrahil 17.12.2022 15:35

co ten arsenal?

FENDI_SOSA 17.12.2022 15:31

@Orzeu pa pw

Adriano_forever 17.12.2022 15:30

po jakiemu ty kierwa piszesz

FENDI_SOSA 17.12.2022 15:29

young lautik!

AveCaesar 17.12.2022 15:11

Arsenal ponoć dogadamy z Tilemansem (czy jak mu tam) i Mudrykiem. Chyba znowu będą mieli paczkę

Orzeu 17.12.2022 14:50

fejk

kulfon32 17.12.2022 14:47

Ponoc oficjalnie SMS w arsenalu

Towarzysz 17.12.2022 13:51

Maroko Chorwacja dzisiaj pewnie Chorwacja po karnych

AveCaesar 17.12.2022 12:36

Argentyna już o kroczek cuba ;)

AveCaesar 17.12.2022 12:35

obstawiam Chorwatów pod dowództwem bojnika Modrica

Orzeu 17.12.2022 12:08

ciężko powiedzieć bardzo wyrównany mecz będzie

cuba 17.12.2022 11:35

Dzień Dobry Wszystkim jak dziś tyoy ? Wynik ? :? :) Pozdrawiam Serdeczne

Towarzysz 16.12.2022 21:11

Witam Piter ile od jednego posta? Da się wyżyć?

Piter 16.12.2022 18:59

ciekawe kiedy Rosja pokona nazistowską ukrainę

Towarzysz 16.12.2022 18:54

Chcą zarobić

AveCaesar 16.12.2022 16:03

Guarro - L’#Inter valuta il giovane #Fabbian tra i 15 e i 20 milioni di euro, considerandolo uno dei migliori cinque 2003 in circolazione in Italia. Fino ad ora tante ottime prestazioni in SerieB con la Reggina!

FENDI_SOSA 16.12.2022 15:58

u cris

crislk 16.12.2022 15:42

https://www.google.pl/search?q=jugoslawia+hoLLAND+2000&biw=1366&bih=657&sxsrf=ALiCzsZkjFCGR4VMVJ6u5NhHVN4yGdCQpQ%3A1671201533793&ei=_YKcY-H6L7L3qwHG5qTwBA&ved=0ahUKEwih7ZPurv77AhWy-yoKHUYzCU4Q4dUDCA8&uact=5&oq=jugoslawia+hoLLAND+2000&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIHCAAQHhCiBDIFCAAQogQyBQgAEKIEOggIABCiBBCwAzoECCMQJzoHCCMQ6gIQJzoHCC4Q6gIQJzoECC4QJzoLCAAQgAQQsQMQgwE6CgguELEDEIMBEEM6CAguELEDEIMBOgUIABCABDoHCC4Q1AIQQzoHCC4QsQMQQzoLCC4QgAQQsQMQgwE6DgguEIMBENQCELEDEIAEOgQIABBDOgcIABCxAxBDOggIABCABBCxAzoNCC4QgwEQ1AIQsQMQQzoICC4QgAQQ1AI6CAguENQCEIAEOgcIABCABBAKOhAILhCDARDUAhCxAxCAB BAN OgcIABCAB BAN OgkIABCAB BAN EAo6CAgAEAgQHhANOgYIABAWEB46CAgAEBYQHhAPOggIABAWEB4QCjoFCCEQoAE6BwghEKABEAo6BAghEBVKBAhBGAFKBAhGGABQ8QVYnIYBYOSJAWgLcAB4A4ABwAGIAbAwkgEENS40NJgBAKABAbABCsgBBMABAQ&sclient=gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:6cf3c1ca,vid:ZJGDOdhvmQ8

crislk 16.12.2022 15:42

niestety duzo choro przychodzi z wiekiem nikt z nas nie wie co jets nam pisane ;/,takie zycie pamietam jak na euro gral w barwach jugolsawi NA EURO 2000

kadrian89 16.12.2022 15:33

Walczaków i rzeźników

kadrian89 16.12.2022 15:32

Obrońca starej szkoły

Imrahil 16.12.2022 15:30

jego lewa noga to był top w tamtych czasach

kulfon32 16.12.2022 15:29

Nie żyje Sinisa Mihajlović. Serbski trener zmarł w wieku 53 lat. Mihajlović to legenda włoskiej piłki. Jako zawodnik reprezentował barwy Romy, Lazio czy Interu. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/sinisa-mihajlovic-nie-zyje-znany-trener-przegral-wieloletnia-walke-z-choroba/202367-n

crislk 16.12.2022 15:29

szkoda chlopa " ;(

kulfon32 16.12.2022 15:28

SZOK !

kulfon32 16.12.2022 15:28

Sinisa Mihajlovic zmarł w wieku 53 lat

Imrahil 16.12.2022 15:27

jeśli mowa o autografy, to mam z dedykacją do mojego imienia od Van Der Meyde ;)

Orzeu 16.12.2022 15:27

oficjalną, i jakieś naście lat temu opisywała jakieś szczegóły z jego życia, załatwiała też autografy

Imrahil 16.12.2022 15:26

pamiętam ją

Imrahil 16.12.2022 15:26

yhym

Orzeu 16.12.2022 15:26

babka tutaj z forum mu stronę prowadziła

Imrahil 16.12.2022 15:26

taa, i papier nożyce kamień z Recobą ;)

Orzeu 16.12.2022 15:25

choć ja pamiętam bramki z Romą trzy z rzutów wolnych

Orzeu 16.12.2022 15:22

to też

Orzeu 16.12.2022 15:22

Nasir 16.12.2022 15:18 sinise to kojarze tylko z tego dwumeczu jak trzeba bylo odrabiac straty to mancio sciagnal figo i wpuscil sinise

kadrian89 16.12.2022 15:20

Możesz być zawodowym sportowcem, mieć kasę i na nic to

FReeFonix 16.12.2022 15:20

Trzeba brać przykład z Nasira

kadrian89 16.12.2022 15:20

Dlatego trzeba cieszyć się życiem

FReeFonix 16.12.2022 15:19

Jeszcze niedawno mowiono o nim w kontekscie trenerki Interu

FReeFonix 16.12.2022 15:19

Ja go kojarzę z pociesznej mordy po wygranych meczach

Nasir 16.12.2022 15:18

sinise to kojarze tylko z tego dwumeczu jak trzeba bylo odrabiac straty to mancio sciagnal figo i wpuscil sinise

FReeFonix 16.12.2022 15:18

Zmarł też DJ Shog, smutny dzien

Nasir 16.12.2022 15:18

typowe

FReeFonix 16.12.2022 15:17

Nasir idealny moment na beke

callthelaw 16.12.2022 15:15

Sinisa odszedł... :( Dziękujemy Sinisa za wspaniałe lata w Interze, spoczywaj

Nasir 16.12.2022 15:15

XDXDXD

Esco 16.12.2022 15:15

Sinisa Mihajlović Zmarł

Nasir 16.12.2022 15:15

Od rana w piątek, 16 grudnia mamy kolejny atak zimy w Kielcach. Obficie sypie śnieg. Chodniki w centrum Kielc są całkowicie zasypane, nikt ich nie odśnieża. Jest bardzo ślisko. Pady na przejściach dla pieszych są ledwo widoczne, pokryte błotem pośniegowym.

Nasir 16.12.2022 15:14

witam no jest zima pada snieg to jest slisko

Nasir 16.12.2022 15:14

XDXDXD

Nasir 16.12.2022 15:14

Dramat na chodnikach w centrum Kielc. Nie są odśnieżone, jest bardzo ślisko! Zobacz zdjęcia

Orzeu 16.12.2022 15:10

ziemniaki

Orzeu 16.12.2022 15:10

kulfon32 16.12.2022 15:03 a co jesz ?

Towarzysz 16.12.2022 15:08

Te z kukurydzy fajne smaczne jak popcorn

Imrahil 16.12.2022 15:04

zgaduje ze wafle z ryżu czy kukurydzy

kulfon32 16.12.2022 15:03

a co jesz ?

Dzonyy 16.12.2022 14:28

Elegancko. Chleb moze i 20 zl kosztowac bo praktycznie nie jem

pluto11 16.12.2022 14:25

Od stycznia to wszystko wy :cenzor: tak do góry że jeszcze się zdziwcie

Imrahil 16.12.2022 14:25

ale to jest mało istotne, rząd ma ważniejsze cele, np powinien dokupić jeszcze z 20mln szczepionek dla obywateli co się tak ochotniczo szczepią po kilka razy nawet

Imrahil 16.12.2022 14:18

podobno od pierwszego stycznia cena za bochenek chleba osiągnie pułap 12zł wzwyż

Dzonyy 16.12.2022 14:04

Od dawna wiadomo, ze nasir ma radar na uzytkowniczki xanaxu

Dzonyy 16.12.2022 14:03

xDD

Imrahil 16.12.2022 14:01

(y)

Imrahil 16.12.2022 14:01

xD

Nasir 16.12.2022 13:47

witam nie lubie futerek i zlota, cenie naturalna urode, za moment barber a potem to sami wiecie

HB 16.12.2022 13:44

Witam ja wciaz czekam pod galeria na Nasira. Mam na sobie obcisle jeansy i kurteczke z faux futerkiem. Jestem obwieszony złotem, więc mam nadzieję, że mnie zauwazy. Kończe, bo zimno w paluchy

Matti 16.12.2022 13:11

Klubowy Mundial :D

andyvdm 16.12.2022 13:08

A znasz takie

andyvdm 16.12.2022 13:08

A znad zfakie przysłowie ze 3zl piechota nie chodzi

Nasir 16.12.2022 12:40

odkad wprowadzono platny parking w galerii to wszystkie krawezniki obstawione i nie mam gdzie parkowac oczywiscie przoduja rejestracje TJE bo szkola 3 zl za parking

Nasir 16.12.2022 12:39

witam no ja wlasnie zajechalem do galerii, ciagle slysze w radio ze kryzys ze bieda a kolejka do wjazdu dobre 20 min, oczywiscie troche sniegu spadlo i miasto sparalizowane, jak sie robactwo boi jezdzic to niech w domach siedzi moze lepiej

Dzonyy 16.12.2022 11:56

Dokladnie

Nasir 16.12.2022 11:55

3 razy ruszyl szczotka i od razu dramat, pewnie by chcial zeby jeszcze nagrzene bylo od razu w srodku krolewicz

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się