Wywiady z agentami

Agent: Wartość Karamoha wzrosła 4-krotnie (26)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
9 miesięcy temu
2802
26
Yann Karamoh

Yann Karamoh dobrze radzi sobie w Bordeaux. Redakcja fcinternews.it zapytała jego agenta o kilka spraw związanych m.in. z Interem. 

Młody skrzydłowy dołączył do Żyrondystów pod koniec lata, po to, by zdobyć cenne doświadczenie. 

 

Oscar Damiani, agent piłkarza:

Prawda jest taka, że na początku Yann nie chciał odchodzić. Wolał zostać i w mojej opinii na pewno złapałby kilka minut gry, tak jak i inni. Dlaczego? Ponieważ jest po prostu tak dobry. Jednak Inter musi dokonywać wyborów i po rozmowie wszystkich stron Yann zrozumiał, że może warto jednak byłoby odejść i grać jeszcze wiecej. 

 

Czy to krok w tył? 

Nie. Bordeaux jest ważnym klubem. Yann gra dla bardzo dobrego trenera, a Ligue 1 to wysokiej jakości liga, która nie może zazdrościć Serie A. Jestem przekonany, że Karamoh jak tylko dojrzeje i zdobędzie doświadczenie to zostanie jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. Inter zapłacił za niego 5 mln a on już teraz jest warty 4-razy tyle. 

 

Ausilio napisał coś po bramce? 

Nie. Napisałem do niego, by zobaczył bramkę Karamoh. Odpisał uśmiechniętą buźką, z dopiskiem, że już ją widział. Mamy świetne relacje z Piero

 

Celem zawodnika jest powrót do Interu?

Tak. Odrzucił wszystkie oferty, by dostać się do Interu, a teraz powrót do Interu jest jego pragnieniem. Trzeba też dodać, że Nerazzurri wierzą w niego, co pokazali np. tym, że wypożyczyli Yanna do Bordeaux bez opcji wykupu. Powrót do Interu to nasz wielki cel. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Marcelo Brozovic

Agent Brozovicia: Marcelo nie odejdzie, ten klub dla niego jest niczym rodzina (5)

29.05
16:04
Ajax Amsterdam logo

Agent Van de Beeka: Nie rozmawiamy z Interem (8)

04.06
20:15

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.10.2018 o 20:45 przez Claudio
Claudio
Za Karamoh daliśmy tylko 5,5 mln? Chyba mi się z Dalbertem pomylił jeśli chodzi o kwotę odstępnego.
09.10.2018 o 21:26 przez Orzeu
Orzeu
no początkowo się mówiło o 8 mln, ale możliwe że 5,5. Bardzo fajna cena jak za taki talent.
09.10.2018 o 16:38 przez maverik
maverik
Dobrze niech mu wartość rośnie, może ktoś się na niego skusi i rzuci ładnym hajsem.
09.10.2018 o 20:49 przez TomHardy
TomHardy
Dokładnie lepiej zgarnąć za Janka te 40 baniek co w czerwcu potrzeba i pozamiatane
10.10.2018 o 13:39 przez VVujek
VVujek
Lepiej się pozbyć Mario, Gabigola, Gagliardiniego
09.10.2018 o 15:22 przez ciechan
ciechan
Zgodzę się, że lepiej jakby ogrywał się we Włoszech... Realia są jednak inne, gdyż nie opłaca się we Włoszech praktykować już wypożyczeń, szczególnie rocznych. Lepiej kogoś kupić i odsprzedać do swojego klubu, bądź mocno spienieżyć (jeżeli dany klub nie odkupuje swojego zawodnika). We Francji takie akcje przechodzą, bo ceny zawodników są niższe (oczywiście zawodnicy tym samym są słabsi). Yann jeżeli strzeliłby 10 bramek (daj Bóg) to byłby materiałem do walki o skład z Politano, ale na ten moment Candreva zapewnia większą uniwersalność, dyscyplinę taktyczną, walory defensywne i czasem może dać coś z przodu. Karamoh jest podobny do Politano, w związku z czym lepszą opcją jest Antonio (oczywiście IMO)
09.10.2018 o 20:48 przez TomHardy
TomHardy
Dla mnie candreva nigdy nie będzie lepszą opcją, zawsze będzie najgorszą opcją nawet jakby miał Gabigol grać na jego pozycji. Koniec, kropka.
09.10.2018 o 14:33 przez Czarson
+3
Czarson
Ale co sie dzieje opiszcie, skad te zwady? Opisuje Candreva nie chcial sie ruszyc wiec zablokowal Karamo. Keita wygladal na powazniejszego pilkarza niz Francuz i mozliwe, ze nadal wyglada. Yann bylby 4 do gry a tymczasem gra duzo w Bordo i chyba zakotwiczyl w 1 skladzie. Narazie kazdy wygrywa wiec troche spokoju doradzam.
09.10.2018 o 14:36 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Amen 10/10.
09.10.2018 o 13:45 przez oster
+1
oster
niech wraca\ bo będą z niego ludzie bo z Keity to raczej nic nie będzie
09.10.2018 o 12:46 przez Diaby_10
Diaby_10
Lewego obrońcę mamy bardzo dobrego do rotacji Dalbert i jest ok. Dawać Janka zima kupić Rafka z Barcy i atakujemy podium :-D
09.10.2018 o 12:44 przez cristian08
cristian08
Karaaa, słucha dobrej muzyki to i dobrze gra.
Co nie kuzynku?
09.10.2018 o 12:26 przez Dyl87
Dyl87
w Przyszłym sezonie skrzydła Janek i Politano :) do środka pomocy kupić kogoś i lewego obrońce :)
09.10.2018 o 11:12 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Ale zdają pajeczyne :o
09.10.2018 o 11:12 przez IRT
IRT
Szkoda że Karamoh został wypożyczony, bo obecnie prezentuje wyższą wartość sportową niż Candreva i Balde, a jest młodszy. Mógłby dostać naprawdę sporo minut w tym sezonie. Mam nadzieję, że wróci. Bardzo mi się podoba jego gra.
09.10.2018 o 11:04 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Ale zasadził !! :O :O
Brawo Karamoh! ;)
09.10.2018 o 10:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli potrafimy trzymać bezużytecznego Mario to i z candreva trzeba było zrobić to samo. Myślę że pol roku siedzenia na ławie lub na trybunach w sposób dobitny pokazało by mu ze jeżeli chce grać to ok ale nie u nas.
09.10.2018 o 11:00 przez Orzeu
Orzeu
Spalletti wolał Candrevę, Karamoha chciał wypożyczyć. Wygrywamy, Karamoh zdobywa minuty we Francji - nie wiem, w czym problem?
09.10.2018 o 10:40 przez Piotrekfci
-2
Piotrekfci
Dzonyy ales ty qrwa mądry. Dzięki za info... Nie wiedziałem blahahhaha
09.10.2018 o 10:42 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Masakra Piotrek, ile Ty masz lat opisz
09.10.2018 o 10:50 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Na pewno więcej od ciebie i podobnych do Ciebie. Masakra to jest ze nic od siebie nie napiszecie tylko wylapujecie co wam nie podejdzie i jedziecie po tym. Żal :)
09.10.2018 o 10:18 przez Kondzik
Kondzik
Jeszcze napewno będzie pożytek z tego chłopaka. Szkoda że nie ogrywa się w Serie A ale miejmy nadz że wróci z lepsza skutecznością ;)
09.10.2018 o 09:46 przez Endru
+3
Endru
Odpalimy Keite po sezonie i wroci Karambol.
09.10.2018 o 09:41 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Od początku gdy do nas trafił byłem za nim, mam nadzieję że wróci to zostanie z nami a pożegnamy Candreve...
09.10.2018 o 09:31 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli spal w końcu walnie się w swą lysine i pojmie że na boisku nie tylko liczy się doświadczenie ale też i przebojowosc, szybkość i nieprzewidywalnosc to w końcu odkryje że candreva co najwyżej bidony może podawać Karamoh! Oby to nastąpiło jak najszybciej puki Francuz jeszcze się do nas nie zniechęcil.
09.10.2018 o 09:34 przez Dzonyy
Dzonyy
Jeśli Ty byś sie walnął w swoją łepetyne to byś wiedział, że Karaluch poszedł tylko dlatego, ze Candreva odrzucił ofertę Monaco.

Shoutbox

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:33

xddd

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:33

Rahi 27 czerwca 2019 | 10:58 Mówiłem, że z cunte spadniemy do serie b... Jude zainstalowało nam trojany.

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:32

masakra jakaś

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:32

Conte Jufek sprzedaje liderów szatni

Nitrogen 27.06.2019 14:29

El Shaarawy póki co zostaje w Romie

maverik 27.06.2019 14:26

jak kazda pierwsza

Orzeu 27.06.2019 14:20

United odrzuciło tą ofertę

Vancore 27.06.2019 14:20

dawać go fast w takim razie

kulfon32 27.06.2019 14:16

Ponoc MU jest zaInteresowane taką ofertą ofertą za Lukaku. wypożyczenie na dwa lata za 10 baniek i obowiązek wykupu za 60

Klinsi64 27.06.2019 14:12

tylu kretynow co tam komentuje to jakis koszmar

Klinsi64 27.06.2019 14:12

nie wiem czy widzieliscie komenty na im.com odnosnie marotty w turynie :D

zemaria 27.06.2019 12:58

ciężki gnój

kusy 27.06.2019 12:56

Trzy na każdą rodzinę w Turynie

InteristaNagato 27.06.2019 12:56

38k chyba

zemaria 27.06.2019 12:55

ile tych karnetów poszło XD ?

Kazam 27.06.2019 12:48

10/10

Kazam 27.06.2019 12:48

o jezu

InteristaNagato 27.06.2019 12:48

ponad 90% kurnika z turynu

Vancore 27.06.2019 12:48

na koniec jeszcze nam wcisna cuadrado i de sciglio

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26318

Liczba newsów: 34243