Wywiady z agentami

Agent: Wartość Karamoha wzrosła 4-krotnie (26)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
11 miesięcy temu
2842
26
Yann Karamoh

Yann Karamoh dobrze radzi sobie w Bordeaux. Redakcja fcinternews.it zapytała jego agenta o kilka spraw związanych m.in. z Interem. 

Młody skrzydłowy dołączył do Żyrondystów pod koniec lata, po to, by zdobyć cenne doświadczenie. 

 

Oscar Damiani, agent piłkarza:

Prawda jest taka, że na początku Yann nie chciał odchodzić. Wolał zostać i w mojej opinii na pewno złapałby kilka minut gry, tak jak i inni. Dlaczego? Ponieważ jest po prostu tak dobry. Jednak Inter musi dokonywać wyborów i po rozmowie wszystkich stron Yann zrozumiał, że może warto jednak byłoby odejść i grać jeszcze wiecej. 

 

Czy to krok w tył? 

Nie. Bordeaux jest ważnym klubem. Yann gra dla bardzo dobrego trenera, a Ligue 1 to wysokiej jakości liga, która nie może zazdrościć Serie A. Jestem przekonany, że Karamoh jak tylko dojrzeje i zdobędzie doświadczenie to zostanie jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. Inter zapłacił za niego 5 mln a on już teraz jest warty 4-razy tyle. 

 

Ausilio napisał coś po bramce? 

Nie. Napisałem do niego, by zobaczył bramkę Karamoh. Odpisał uśmiechniętą buźką, z dopiskiem, że już ją widział. Mamy świetne relacje z Piero

 

Celem zawodnika jest powrót do Interu?

Tak. Odrzucił wszystkie oferty, by dostać się do Interu, a teraz powrót do Interu jest jego pragnieniem. Trzeba też dodać, że Nerazzurri wierzą w niego, co pokazali np. tym, że wypożyczyli Yanna do Bordeaux bez opcji wykupu. Powrót do Interu to nasz wielki cel. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Cristiano Biraghi

Agent Biraghiego: Inter jest dla Niego wszystkim (1)

05.09
10:50
Mauro i Wanda Icardi

Kolejny wywiad Wandy: Rozstanie z Interem to nie rozwód (27)

06.09
12:34

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.10.2018 o 20:45 przez Claudio
Claudio
Za Karamoh daliśmy tylko 5,5 mln? Chyba mi się z Dalbertem pomylił jeśli chodzi o kwotę odstępnego.
09.10.2018 o 21:26 przez Orzeu
Orzeu
no początkowo się mówiło o 8 mln, ale możliwe że 5,5. Bardzo fajna cena jak za taki talent.
09.10.2018 o 16:38 przez maverik
maverik
Dobrze niech mu wartość rośnie, może ktoś się na niego skusi i rzuci ładnym hajsem.
09.10.2018 o 20:49 przez TomHardy
TomHardy
Dokładnie lepiej zgarnąć za Janka te 40 baniek co w czerwcu potrzeba i pozamiatane
10.10.2018 o 13:39 przez VVujek
VVujek
Lepiej się pozbyć Mario, Gabigola, Gagliardiniego
09.10.2018 o 15:22 przez ciechan
ciechan
Zgodzę się, że lepiej jakby ogrywał się we Włoszech... Realia są jednak inne, gdyż nie opłaca się we Włoszech praktykować już wypożyczeń, szczególnie rocznych. Lepiej kogoś kupić i odsprzedać do swojego klubu, bądź mocno spienieżyć (jeżeli dany klub nie odkupuje swojego zawodnika). We Francji takie akcje przechodzą, bo ceny zawodników są niższe (oczywiście zawodnicy tym samym są słabsi). Yann jeżeli strzeliłby 10 bramek (daj Bóg) to byłby materiałem do walki o skład z Politano, ale na ten moment Candreva zapewnia większą uniwersalność, dyscyplinę taktyczną, walory defensywne i czasem może dać coś z przodu. Karamoh jest podobny do Politano, w związku z czym lepszą opcją jest Antonio (oczywiście IMO)
09.10.2018 o 20:48 przez TomHardy
TomHardy
Dla mnie candreva nigdy nie będzie lepszą opcją, zawsze będzie najgorszą opcją nawet jakby miał Gabigol grać na jego pozycji. Koniec, kropka.
09.10.2018 o 14:33 przez Czarson
+3
Czarson
Ale co sie dzieje opiszcie, skad te zwady? Opisuje Candreva nie chcial sie ruszyc wiec zablokowal Karamo. Keita wygladal na powazniejszego pilkarza niz Francuz i mozliwe, ze nadal wyglada. Yann bylby 4 do gry a tymczasem gra duzo w Bordo i chyba zakotwiczyl w 1 skladzie. Narazie kazdy wygrywa wiec troche spokoju doradzam.
09.10.2018 o 14:36 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Amen 10/10.
09.10.2018 o 13:45 przez oster
+1
oster
niech wraca\ bo będą z niego ludzie bo z Keity to raczej nic nie będzie
09.10.2018 o 12:46 przez Diaby_10
Diaby_10
Lewego obrońcę mamy bardzo dobrego do rotacji Dalbert i jest ok. Dawać Janka zima kupić Rafka z Barcy i atakujemy podium :-D
09.10.2018 o 12:44 przez cristian08
cristian08
Karaaa, słucha dobrej muzyki to i dobrze gra.
Co nie kuzynku?
09.10.2018 o 12:26 przez Dyl87
Dyl87
w Przyszłym sezonie skrzydła Janek i Politano :) do środka pomocy kupić kogoś i lewego obrońce :)
09.10.2018 o 11:12 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Ale zdają pajeczyne :o
09.10.2018 o 11:12 przez IRT
IRT
Szkoda że Karamoh został wypożyczony, bo obecnie prezentuje wyższą wartość sportową niż Candreva i Balde, a jest młodszy. Mógłby dostać naprawdę sporo minut w tym sezonie. Mam nadzieję, że wróci. Bardzo mi się podoba jego gra.
09.10.2018 o 11:04 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Ale zasadził !! :O :O
Brawo Karamoh! ;)
09.10.2018 o 10:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli potrafimy trzymać bezużytecznego Mario to i z candreva trzeba było zrobić to samo. Myślę że pol roku siedzenia na ławie lub na trybunach w sposób dobitny pokazało by mu ze jeżeli chce grać to ok ale nie u nas.
09.10.2018 o 11:00 przez Orzeu
Orzeu
Spalletti wolał Candrevę, Karamoha chciał wypożyczyć. Wygrywamy, Karamoh zdobywa minuty we Francji - nie wiem, w czym problem?
09.10.2018 o 10:40 przez Piotrekfci
-2
Piotrekfci
Dzonyy ales ty qrwa mądry. Dzięki za info... Nie wiedziałem blahahhaha
09.10.2018 o 10:42 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Masakra Piotrek, ile Ty masz lat opisz
09.10.2018 o 10:50 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Na pewno więcej od ciebie i podobnych do Ciebie. Masakra to jest ze nic od siebie nie napiszecie tylko wylapujecie co wam nie podejdzie i jedziecie po tym. Żal :)
09.10.2018 o 10:18 przez Kondzik
Kondzik
Jeszcze napewno będzie pożytek z tego chłopaka. Szkoda że nie ogrywa się w Serie A ale miejmy nadz że wróci z lepsza skutecznością ;)
09.10.2018 o 09:46 przez Endru
+3
Endru
Odpalimy Keite po sezonie i wroci Karambol.
09.10.2018 o 09:41 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Od początku gdy do nas trafił byłem za nim, mam nadzieję że wróci to zostanie z nami a pożegnamy Candreve...
09.10.2018 o 09:31 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli spal w końcu walnie się w swą lysine i pojmie że na boisku nie tylko liczy się doświadczenie ale też i przebojowosc, szybkość i nieprzewidywalnosc to w końcu odkryje że candreva co najwyżej bidony może podawać Karamoh! Oby to nastąpiło jak najszybciej puki Francuz jeszcze się do nas nie zniechęcil.
09.10.2018 o 09:34 przez Dzonyy
Dzonyy
Jeśli Ty byś sie walnął w swoją łepetyne to byś wiedział, że Karaluch poszedł tylko dlatego, ze Candreva odrzucił ofertę Monaco.

Shoutbox

grzes182 18.09.2019 00:11

Rasialdinho

grzes182 18.09.2019 00:11

Z 1 skladu

grzes182 18.09.2019 00:11

Mido gralw ajaxie, moze sie myle ale prawie ibre wywalil

piper 18.09.2019 00:10

Miszczowie z klasą lmao

grzes182 18.09.2019 00:10

Czy hleba

grzes182 18.09.2019 00:09

Kazdemu zdarzy sie wtopa, pacz na czyhrynskiego w fcb

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:08

albo ten Egipcjanin Mido

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:08

transfery takie jak Rasiak xd

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:08

ale ten Tottenham był trochę zabawny wtedy

grzes182 18.09.2019 00:08

4,5

grzes182 18.09.2019 00:08

Mogl grac co 4 5 dni

grzes182 18.09.2019 00:08

On nie mial rzepki w kolanie

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

ale ciągle się łamał

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

zawsze myślałem że zrobi karierę na miarę Ferdinanda

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

Ledley King

grzes182 18.09.2019 00:07

Redknappa

grzes182 18.09.2019 00:07

Redn

grzes182 18.09.2019 00:07

Mi sie podobal Tottenham

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

z wyglądu przypominający typowego wujka na urodzinach

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

Schwarzer kozak bramkarz

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 14 września

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Juventus

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

Niedziela, 15 września

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Atalanta

  • FT

    Brescia

    3 - 4

    Bologna

  • FT

    Parma

    1 - 3

    Cagliari

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Roma

    4 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    0 - 1

    Milan

Poniedziałek, 16 września

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28421

Liczba newsów: 34716