Derby Lombardii nie dla Interu | Atalanta 2:1 Inter (60)

Źródło: inf. własna
ponad 7 lat temu
1259
60

Inter Mediolan przegrał spotkanie 9. kolejki Serie A przeciwko Atalancie. Bramki dla gospodarzy strzelili Masiello oraz Pinilla, natomiast dla Interu trafienie zaliczył Eder.

Od początku spotkania do ataku ruszyli gospodarze. Piłkarze Atalanty dłużej utrzymywali się przy piłce i nie popełniali głupich strat. Już w 6. minucie gdyby nie dobra interwencja Handanovicia, który wypiąstkował piłkę mogło być 1:0 dla gospodarzy. Niestety po tym ostrzeżeniu piłkarze Interu się nie ogarnęli i w 10. minucie było 1:0 dla ekipy z Bergamo. Z prawej strony boiska w pole karne dośrodkowywał Kurtić, niestety obrońcy gości w tej sytuacji się nie popisali i niekryty Masiello nie miał najmniejszych problemów ze skierowaniem piłki głową do bramki. Minuty mijały a Inter nadal nieporadnie radził sobie w ataku. W 30. minucie na skraju pola karnego Atalanty padł napastnik Interu, Eder, widać było, że Włoch cierpi jednak sędzia nie odgwizdał przewinienia. Powtórki pokazały, że obrońca gospodarzy złamał przepisy i podyktowany powinien zostać rzut wolny. Gra stawała się coraz bardziej agresywna i sędzia musiał coraz częściej przerywać spotkanie. W końcówce spotkania ponownie gospodarze byli stroną przeważającą a próby Interu zatrzymywały się na dobrze sprawującej się w tym meczu formacji defensywy Atalanty.

W drugiej połowie Inter wyglądał nieco lepiej niż w pierwszej odsłonie spotkania. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 51. Minucie kombinacyjne krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Inter dało gola dla Nerazzurrich. Strzelcem bramki został Eder. W końcu widać było jakiś pomysł na grę Interu. W 63. minucie Frank de Boer zdecydował się wprowadzić dwóch graczy rezerwowych. Na placu gry zameldowali się Ansaldi i Kondogbia w miejsce Nagatomo i Brozovicia. W 72. Minucie Atalanta była bliska strzelenia swojej drugiej bramki w tym meczu. Całe szczecie piłka po akcji gospodarzy o włos minęła prawy słupek bramki bronionej przez Handanovicia. W 76. minucie strzelec bramki dla Interu, Eder został zmieniony przez innego Włocha, Candreve. W 80. minucie bliski szczęścia był Perisic, jednak piłka po strzale Chorwata leciała w środek bramki a tam stał bramkarz Atalanty. W 86. Minucie na mał ze skraju pola karnego zdecydował się Mario, jednak strzał Portugalczyka podobnie jak w przypadku Perisicia był w środek bramki. W 88. minucie Santon faulował w polu karnym Kessiego i sędzia wskazał na 11 metr. Bramkę ze stałego fragmentu gry strzelił Pinilla. Szanse w tym momencie na dobry wynik spadły niemalże do zera. Koniec spotkania. Ostateczny wynik Atalanta 2:1 Inter.

Atalanta Bergamo 2:1 Inter Mediolan

Bramki: 10' Masiello, 88' Pinilla (rzut karny) ; 51' Eder

Żółte kartki: Konko, Pinilla ; Eder

Atalanta: 1 Berisha; 5 Masiello, 3 Toloi (45+2' Konko) , 13 Caldara; 24 Conti, 19 Kessie, 11 Freuler, 93 Dramé; 27 Kurtic, 29 Petagna (62' Pinilla) , 10 Gomez (81' Gagliardini).

Trener: Gian Piero Gasperini

Inter: 1 Handanovic; 55 Nagatomo (62' Ansaldi) , 25 Miranda, 24 Murillo, 21 Santon; 6 Joao Mario, 17 Medel, 77 Brozovic (62' Kondogbia); 44 Perisic, 9 Icardi, 23 Eder (76' Candreva).

Trener: Frank de Boer

Sędzia: Doveri

Kolejny krok w stronę Scudetto wykonany! Inter 2, Empoli 0 [SKRÓT] (12)

01.04
19:53

Inter wygrywa niezwykle trudne starcie z Bologną i pędzi po Scudetto! Bologna 0-1 Inter (67)

09.03
16:49

Komentarze (60)

24.10.2016 o 10:27 przez Est
Est
@davi23 - może i Candreva i Joao Mario faktycznie robią różnicę, ale Gabriel póki co nie miał za bardzo szansy się zaprezentować. Gra jakieś ogony, a później teksty de Boera, że Gabriel musi się zaadaptować do włoskiej piłki. No super, tylko dlaczego nie wystawia go zamiast nic nie wnoszącego Edera? Nie wierzę, że Gabriel grałby gorzej niż Eder (chyba nie da się grać gorzej).
24.10.2016 o 08:46 przez davi23
davi23
Na picieszenie wszystkich... przypominam, że Juventus rok temu po 10 spotkaniach miał 12 pkt, a my po 10 możemy mieć nadal 14 pkt... start mamy fatalny, identyczna mozna powiedzieć sytuacja, mega krytyka, plany zwolnienia trenera itd itp... ja wiem, nie ma co porównywać nas obecnie to Juventusu, który od kilku lat dominuje ligę, ale każdy może zacząć źle.

Rok temu początek mieliśmy spoko, a potem wszyscy krytykowali jak zjebaliśmy sezon, a teraz może bedzie odwrotnie. Mecz z Torino to już być/ nie być dla nas w tym roku i dla FdB, to musi wypalić.

Dziwna sprawa jest taka, że dostaliśmy J.Mario, Candreva i Barbosa... to są ludzie, którzy wnoszą wartość dodaną, czyli powinniśmy być mega mocniejsi, nie umiem zrozumiec dlaczego to nie działa i co jest tego powodem. Na moje zwolnienie Manciniego nie było dobra decyzja, jak kiedys był u nas to tez pierwszy sezon miał średni, a ten wywalczyl mimo wielu wkur... 4 miejsce... a teraz dupimy sie na 14... szok!
24.10.2016 o 08:43 przez pluto11
pluto11
Czy bedzie niżej juz w środę będzie niżej
24.10.2016 o 00:17 przez Est
Est
Wow, 14 miejsce, ciekawe czy będzie niżej.
IlCapitano
No przecież mówiłem, że przegramy. Nic nadzwyczajnego.
23.10.2016 o 19:46 przez Lovato
Lovato
Po tak wielu kompromitacjach yo cud że tylko 6 punktów nas dzieli od 3 miejsca, sezon nie jest jeszcze stracony ale trzeba reagować i jak najszybciej pozbyć się De Boera który nic już nie zrobi a jego jedynym sukcesem jest to że Juventus olał mecz z nami. Czasem trzeba się przyznać do błędu i posypać głowę popiołem niż dalej robić to samo nie widząc żadnych efektów i liczyć na to że może wreszcie się za którymś razem uda.
23.10.2016 o 19:22 przez xvierny
xvierny
Widzac ten skład wyjściowy i znów 4-3-3 to w ciemną można był postawić na naszą porażkę !! !! Wydaje mi się że chyba tak FDB ma wystawiać i koniec...... każdy kto widzi że jest coś nie tak to trzeba zmienić.... ile można JOJO trzymac na ławce a Barbosa to ma zobaczyc europe czy po kiego jest kupiony ?? !!
ekspert
Mówiłem przed sezonem że Montella to jest gość, nie to co śmieszny de Bur.
23.10.2016 o 18:22 przez kibol123
kibol123
Wcale nie wina trenera przecież mial gorszy skład któryś mecz zresztą... Czas na OUT nawet słaby trener miałby lepsze staty i to przy takiej drużynie no chyba że twierdzicie że biednie tp wygląda na papierze (a renoma tych zawodników z niczego się nie wzięła wniosek oni umieją grać !! )
23.10.2016 o 18:19 przez Piotrekfci
Kolejna żałosna przegrana z kolejnymi gwiazdami no name. Jak dla mnie nie ma sensu zatrudniać bóg wie kogo u nas jeżeli nie jest to ani Mourinho ani Simeone bo prosty Pan Wiesław z ulicy wystawił by taki sam skład z takim samym nastawieniem do gry naszym !! Zero ambicji polotu i pomysłu. Ile qwa można o tym pisać i nic z tym nie jest robione !? Kondo po 2 meczach słabszych poszedł w zapomnienie. Icardi Eder I długo by jeszcze wymieniać chja ostatnio grają i i tak ciągle na nich stawia. Chińczycy powinni postawić sprawę jasno - komu nie chce się grać i dawać 100 procent dla tych barw niech wypierd. Tak jak to jest w Lazio. Jak dla mnie lepsze wyniki od tych naszych gwiazd zrobiłabym primavera !! Milan jest tego przykładem. Może umiejętności mniej ale za to wola walki i checi działają cuda. Ponad 100 baniek wydanych i qwa jeszcze gorzej niż było. Tak potrafimy chyba tylko my !! !
23.10.2016 o 18:00 przez piotrekninter
nawet nie jestem zły, bo na tym terenie najczęściej dostajemy łupnia, przykro mi tylko że Atalanta z marną kadrą i Gaspem nas pojechała
i jestem bardzo zawiedziony 1 połową kiedy naszym wogóle nie chciało się biegać
najlepsi na boisku Santon ( do karnego) i Eder,to świadczy jak graliśmy sałbo. Włoch grł solidnie w obronie,jako jedyny oddał strzał, co prawda, marny w pierwszej połowie,próbował się podłączać do przodu, na soje mozliwości nieźle,po czym głupi faul , i zepsuł mecz, jeden punkt poszedł
Eder biegał, kiwał, tracił jak to on,ale angażował się, i strzelił piękną bramkę
najbardziej mnie zawiódł Mario, pod nieobecność Banegi liczyłem,ze chłopak weźmie ciężar gry na siebie, nic takiego,ile on przebiegł, zwłaszcza w 1 połowie...może 2 km, chował się unikał gry.
Brozo próbował dyrygować ale więcej tracił jak coś pożytycznego robił z tą piłką.
medel do tyłu do tyłu do tyłu, poza tym kilka razy go objechali przeciwnicy, aj słabo
obrona: Murilllo 2 połowa ok, w pierszej sporo błedów,przy golu to bodajże on puścił gościa na krókim słupku
Miranda, 2 -3 kiksy,ale jak zwykle czyścił
yuto nnic nie popsuł,nic nie zdziałał, Ansaldi po wejsciu podbnie
Ivan pierwsza połowa fatalnie,jedna centra jako tako, w drugiej grał swoje,był blisko strzelenia bramki
Antek za krótko by coś pisać
Icar próbował, dużo razy był faulowany, ogolnie odciętyo d gry, bramka w 92 min powinna być uznana, bo bramkarz spadł na rywala
Kondo widać że przestraszony, bał się kiwać, biec do przodu, grał asekuracyjnie.

mega problem, zmiana trenera nic nie da, bo na kogo? Pioli? Zenga? czy inny wynalazek, Blanc? weźmie 10 mln, bedziemy grać piach, zwolnią go, zatrudnią jakiegoś Gaspa bo nie będzie kasy, bo opłacamy Blanca itd
pisałem latem brać Garcie,ok, kompro w LM, z ROmą, ale chociaż się tam znalazł
a teraz
patrzcie nawet dla Mou nie idzie w Manchesterze
Klopp które zająl miejsce...8?> dopiero teraz Liverpool zaczyna o coś grać
potrzeba dać czas trenerowi, tylko komu, ?? ? FDB zostawić? brać nowego słabiaka? a dobrych nazwisk brak
juve 2x było 7, Conte dostał czas, cos zbudował
nam potrzbe trenera na lata,który dostanie kilku zawodników pod sibie, a nie jak to u nas, kupimy paru grajków dla trenera, po czym go zwalniamy, przychodzi nowy, ma kadre jaką ma itd błedne koło....

nowy trener, ktory dostanie pomimo wyników 2 pełne lata, do tego pare nazwisk jak Lindeloff Darmian Berrardi, czy Nainngolan, gracze wybijający się, nie odpady,i może w 2020 LM powąchamy
23.10.2016 o 17:59 przez Chuchu
Chuchu
Czy kogoś to jeszcze dziwi?
23.10.2016 o 17:47 przez erebos
erebos
Pojawia się sporo opinii o tym, że Barbosa powinien grać na szpicy, ale nie jest dobry wybór. Barbosa jest słabszy fizycznie niż Icardi i nie poradzi sobie z dwójką obrańców - wychodząc do tyłu i grając plecami do bramki, większość obrońców w Serie A go przepcha. Gabriel nie jest typem jak Aguero, gra bardziej jak Dybala, z tym, że dużo więcej atakuje ze skrzydła, schodząc do środka.
23.10.2016 o 17:38 przez Indonazionale shanghai
Indonazionale shanghai
Genu frqjerskosci nie da pozbyć wraz ze zmianą właściciela
Inter był frajerskim klubem i nim będzie nie ważne czy właściciel będzie Włochem indonezyjcem czy ppzeraczem ryzu
Pytanie kto następny Sunning pewnie zaraz się kapnie w jakie gówno wdepneli i będą chcieli opylic jak pan Gangnam Style
A takie szczekanie i spusty były tutaj przed sezonem a kończy się jak zawsZe
Kolejny rok projektu a Handa czeka na LM w barwach Interu
Forza Inda !!
23.10.2016 o 17:36 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Nie oglądałem meczu i chyba całe szczęście ale jak zobaczyłem na FB wyjściową "11" to złapałem się za głowę Nagatomo Eder Brozovic ?? , widać FdB zaczyna się trochę już gubić pod presją zarządu kibiców i mediów. FdB musi wkońcu zrozumieć że gra na Icara nic nie przynosi, ja bym z miłą chęcią zamiast Icara na szpicy zobaczył Barbose i bardziej kompinacyjną gre. Nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i wierzyć że przyjdą lepsze mecze
23.10.2016 o 17:33 przez erebos
erebos
Po meczu LE nie chciało mi się nawet komentować, bo to była żenada, ale dzisiaj było jeszcze gorzej. Krótko o piłkarzach.

Handa - idź do lepszego klubu, bo zasługujesz na grę w Lidze Mistrzów. Kolejny świetny występ
Nagatomo - w składzie, aby nautralizować Gomeza, Początek fatalny w obronie, Drame i Gomez nie mieli z nim problemów, później nieco lepiej, ale nie dawał nic z przodu. Kompletnie nic.
Ansaldi - nijaki występ, z przodu nieporównywalnie lepiej niż Yuto, ale nic z tego nie wychodziło, z tyłu miał parę niepewnych Interwencji.
Miranda - dość dobrze, ale parę razy zgubił krycie i miał kilka niepewnych zagrań, ale z obowiązku obrońcy grającego piłką dość dobrze się wywiązuje. Pomaga przy rozegraniu.
Murillo - myślę, że można go obwiniać częściowo za pierwszą bramkę, bo powinien agresywniej zaatakować Kurticia. Póxniej w obronie lepiej niż Miranda.
Santon - nasz najlepszy piłkarz na boisku, większość zagrań w obronie bardzo dobra, próbował się parę razy włączyć do akcji ofensywnej. Szkoda tego karnego. Mógł wyczekać jeszcze chwilę, bo Kessie jest prawonożny.
Medel - kilka bardzo dobrych odbiorów, ale :cenzor: mać znowu nie asekuruje partnerów. Gra dobrze w odbiorze, gdy przeciwnik ma piłkę, ale jest jakiś zagubiony, gdy idzie o asekurowanie. Nie niedaje się komplenie do wyprowadzania akcji.
Joao Mario - prawdopodobniej najgorszy nasz zawodnik (Icardiego nawet nie liczę, bo znowu go nie było na meczu). Gorszy dzień przełożył się na multum niedokładnych zagrań, kilka głupich strat. Powinien zejść z boiska.
Brozović - widać, że nie jest w rytmie meczowym, ale i tak zagrał lepiej niż Joao Mario. Cofał się po piłki, próbował wychodzić do przodu i zajmować wolne pozycje. W tym meczu powinien pojawić się jednak Banega, o czym za chwilę.
Kondogbia - też nie w rytmie meczowym, ale widać było chęć do gry. Parę jego zagrań uspokoiło grę, ale miał też dwie, trzy głupie straty./przepuszczenia piłek. Będzie to kontrowersyjne, ale chyba wolałbym jego niż Medela na DM.
Perisić - ustawienie z nim na prawej się nie sprawdzało, nie sprawdza i prawdopodobnie nie sprawdzi. W pierwszej połowie jedna akcja, w drugiej grał na całej szerokości boiska i o wiele lepiej mu szło. Co nie znaczy oczywiście, że występ był dobry.
Eder - strzelił pieknego gola i miał kilka zrywów, ale cały czas grał nie jako schodzący napastnik, a cofniety napastnik. Nie pasuje do "taktyki", którą wyszliśmy.
Candreva - ciężko oceniać, bo był krótko na boisku, miał ze dwie akcje, a tak był niewidoczny.
Icardi - tym razem był widoczny podczas dyskusji z arbitrem. Jest progres, bo karnego nie spierdolił :) Jego gra wynika też z taktyki, bo nie ma wątpliwości, że jest świetnym egzekutorem, ale :cenzor: jak masz opaskę kapitańską na ręku, to chociąż staraj się walczyć o piłki, a nie chować za obrońcami cały mecz. Wyjścia do tyłu w jego wykonaniu były tragiczne, podania niedokładne. Ehhh.

Teraz o taktyce parę słów. Gdy zobaczyłem składy wyjściowe pomyślałem, że FdB dokonał jakiejść analizy i zobaczył, że Gaspa w każdym klubie gra ZAWSZE to samo - 3-4-3 z bardzo agresywną grą. Myślałem więc, że wyjdziemy 4-4-2 z Brozo na prawej, Ivanem na lewej i dwóją Eder-Icardi z przodu. Ta taktyka daje przewagę nad 3-4-3, gdyż łatwo wyprowadzić przewagę. A tu :cenzor:

Znowu nijakie 4-3-3. Typowy rozgrywający na ławie, dobra techniczne i nieprzewidywalna dziesiatka na ławie, nominalny prawy skrzydłowy na ławie, nominalny prawy schodzący, który potrafi zagrywać do partnerów, na ławie . To nie mogło się udać. Gramy na dwóch box-to-box/swobodnych ofensywnych pomocników, a za nimi nie ma registy, który mógłby od tyłu grę spiąć. Nie ma nawet tak potrzebnej fałszywej 9, która mógłaby wyciągać obrońców i pomagać przy kreowaniu akcji.

A tak Eder nie pasuje do taktyki, Brozović nie jest w rytmie meczowym, Medel to archaiczny DM, który nigdy nie nadawał się do wyprowadzania piłek, Joao Mario mający gorszy dzień, Icardi, którego tradycyjnie nie widać, a do tego Ivan, który jest już chyba zniechęcony postawą zespołu. :cenzor: mnie to już strasznie. Z każdym kolejnym meczem potwierdza się to, że Icardi nadaje się do specyficznego 4-2-3-1, 4-4-2 lub 4-3-1-2, gdy ma zawsze graczy pracujących na niego. Z Argentyńczykiem grającym w ten sposób będziemy w każdym meczu biegali w 10 na 11 przeciwników. Niestety, ma opaskę kapitańska, więc będzie stale wybiegał w pierwszym.

Nie podobała mi się Kandydatura Stramy, Leonardo, Mazzara, Manciniego, a jak usłyszałem, że FdB nas poprowadzi to byłem :cenzor: . Pomyśłałem jednak, że może pograją młodzi piłkarze, może się czegoś nauczą, więc będzie kilku wychowanków, którzy zastapią armię najemnych średniaków. A tu cyrk, jak zwykle - na boisku nie ma zgrania, brak dwójkowych, trójkowych zagrań, wszystko oparte na indywidualnych szarpnięciach graczy. Do tego brak komunikacji - Eder ogrywa do Santona (miał inne opcje, ale cóż) i nikt nie krzyknął nawet, że wraca gracz Atalanty, to samo przy jednej z akcji przy naszym boku - Miranda czeka na piłkę do spokojnego zagrania długiej a my bijemy ją w aut, aby tylko oddalić zagrożenie.

Nie wiem, kto może nas poprowadzić. Mamy ogromny potencjał, ok. 16 graczy na dobrym poziomie, a wyglądamy jak banda patałachów. Montela i Mihajlović, którzy mają dużo gorsze kadry, pokazują jak się prowadzi zespoły w Serie A.
23.10.2016 o 17:29 przez Omen
Omen
Nie spodziewałem się,że Milan będzie w tym sezonie wyżej od nas chyba nikt się tego nie spodziewał. Z przyjściem De Boera byłem pewien,że to tak właśnie będzie wyglądać. Ile jeszcze opcji przejściowych? Ile jeszcze tych nowych projektów wielkiego Interu? Nie chce się znęcać nad naszymi bocznymi obrońcami to nie ich wina,że nikt jeszcze ich z tego klubu nie pogonił. Może teraz tak skupić się jedynie na Lidze Europy>? Przykre to pisać ale po 9 kolejkach sezon się dla nas skończył. Trudne jest życie kibica Interu...trudne sprawy...
23.10.2016 o 17:27 przez Ibra1908
Ibra1908
Zawsze musimy coś odp**** w końcówce!
Co tydzień siadam jak debil przed tv lub przed PC z nadzieją, że coś ruszy do przodu, a my się tylko cały czas cofamy, ostatnio Fuks w LE, a dzisiaj kolejna lekcja futbolu od od "Potęgi" SerieA!
A Barbosa, to na fajne wakacje do nas przyjechał, jak ma nie grać, to nie wiem po co na siłę go sciagali teraz, zamiast poczekać do Stycznia!
Milan na fali, my coraz niżej i może być kolejna kompromitacja w derbach
23.10.2016 o 17:24 przez Lapos
Lapos
Dobrze, że jednak nie zdecydowałem się na obejrzenie tego "spektaklu". Eder i nagatomo w wyjściowym ... do pełni szczęścia brakowalo jedynie ranocchi.
23.10.2016 o 17:22 przez davi23
davi23
Ahaaa i dodam jeszcze... Nasi gracze chyba sami zdecydowali zwolnić trenera...
23.10.2016 o 17:21 przez koniar
koniar
Ciężkie jest życie kibica Interu:(
23.10.2016 o 17:18 przez davi23
davi23
Kasa nie gra... i tyle, a liczba przegranych w tym sezonie właśnie limit się wyczerpał jeśli chcemy cos osiągnąć ale widać, że nie chcemy... to początek końca tego sezonu jeśli nadal bedziemy grać na gwiazdę Icardiego

FdB - zmień schematy, bo to nie działa co robisz, wstań wreszcie, obudź się człowieku!
23.10.2016 o 17:14 przez TomHardy
TomHardy
Bramk Edera i to piękna, ale nie zmienia tego, że jest gówno grajkiem. A strzelanie raz na 30 spotkań będąc napastnikiem/skrzydłowym to kpina!
23.10.2016 o 17:11 przez CNS87
CNS87
F de Boer byl b.dobrym obronca ale nigdy nie byłem zwolennikiem jego umiejętności trenerskich. Jak widzę, kto na ławie siedzi, to aż mnie ściska w srodku. Dramat. Samo to w jakich okolicznościach ostatnio stracił mistrza Holandii o czymś swiadczy
23.10.2016 o 17:11 przez Lovato
Lovato
Dobrze że sonda znikła ze strony bo to była kompromitacja użytkowników, którzy niby widzą jakiś postęp a tak naprawdę to równia pochyła, jesteśmy w gorszej formie niż podczas tych fatalnych sparingów jeszcze z Mancinim.
23.10.2016 o 17:09 przez Pawulon
Pawulon
w sumie krytyki do Edera nie rozumiem wg jeden znajlepszych naszych graczy w tym meczu starał się jak mógł ale jak skrzydłowy nie ma napastnika z który mógłby cos rozegrac ew na niego dosreodkowac to trudno cudów oczekiwac w g mnie nie powinien powąchac boiska dzis ale jakos wydaje mi ise ze FDB nie ma jaj by go posadzic na ławie
23.10.2016 o 17:08 przez TomHardy
TomHardy
niestety, nie będę czekał do stycznia. De Bur OUT! na ławce wartościowi gracze, a ten wstawia 3 gówno grajków żeby potem ich zmienić! Skandal! Kolejny raz ta sama taktyka, ten sam schemat, Icardi sam w środku i Barbosa na ławce. Żenada i 0 pojęcia o grze. DE BUR koniec do wyje bania!
23.10.2016 o 17:07 przez maniekfci
maniekfci
Dobrze, że nie oglądałem, bo stało się to, o czym mówiłem, a mówiłem, że przegramy.

Imrahil 24.04.2024 17:28

karma i bicz :D

potężny iz bak jprdl ale wstyd zaliczyli :D

tomintfan 24.04.2024 15:41

macie jakieś dzwonki na telefon związane z Interem ??

coco 24.04.2024 14:51

CdS – Inter, sarà Bento il dopo Sommer! Il brasiliano vivrebbe il suo apprendistato alle spalle dello svizzero. Per poi diventare titolare nella stagione successiva. Ripetendo quanto già accaduto con Julio Cesar.

Seba 24.04.2024 14:12

Czy Saczi wypowiedzial sie juz na temat Interu?

FReeFonix 24.04.2024 12:19

Za czym się rozglądał? Za nowym klubem? Chyba potrzebuje wyzwań, bo cięzko o lepszy klub

Imrahil 24.04.2024 12:17

hihihi milan

AveCaesar 24.04.2024 12:04

Hakan ostatnio bardzo się rozglądał

Simone powiedział mi: „Tato, dopiero teraz zaczynam zdawać sobie sprawę, że zrobiłem wielki wyczyn. ” Dałam mu buziaka, powiedziałem dobra robota. Potem Filippo dał mu buziaka i powiedział dobra robota. Jesteśmy takimi ludźmi. Już byłby mistrzem Europy, gdyby Lukaku nie przegapił tej bramki. Ale obchodzi mnie tylko to, żeby on i Pippo byli dobrymi ludźmi”

fcimaniek 24.04.2024 11:59