Relacje

Awans daleko - Inter-Bayern 0:1 (177)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
2119
177

Inter Mediolan po bardzo słabym ze swojej strony meczu przegrał z Bayernem Monachium 0-1. Jedynego gola spotkania zdobył Mario Gomez.

 

Niemal całe spotkanie przebiegało pod dyktando gości. Skupieni na obronie Nerazzurri starali się atakować jedynie kontratakami, do tego typu gry predystynowało ich dzisiejsze ustawienie z Eto'o na szpicy, Sneijderem i Stankovicem w roli ofensywnych pomocników i trzeba pomocnikami skupiającymi się wyłącznie na obronie. Do składu powrócił Chivu, a od pierwszej minuty pojawił się też Lucio.

 

Bayern od początku meczu przejął inicjatywę, częściej posiadał piłkę i przebywał na połowie rywala. Przez pierwsze 20 minut nie przynosiło to jednak żadnego efektu poza groźnym uderzeniem Gustavo z dystansu, które o centymetry minęło bramkę. W odpowiedzi w polu karnym szarżował Eto'o i gdyby nie faul Tymoszczuka, doszedł by do dobrej sytuacji. Sędzia jednak przewinienia nie zauważył. Kameruńczyk nie poddawał się i w kolejnej akcji znakomicie podał do stojącego na czystej pozycji Cambiasso, a ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. W 22 drugi raz strzału na bramkę spróbówał Gustavo - tym razem piłka po rykoszecie wyszła na róg. Chwilę później w poprzeczkę po dośrodkowaniu Robbena trafił Ribery. W 30 minucie przed znakomitą okazją stanął Gomez. Niemiecki piłkarz otrzymał w polu karnym podanie od Lahma lecz fatalnie przestrzelił. Mecz stawał się coraz ciekawszy i kolejną groźną akcję przeprowadził Eto'o. Samuel otrzymał podanie od Lucio i po zdobyciu kawałka miejsca oddał bardzo groźny strzał, który we wspaniały sposób odbił Kraft. W ostatniej minucie pierwszej połowy rajd prawą stroną przeprowadził Maicon jednak zakończył się on niecelnym strzałem.

 

Do tego co zobaczyliśmy w drugiej połowie jesteśmy już niemal przyzwyczajeni. Wygląda na to, że każdy trener przeciwnika Interu potrafi w przerwie meczu tak zmotywować i ustawić swój zespół, że ten po wyjściu na drugie 45 minut dominuje na boisku. Nie inaczej było i tym razem. Przez 35 minut drugiej połowy Bayern nie schodził z połowy Interu, a w drużynie Nerazzurrich mnożyły się głupie straty w środku boiska i widać było brak koncepcji w rozegraniu akcji. Bliscy gola byli: Muller - niecelna główa, Robben - uderzenie w zewnętrzną stronę słupka i strzał nad bramką, Schweinsteiger - łatwa interwencja Julio Cesara i Gomez - tutaj Cesar był szybszy od napastnika i odbił piłką biodrem zanim ten do niej dopadł. Trzeci strzał z dystansu oddał też Gustavo i tym razem bramkarz Interu musiał interweniować. Gospodarze odpowiedzieli jedną dobrą sytuacją - dobitką Cambiasso z najbliższej odległości, która poszybowała daleko nad bramką. W 75 kontuzji doznał Ranocchia, a w jego miejsce pojawił się Kharja. Od tego momentu na boisku zaczął panować Inter. To właśnie Makorańczyk już chwilę po wejściu wypróbował umiejętności Krafta mocnym strzałem z ostrego kąta. Przed szansą na uzyskanie prowadzenia stanął też Sneijder lecz jego strzał z rzutu wolnego przeleciał nad bramką. W ostatnich minutach po dwóch rzutach rożnych strzelali Thiago Motta - Kraft złapał piłkę - i Eto'o - po rykoszecie futbolówka o centymetry minęła bramkę. W ostatniej minucie stało się to, czego obawialiśmy się przez niemal całe spotkanie. Robben zdecydował się na strzał z dystansu, piłka uciekła z rąk Julio Cesara, dopadł do niej Gomez i skierował do bramki. Sędzia doliczył tylko dwie minuty i zakończył mecz.


Inter-Bayern 0-1 (0-0)


Strzelcy: Gomez 90'

 

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia (14 Kharja, 74), 26 Chivu; 4 Zanetti, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 5 Stankovic, 10 Sneijder; 9 Eto'o.

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev, 55 Nagatomo, 29 Coutinho,

Trener: Leonardo

 

Bayern: 35 Kraft; 21 Lahm, 44 Tymoshchuk, 28 Badstuber, 23 Pranjic (2 Breno, 38); 30 Gustavo, 31 Schweinsteiger; 10 Robben, 25 Muller, 7 Ribery; 33 Gomez.

Rezerwowi: 1 Butt, 5 Van Buyten,16 Ottl, 8 Altintop, 39 Kroos, 18 Klose.

Trener: Luis Van Gaal.

 

Sędzia Główny: Kassai (Węgry)

 

Żółte kartki: 21 Zanetti, 34 Ribery, 56 Sneijder, 88 Thiago Motta, 88 Gustavo.

 

0-1 Gomez

 

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (177)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.02.2011 o 12:13 przez szmalo
szmalo
klinsmann,<br />
chodzi o to, że Eto'o w wielu sytuacjach nie miał tak naprawde do kogo podać i musiał sam holować piłkę, niestety tak to wyglądało przez cały mecz prawie... dlatego musiał próbować dryblować niekiedy po 3-4 Niemców... brakowało D.Militto bądź G.Pazziniego, wtedy mielibysmy wieksze pole manewru w ataku.
24.02.2011 o 12:02 przez speaker
speaker
Mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu, może z wyjątkiem krótkiego okresu od 60-75 min gdzie bayern nas zepchnął pod pole karne i mieliśmy problemy z wyprowadzeniem akcji do przodu.Brakowało na pewno jeszcze jednego napastnika który by wspomógł Eto'o,jednak w takiej sytuacji kadrowej skład był ok.Nie był to najlepszy mecz Cambiasso i zabrakło tez szczęścia w końcówce ale nadal jest realna szansa na awans.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.02.2011 o 11:57 przez interbig
interbig
&quot;w rewanzu wychodzimy coutinho i milito i ich rozjeżdżamy bo mnie wku*wili&quot; Rondel mnie też wku*wili. Dodaję naszego Nagatomo-ninja na skrzydło<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.02.2011 o 11:54 przez bloow
bloow
opis meczu nie do końca pasuje do tego jak ten mecz wyglądał... opis wskazuje, że Bayern miażdżył dzielił i rządził... owszem dominował, ale Inter też utrzymywał piłkę, miał okazje, a Eto'o, Sniejder, Maicon grali świetny mecz.
24.02.2011 o 11:50 przez cordoba23
cordoba23
według mnie mecz był bardzo dobry z lekka przewaga bayernu.goscie mieli dobre okazje ale my tez moglismy strzelic bramke. robben mial słupek,ale co z tego jak z zewnetrznej strony..to nie bylo zagrozenie.jedyna rzecz co mnie boli w grze interu to krycie na radar-tak sie nie powinno grac;/ i to ze w srodku przeciwnik zawsze ma za duzo miejsca i rozgrywa pilke;/ wchodzi ja jak w maslo...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> jest mi zal tego ze nie wygralismy bo nalezala nam sie bramka...cambiasso powinien 2 bramki strzelic! sneijder....widac ze jest zmeczony<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> najlepszy byl dzisiaj maicon i ranocchia...ten lepek ma przed soba przyszlosc i juz jest porównywalny to najlepszych wloskich obronców:nesta,cannawaro czy maldini. <br />
<br />
w niemczech bedzie bardzo ciezko o awans ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.musimy liczyc na milito tez. zauwazcie ze my nie mamy zmian;/ pandev-bez formy,nie wiem czy mariga by sobie poradzil. szkoda mi coutinho...jest szybki i zwinny i wiem ze on by w tym meczu duzo zrobil...ale cóz...mozemy teraz tylko sobie gdybac...<br />
<br />
forza inter<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
24.02.2011 o 11:25 przez chudini 9
chudini 9
Dla mnie to bylo zenujace korde boje sie tego ze wraca stary <span style="color: red">I</span>nter czyli zero zaangarzowania w gre to co bylo przed murinhio.Bo to co pokazali w czoraj to normalnie poraszka jak tak moze zachowywac sie druzyna grajaca u siebie przeciesz oni stali i czekali na bayern tak nie mozna grac atym bardziej u siebie mam nadzieje ze to poprostu jakas wpadka ale z tego co widze od paru meczy to <span style="color: red">I</span>nter wraca do starego stylu a to nie wrozy im dobrze <br />
Chlopaki wescie sie do roboty <br />
<br />
Pozdrawiam <br />
Pazza Inter
24.02.2011 o 11:09 przez zamek50
zamek50
coz.. mam nadzieje ze <span style="color: red">I</span>nter pokaze niemcom miejsce w szeregu w monachium... cholera kibicuje tej druzynie jakies 14 czy 15 lat bez przerwy... naprawde przezylem wiele porazek interu ale zawsze wierzylem ze jeszcze pokaza swiatu na co ich stac i tak tez sie stalow tamtym sezonie... oby bylo tak samo tym razem..
24.02.2011 o 11:03 przez lukanio28
lukanio28
Wojtala chłopie kup sobie lepiej zdrapki i podrap a nie bierzesz sie za typowanie
24.02.2011 o 11:00 przez lukanio28
lukanio28
Inter jest wielki i musimy o tym pamiętać,piłkarze zagrali naprawde dobre spotkanie pożądna defensywa.Samuel dwoił się i troił miał pecha,tak czasami bywa w futbolu,słabszy dzień Sneijdera ale trzema mu przyznać że walczył moim zdaniem za bardzo się irytował.Bayern w ofensywie to na dzień dzisiejszy 4-5 siła w europie a staciliśmy bramke naprawde pechowo to dobrze świadczy o Nas,mamy jeszcze rewanż w którym napewno zagra już KAT niemców kocur Diego Milito po odpoczynku w Argentynie napewno odbudował się mentalnie i to będzie wielkim naszym plusem.Typ na reważ i wiara 1:2.Pozdro dla prawdziwych....
24.02.2011 o 10:59 przez Lombardinho
Lombardinho
To jest smutna konsekwencja ostatnich meczów. Inter pokazywał wczesniej ze jest bez stylu taktyki, a na domiar złego pilkarze nie sa w szczycie formy. Przykład Cambiasso ktory zazwyczaj mając jedna okazje na mecz ja wykorzystywał wczoraj zmarnował dwie. Leonardo próbował stworzyć ofensywny Inter, a ta druzyna z takim zawodnikami to zespół stworzony do gry z kontry. I brak zgrania w tym elemencie byl bardzo widoczny. Obrona od miesiecy jest dziurawa a ofensywa to byla gra na hurra. Wczoraj moze tylko dobiór dobrze funkcjonował, po nim bywaly zenujące straty przy wyprowadzaniu. <br />
<br />
Inter musi zostać przestawiony na grę defensywną stale a nie tylko wczoraj. Chermetyczna obrona i błyskawiczne wyprowadzanie pilki po odbiorze - w takiej grze ten zespół czuje sie jak ryba w wodzie. Wczoraj moge pochwalic Ranocchie, do ktorego wciaz nie jestem przekonany, nie uważam go po kilku meczach za super pewnego obronce bo nie mial jeszcze solidnego sprawdzianu, Bayern zagrał nie wiele lepiej od Interu. Ale mimo wszystko podstawowe funkcje spelnia dobrze wyprzedza, natychmiast asekuruje bramkarza i w moim odczuciu gdyby byl na boisku to pierwszy bylby przy pilce wyplutej przez Cesara
24.02.2011 o 10:51 przez rondel
rondel
k o m p r o m i t a c j a<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
24.02.2011 o 10:51 przez zamek50
zamek50
Sama gra interu nie była słaba po prostu brakło szczęścia...aczkolwiek uwazam ze leonardo popelnil bledy... po pierwsze ustawil druzyne defensywnie u siebie w pierwszym meczu pytam po co? jezeli gra sie pierwszy mecz u siebie do maksimum trzeba wykorzystac atut swojego boiska bardziej ofensywnie chyba w zeszlym roku z barcelona zagralismy tym bardziej ze gralismy z bayernem a Bayern w tej chwili jest druzyna solidna ale nie z czolowki ktora nie budzi strachu w rywalach i uwazam ze jestesmy jednak troche lepsi niz niemcy... jesli zamiast 3 defensywnych pomocnikow byloby dwoch napastnikow (pandev)to sneijder miaby wieksze mozliwosci wiec wiecej sytuacji i zapewne cos bysmy strzelili... eto gral swietnie ale bez wsparcia byl... po drugie zmiana taktyki powinna byc od poczatku 2 polowy wiec powinien wejsc 2 napastnik... tak czy siak po meczu nasunela mi sie taka mysl ze niezaleznie od tego czy <span style="color: red">I</span>nter ugra jakis pochar w tym roku to musi dojsc do zmiany pokoleniowej i duzych zmian... podziekowalbym takim graczom jak materazzi cordoba pandev mariga suazo obi itd. w ich miejsce takich jak bale sanchez aguero sakho mikel pastore albiol navas itd... wiem ze to dobre i drogie nazwiska ale jesli nie teraz to kiedy? osczedzanie wyjdzie morattiemu bokiem bo zrobi z interu druzyne sredniaka europejskiego w ktoryms momencie ze stara kadra tym bardziej ze niedlugo przeciez wchodza nowe przepisy dotyczace finansowania klubow... no i oczywyscie trener... z calym szacunkiem ale leonardo jest bardziej jak kolega niz trener i nie ma doswiadczenia... nam potrzebny jest trener z charyzma i wiedza np hiddink capello... lub chociaz z wiedza jak ancelotti bo on charyzmy nie ma... uwazam ze tak powinno sie stac bo bedzie naprawde problem i bedziemy ogladac <span style="color: red">I</span>nter albo w Lidze Europejskiej albo tylko w Serie A... tym bardziej ze wszyscy wielcy dostrzegaja ten problem a ja mam wrazenie ze moratti nie...
24.02.2011 o 10:45 przez Wojtala
Wojtala
Co tu dużo mówić<br />
Tottenham - Milan 3:1<br />
Bayern - Inter 2:0<br />
Szachtar - Roma 2:0 <br />
<br />
tak skończą się rewanże włoskich ekip ;)
24.02.2011 o 10:44 przez rhatz_k
rhatz_k
zapraszam do lektury komentarza poświęconego temu, co często można tutaj przeczytać - potraktujcie to jako drobny impuls do refleksji - <a href="http://rhatz.blox.pl/2011/02/Gimnazjalni-kibice.html">http://rhatz.blox.pl/2011/02/Gimnazjalni&shy;-kibice.html</a>
24.02.2011 o 10:38 przez IBRA2880
IBRA2880
Brakowało drugiego napastnika,bo graliśmy tylko jednym.Ale Zmiany były potrzebne.Dla mnie Dejan jak i Motta słabiutko grali.Ciężko będzie awansować.
24.02.2011 o 10:34 przez Damiano
Damiano
Moim zdaniem Leo troche zawalił sprawe ze zmianami, Stankovic w 2 polowie nic nie gral, zreszta w 1 tez
24.02.2011 o 09:59 przez Mnil
Mnil
P*jebało Cię Vancore?<br />
Inter może nie przejął gry, ale akcji bramkowych miał więcej niż bayern, dodatkowo sędziowie wypaczyli wynik przez niepodyktowanie ewidentnego karnego.<br />
<br />
Mecz powinniśmy wygrać, lub chociaż zremisować. <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
24.02.2011 o 09:51 przez korus1984
korus1984
KU..A MAĆ KORUPCJA JE...A ;/;/ JAK BY TO PRZYSZŁO na FARSE to sedzia by pewnie odgwizda Karnego<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
24.02.2011 o 09:46 przez lord-gs
lord-gs
absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem &quot;Inter Mediolan po bardzo słabym ze swojej strony meczu[...]&quot; - jest ono bardzo dalekie od prawdy i kompletnie nie oddaje tego co działo się na boisku... Zarówno Inter i Bayern zagrali dobry mecz, drużyny stworzyły świetne widowisko i sprawiedliwym wynikiem byłby remis... Bayern miał nieco więcej szczęścia i tyle...
24.02.2011 o 09:20 przez klinsmann
klinsmann
szmalo, <br />
Eto'o mógłby więcej zrobic, gdyby w wielu sytuacjach zamiast &quot;mieszac&quot; i przepychac się przez kilku rywali ( nie zawsze z dobrym skutkiem) na przykład PODAŁ. Jakie to proste? Momentami wku....ce samolubstwo, to mu trzeba za wczoraj zarzucic. <br />
PS<br />
Gdy przeczytałem w newsie słowa: &quot;Inter Mediolan po bardzo słabym ze swojej strony meczu (...)&quot; pomyślałem, że chyba oglądałem wczoraj inny niż Vancore. Nie rozumiem skąd ten pesymizm u większości. Problem wczoraj to raczej skutecznośc niż gra ofensywna w ogóle.
24.02.2011 o 09:06 przez Kamikaze
Kamikaze
Strzelcy: Gomez 90' ładnie strzelił, dobra minuta. ! [*]
24.02.2011 o 08:59 przez Pavlo
Pavlo
rewanż wygramy spokojnie i wysoko! zobaczycie, wierze w to!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 08:47 przez rondel
rondel
w rewanzu wychodzimy coutinho i milito i ich rozjeżdżamy bo mnie wku*wili
24.02.2011 o 08:42 przez Odet
Odet
fuck, szkoda tych okazji Etoo a zwłaszcza Cambiasso:(<br />
Pozdr.
24.02.2011 o 08:37 przez Castellazzi
Castellazzi
Najlepszy Eto'o, dobry mecz Lucio chociaż to on zawinił przy bramce gomeza. To nie była wina Julio że wpuścił gola bo przy tak mocnym pierwszym strzale nie darady było go złapać <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> bayern merda <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
24.02.2011 o 08:37 przez rondel
rondel
to wszystko wina Beniteza że niewygrał grupy i musimy teraz się niepotrzebnie stresować ... po co oni tego grubasa zatrduniali, pewno teraz się cieszy z naszej przegranej <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
24.02.2011 o 08:34 przez rhatz_k
rhatz_k
nie będę się tu rozpisywać - komentarz znajdziecie na: <a href="http://rhatz.blox.pl/2011/02/Koszmar-calcio.html">http://rhatz.blox.pl/2011/02/Koszmar-cal&shy;cio.html</a>
24.02.2011 o 08:33 przez rondel
rondel
najgorze jest to że te ciękie boli z bayernu pompowały balonik przed meczem, a on niępękł :( wyszlismy na frajerów<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <br />
ale mimo to dalej wieże w INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 08:19 przez polak666
polak666
Nie dobrze,aż trzy włoskie kluby przegrały w LM. Milan przegrał,mimo dobrej drugiej połowy,Roma przegrała akurat zasłużenie i jeszcze Inter przegrał mimo dobrej gry. Jeśli Milan,Roma i Inter,nie wygrają w rewanżu sytuacja Calcio zrobi się nieciekawa.
24.02.2011 o 08:05 przez Brising
Brising
Też uważam że ten mecz był dobry w wykonaniu Interu , wreszcie solidna obrona . Bayern co prawda utrzymywał się przez większość meczu przy piłce ale nic im z tego nie przychodziło . A gdy <span style="color: red">I</span>nter już przy niej był od razu kotłowało się pod ich bramką .<br />
Jest jeszcze rewanż a tam już będzie atak Milito - Eto .<br />
Damy Radę <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się