Pozostałe

Cavani: „Chcę grać tylko w Interze” (30)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
331
30

W jednym z ostatnich wywiadów prezydent Palermo – Maurizio Zamparini – przyznał, że Edison Cavani opuści latem jego drużynę i przeniesie się do zagranicznego klubu. Sam zainteresowany, owszem wyraża chęć zmiany otoczenia, jednak nie ma zamiaru wyprowadzać się z Italii. Mało tego Urugwajczyk w rozmowie z dziennikarzami La Gazzetta dello Sport jasno sprecyzował swój cel: chce trafić tylko i wyłącznie do Interu Mediolan.

 

- Chcę grać tylko w Interze, moim celem jest założenie czarno-niebieskiej koszulki – mówi Cavani – Jestem środkowym napastnikiem, ale równie dobrze mogę grać, jako boczny atakujący. Powiedzmy, że mógłbym zostać Wayne’m Ronney’em Rafaela Beniteza.

 

Poza autopromocją Cavani nie zapomniał także o ciepłych słowach na temat nowego trenera Interu – Benitez jest numerem jeden. To szkoleniowiec, który jest przyzwyczajony do pracy w prestiżowych klubach i wie, jak wygrywać. Myślę, że jego nominacja jest zgodna z ambicjami Interu – dodaje napastnik reprezentacji Urugwaju.

 

Ciekawe, jak na te słowa zareaguje znany z wybuchowego charakteru Zamparini. Prezydent Rosanero prowadzi bowiem bardzo zaawansowane rozmowy z Wolfsburgiem oraz Tottenhamem, jednak nie zdoła ich sfinalizować bez zgody samego piłkarza. Z drugiej strony mało prawdopodobne wydaje się, że Inter spełni żądania finansowe Palermo i zapłaci za Cavaniego aż 23 mln euro, a tyle właśnie wynosi cena za Urugwajczyka.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.05.2012 o 23:23 przez cor72z
cor72z
Doskonały zawodnik, liczę na to, że szybko do nas przejdzie!
27.06.2010 o 18:23 przez crisinter
crisinter
chyba w Interze Baku <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
25.06.2010 o 11:20 przez Mate1908
Mate1908
Jakoś nie widzę dla niego miejsca w Interze. Raczej nie takiego piłkarza szukamy jeśli chodzi o ewentualne wzmocnienia w linii ataku. Wielu chciałoby założyć koszulkę najlepszej drużyny w Europie ale chcieć to nie zawsze móc. Poza tym Cavani nie prezentuje jakichś tam genialnych umiejętności.
24.06.2010 o 19:18 przez lena182
lena182
popieram Dejwid-a <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> tez nie uważam ze jest to słaby grajek... nie jest jakąś wielka gwiazdą i cena 23 mln jest przesadzona ale mogło by z niego być wiele pożytku... jak np miał bym wybierać on albo pandev to cavani jak dla mnie jest lepszy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.06.2010 o 18:21 przez Harvester
Harvester
Panie, daj pan se spokój...
24.06.2010 o 16:58 przez Glonojad
Glonojad
Jak chcesz założyć koszulkę Interu to sobie kup <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.06.2010 o 15:20 przez mati1908
mati1908
hahahahaha...mam tylko nadzieje ze nikt ze sztabu Interu nawet przez sekunde nie wezmie tego do serca i oleja to,go
24.06.2010 o 15:19 przez Dejwid
Dejwid
Wszyscy jeżdżą po nim jak po jakimś leszczu, a prawda jest taka, że jest to jeden z bardziej perspektywicznych napastników w serie A i w zasadzie na próżno szukać u niego jakichś słabych stron... Ma dobre warunki fizyczne, technikę i strzela te kilkanaście bramek w sezonie... Wiadomo, że nie za taką cenę i nie od razu pierwszy sqad, ale mimo wszystko trochę przesadzacie.
24.06.2010 o 15:16 przez crisinter
crisinter
23 baniek?<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
24.06.2010 o 14:56 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
tez chce w Interze grac ;) <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
24.06.2010 o 14:51 przez adriano:)
adriano:)
Kto by nie chciał zagrać w Interze, ale chcieć a móc to jest ogromna różnica.
24.06.2010 o 14:05 przez Chuchu
Chuchu
nie nie nie, niech sie z dala od nas trzyma
24.06.2010 o 13:34 przez piotrekninter
piotrekninter
jak sie podlizuje, w zyciu taki kołek za taka kase, precz
24.06.2010 o 13:34 przez Il Principe.
Il Principe.
Jak chcesz być Rooneyem to musisz troszkę przytyć, bo suchar jesteś <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> A tak to za słaby. On Milito może buty czyścić<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.06.2010 o 13:32 przez microsoft666
microsoft666
gora to on jest wart okolo 8 melonkow <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
24.06.2010 o 13:11 przez Corredo
Corredo
Amauri tez kosztował gdzieś 23 mln...NIE dla tego transferu!
24.06.2010 o 12:59 przez hQ
hQ
To naucz się w piłkę grać na początek! Takimi tekstami to zmniejszasz - i tak minimalne - szanse na grę w tym wspaniałym klubie!
24.06.2010 o 12:41 przez Ajk
Ajk
Nie podoba mi się jego gra w ogóle i nie wiem co miałby on robić w Interze. Chyba oglądać mecze z wysokości trybun i inkasować za to parę milionów <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.06.2010 o 12:41 przez arturinho17
arturinho17
Naszym Rooneyem jest Eto'o, więc dziękujemy panu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Jakoś nie podoba mi się on. Za 23 mln... oj nie, nie...
24.06.2010 o 12:40 przez SlimShady
SlimShady
Chyba zbytnio przesadził z tym podlizywaniem, nie widze w nim nic z Ronneya, to typowy sęp pola, a w Palermi jak i reprezentacji kompletnie mnie nie przekonuje, jak dostanie piłkę od razu ją odgrywa, często traci pilke, ma kiepskie podanie. Jedynie co za nim przemawia to ze ma imponujące warunki fizyczne. U nas by tylko sie sprawdził jak o zmienik na Milito. Ale jako że jest Eto i za rezerwowego nie płaci sie 20 baniek jestem zdecydowanie na NIE dla tego transferu. Fajnie, ze mile wypowiada sie na temat Interu ale chyba za wysokie progi, ten gracz jest po prostu przereklamowany i przypomina mi Amuriego, który też przecież grał w Palermo, a jak go kupili Juve okazał sie ten transfer &quot;klopsem&quot;<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
24.06.2010 o 12:37 przez piter0806
piter0806
Na trybuny by się nadawał
24.06.2010 o 12:30 przez Piotr91
Piotr91
Miłe słowa, ale piłkarz za słaby na Inter. Zwłaszcza za 23 melony ;d
24.06.2010 o 12:22 przez snuffy
snuffy
lampard jest teraz Rooney no no zbieramy reprezentacje Angoli, teraz pora na bramkarza :]
24.06.2010 o 12:21 przez BoDzIo
BoDzIo
Stanowcze NIE dla tego Pana. Jak już to do Wilków idź a Dzeko do Nas<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.06.2010 o 12:13 przez djqbaa
djqbaa
I pomyśleć, że Real proponuje za Maicona 25 mln.... To się w głowie nie mieści <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
24.06.2010 o 12:11 przez coco
coco
idz , precz duszo nieczysta !
24.06.2010 o 12:09 przez Piekarz
Piekarz
Oj no to nie graj nigdzie. Futbol wiele na tym nie straci.
24.06.2010 o 12:08 przez kubadadej
kubadadej
śledze jego poczynania w MŚ w kadrze Urugwaju. w zasadzie nic wielkiego nie pokazał ale dosyć ciekawie wygląda atak Suarez-Forlan-Cavani. zobaczymy, myśle że z Koreą sobie, poradzą, zobaczymy co dalej pokaże Cavani. ale napewno nie jest wart 23mln euro.
24.06.2010 o 12:08 przez Kubusa10
Kubusa10
Tylko jest jedno ale...nie chcemy cię
24.06.2010 o 12:04 przez miczel192
miczel192
Przestań...

Shoutbox

ragnar 22.06.2026 19:10

Messi haha

Jacenty 22.06.2026 19:09

Real potrzebuje kasy na konkretnego pomocnika w okolicach 100mln euro, więc raczej nie możemy oczekiwać jakichś wymyślnych korzystnych formuł. Mou chce kogoś kto pracuje fizycznie i jest dobry tehcnicznie. Na liscie m.in. Enzo, ale nie tylko

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Jakbyśmy mieli

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Czyli w sumie wychodzi na to, że nawet jakbyśmy pieniądze na Pazia lepiej je wrzucić w młodego środkowego obrońcę, którego moglibyśmy ustawić centralnie. Oprócz Soleta i przy pozostaniu Bastoniego oczywiście🤔

ragnar 22.06.2026 19:09

Vancore dokładnie

ragnar 22.06.2026 19:08

Niecodzienny faul, dwa wslizgi, karny

Vancore 22.06.2026 18:57

z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve

Cny 22.06.2026 18:34

oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd

Cny 22.06.2026 18:33

tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.

Cny 22.06.2026 18:31

nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:28

A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:27

Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:21

Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...

Cny 22.06.2026 18:05

ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu

Cny 22.06.2026 18:02

a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:02

Solet to upgrade IMHO względem Bissecka ale gra zweryfikuje

Cny 22.06.2026 18:02

no tak ale to nie ma drużyny w której nie ma takich wpadek.

Cny 22.06.2026 18:01

poza takimi pojedynczymi incydentami jak akanjiego z bodo

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:01

choć zdażało się że byli..

Cny 22.06.2026 18:00

a kiepsko broniliśmy drużyną całą momentami a nie że Akanji czy Bisseck byli indywidualnie odpowiedzialni za wpadki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625119

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się