Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Vancore
24.06.2026 00:18
to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu
VVujek
24.06.2026 00:18
Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę
Vancore
24.06.2026 00:18
oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji
VVujek
24.06.2026 00:18
To ja nie wiem co ty tam oglądasz
VVujek
24.06.2026 00:17
A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze
VVujek
24.06.2026 00:17
Cambiaso miał swoje wylewy i ty oceniasz go na podstawie tylko tego
Vancore
24.06.2026 00:15
cambiaso to ladna dziewczyna dobrze robi reka, w dupe tez wezmie, bedzie wierna kilka miesiecy a pozniej sie zacznie puszczac w juve, ale raz na jakis czas przeprosi
Szczupac_FCI
24.06.2026 00:15
pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..
Vancore
24.06.2026 00:13
no tak jak kibice juve na poczatku xD
VVujek
24.06.2026 00:12
Jestem jakoś przekonany , że tu by się nim zachwycali
ZnawcaCalcio
24.06.2026 00:12
ja myślę o Cambiaso żeby był zawodnikiem do rotacji. Mógłby obskoczyć dwa wahadła
Vancore
24.06.2026 00:11
a my szukamy gracza do 1 skladu na prawe wahadlo
Vancore
24.06.2026 00:11
dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego
VVujek
24.06.2026 00:11
Na top wahadło
VVujek
24.06.2026 00:10
Dla mnie to zawodnik z potencjałem ba top wahadło
Vancore
24.06.2026 00:10
jakichkolwiek
VVujek
24.06.2026 00:10
Pamiętam jak Asllani coś pograł to oddali Ricciego bez bólu za drobne.
Vancore
24.06.2026 00:10
cambiasso to nie jest pilkarz z zadnym wiekszsym potencjalem a jest babolarzem, nie widze zadnego marginesu rozwoju u tego gracza a nie jest wart placenia za niego pieniedzy
VVujek
24.06.2026 00:09
Nie wiem kto ich podawał za wielkie talenty ja się raczej z tego śmiałem
Vancore
24.06.2026 00:09
do momentu az ricci zaczal grac w milanie byl podwany jako wielki talent w pomocy, to samo ruggeri i oni moga sobie cos tam kopac ale druzyny z nimi w skladzie nigdy nic nie osiagna
Komentarze (26)
<br />
Człowieku nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz. Cordoba, gdy grał był kiepski. Choćby i super czerwona kartka (dwie żółte w bardzo małym odstępie czasu), o ile dobrze pamiętam z Sampdorią. Burdisso był zawodnikiem od którego Ranieri zaczynał ustawiać blok defensywny Romy (jak byś nie pamiętał druga drużyna Serie A, która o mały włos nie zdobyła Scudetto). Na sparingi nie ma co się patrzyć w obecnej chwili. Dwa sezony temu Burdisso był najlepszym graczem okresu przygotowawczego, a później Mou nie stawiał na niego i gdy już się zdarzyło, że wyszedł w pierwszej jedenastce, to przytrafił się mecz z Panathinaikosem(?) w LM, gdzie był m.in. samobój wysokiej próby i po tym Burdi już nie dostał prawdziwej okazji odbudowania się, aż do momentu wypożyczenia. Obecnie Burdi daje o wiele więcej Interowi niż Cordoba, który niegdyś bazował na skoczności i szybkości, a teraz, gdy już jest starszy stracił te walory.<br />
<br />
Cordoba i Materazzi już dawno powinni być za kadrą, bo piłkarsko nic nie dają drużynie. Jedynie mogą wpływać na pozytywną atmosferę ze względu na swój okres pobytu w Interze. W takim przypadku pozostaje jedno rozwiązanie, które wybrał Figo, gdy nie czuł się już na siłach i wiedział dobrze, że nie daje za wiele drużynie (choć dawał więcej niż Materac czy Ivan w obecnej sytuacji), to postanowił skończyć karierę i pozostać przy drużynie w roli pracownika Interu.
<br />
Co do Burdisso. Jeśli ktoś da za niego 7M to można sprzedać, ale nic na siłę i nie dawać go do Romy za pół darmo.
mysle ze do Chelsea Burdi by poszedl,w koncu klub z wyzszej polki