Plotki transferowe

Chelsea włącza się do walki o Burdisso (26)

Autor:
Źródło: tuttomercatoweb.com
prawie 16 lat temu
534
26

Do walki o Nicolasa Burdisso włącza się kolejny klub. Po AS Romie i SSC Napoli chęć zakupu argentyńskiego defensora wyraziła Chelsea Londyn.

 

Inter żąda za swojego zawodnika 10mln € i właśnie taką ofertę ma zamiar złożyć londyński klub. Oczekiwań finansowych Nerazzurrich nie była w stanie spełnić Roma natomiast sam piłkarz nie chciał przenosić się do drużyny Napoli. Wydaje się więc, że to The Blues prawdopodobnie zostaną nowym pracodawcą Burdisso.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.08.2010 o 17:21 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
W tym meczu czerwona dostal tez Samuel i co to oznacza ze jest kiepski , a meczy to chyba ty nie ogladasz bo akurat w tych co gral Cordoba gral bardzo dobrze nieraz najlepiej z calej druzyny choćby rewanż z rubinem gdzie Dominguez kiwal jak chciał i Lucio i Samuela a jak wszedl Ivan wygrywał każdy pojedynek z Dominguezem , a to że Ivan stracił skoczność i szybkość jest śmieszne własnie widac jak ogladasz mecze ,a co do Burdisso jest napewno wolniejszy od Ivana ,gorszy w pojedynkach 1 na 1 w powietrzu jest remis ,Ivan gorzej podaje ale Burdisso robi głupie błedy i czesto bezmyślnie fauluje
12.08.2010 o 17:32 przez Cny
Cny
To jak Ty oglądałeś Serie A w poprzednim sezonie?! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Człowieku nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz. Cordoba, gdy grał był kiepski. Choćby i super czerwona kartka (dwie żółte w bardzo małym odstępie czasu), o ile dobrze pamiętam z Sampdorią. Burdisso był zawodnikiem od którego Ranieri zaczynał ustawiać blok defensywny Romy (jak byś nie pamiętał druga drużyna Serie A, która o mały włos nie zdobyła Scudetto). Na sparingi nie ma co się patrzyć w obecnej chwili. Dwa sezony temu Burdisso był najlepszym graczem okresu przygotowawczego, a później Mou nie stawiał na niego i gdy już się zdarzyło, że wyszedł w pierwszej jedenastce, to przytrafił się mecz z Panathinaikosem(?) w LM, gdzie był m.in. samobój wysokiej próby i po tym Burdi już nie dostał prawdziwej okazji odbudowania się, aż do momentu wypożyczenia. Obecnie Burdi daje o wiele więcej Interowi niż Cordoba, który niegdyś bazował na skoczności i szybkości, a teraz, gdy już jest starszy stracił te walory.<br />
<br />
Cordoba i Materazzi już dawno powinni być za kadrą, bo piłkarsko nic nie dają drużynie. Jedynie mogą wpływać na pozytywną atmosferę ze względu na swój okres pobytu w Interze. W takim przypadku pozostaje jedno rozwiązanie, które wybrał Figo, gdy nie czuł się już na siłach i wiedział dobrze, że nie daje za wiele drużynie (choć dawał więcej niż Materac czy Ivan w obecnej sytuacji), to postanowił skończyć karierę i pozostać przy drużynie w roli pracownika Interu.
12.08.2010 o 16:46 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Cny o tym ze Burdisso jest lepszy od Cordoby to sporo pszesadziłeś i nie wiem na jakiej podstawie to oceniasz bo meczy to chyba nie oglądasz , nawet po towarzyskich było widać kto jest lepszy Cordoba był z city graczem meczu i wyłaczył calkowicie Adebayora a Burdisso ogrywali jacyś goście z Dallas i zrobił karnego
12.08.2010 o 16:10 przez Darkh
Darkh
napisalibyscie ze liverpool kupil poulsena ;p
12.08.2010 o 13:42 przez interfann
interfann
lepiej zeby zostal bo bedzie gral
12.08.2010 o 13:39 przez Cny
Cny
Obecnie trzeci w hierarchii umiejętności przydatności dla klubu środkowy obrońca w Interze. Jest zdecydowanie lepszy od Cordoby, Materazziego (którzy tylko zbędnie zajmuja miejsce w kadrze) i Rivasa. Chivu jest chyba nieco leszy od niego, ale to bardziej lewy obrońca w obecnej sytuacji. Cordoba i Materazzi prezentują juz zdecydowanie za niski poziom na Inter. Materazzi to w ogóle za niski na Serie A czy Coppa Italia. Więc nie wiem po co na siłę pozbywać się Burdiego. Na szczęście za rok przyjdzie Rannochia to pożegnamy i Cordobe i Materazziego. <br />
<br />
Co do Burdisso. Jeśli ktoś da za niego 7M to można sprzedać, ale nic na siłę i nie dawać go do Romy za pół darmo.
12.08.2010 o 13:32 przez Vancore
Vancore
Ja dalej twierdze ze na ten sezon powinien zostac w Interze ...
12.08.2010 o 13:20 przez Mietson
Mietson
Nie sądzę, żeby Chelsea zamierzała zapłacić więcej kasy za Burdisso niż dostała z transferu Carvalio
12.08.2010 o 13:15 przez inter093
inter093
CHELSEA NIECH GO KUPI I DOWIDZENIA BURDISSO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
12.08.2010 o 13:13 przez Dzyl
Dzyl
Jak dadzą chociaż 7,5mln to będzie dobrze. Niech go biorą i jak najszybciej trzeba pozbyć się reszty niepotrzebnych graczy typu Obinna, Mancini, Rivas, Suazo
12.08.2010 o 13:12 przez piotrekninter
piotrekninter
nie da wiecej jak dostali za Ricardo<br />
mysle ze do Chelsea Burdi by poszedl,w koncu klub z wyzszej polki
12.08.2010 o 13:00 przez brykAs
brykAs
niech chelsea da i te 7,5 ale niech burdisso znika z Italii<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
12.08.2010 o 12:56 przez adriano:)
adriano:)
Nie wierzę, że Chelsea tyle da. 7-8 mln to będzie max jeśli będą chcieli kupić Argentyńczyka. Taka kwota byłaby adekwatna do umiejętności Burdiego i na pewno każda strona wyszłaby na tym dobrze. Roma pewnie nie znajdzie pieniędzy na niego i znowu będzie oferować śmieszne 4,5 do 5 mln.
12.08.2010 o 12:43 przez cor72z
cor72z
Już widzę jak Chelsea daje za Burdisso więcej niż dostała za Carvalho.
12.08.2010 o 12:32 przez intermilano
intermilano
oby nie meczyl sie u nas jako 5 stoper<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> na trybunach
12.08.2010 o 12:31 przez intermilano
intermilano
info plotka bankowo.... bo carwalho odszedl
12.08.2010 o 12:24 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Do Chelsea? Nie możliwe
12.08.2010 o 12:23 przez microsoft666
microsoft666
blef<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
12.08.2010 o 12:22 przez mati1908
mati1908
gonic go tam gdzies gdzie dadza spory hajs
12.08.2010 o 12:21 przez intermilano
intermilano
niech juz idzie..... tylko to info to pewnie plotka;D
12.08.2010 o 12:14 przez 4letniStefan
4letniStefan
Takiej okazji chyba nie za przepaści. W końcu to Chelsea. A dla nas 10mln i gitara.
12.08.2010 o 12:01 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Ciekawe czy on będzie chciał do Chelsea iść...
12.08.2010 o 11:57 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Pewnie ma zastąpić Carvalho... w sumie przydałby się u nas ale jak chce iśc to niech idzie
12.08.2010 o 11:55 przez miczel192
miczel192
I za 10mln<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Dobre posunięcie
12.08.2010 o 11:51 przez snuffy
snuffy
super, najlepsze rozwiazanie dla nas wyekspediowac poza Włochy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.08.2010 o 11:50 przez Zbyniu8
Zbyniu8
w Chelsea jeszcze mniej pogra niz u nas... wole zeby zostal

Shoutbox

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

VVujek 24.06.2026 00:17

Cambiaso miał swoje wylewy i ty oceniasz go na podstawie tylko tego

Vancore 24.06.2026 00:15

cambiaso to ladna dziewczyna dobrze robi reka, w dupe tez wezmie, bedzie wierna kilka miesiecy a pozniej sie zacznie puszczac w juve, ale raz na jakis czas przeprosi

Szczupac_FCI 24.06.2026 00:15

pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..

Vancore 24.06.2026 00:13

no tak jak kibice juve na poczatku xD

VVujek 24.06.2026 00:12

Jestem jakoś przekonany , że tu by się nim zachwycali

ZnawcaCalcio 24.06.2026 00:12

ja myślę o Cambiaso żeby był zawodnikiem do rotacji. Mógłby obskoczyć dwa wahadła

Vancore 24.06.2026 00:11

a my szukamy gracza do 1 skladu na prawe wahadlo

Vancore 24.06.2026 00:11

dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego

VVujek 24.06.2026 00:11

Na top wahadło

VVujek 24.06.2026 00:10

Dla mnie to zawodnik z potencjałem ba top wahadło

Vancore 24.06.2026 00:10

jakichkolwiek

VVujek 24.06.2026 00:10

Pamiętam jak Asllani coś pograł to oddali Ricciego bez bólu za drobne.

Vancore 24.06.2026 00:10

cambiasso to nie jest pilkarz z zadnym wiekszsym potencjalem a jest babolarzem, nie widze zadnego marginesu rozwoju u tego gracza a nie jest wart placenia za niego pieniedzy

VVujek 24.06.2026 00:09

Nie wiem kto ich podawał za wielkie talenty ja się raczej z tego śmiałem

Vancore 24.06.2026 00:09

do momentu az ricci zaczal grac w milanie byl podwany jako wielki talent w pomocy, to samo ruggeri i oni moga sobie cos tam kopac ale druzyny z nimi w skladzie nigdy nic nie osiagna

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625225

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się