Wywiady z trenerami

Konferencja przed meczem z Bologną. Conte: Nainggolan i Sensi nie są gotowi (23)

Źródło: en.inter.it
około 2 miesiące temu
1683
23
Antonio Conte LM

Dziś o godzinie 13:30 odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa, na której wypowiedział się Antonio Conte. Udzielił odpowiedzi na pytania dotyczące ostatnio wygranych meczów, słabej formy domowej oraz poszczególnych zawodników, ich formy i gotowości do powrotu na boisko

Z czego jesteś najbardziej zadowolony po zwycięstwie w Niemczech?

Jestem dumny z tego, w jaki sposób potrafiliśmy skupić się na nas samych.

Co jest największym wyzwaniem, kiedy trzeba odnieść zwycięstwo w meczu takim jak jutro i kolejnych?

- Zmęczenie jest nieodzownym elementem takich serii. Musieliśmy rozegrać wiele meczów. Mieliśmy jeden dodatkowy dzień na powrót do pełni sił. Trudno jest jednak rozgrywać tak wiele decydujących spotkań w tak krótkim czasie.

Po dwóch świetnych wygranych meczach wyjazdowych, zagracie wreszcie u siebie. W poprzednim sezonie Bolonia zniweczyła marzenia Interu o mistrzostwie, zgadza się Pan?

- Ostatnio przegraliśmy wspaniały mecz. Wygrywaliśmy, dominowaliśmy, jeden z ich zawodników zobaczył czerwoną kartkę. Nie wykorzystaliśmy karnego, po czym straciliśmy dwie bramki. To było ciężkie spotkanie. Oczywiście byłem zły po meczu. Ciężko mi wytłumaczyć dlaczego przegraliśmy. Teraz mieli cały tydzień na przygotowania. Bologna utrzymuje wysokie tempo, musimy być bardzo uważni. Chcemy dalej osiągać takie wyniki jak w ostatnich spotkaniach.

Wracając ponownie do odzyskiwania formy w meczach domowych. Straciliście wiele bramek w na własnym statdionie, jak temu zapobiec?

- Statystyki to jasno pokazują, musimy spisywać się lepiej. Zarówno mecze wyjazdowe, jak i domowe obecnie nie są tym samym. Nie ma z nami kibiców. Postaramy się poprawić w tej kwestii.

Czy przyznasz, że w ostatnich meczach Inter wykazywał większe skupienie?

- Wyniki kształtują opinie. Tak jak powiedziałem, spróbujemy poprawić się we wszystkich obszarach. Popracujemy nad naszą taktyką. Będziemy pracować nad atakiem i obroną, a również nad naszym podejściem do gry.

Czy Nainggolan może już zagrać?

- Nie miał jeszcze w tym roku szansy wyjść na boisko od pierwszej minuty. Nie jest jeszcze gotowy i nie mogę z niego skorzystać. 

Czy Sensi może znaleźć się w wyjściowym składzie? Czy oczekujesz od Barelli pełnienia jego roli w tym sezonie?

- Podobnie jak cały zespół, Barella może grać lepiej. On wie, że ma olbrzymi potencjał, wie w jakich kwestiach musi się poprawić. Może to zrobić kiedy jest jeszcze młody. Jeśli będzie pokorny, może tego dokonać. Ciężka praca, to jedyny sposób na stawanie się lepszym. Sensi nie jest gotowy.

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Najważniejszy był awans do kolejnej rundy (5)

13.01
20:09
Antonio Conte

Conte: Zwycięstwo z Juventusem pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze (9)

18.01
02:00

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.12.2020 o 18:19 przez Dybuk
Dybuk
Podobno Conte jest w orbicie zainteresowań MU. Już kupiłem nawet wstążkę na wypadek gdyby przypadło nam wysłać Antonio pod ich choinkę. Trzymam kciuki za (nie)odpowiedzialną decyzję Angoli...

Eriksen u Nas nie wypalił a i tak cieszy się większym zainteresowaniem niż przebojowi Gagliardini, Brozovic, Perisic. Obawiam się, że za chwilę los Eriksena może podzielić Hakimi bo też pikuje w dół z formą.

A czy Conte może popracować nad swoim trenowaniem? Skoro będzie pracować nad obroną i atakiem to niech pójdzie za ciosem i nad sobą niech też popracuje.
05.12.2020 o 16:00 przez maverik
maverik
i po co było Sensiego wykupywać. Niech on latem z Radja i Vecino odejdą, a na ich miejsce się kogoś weźmie.
05.12.2020 o 13:13 przez AJ
AJ
Sensi to był ostatnio gotowy w październiku 2019
05.12.2020 o 12:30 przez rchemik
rchemik
CONTE: NAINGGOLAN I SENSI NIE SĄ GOTOWI - czytaj. Brozowicz Gagliardini i Vidal w 11
05.12.2020 o 11:04 przez Recoba
Recoba
"Ciężko mi wytłumaczyć dlaczego przegraliśmy."
ale i tak jesteś dummy.ze swojej głupoty.
05.12.2020 o 10:46 przez mroowa111
mroowa111
Niby rezerwy mamy fajne szkoda tylko że wiecznie niedostępne, ninja i sensi bęą mieli problemy coraz częściej, trzeba zejść z kosztów w styczniu, najpóżniej w lipcu, musimy mieć równorzędnych rezerwowych do walki o pierwszy skład
05.12.2020 o 12:59 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Gówno mamy a nie rezerwy, bo pijaczyna brudnopis sardyński i duński kukold są kompletnie bezużyteczni, dodać do tego inwalidę Sensiego, połamanego Vecino i mamy 4 chłopa do grania na 3 pozycje. Rewelacja co.
Dlatego w zimie jak najszybciej wypyerydolić sardyńskiego brudnopisa alkoholika z kukoldem duńskim na lekach antydepresyjnych, schodzimy z ich kolosalnych pensji 12 mln rocznie netto, a w zamian przychodzą Locatelli i De Paul, którzy zarobią 3 razy mniej i dadzą 30 razy więcej zapewne na boisku elo pozdro szejset na rejonie
05.12.2020 o 14:39 przez timon
timon
Obaj nie przyjdą. Ta dwojka to 60mln, a nam na gwałt również ktoś na lewa potrzebny
06.12.2020 o 00:03 przez Pader88
+1
Pader88
@IlCapitano reprezentuje pojmowanie Calcio i zawiłości mercatowych na poziomie niedostępnym dla przeciętnych użytkowników tej strony.
05.12.2020 o 06:34 przez bartek-kwiatkowski
bartek-kwiatkowski
Pozbył bym się tego sensiego ... nic z niego nie będzie . Od początku sezonu w gabinecie siedzi, tylko kto takiego kupi 😅
04.12.2020 o 21:12 przez Endru
+2
Endru
Ciekawe czy Sensi zdazy byc gotowym w tym roku jeszcze
04.12.2020 o 18:30 przez timon
+1
timon
Radja+Eriksen out i może zarobimy 30mln.
05.12.2020 o 10:31 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Ważniejsze jest zejście z pensji tych kmiotów, bo to jest 12 mln netto rocznie za nic nie robienie
05.12.2020 o 10:59 przez timon
+1
timon
Wystarczy pozbyć się jednego pijaka i drugiego na psychotropach i mamy Conte za darmo 🤣
04.12.2020 o 18:14 przez Snake86
+4
Snake86
Nainggolan to nie będzie gotowy do momentu, jak się go nie pozbędziesz, tak jak Eriksen ;)
04.12.2020 o 16:33 przez nicolas80
nicolas80
Antonio poprowadź jutro Inter do kolejnego zwycięstwa bo jesteśmy wygłodniali sukcesu. Nie pozostawmy jutro żadnych złudzeń kto jest w tej chwili najlepszy w SerieA. Pokaż tym wszystkim niedowiarkom że jesteśmy na dobrej drodze.
04.12.2020 o 16:33 przez kadrian89
kadrian89
Nainggolan i Eriksen do pożegnania w styczniu.
Już lepiej niech przyjdzie jeden konkretny do rotacji pomocnik , bo co nam po tych nazwiskach, które nic nie dają druzynie .
04.12.2020 o 17:39 przez SETE
+1
SETE
Razem pobierają 12 mln euro rocznie :/
04.12.2020 o 18:17 przez Michal2991
Michal2991
Sete to jest nieprawdopodobne tak przestrzelic z transferami, i w dodatku dac tekie pensje...
04.12.2020 o 18:57 przez SETE
SETE
Co do Eriksena to idzie to wytłumaczyć , wzięliśmy go ponizej wartości , mało w Tott nie zarabiał , nikt chyba nie sadził ze to będzie taka lipa.

Najngollan to w ogóle nasi Ds zagrali jak żółtodzioby , gracz siła wypychany z Romy , nie było wielu możliwości dla Radji w tamtym momencie i oczywiscie wchodzi Inter z długim wysokim kontraktem dodatkowo Zaniolo :)
04.12.2020 o 15:57 przez SETE
+1
SETE
Tez to zauwazylem, o Eriksena juz nawet nie pytaja :)
04.12.2020 o 15:52 przez Michal2991
-1
Michal2991
Dziwne że o Duńczyku cisza xd
04.12.2020 o 15:58 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Duńczykowy kukold już siedzi na walizkach, nie ma sensu gadać o nim, nic a nic

Shoutbox

Juzek 19.01.2021 22:27

ok,

mroowa111 19.01.2021 22:27

wrocław

Juzek 19.01.2021 22:27

a w Polsce jestes? bo ja za granica i myslałem nad jakims vpn jakby w Polsce były

mroowa111 19.01.2021 22:26

u mnie nie ma

mroowa111 19.01.2021 22:24

raczej nie

Juzek 19.01.2021 22:23

mozesz sprawdzic?

Juzek 19.01.2021 22:23

w serialu Breaking Bad sa polskie napisy albo lektor?

maverik 19.01.2021 22:22

nie krępuj się Juzek

mroowa111 19.01.2021 22:20

no dawaj

Juzek 19.01.2021 22:15

bo mam pytanie

Juzek 19.01.2021 22:15

Ma ktos z was netflixa?

Imrahil 19.01.2021 21:58

gdzie on a gdzie Krecik opiszcie

Imrahil 19.01.2021 21:57

pamietacie tego palacza, obrosnietego wafla, sabbatini czy jakos tajk

Imrahil 19.01.2021 21:56

klub z wiecznego przegrywa

Imrahil 19.01.2021 21:55

taka roma zawsze byla klubem z 2 polki

broda4991 19.01.2021 21:49

w sobotę też spezia gra z romą ciekawe czy ich dojadą

broda4991 19.01.2021 21:49

szkoda że Spezia nie jest po naszej części drabinki tylko milan i juve do finalu

ragnar 19.01.2021 21:48

nie ogladam, ale rzuciło mi sie w oczy

ragnar 19.01.2021 21:48

a nie ma czasami na youtube

darek666sz 19.01.2021 21:35

Ma ktoś moze linka do Polakow w reczna?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38448