Pozostałe

Hidalgo: „Rivas może w styczniu opuścić Inter” (12)

Autor:
ponad 15 lat temu
346
12

Nelson Rivas, po tym jak latem nie zdołał zmienić przynależności klubowej, pozostaje zawodnikiem głębokich rezerw Interu Mediolan. Kolumbijczyk co prawda jest w trakcie leczenia kontuzji, jednak szanse na to, aby po powrocie do pełni sił był brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez Rafaela Beniteza są znikome.

 

W tej sytuacji prawdopodobny wydaje się scenariusz, że 27-letni obrońca opuści mistrza Włoch już w zimowym oknie transferowym. Takie rozwiązanie za możliwe uważa agent piłkarza – Fernando Hidalgo:

 

- Nelson trenuje z Interem, ale niestety nie jest w stanie wywalczyć sobie miejsca w składzie, aby grać w meczach ligowych bądź pucharowych. Nie wiem, co będzie dalej, jeżeli sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Zobaczymy, co się wydarzy w najbliższych dwóch-trzech miesiącach. Rivas może w styczniu opuścić Inter, ale wszystko będzie zależało od tego, co wydarzy się na rynku. Nie mogę jednocześnie wykluczyć, że pozostanie w Mediolanie aż do czerwca, taki scenariusz też może się ziścić. Cały czas pracujemy nad tym, aby znaleźć mu odpowiedni zespół już w zimowym oknie transferowym, ale jak dotąd nie doszło do żadnych kontaktów z przedstawicielami innych klubów.

 

Latem Rivas znajdował się w orbicie zainteresowań takich klubów jak Lecce, Udinese, Panathinaikos czy Schalke. Przypomnijmy, że w ostatnich godzinach mercato zawodnik otrzymał także bardzo konkretną ofertę z Ceseny, jednak zdecydował się ją odrzucić.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.10.2010 o 13:44 przez SlimShady
SlimShady
Nie wiem na co liczył Rivas, ze odrzucił klika fajnych ofert, na pewno w Interze nie pogra, szczególnie przy takiej konkurencji, niech odejdzie zima, lepiej dla niego i dla nas, pewnie to będzie wypożyczenie, ale super byłoby jakby an stałe ans opuścił.
22.10.2010 o 20:48 przez Dominho
Dominho
Niech odejdzie, nam przydałby się bardziej ktoś młody <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
22.10.2010 o 12:49 przez Cny
Cny
Mancini przynajmniej koksi <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
21.10.2010 o 23:05 przez lord-gs
lord-gs
to jest zawodnik, który nigdy nie powinien pojawić się w Interze
21.10.2010 o 22:28 przez Urys92
Urys92
No wiadomo ciezko ma na wystep w jakims meczu bedzie lepiej jak odejdzie chociaz pogra i nie bedzie sie marnowal <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
21.10.2010 o 21:33 przez Adriano_forever
Adriano_forever
To pa pa
21.10.2010 o 21:05 przez adriano:)
adriano:)
Także myślałem, że dawno go z nami nie ma <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" /> Zimą musimy pozbyć się niepotrzebnych graczy, bo tylko miejsce blokują i pobierają kasę.
21.10.2010 o 20:26 przez zidek
zidek
haha zapomniałem że mamy go w kadrze.<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
21.10.2010 o 19:57 przez Jedrula
Jedrula
To jest taki człowiek widmo, niby jest ale tak jakby go nie było..
21.10.2010 o 19:53 przez Chuchu
Chuchu
haha nawet nie wiedziałem, że z nami jeszcze jest, myślałem że go wypożyczyliśmy gdzieś <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
21.10.2010 o 19:41 przez Kubusa10
Kubusa10
Niech poszuka gdzieś indziej szczęścia
21.10.2010 o 19:41 przez piotrekninter
piotrekninter
lubie goscia ale jest za slaby na Inter, Lucio Samuel to klasa switowa, najprawdobodobniej żaba przyjdzie, wiec Nelson niech da sobie spokoj i odejdzie do slabszego klubu

Shoutbox

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625202

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się