Informacje z klubu

Icardi kupił drużynie Rolexy (29)

Autor:
Źródło: football-italia.net
18 dni temu
2105
29
Mauro Icardi Liga Mistrzów

Jak zapewne część z Was zauważyła już na mediach społecznościowych - Mauro Icardi kupił kolegom z drużyny Rolexy.

Kapitan Interu zdobył się na taki gest w podzięce dla kolegów za pomoc w zdobyciu tytułu króla strzelców w zeszłym sezonie Serie A. Zegarki dostali także byli koledzy z zespołu jak m.in. Rafinha, czy Cancelo. 

 

W międzyczasie kilka słów na temat swojego klienta powiedziała Wanda Icardi:

Mauro ma 2 lata kontraktu i radzi sobie dobrze. Czy kłócę się z Mauro? Bardziej w roli jego agenta, poza tym to idealny mąż. Kto rządzi w domu? On, inaczej nie byłby kapitanem Interu. Oczywiście mamy oferty, szczególnie po tym jak Mauro pokazuje się w Europie. 

Czy zostałabym agentem Ronaldo? Nie, liczy się tylko Mauro, ponieważ on nie czuje się jak gwiazda. Nie ma w związku z nim wielu kontrowersji, strzela wiele bramek - z Cristiano wszystko byłoby bardziej kontrowersyjne. 

udostępnij

Zobacz też

INTER główna

Powołani na Juventus (2)

06.12
18:12
Internazionale

Kadra Interu na PSV (6)

10.12
17:56

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.11.2018 o 23:07 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
No i bardzo dobrze, dla niego Rolex jak dla "zwykłych ludzi" drożdżówka, ale liczy się gest, Forza Icar !!
28.11.2018 o 20:44 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
To jest gość brawo Icardi
28.11.2018 o 19:45 przez interista1987
interista1987
Pojebani jestescie. Cancelo byl moim ulubionym zawodnikiem w tamtym sezonie a Rafinha pomogl wyjsc zespolowi z kryzysu choc zaden z was tempe dzidy w niego nie wierzyl. Dlatego dostali I beda dobrze wspominac pobyt w swietym Interze.

Jakby tylko asystenci dostali to byloby chore bo oni I tak najwiecej zarabiaja wiec pomyslcie jakby sie czuli pozostali zawodnicy Interu, ktorzy tez daja z siebie ile moga, ze zostali pominieci.
taak akcja buduje jednosc w druzynie.
Ale dobry tekst De vrij wiadomo za co dostal hehe
28.11.2018 o 17:33 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Ja jebix XDD jakie dzbany tu na tej stronie siedzą xD
28.11.2018 o 17:23 przez maverik
+1
maverik
Bardzo fajny gest. Na pewno zawodnicy to docenili :)
28.11.2018 o 17:16 przez Rebelde
+1
Rebelde
Ale z was betony. Icardi wiele razy pokazywał, że stara się scalić drużynę. Czy to organizując wspólną kolacje czy przy wprowadzaniu nowego zawodnika do drużyny, wiec chyba logiczne że kupił wszystkim. Nawet zawodnikom, będących już poza klubem, bo docenił ich wkład w sukces jego (korona strzelców) czy klubu (awans do LM). A tu niektóre dzbany, przez swoje cebulowe myślenie, mają ból tyłka i nie potrafią tego pojąć. Jestem zażenowany poziomem tych komentarzy....
28.11.2018 o 16:46 przez ThreeEyedRaven
ThreeEyedRaven
Część z Was czepiła się, jakby z Waszych pieniędzy je kupił. Uznał, że w taki sposób może się odwdzięczyć i to zrobił.
28.11.2018 o 16:25 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Kupił i tyle. Po co drążyć temat? Nie jest pierwszym, który zrobił taki prezent i na pewno nie ostatnim.
28.11.2018 o 14:20 przez Odet
Odet
Oj tam, ja się specjalnie nie przy:^%#(am, tylko z ciekawości pytam którą to bramkę Icardiemu pomógł strzelić Handa czy Padelli, czy tą z Fiorentiną, czy tą z Sampdorią czy może z tą Udinese.
Orzeu wie, ale nie chce mi powiedzieć, tak łopatologicznie.

A zachowanie Icara świetne, racja.

Pozdr.
28.11.2018 o 13:58 przez WirtuozTaktyki
+3
WirtuozTaktyki
Nie rozumiem przy*(%&%&*(@^ych się na siłę. Takie gesty budują jedność w grupie, nikt nie lubi czuć się pominięty. Świetne zachowanie Icara. Brawo!
28.11.2018 o 14:35 przez Odet
Odet
Podobno (mówią w kuluarach) Rafinha i przede wszystkim Cancelo bardzo docenili ten gest budujący jedność w grupie... :)
Pozdr.
28.11.2018 o 15:05 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Rozwalasz mnie stary. Icardi kupił zegarki kolegom z drużyny, którzy pomogli mu w zdobyciu korony króla strzelców, ale także chciał być miły dla nowych piłkarzy w drużynie. Co w tym złego?
28.11.2018 o 12:12 przez Odet
-1
Odet
Na pewno Samir i Padelli pomogli Mauro w zdobyciu króla strzelców ?? ? :)
Pozdr.
28.11.2018 o 12:14 przez Orzeu
+2
Orzeu
a nie? Czy też może nie są członkami tej drużyny?
28.11.2018 o 12:24 przez Odet
Odet
"Kapitan Interu zdobył się na taki gest w podzięce dla kolegów za pomoc w zdobyciu tytułu króla strzelców w zeszłym sezonie Serie A"
jak mu pomogli strzelić bramki?
28.11.2018 o 12:26 przez Orzeu
Orzeu
a no chociażby trenując z nim każdego dnia.

Przykład łopatologiczny jak tego nie pojmujesz: Handanović dobrze broni na treningach ---> Icardi bardziej się stara ---> Icardi poprawia umiejętności strzeleckie
28.11.2018 o 12:31 przez Odet
Odet
Wyjaśniłeś mnie totalnie. To mógłby też kupić te rolexy członkom sztabu (ze Spalettim), przecież go trenują, pokazują jak strzelać te piękne bramki. Masażystom, bo masują, lekarzom i rehabilitantom, bo leczą i rehabilitują. Szyjącym buty, kt strzelił te bramki, bo bez butów by nie strzelił.
Piszę łopatologicznie.
Pozdr.
28.11.2018 o 12:38 przez Orzeu
+1
Orzeu
no mógłby, ale kupił tylko zawodnikom. Nie widzę sensu przypier*alania się do tego że bramkarzom, czy rezerwowym też.
28.11.2018 o 12:47 przez Odet
Odet
Masz rację.
Pozdr.
28.11.2018 o 13:36 przez KoBa
+1
KoBa
Mnie to bardziej zastanawia za co Radja dostał, bo De Vrij to wiadomo :)
28.11.2018 o 13:46 przez cristian08
cristian08
A de vrij, politano.. i tak dalej? Których nawet w tamtym sezonie nie było? Xd
28.11.2018 o 17:25 przez maverik
maverik
Idąc Twoim tokiem myślenia Odet to powinien tylko dać tym, którzy mu asystowali przy bramkach. Po co dawać Skriniarowi czy Mirandzie, którzy (w ciemno zgaduje) nie mieli asysty przy golu Icara. No i co z nowymi zawodnikami Interu? Przecież też się nie przyczynili.
28.11.2018 o 18:23 przez Odet
Odet
@maverik
Ale bardzo dobrze, że kupił. Świetny pomysł. Czy ja gdzieś napisałem że źle ??
Ty jesteś rozsądnym człowiekiem, dziwię się że nie widzisz. Dzbany i tak nie zrozumieją.

Ja tylko jestem precyzyjny: jest napisane w neswie "Kapitan Interu zdobył się na taki gest w podzięce dla kolegów za pomoc w zdobyciu tytułu króla strzelców w zeszłym sezonie Serie A"
więc zapytałem jak Samir i Padelli mu pomogli, dzbany nie rozumują o co zapytałem. Byłem pewny że Ty zrozumiesz, cóż szkoda.
Pozdr.
28.11.2018 o 12:07 przez Weo
+1
Weo
Czy Politano, Asamoah, Radja, Keita itd też dostali rolexy mimo iż nie przyczynili się do zdobycia przez Mauro króla strzelcow w tamtym sezonie?
28.11.2018 o 12:09 przez Orzeu
+1
Orzeu
tak
28.11.2018 o 13:10 przez maniekfci
+1
maniekfci
<3
28.11.2018 o 11:32 przez Endru
+2
Endru
Tylko ze Icardiego media szkaluja na kazdym kroku, ze odbil Zone przyjacielowi, a o Ronaldo, ze gwalciciel i oszuszt to kazdy szybko zapomnial, beka.
28.11.2018 o 11:59 przez RedKhmer
RedKhmer
@Endru
Mnie też zawsze rozwala takie gadania. Kit, że każdy piłkarz zmienia panienki jak rękawiczki, zdradza i imprezuje. Natomiast jak tylko mowa o Icardim to wielcy obrońcy moralności. Wystarczy sobie poczytać co taki Cassano robił ale co tam. Znaleźli sobie temat i będą to wałkować do końca kariery. Może jakby Wanda nie była jego menadzerem to by trochę to ucichło.

Shoutbox

Piter 16.12.2018 22:55

ale tylko do piątku i święta i sobie będę oglądać Inter bo mogę i mam taki kaprys

Piter 16.12.2018 22:55

ja wróciłem chwilę temu z fabryki i jutro na 7 zapier dalam na akademie

Chuchu 16.12.2018 22:55

na szczęście od wolne i po nowym roku wracam dopiero

Chuchu 16.12.2018 22:54

Jezu ale mi się nie chce tego tygodnia do roboty iść

Piter 16.12.2018 22:50

wyobraźcie sobie taki mecz technicznego ac milą z Barceloną czy Tottenhamem, kabaret gwarantowany xd

Piter 16.12.2018 22:49

ośmieszyli się w LE to gdzie z nimi do LM, z tymi amatorami

Piter 16.12.2018 22:49

niech roma i lazio sobie punktują bo do nas i tak nie mają podjazdu, a muszą zepchnąć merdy z 4 miejsca, nie zasługują na LM

Piter 16.12.2018 22:47

dobrze że wczoraj te typy z VARu byli trzeźwi i zareagowali w odpowiednim czasie

TomHardy 16.12.2018 22:34

co nie zmienia faktu ze karny ewidentny, sedzia chyba zamiast serca ma smietnik

SETE 16.12.2018 22:30

I bardzo dobrze bo to poziom Torino ten podklub

Rebelde 16.12.2018 22:25

Roma z taka grą to daleko nie zajedzie

Claudio 16.12.2018 22:24

pewnie stwierdzili ze nie beda odwalac na koniec jaj i dadza Di Francesco pograc jeszcze w święta

Rebelde 16.12.2018 22:24

jak dla mnie to był faul na Pandevie

SETE 16.12.2018 22:24

Podklub uciekł spod toporka

Claudio 16.12.2018 22:23

ciekawe czemu VARu nie bylo

TomHardy 16.12.2018 22:23

gdzie jest k urwa var

Chuchu 16.12.2018 22:23

no popchnął Gorana kurła

Claudio 16.12.2018 22:23

no ewidentny :D

TomHardy 16.12.2018 22:23

przeciez to jest karny k urwa

Nitrogen 16.12.2018 22:22

Na tydzień bo za tydzień Juventus

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    16

    46

  • 2

    Napoli

    Napoli

    16

    38

  • 3

    Inter

    Inter

    16

    32

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Roma

    Roma

    16

    24

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    12

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    11

  • 3

    Ciro Immobile

    10

  • 4

    Fabio Quagliarella

    9

  • 5

    Mauro Icardi

    9

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Torino

    0 - 1

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • FT

    SPAL

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Fiorentina

    3 - 1

    Empoli

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Parma

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Napoli

  • FT

    Roma

    3 - 2

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19906

Liczba newsów: 32303