Informacje z klubu

Icardi kupił drużynie Rolexy (29)

Autor:
Źródło: football-italia.net
8 miesięcy temu
2277
29
Mauro Icardi Liga Mistrzów

Jak zapewne część z Was zauważyła już na mediach społecznościowych - Mauro Icardi kupił kolegom z drużyny Rolexy.

Kapitan Interu zdobył się na taki gest w podzięce dla kolegów za pomoc w zdobyciu tytułu króla strzelców w zeszłym sezonie Serie A. Zegarki dostali także byli koledzy z zespołu jak m.in. Rafinha, czy Cancelo. 

 

W międzyczasie kilka słów na temat swojego klienta powiedziała Wanda Icardi:

Mauro ma 2 lata kontraktu i radzi sobie dobrze. Czy kłócę się z Mauro? Bardziej w roli jego agenta, poza tym to idealny mąż. Kto rządzi w domu? On, inaczej nie byłby kapitanem Interu. Oczywiście mamy oferty, szczególnie po tym jak Mauro pokazuje się w Europie. 

Czy zostałabym agentem Ronaldo? Nie, liczy się tylko Mauro, ponieważ on nie czuje się jak gwiazda. Nie ma w związku z nim wielu kontrowersji, strzela wiele bramek - z Cristiano wszystko byłoby bardziej kontrowersyjne. 

udostępnij

Zobacz też

Icardi Appiano trening

Powołania na obóz w Lugano (6)

07.07
20:20
Lucien Agoume

Oficjalnie - Lucien Agoume zawodnikiem Interu! (7)

05.07
15:29

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.11.2018 o 23:07 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
No i bardzo dobrze, dla niego Rolex jak dla "zwykłych ludzi" drożdżówka, ale liczy się gest, Forza Icar !!
28.11.2018 o 20:44 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
To jest gość brawo Icardi
28.11.2018 o 19:45 przez interista1987
interista1987
Pojebani jestescie. Cancelo byl moim ulubionym zawodnikiem w tamtym sezonie a Rafinha pomogl wyjsc zespolowi z kryzysu choc zaden z was tempe dzidy w niego nie wierzyl. Dlatego dostali I beda dobrze wspominac pobyt w swietym Interze.

Jakby tylko asystenci dostali to byloby chore bo oni I tak najwiecej zarabiaja wiec pomyslcie jakby sie czuli pozostali zawodnicy Interu, ktorzy tez daja z siebie ile moga, ze zostali pominieci.
taak akcja buduje jednosc w druzynie.
Ale dobry tekst De vrij wiadomo za co dostal hehe
28.11.2018 o 17:33 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Ja jebix XDD jakie dzbany tu na tej stronie siedzą xD
28.11.2018 o 17:23 przez maverik
+1
maverik
Bardzo fajny gest. Na pewno zawodnicy to docenili :)
28.11.2018 o 17:16 przez Rebelde
+1
Rebelde
Ale z was betony. Icardi wiele razy pokazywał, że stara się scalić drużynę. Czy to organizując wspólną kolacje czy przy wprowadzaniu nowego zawodnika do drużyny, wiec chyba logiczne że kupił wszystkim. Nawet zawodnikom, będących już poza klubem, bo docenił ich wkład w sukces jego (korona strzelców) czy klubu (awans do LM). A tu niektóre dzbany, przez swoje cebulowe myślenie, mają ból tyłka i nie potrafią tego pojąć. Jestem zażenowany poziomem tych komentarzy....
28.11.2018 o 16:46 przez ThreeEyedRaven
ThreeEyedRaven
Część z Was czepiła się, jakby z Waszych pieniędzy je kupił. Uznał, że w taki sposób może się odwdzięczyć i to zrobił.
28.11.2018 o 16:25 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Kupił i tyle. Po co drążyć temat? Nie jest pierwszym, który zrobił taki prezent i na pewno nie ostatnim.
28.11.2018 o 14:20 przez Odet
Odet
Oj tam, ja się specjalnie nie przy:^%#(am, tylko z ciekawości pytam którą to bramkę Icardiemu pomógł strzelić Handa czy Padelli, czy tą z Fiorentiną, czy tą z Sampdorią czy może z tą Udinese.
Orzeu wie, ale nie chce mi powiedzieć, tak łopatologicznie.

A zachowanie Icara świetne, racja.

Pozdr.
28.11.2018 o 13:58 przez WirtuozTaktyki
+3
WirtuozTaktyki
Nie rozumiem przy*(%&%&*(@^ych się na siłę. Takie gesty budują jedność w grupie, nikt nie lubi czuć się pominięty. Świetne zachowanie Icara. Brawo!
28.11.2018 o 14:35 przez Odet
Odet
Podobno (mówią w kuluarach) Rafinha i przede wszystkim Cancelo bardzo docenili ten gest budujący jedność w grupie... :)
Pozdr.
28.11.2018 o 15:05 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Rozwalasz mnie stary. Icardi kupił zegarki kolegom z drużyny, którzy pomogli mu w zdobyciu korony króla strzelców, ale także chciał być miły dla nowych piłkarzy w drużynie. Co w tym złego?
28.11.2018 o 12:12 przez Odet
-1
Odet
Na pewno Samir i Padelli pomogli Mauro w zdobyciu króla strzelców ?? ? :)
Pozdr.
28.11.2018 o 12:14 przez Orzeu
+2
Orzeu
a nie? Czy też może nie są członkami tej drużyny?
28.11.2018 o 12:24 przez Odet
Odet
"Kapitan Interu zdobył się na taki gest w podzięce dla kolegów za pomoc w zdobyciu tytułu króla strzelców w zeszłym sezonie Serie A"
jak mu pomogli strzelić bramki?
28.11.2018 o 12:26 przez Orzeu
Orzeu
a no chociażby trenując z nim każdego dnia.

Przykład łopatologiczny jak tego nie pojmujesz: Handanović dobrze broni na treningach ---> Icardi bardziej się stara ---> Icardi poprawia umiejętności strzeleckie
28.11.2018 o 12:31 przez Odet
Odet
Wyjaśniłeś mnie totalnie. To mógłby też kupić te rolexy członkom sztabu (ze Spalettim), przecież go trenują, pokazują jak strzelać te piękne bramki. Masażystom, bo masują, lekarzom i rehabilitantom, bo leczą i rehabilitują. Szyjącym buty, kt strzelił te bramki, bo bez butów by nie strzelił.
Piszę łopatologicznie.
Pozdr.
28.11.2018 o 12:38 przez Orzeu
+1
Orzeu
no mógłby, ale kupił tylko zawodnikom. Nie widzę sensu przypier*alania się do tego że bramkarzom, czy rezerwowym też.
28.11.2018 o 12:47 przez Odet
Odet
Masz rację.
Pozdr.
28.11.2018 o 13:36 przez KoBa
+1
KoBa
Mnie to bardziej zastanawia za co Radja dostał, bo De Vrij to wiadomo :)
28.11.2018 o 13:46 przez cristian08
cristian08
A de vrij, politano.. i tak dalej? Których nawet w tamtym sezonie nie było? Xd
28.11.2018 o 17:25 przez maverik
maverik
Idąc Twoim tokiem myślenia Odet to powinien tylko dać tym, którzy mu asystowali przy bramkach. Po co dawać Skriniarowi czy Mirandzie, którzy (w ciemno zgaduje) nie mieli asysty przy golu Icara. No i co z nowymi zawodnikami Interu? Przecież też się nie przyczynili.
28.11.2018 o 18:23 przez Odet
Odet
@maverik
Ale bardzo dobrze, że kupił. Świetny pomysł. Czy ja gdzieś napisałem że źle ??
Ty jesteś rozsądnym człowiekiem, dziwię się że nie widzisz. Dzbany i tak nie zrozumieją.

Ja tylko jestem precyzyjny: jest napisane w neswie "Kapitan Interu zdobył się na taki gest w podzięce dla kolegów za pomoc w zdobyciu tytułu króla strzelców w zeszłym sezonie Serie A"
więc zapytałem jak Samir i Padelli mu pomogli, dzbany nie rozumują o co zapytałem. Byłem pewny że Ty zrozumiesz, cóż szkoda.
Pozdr.
28.11.2018 o 12:07 przez Weo
+1
Weo
Czy Politano, Asamoah, Radja, Keita itd też dostali rolexy mimo iż nie przyczynili się do zdobycia przez Mauro króla strzelcow w tamtym sezonie?
28.11.2018 o 12:09 przez Orzeu
+1
Orzeu
tak
28.11.2018 o 13:10 przez maniekfci
+1
maniekfci
<3
28.11.2018 o 11:32 przez Endru
+2
Endru
Tylko ze Icardiego media szkaluja na kazdym kroku, ze odbil Zone przyjacielowi, a o Ronaldo, ze gwalciciel i oszuszt to kazdy szybko zapomnial, beka.
28.11.2018 o 11:59 przez RedKhmer
RedKhmer
@Endru
Mnie też zawsze rozwala takie gadania. Kit, że każdy piłkarz zmienia panienki jak rękawiczki, zdradza i imprezuje. Natomiast jak tylko mowa o Icardim to wielcy obrońcy moralności. Wystarczy sobie poczytać co taki Cassano robił ale co tam. Znaleźli sobie temat i będą to wałkować do końca kariery. Może jakby Wanda nie była jego menadzerem to by trochę to ucichło.

Shoutbox

slawkomir11 17.07.2019 02:47

no cóż będzie romanaldo w fucie

Endru 17.07.2019 02:10

Co sadzicie o piemonte calcio

zemaria 16.07.2019 23:35

no nie maja

Czarson 16.07.2019 23:35

widocznie oni nie maja o tym pojecia

zemaria 16.07.2019 23:35

nie chca oddac Lukaku za mniej niz za niego zapłacili

Czarson 16.07.2019 23:35

i tak wszystko jest placone teraz w ratach

zemaria 16.07.2019 23:35

nie no z nimi to nie ma co za bardzo dyskutować jednak ja rozumiem polityke united

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:33

uważają, że Inter powinien spadać, bo transfer za 60 mln płatne w 2 ratach + bonusy to slaba oferta xDDDDD

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:33

i oni się dziwią, że robią w ostatnich latach najgorsze transfery, skoro oni sami mają swój świat

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:33

beka z kibiców MU

zemaria 16.07.2019 23:32

Chyba nie zdąrzą

zemaria 16.07.2019 23:32

Chociaż w sumie 4 dni...

zemaria 16.07.2019 23:32

Lukaku prawdopodobnie wystąpi przeciwko swoim byłym kolegą niedługo :D

Czarson 16.07.2019 23:31

e to jak sa w tych 80 to promocja

zemaria 16.07.2019 23:30

mamy go

maverik 16.07.2019 23:30

bonusy juz sa w tych 80

Czarson 16.07.2019 23:29

Lukak za 80+bonusy, swiat oszalal kolejna odslona

Czarson 16.07.2019 23:26

siema

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:19

xddd

Nitrogen 16.07.2019 23:18

Pół legenda, pół prawda, pół nieprawda

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Lugano był

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26829

Liczba newsów: 34372