Źródło: en.inter.it
ponad 3 lata temu
8427
91

Inter przegrał mecz derbowy z Milanem 1:2. Obie bramki dla gości w pierwszym kwadransie gry zdobył Zlatan Ibrahimović. Nerazzurri odpowiedzieli za sprawą Romelu Lukaku. Po bardzo ciekawej pierwszej połowie, w której Inter zdołał zdobyć bramkę kontaktową, druga część spotkania nie obfitowała w emocje, a piłkarze Conte nie zrobili nic aby odwrócić losy meczu.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia rywali. Sprawiający wrażenie pewnych siebie piłkarze Milanu od pierwszego gwizdka byli pewniejsi w poczynaniach co szybko odzwierciedliła także tablica wyników. Stefano Pioli odpowiednio ustawił zespół i taktycznie zaskoczył szkoleniowca oraz piłkarzy Interu, którzy w początkowej fazie gry byli kompletnie zagubieni co zaowocowało wieloma błędami w ustawieniu i licznymi atakami Milanu wyprowadzanymi na bramkę gospodarzy.

Rossoneri przypieczętowali swoją dobrą postawę bramkami strzelonymi w 13. i 16. minucie meczu. Pierwszy gol to efekt akcji ofensywnej Ibrahimovicia, który zamiast być skutecznie wypchniętym z szesnastki, poczuł kontakt za sprawą Kolarova i wywalczył rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany. Samir Handanović obronił strzał Szweda, ale był bezsilny wobec dobitki niepilnowanego Ibry z najbliższej odległości. Zanim Conte i piłkarze w czarno-niebieskich strojach zdążyli dojść do siebie po golu na 0:1, na tablicy widniał już rezultat 0:2. Skuteczna wrzutka między obrońców Interu dotarła do Zlatana Ibrahimovicia i ten kompletując doppiettę zszokował kibiców Il Biscione na całym świecie.

Inter szybko spróbował wrócić do rywalizacji. Nerazzurri raz po raz pokazywali skuteczne przerzuty, lepsze niż na początku ustawianie się i ogólnie wyższe tempo gry. Inter z minuty na minutę był bardziej efektowny ale niestety nie efektywny. Wyrównanie dla Interu nadeszło dopiero po pół godziny gry kiedy Romelu Lukaku z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki Milanu po podaniu Ivana Perisicia. Obiecujący kwadrans gry pozostały do końca pierwszej połowy nie dał niestety Interowi bramki wyrównującej i Rossoneri utrzymali do przerwy jednobramkową zaliczkę.

Po wywalczonym trafieniu kontaktowym, można było spodziewać się że po przerwie Inter przystąpi do dalszego odrabiania strat lub przynajmniej próby odwrócenia obrazu gry. Nerazzurri zaczęli jednak drugie 45 minut bez zmian personalnych, których nie doczekaliśmy się też z resztą aż do 67. minuty meczu. W całym meczu trener Antonio Conte dokonał ostatecznie tylko dwóch zmian. Najpierw Brozovicia zmienił Eriksen, a później dopiero w 84. minucie na boisku za Vidala pojawił się Alexis Sanchez. Żadna z dokonanych przez szkoleniowca korekt nie miała z resztą najmniejszego wpływu na przebieg tego co mogliśmy oglądać na boisku.

Inter nie potrafił narzucić ani tempa ani stylu gry.  Nieskładne akcje ofensywne Nerazzurrich raz po raz skutecznie kontrowane były przez Milan, który jednak też po przerwie wyraźnie spuścił z tonu. Zamiast zmasowanych ataków na bramkę prowadzących gości,  pierwszym wartym podkreślenia wydarzeniem była możliwość zamknięcia meczu i podwyższenia wyniku na 3:1 w 73. minucie gry przez Milan. Kilkadziesiąt sekund później zawrzało po drugiej stronie boiska gdzie Lukaku wydawał się być faulowany przez Donnarumę. Arbitrzy VAR umyli jednak ostatecznie ręce od orzeczenia o słuszności karnego, dyktując rzut wolny po spalonym przy podaniu Eriksena. Sprawa wydawała się dyskusyjna przez zamieszanie w całą sprawę defensora Milanu, jednak protesty nie przyniosły żadnego rezultatu. Frustracji nieprzyznanym karnym nie udało się też przekuć w sportową złość i ciężko będzie po tym meczu bronić postawy któregokolwiek z piłkarzy z wyjątkiem harującego pod obiema bramkami Barelli.

Inter przegrał dziś prestiżowe Derby della Madonnina i po 4 meczach może pochwalić się 7 punktami w tabeli Serie A. Do lidera, dzisiejszego rywala, Nerazzuri tracą 5 oczek. Kolejny mecz ligowy już w środę.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 de Vrij, 11 Kolarov; 2 Hakimi, 77 Brozovic, 22 Vidal, 14 Perisic; 23 Barella; 9 Lukaku, 10 Lautaro.

Rezerwowi: 27 Padelli, 35 Stankovic, 7 Sanchez, 13 Ranocchia, 24 Eriksen, 36 Darmian, 42 Moretti, 46 Vezzoni, 47 Squizzato, 49 Satriano, 99 Pinamonti.

Trener: Antonio Conte.

AC MILAN (4-2-3-1): 99 G. Donnarumma; 2 Calabria, 24 Kjaer, 13 Romagnoli, 19 Hernandez; 4 Bennacer, 79 Kessie; 56 Saelemaekers, 10 Calhanoglu, 17 Leao; 11 Ibrahimovic.

Rezerwowi:  1 Tatarusanu, 90 A. Donnarumma, 5 Dalot, 7 Castillejo, 8 Tonali, 14 Conti, 15 Hauge, 20 Kalulu, 21 Brahim Diaz, 27 Maldini, 29 Colombo, 33 Krunic.

Trener: Stefano Pioli.

udostępnij

Marsz po Scudetto trwa w najlepsze! | Inter 4:0 Atalanta (86)

28.02
19:51

Spacerek na Stadio Via del Mare! Inter rozgromił Lecce 4-0! (81)

No niestety :)

Panie Conte ja mógłbym zagrać za Kolarova, mam nawet prawie taki sam kolor włosów już :D Grałem zawsze jako obrońca lub defensywny pomocnik :D
18.10.2020 o 18:03 przez szmaloo
+3
szmaloo
6 bramek straconych w pierwszych 3 meczach sezonu powinny dać do myślenia panu Conte, ale niestety z uporem maniaka stawia na środku obrony dziadka z Serbii który całe piłkarskie życie grał na boku - ewidentny błąd w sztuce i chyba mamy winnego wczorajszej porażki, taka porażka w tak ważnym meczu to duży policzek na starcie sezonu. Panie Conte - wstyd !! !
18.10.2020 o 13:05 przez inter30
+4
inter30
Na początek wkleję mój fragment komentarza po meczu z Lazio:

"Niby to tylko jeden mecz, ale wszystko wskazuje na to że Conte nie uczy się na swoich błędach i będą te same problemy co w zeszłym sezonie czyli - obijamy słabszych, budowanie atmosfery zwycięzców, dużo gadania, a przychodzi rywal z czołówki i Conte się obsrywa i wystawia maksymalnie defensywny skład bez pomysłu na grę z przodu i liczy że jakoś to będzie, i podejrzewam że tak to będzie wyglądać w każdym meczu z czołówką, potem kilka meczów ze słabszymi i znowu obsranie się z kimś lepszym itd."

Po wczorajszym meczu moje założenia byłby zbyt optymistyczne, bo ten scenariusz nie realizuje się tylko z czołówką, ale też z max solidnymi zespołami za jaki uważam wczorajszy Milan. Właściwie to było wszystko to samo tylko że Milan lepiej to wykorzystał i zamiast 1 punktu mamy 0. Pewnie że sędzia itp mógłby być remis czy nawet wygrana ale Milan też miał jakieś sytuacje i tylko dzięki swojej nieudolności z przodu nie strzelił więcej goli.

Ale tu już nie o wynik chodzi tylko styl. Gra jest brzydka, szarpana, piłkarze sprawiają wrażenie sfrustrowanych, oni zupełnie inaczej wyglądają na reprach, Eriksen, Lukaku, Lautaro, Barella należeli do najlepszych na boisku, przychodzą derby i widzę jeden wielki kłębek nerwów i nieporozumień, jakby się męczyli na boisku w tym systemie.

Ładna gra to się skończyła jak Sensi zaczął się łamać w zeszły sezonie, potem na dobre przeszliśmy na grę 3 drwalami w pomocy i w zasadzie atakowanie polegało i polega na tym że może wahadła coś zrobią (obecnie jedno bo Periszit to kompromitacja) albo Lula błysną indywidualnie i jakoś to się kręci. Od tamtego momentu Conte nawet nie próbuje gry z klasyczną 10 tką uważając że więcej ugra bardziej zabezpieczając tyły, tymczasem mecz się zaczyna i Milan co parę minut jednym podaniem robi akcję 3na 3 czy 3 na 2 mijając tą mocarną destrukcyjną pomoc, to jest dramat. brozovic to chodzaca tragedia od pół roku a gra. Wczoraj nie było chyba żadnej sytuacji wypracowanej przez pomoc, same rajdy Hakimiego długie piły do Lula i jakieś stałe fragmenty. On kompletnie nic nowego nie przygotował na ten sezon jeżeli chodzi o ofensywe (strach pomysleć jakby to wyglądało bez Hakimiego który jedyny tam szarpie), a z najlepszej obrony na tą chwilę zostało gówno. I Covid to żadne usprawiedliwienie bo po to przyszli doświadczeni miszczowie (czyli typ którego brakowało Conte jak Kolarov, Perisic, Vidal) żeby łatać takie dziury a dostajemy czystą padakę, te 3 gole z Fiora i 2 z Benevento to nie był wypadek przy pracy tylko odzwierciedlenie naszej defensywy. Gramy DUŻO gorzej niż w drugiej części poprzedniego sezonu nie mówiąc o pierwszej.

A na koniec Pan trener za 12 baniek stwierdza że w sumie to brakło szczęścia i mogliśmy wygrać itp. Czyli jak domniemam podoba się mu styl drużyny i nie ma co zmieniać. Jak to są główne wnioski po takim meczu to ja nie mam pytań, dno.

A jeszcze na koniec jakby ktoś zwalał na absencje taka ciekawostka- 11 Milanu z wczoraj jest warta 272 banki a Interu 418 czyli o 50% więcej, u nas raptem 3 nowe twarze, każdy 30+ czyli z tak bardzo cenionym przez Conte doświadczeniem, nie da się go obronićniczym.
18.10.2020 o 13:51 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Niestety kolego ale masz rację, pan grzywka już bedzie szukał usprawiedliwienia swoich durnych decyzji a w szatni niema drużyny i sie wszystko zaczyna sypać. Mam nadzieję, że po powrocie obrońców z tyłu będzie to lepiej wyglądało bo jak przerżnie sezon z Juve, Napoli i Milanem to jest dramat nke trener. Gość dostał prawie wszystkich kogo chciał a nic nie działa. Trrner tragedia.
18.10.2020 o 12:05 przez Rebelde
+3
Rebelde
Wślizg Kolarova w polu karnym będąc za plecami Ibry, to kwintesencja głupoty. Jak ma się takich baranów w składzie, to nie masz prawa wygrać niczego. Po tym meczu on nie powinien odkleić się od ławki do końca sezonu!
18.10.2020 o 11:48 przez SlimShady
+3
SlimShady
Tragicznie zagraliśmy w obronie i to tak zawsze będzie jak będziemy grali bocznymi obrońcami w środku obrony. Sprzedaż Godina to był błąd!. Ten Kolarov kompletnie mnie nie przekonuje, a jego największa broń jakimi zawsze były rzuty wolne nie istnieje. Slaba zmiana Eriksena ale w zasadzie miał zrobić, Sanchez za pózno. Milan jest naprawdę silny, mogą być czarnym koniem tego sezonu, nie zdziwiłbym się jakby o tytuł walczyli Atlanta i właśnie Milan . Poli i Ibra odmieli ten zespól. Inter ma za słabą obronę i boję że tego powodu nic znowu nie wygrają. Conte jak nic nie zdobędzie to odejdzie.
18.10.2020 o 11:07 przez tkropkab
+1
tkropkab
Kurde wszyscy tracą punkty, a nam nie udalo sie zlapac chocby 1pkt. Szkoda, bo milan nie jest jakis grozny. Tak na marginesie to wczoraj w Europie byly samw niespodzianki Barca w łeb, Real w łeb, Atalanta przegrywa i strzela tylko jednego gola, Lazio przegrało, Jude remisuje z Crotone, Chelsea i Liverpool remisuja. Widac, ze ten sezon bedzie dziwny i nie wiadomo kto w jakiej bedzie formie, bo co chwile ktos na jakies kwarantanny bedzie wyoadać. Ibra miał śmiertelną chorobe, i co? Strzela nam dwa gole.
18.10.2020 o 08:53 przez timon
+2
timon
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że w końcówce kompletnie nie widać u naszych woli walki. Doliczony czas a nasi grają jak by to 50 minuta była, to samo było z Sewilla
18.10.2020 o 10:02 przez SETE
+2
SETE
Timon zgadza się , większość nieststety wróciła mocno wyeksploatowana z reprezentacji ale z tzw wątroby starali się tylko pociągnąć Barella Lukaku i Hakimi. Reszta pogodziła się z porażka
18.10.2020 o 05:11 przez maverik
+1
maverik
Porównajmy sobie ten mecz, z ostatnimi Derbami, które wygraliśmy 4:2. Personalia podobne, rzekłbym że mocniejsze były dzisiaj (Alexis, Candreva, Vecino, Young, Godin, Skriniar, Padelli grali rok temu), też przegrywaliśmy 0:2 i to po 45 minutach, a nie po 16 więc dziś było więcej czasu. Rok temu walczyliśmy do końca, nie poddawaliśmy się, Milan zesrany po przerwie nie wiedział co się dzieje. Dziś tak samo słaby Milan wiele nie potrzebował by wygrać. Tutaj nie widać progresu, tylko regres. Mam nadzieję, że Bastoni będzie na siłach na LM bo z Kolarovem to nam German Team gongi sprzeda jeszcze szybciej.
18.10.2020 o 03:06 przez Seba
+11
Seba
Conte ponownie pokazał, że jest trenerem przereklamowanym. Potrzebuje wszystkich zawodników i to w najlepszej formie, aby regularnie wygrywać. Wystarczą 2-3 absencje i facet kompletnie się gubi. Wiecznie niezadowolony i ciągle mu coś nie pasuje. Dostał zawodników jakich chciał, bierze 12 mln i zostaje obity przez Piolego, który gra przedszkolem i 40 letnim napastnikiem. Nie dość, że drużyna nie robi żadnych postępów, to jeszcze trzeba będzie sprzątać latami syf, którego narobi. Ktoś widzi w grze Interu pomysł i jakąkolwiek taktykę? Każdy piłkarz biega gdzie chce. Pomocnicy się dublują, gubią krycie oraz przede wszystkim zostawiają ogromną dziurę w środku pola. Każda strata piłki, to groźna kontra dla rywala. Jak można wystawić Kolarova i zostawiać go całkowicie samego bez żadnego wsparcia? Facet wygląda przecież jak 100 letni dziadek, który ledwo biega. Jeśli 12 mln pensji dla Conte ogranicza się tylko do wystawienia składu, to jest to najgorzej zainwestowane 12 mln w historii tego klubu. Najgorsze, że klubu nie stać, aby go zwolnić. Gdyby nie Hakimi, Lukaku oraz Lautaro, którzy potrafią urwać się przeciwkowi i zrobić coś samemu, to chyba wcale nie stwarzalibyśmy zagrożenia pod bramką rywali. Póki co Inter wygląda fatalnie pod wodzą Antonio "wyżej sram niż dupę mam" Conte.
18.10.2020 o 02:24 przez dawid-dawid
-1
dawid-dawid
Dobra no 25 minut Milan kompletnie zdominował następnie do przerwy gra Interu wyglądała dobrze, jednak druga połowa meczu to kompletnie nudnawe widowisko i obiektywnie Milan zdecydowanie zasłużył na to zwycięstwo. Trzeba też przyznać, że król jest tylko jeden (odniesienie do niedaw nego posta Lukaku) i jest nim IBRA Pozdro :P
fcii
Panowie, tak na logikę, jak można liczyć na zwycięstwo patrząc na obronę ( Kolarov i DD) byli nie mijani a po prostu ruchani w dupę w każdej akcji więc o czym tu rozmowa, mecz z Fiorentina pokazał jaka mamy obronę i gdyby nie Stefan myślę że dupsko nam by po prostu pękło. Nie lubię się powtarzać wiec tylko podkreślę, jestem od samego początku za zwolnieniem Conte i dla mnie zdobycie mistrzostwa a jego zwolnienie jest na tym samym poziomie pod względem radości, mam go :cenzor: dość.
17.10.2020 o 23:52 przez Gajdzik
Niestety, ale z D'Ambrosio i Kolarovem na środku obrony, to nie mogło się dobrze skończyć, do tego nieskutecznie z przodu i kolejne stracone punkty z rywalem, który był spokojnie do ogrania, a po derbach boili podwójnie 😑
17.10.2020 o 23:20 przez Soldier
+4
Soldier
Z jednym obrońca możemy sobie nagwizdac. Kolarov czas wracać do Serbii. Środek poza barella nie istniał. Vidal po grze w barce więcej stymuluje jak przed wyjazdem z Włoch za to nic in plus nie daje. LuLa mecz nie wyszedł , mimo braku szczęścia Big Rom szarpał. Duńczyk dostał 20 min i dostał raptem kilka piłek bo większość go omija WTF ?! Halinie zdechł pod koniec a szkoda. Chorwacki duet do domu...
17.10.2020 o 23:17 przez Drakan83
+6
Drakan83
Błędem było zostawienie Conte po rozmowie ostatniej szansy po sezonie. Wtedy mógł Inter jeszcze powalczyć z nim że mu nie będzie płacił całej kasy. Oddali władzę nad transferami i składem dla goście, któremu płacą najwięcej w SA A on nie może się wznieść ponad własne tego i nie podejmuje decyzji dla dobra klubu tylko z premedytacją pomija Eriksena próbując wszystkim wmówić że nie umie grać. Pozbycie się godzina, transfer kolarova, Perisic w 1 składzie mimo że był wypychany co sezon bo nie ma dla niego pozycji. Gość za 12 mln netto rocznie nie pracuje na 100% dla dobra swojego pracodawcy. Nie przejmuje się niczym tylko robi swoje widzimisię...bo wie że i tak na koncie będzie się zgadzało. Pokazuje że nie jest trenerem z otwartą głową.
Ps, już mnie też zaczyna irytować machaniebrekami Lukaku do kolegów...nawet w sytuacji jak nie mają jak podać, np wejście ibglowka Hakimiego. Mam nadzieję że się tego oduczyć w takich sytuacjach
18.10.2020 o 00:11 przez SETE
SETE
Rozmowa ostatniej szansy była tylko medialna gra. Conte podpisujac 3 letni kontrakt na 12 baniek rocznie ma status nie do zwolnienia z powodów finansowych :)
17.10.2020 o 22:57 przez nazional
+2
nazional
Fatalny początek sezonu, nie mam na myśli tylko wyników ale przede wszystkim grę. Nie ma ona ani ładu ani składu. I tak było we wszystkich 4 meczach. Szarpanie, tak to wygląda, zero pomysłu jako drużyna, bardziej liczenie na przebłyski indywidualności i powiem szczerze że nie wiem z czego to wynika ale Antek nad tym nie panuje w ogóle. Kto by nie grał to nie zmienia to całokształtu, na razie słabo, oby coś drgneło bo inaczej to walka z Juve będzie pobożnym życzeniem. Antek do roboty bo masz wszystko czego chciałeś!
17.10.2020 o 22:48 przez SETE
+3
SETE
Oddaliśmy 3 pkt Milanowi i taka jest prawda.
17.10.2020 o 22:40 przez Piotrekfci
+2
Szanującą Ibre za to co dla nas zrobił ale do qrwy nędzy jeb ny prawie 40 letni chłop wysłał nas w kosmos!? Conte I jego drewniane pomysły... Pierwszym było pozbycie się Godina i sprowadzenie na chj wi komu Kolarova którego chce przekształcić po ponad 30 latach na środkowego obrońcę. Kolejnym olanie Eriksena ktory ewidentnie jest w formie na rzecz tego bencwala Brożka któremu jak się chce to jest mega ale jak się zatnie to jest jak jeb muł... Sory ale jak dla mnie stracone 3 pkty przez conte. Mimo braku Skriny którego chciała się pozbyć i teraz chyba już w ogóle byłby samobój w łeb i Bastoniego
17.10.2020 o 22:31 przez ciechan
+3
ciechan
Nie liczcie drodzy koledzy, że w czasie kryzysu wywołanego pandemią włodarze Interu Interu pozwolą sobie na utrzymywanie dwóch trenerów, w tym, bagatela, 12 mln dla Conte. To finansowe samobójstwo.

Z innej beczki ? Czy karny powinien być odgwizdany ? Eriksen nie miał intencji zagrywać do Lukaku, to Romagnoli wybijając nabił Duńczyka i piłka trafiła do Lukaku. Czy w związku z tym odgwizdanie spalonego jest sprawiedliwe?
17.10.2020 o 22:32 przez ciechan
ciechan
Oczywiście miałem na myśli trzech trenerów w przypadku zwolnienia Antonio
17.10.2020 o 22:51 przez SETE
+4
SETE
Oczywiscie masz 100 % racji . Doskonale wiemy jak wyglądała rozmowa Conte vs Zhang i Zarząd w Willi. Conte z uśmiechem na twarzy wstał i powiedział albo robie co chce albo wypłacacie mi 24 mln plus sztab. No i co zrobił Zhang ? Zezwolił na Vidala i Kolarova
HB
Oczywiście, że był. Nie, że jestem fanem gwizdania tego typu fauli, szczególnie jak się wygania, ale zgodnie z przepisami, to był faul i karny byłby podyktowany.
17.10.2020 o 22:30 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
40 letni Ibra wyjaśnił Inter w 3 minuty? Więcej słów nie potrzeba.
17.10.2020 o 22:28 przez davi23
-2
davi23
Jak dla mnie to wstyd, bo znowu spotkanie, które było do wygrania, gdzie nasza moc strzelecka z pierwszych spotkań.

Kolarov zawalił mecz, gdyby nie to Milan by przegrał to spotkanie.

Wszedł Eriksen i graliśmy w 10, szkoda, że taki zawodnik ciągnie nas w dół a nie odwrotnie.

Kiedyś pisałem, że dom to twierdza, bez znaczenia na derby i że to Milan, w domu trzeba wszystko wygrywać.
17.10.2020 o 22:18 przez CNS87
CNS87
Dla mnie ten mecz ma szczególne znaczenie, bo kuzyn oraz jeden z przyjaciol sa zacieklymi Milanistami i zawsze o ile to mozliwe ogladamy derby razem. Szkoda 3pkt ale coz. Bylismy strona przeważająca, braklo skutecznosci. Mistrzów poznaje sie nie po tym jak zaczynaja tylko jak koncza. Caly sezon przed nami. Forza Inter
17.10.2020 o 21:51 przez Rafał 1976
+4
Rafał 1976
Powiem tak wasz Generał Conte wyjdzie na konferencję i powie tak gratulacje chłopaka za walkę.Derby żądzą się swoimi prawami mogliśmy przy odrobinie szczęścia wygrać lub zremisować ten mecz .Nie mieliśmy czasu na przygotowanie się do tego spotkania i jeszcze na dodatek COVID19 nas wytrzewil.Dziekuje za walkę i w następnych meczach musimy dać z siebie jeszcze więcej 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂A ja wam powiem tak nawet dobrze że przegraliśmy te Derby i liczę na porażkę z B.M.w LM to może wreszcie obudzą się z wielkiego snu i podziękują temu pseldo trenerowi puki nie będzie za późno.I przyjdzie trener z wizją a nie z klapkami na oczach
17.10.2020 o 22:10 przez pluto11
+1
pluto11
Muszę cię zasmucic ale co by się nie działo to niestety Conte zostanie do końca sezonu, gość zarabia miliony i nikt nie zwolni go żeby zatrudnić kolejnego trenera z górnej polki który też będzie chciał zarabiać 8-10 skoro tyle praca temu a tego po covidzie budżet nie wytrzyma. Więc będziemy się musieli męczyć z 352 Gagliardinim i Brozoviciem w składzie i zmianami w 85 przy przegrywanym meczu do końca sezonu
elcapitano77
Ruch Ruch HKS a co to k... a jest? Na pewno J... Ł Go PIES! Tu liczy się tylko INTER! CZY WYGRYWASZ CZY NIE! FORZA INTER!
17.10.2020 o 21:28 przez radekksm
radekksm
To początek sezonu q mistrzowie zawsze wracają!pozdro chojnicki bo z ciebie żaden mistrz chyba że patelni
17.10.2020 o 21:24 przez Kamiliusz1908
+6
Kamiliusz1908
Przegrać z Milanem to niestety jest wstyd. Obrona rozmontowana a oni chcieli jeszcze Skriniara sprzedać - wyobrażacie sobie grać taką obroną jak dziś przez cały sezon ? Kolarov żołnierz Conte xD, kompromitujący transfer.
radekksm
Dlaczego masz plus 6 a jak ja pisałem że przyszedł odcinać kupony to same minusy?może chodzi o to że ładnie ująłeś słowo zolonierz?hehehe no cóż takich komandosów mamy więcej odcinających kuponu do renty i emerytury
19.10.2020 o 21:35 przez Kamiliusz1908
+1
Jestem zdania, że Inter to największa frajernia jeżeli chodzi o ściąganie tych wszystkich "doświadczonych dziadów", ruchał nas Vidić, ruchał nas Godin, ruchał nas Asamoach i teraz będzie to robił Kolarov. Niech sobie w tym naszym klubie ktoś do łba wbije, że taki 33 latek przychodzi do nas nie po to żeby "zmierzyć się z nowym wyzwaniem" tylko żeby na frajerach przytulić trochę siana zanim uda się na piłkarskie zielone pastwiska. Przychodząc do nas ma pewny duży hajs i jeszcze rok lub dwa gry na medialnym poziomie. Jeżeli jakiś klub bez żalu oddaje nam podstarząłego zawodnika, to nie dlatego że nam na ręke idzie i oddaje dobrego grajka, a po prostu pozbywa się szrotu bo wie że chłop prawdopodobnie zagrał ostatni niezły sezon i od następnego będzie kopał się po jajach. Tak samo będzie z Dzeko jeśli do nas przyjdzie, czas na jego zakup był max w tym sezonie, jeżeli przyjdzie do nas za rok to już tylko po to żeby wyrobić nas na kasę i jeszcze chwilkę pokopać w słonecznej Italii, wspomnicie moje słowa :)
ciechan
Fatalnej obrony ciąg dalszy. Gramy o Scudetto. Jeżeli w tej formacji się nie poprawiny, to bardzo szybko z tej gry odpadniemy. czas zacząć punktować
17.10.2020 o 21:01 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
Niestety ale chyba znowu Conte przegrywa mecz, oglądając to przypominał mi się sierpniowy finał... Późne zmiany, grający za karę Perek i do tego jego wymarzony transfer Kolarov który ustawia mecz... Poza tym gość betonuje jedne ustawienie i nie wyciąga wniosków. Nie ma co gadać że zwalniamy trenera po kilku kolejkach czy cos tam jak typ inkasuje kokosy, dostaje zachcianki a w derbach ze złamasami z Milanu dostajemy baty bo old boy nam wciska dwa gole.
17.10.2020 o 20:55 przez Dybuk
+3
Dybuk
Handanovic. Specjalista od karnych, ok. Tylko, że od 2 lat widać u niego postępujący nawyk odprowadzania piłki wzrokiem i unikanie rzucania się. Bramkarz jest do wymiany na wczoraj.
Obrona. Gdy de Vrij wychodził do Zlatana to środkiem mógł wjechać statek towarowy bez reakcji reszty.
Vidal. Powinien wylecieć za czerwoną kartkę. Jeśli to jest ten mental o którym mówił Conte to dajmy sobie spokój.
Conte. Do max. Grudnia, widzę go tutaj. Ściana zrozumie, on nie.
17.10.2020 o 20:47 przez Kondzik
+3
Kondzik
Za co bierze grzywka 12 mln to nie mam pojęcia. Dzisiejszy Barella na 10 to jego majstersztyk...wyczuwam w grudniu Maxa

Piter 18.03.2024 22:00

Witam Karol jak zdrowie i dlaczego masz zmieniony nick?

Andrzej1985 18.03.2024 19:51

@Kiedyś dużo teraz okazjonalnie wiesz Rodzina obowiązki i wszystko się zmienia 😉

VVujek 18.03.2024 19:47