Relacje

Inter 0-1 Parma (65)

Autor:
Źródło: en.inter.it
3 miesiące temu
5629
65
Marcelo Brozović

Inter Mediolan przegrał w meczu otwierającym czwartą kolejkę Serie A na własnym stadionie z Parmą Calcio 0-1, a bramkę na wagę zwycięstwa Parmeńczyków zdobył wychowanek Nerazzurrich, Federico Dimarco.

Pierwsza połowa nie należała do najbardziej emocjonujących. Inter próbował swoich sił strzałami z dystansu, jedną taką próbę oddał Antonio Candreva na linii pola karnego, oddana została jednak w środek bramki i bramkarz przyjezdnych nie miał z nią problemów. Kilka minut później bramki szukał Marcelo Brozović, Lugi Sepe był ciągle na posterunku. Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał Ivan Perisić, który powinien był wykorzystać strzał z dobitki po interwencji głową obrońcy Parmy, Chorwat posłał jednak piłkę wysoko ponad poprzeczką. Świetną okazje na przełamanie przy wykonywaniu rzutu rożnego miała dwójka obrońców, Milan Skriniar oraz Danilo D’Ambrosio, niestety przeszkodzili oni sobie nawzajem i minęli się z piłką, którą zagrywał na długi słupek głową Perisić. Przyjezdni choć większą część meczu uskuteczniali grę defensywną to starali się jednak nie pozostawać dłużni i szukali swoich szans z kontry. Jedną akcję, która mogła zakończyć się golem przeprowadził Gervinho, Iworyjczyk efektownymi zwodami ograł obronę Interu, stając jednak sam na sam z Handanoviciem nie dał rady i to Słoweniec po raz kolejny uchronił Inter od straty bramki.

Druga połowa rozpoczęta została od zmiany w składzie gospodarzy, na boisko za Keitę Balde wszedł kapitan, Mauro Icardi i to by było na tyle jeśli chodzi o opis gry najlepszego strzelca poprzedniego sezonu Serie A. Argentyńczyk zalicza najgorsze rozpoczęcie sezonu od lat. Kilkanaście minut po rozpoczęciu Ivan Perisić posłał piłkę w pole karne do Antonio Candrevy, piłka po raz kolejny minęła słupek. W następnej akcji La Beneamaty to Chorwat powinien zdobyć gola, z linii bramkowej piłkę wybił piłkę Federico Dimarco, jak się potem okazało zrobił to ręką, więc Interowi powinien zostać przyznany rzut karny. VAR nie został jednak użyty. Minutę później pod polem karnym piłkę przejął Milan Skriniar, sędzia odgwizdał faul, którego również nie było, a więc to był najgorszy moment meczu pod względem sędziowania. Czas leciał, a Inter próbował, nie widać było jednak żadnego pomysłu na grę, z każdą minutą pewniej czuli się goście. Przeprowadzili jedną akcję, która została wyjaśniona przez obrońców, jedynie na dosłownie chwilę. W 79 minucie po wybiciu piłki przez Interistów doszedł do niej Federico Dimarco, który wykorzystał dużo wolnej przestrzeni i posłał rakietę w światło bramki, Samir Handanović nawet nie zdołał zareagować, a piłka zatrzepotała w siatce. Kapitalny powrót, dzień i tydzień młodego Włocha, nie dość że zdobył bramkę przeciwko klubowi, którego jest wychowankiem to jeszcze w tym tygodniu zdobył bramkę w reprezentacji U-21. Jak się potem okazało więcej goli nie zobaczyliśmy, ataki Interistów w ostatnich minutach były zbyt chaotyczne, a skomasowana obrona Parmy nie dała się tego dnia pokonać.

Inter: 1. Handanović; 33. D'Ambrosio, 6. De Vrij, 37. Skriniar, 29. Dalbert; 77. Brozović, 5. Gagliardini; 87. Candreva, 14. Nainggolan, 44. Perisić; 11. Keita Balde.

Parma: 55. Sepe; 2. Iacoponi, 22. B. Alves, 28. Gagliolo, 18. Gobbi; 32. Rigoni, 5. Stulac, 17. Barillà; 20. Di Gaudio, 45. Inglese, 27. Gervinho.

 

>

Zobacz też

Inter Icardi porazka

Kompromitacja w Bergamo | Atalanta 4-1 Inter (51)

11.11
11:57
AS Roma Icardi Skriniar de Vrij

Remis na Stadio Olimpico w Rzymie (42)

02.12
19:33

Komentarze (65)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.09.2018 o 10:18 przez cyrkiel
cyrkiel
Nie gramy wielkiej piłki ale mamy też ogromnego pecha, bramki padają po indywiudalnych strzałach, a dodatkowo sędziowie nie pomagają. Mimo wszystko czuje że to będzie dobry sezon.
16.09.2018 o 19:38 przez Claudio
+1
Claudio
Pisałem przed meczem, że brak wygranej to będzie dramat.
Niestety tak jest...za dużo tych strat pkt już jest.
16.09.2018 o 19:13 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
PS. Na straży var stał nasz dobry znajomy rocchi. Jebna judenska qrwa znana z zamiłowania do nas. Nic więc dziwnego że var nawet nie był potrzebny. Zastanawiam się jak taka qrwa znalazła miejsce w ocenianiu var podczas gdy od lat jako sędzia gwizdal przeciwko nam. Ręką w polu karnym parmy i spalony kolegi po strzale dimarco. Nie zmienia się nic, tak jak nasi co rok tam samo beznadziejni tak I sędziowie we Włoszech z var czy bez niego to jeden wielki cyrk! Chyba tylko jedno zniemiloby ten stan rzeczy. Podziękowanie włoskim pseudo sędziom i zatrudnienie sędziów z innych państw którzy mają w dpie kto wygra
16.09.2018 o 17:02 przez Est
Est
Super, już się nie mogę doczekać pierwszego meczu w LM!
16.09.2018 o 15:38 przez Dynia...
+2
Dynia...
Widac , że forma nie ta , zwłaszcza Handa , ktoremu przyda sie wizyta u okulisty.
16.09.2018 o 12:10 przez szmaloo
szmaloo
Kolejna kompromitacja pod wodzą Spalettiego, chyba te pochwały o jego geniuszu są sporo przesadzone. Trzymanie na ławce będącego w b.dobrej formie Politano, wystawianie na siłę na szpicy Keity to podstawowe błędy. Fakt faktem karny nam się należał ewidentnie, co nie zmienia faktu, że biorąc pod uwagę jakość składu Parmy powinniśmy ten mecz wyjaśnić dużo wcześniej, a bramka Dimarco powinna być tylko honorowym golem. Ten mecz mocno komplikuje sytuację zarówno w Serie A, a także wpływa w b.dużym stopniu na morale zawodników przed meczem w LM oraz nastroje nas kibiców. Nie taki Inter chcemy oglądać.
16.09.2018 o 11:43 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Wstyd, żenada, kompromitacja. Szkoda tylko tych 60 tys. kibiców na stadionie. Jak jeszcze Tottenham nas znokautuje we wtorek, to cały entuzjazm związany z tym sezonem opadnie całkowicie. Brawo kur wa piłkarzyny oraz Pan Spalletti.
16.09.2018 o 08:49 przez Dyl87
-3
Dyl87
Simeone przybywaj !! !
16.09.2018 o 03:32 przez bobogol
+3
bobogol
Di Marco - Coppa Italia i Vareggio Cup z Primaverą, mocny punkt każdej z drużyn na wszystkich szczeblach wiekowych Interu, w których występował. W nagrodę? Ascoli, Empoli, Scion, Parma. ŻADNEJ SZANSY NIGDY W OFICJALNYM MECZU. I bardzo :cenzor: dobrze, że to on strzelił. Może i jest za słaby. Może i niezła beka z "pro-młodzieżowców". Ale to jest definicja KARMY.
Każdy kto pamięta Novarę i zna nasze DNA leszczy wiedział, że będzie 0:1 mniej więcej jak nie gwizdnęli tej ręki w polu karnym Parmy.
ps. Massimo już by Cię na pysk wyrzucił, kochany Luciano.
16.09.2018 o 03:34 przez bobogol
bobogol
ps. a kto to u nas dzisiaj sobie parodiował piłkarza na nominalnej pozycji zdobywcy jedynej bramki? :)
16.09.2018 o 00:21 przez Husi
+3
Husi
Keita na 9 to tak jak pić piwo bezalkoholowe na melanżu. Wszelkie atuty idą sie sypać.
16.09.2018 o 00:18 przez Husi
Husi
Naiwną osobą jest ten który uważa, że taką świetną grę w wykonaniu Interu zobaczy(cudowna, ofensywna po "ledwo 5 kolejkach" ;) - nie zobaczymy jej do końca sezonu :) do tej gry są potrzebne pewne zalążki taktyczne wdrażane od początku - wysoki pressing, szybkie rozgrywanie piłki, większe przyspieszenia, wymienność pozycji, podchodzenie zespołu= przesuwanie lini obrony na połowe rywala - wejscia w pole karne. STRZAŁY z dystansu z wypracowanych pozycji. Gra na jeden kontakt, wypracowane schematy taktyczne. TO DALEJ NIE ISTNIEJE. Dodatkowo fizycznie wyglądają jak cioty. Tak więc znowu liczmy na fartowne 4 miejsce
15.09.2018 o 23:28 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Wyniki są rozczarowujące, ale jeśli ktoś spodziewał się cudownej i ofensywnej gry zaraz na początku sezonu, to musi być bardzo naiwną osobą.
16.09.2018 o 00:22 przez vth
+1
vth
Może nie cudownej gry ale skutecznej. 14 zespół w europie pod względem wartości (drugi w serie a) do czegoś zobowiązuje. 4 ptk w czterech meczach (ze średniakami z ligi) to stanowczo za mało, skoro mamy walczyć o top4. Dalej wierzę, że osiągniemy ten cel ale sam powiedz, że margines błędów się kurczy w bardzo szybkim tempie. Gdzieś jest problem, który trwa od zeszłego sezonu. Takie tuzy piłki (jakie mamy w drużynie) nie potrafią strzelić bramki z Parmą oraz średnio tracą jedną bramkę na mecz (mając taką defensywę) to jest coś nie tak. I to jest baaaardzo niepokojące. Pozdrawiam.
16.09.2018 o 07:33 przez haazaard
haazaard
najlepsze jest to ze Parma grala wczoraj dnoo., totalne D N O

jak Handa bedzie odchodil, proponuje nagrac kompilacje jego mistycznych spojrzeń na piłke przy strzałach nie do obrony ;p
15.09.2018 o 22:44 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Dobrze że nie widziałem tego pośmiewiska bo akurat bylem w trasie ale nie będę ukrywał ze spodziewałem się kpiny przy tym spotkaniu bo już dawno przestałem wierzyć w Spalettiego...Z tym człowiekiem chyba nic nie ugramy, jest może świetnym trenerem ale nie na Inter i wygrywanie wielkich meczy. We wtorek bęcki srogie z Kogutami i chinole niech już lepiej rozmawiają z Mou który lada moment będzie zwolniony z MU, bo jak będziemy głaskać po łysej głowie Spala za każde takie mecze to za chwile nie będzie o co grac i z LM wyjdziemy z 4 miejsca. Skład mamy naprawdę fajny nie pamiętam takich mercato jak ostatnimi czasy no ale powiem krotko iż obecnie nawet gdyby ten Ronaldo nr2 do nas przyszedł razem z Messim to byśmy i tak grali piach gęstszy niż plaża w Jarosławcu.
16.09.2018 o 01:33 przez Diaby_10
Diaby_10
Piach gęstszy niż plaża w jaroslawcu ... Jeblem nie wstaje 😂😂😂
15.09.2018 o 22:44 przez crislk
-2
crislk
Diego simeone byc moze zostanie trenerem Interu w listopacie w ath sie wypalil byc moze ze go przekonaja a lysa malpa niech idzie w :cenzor: mnial fuksa I tyle
15.09.2018 o 22:38 przez Piotrekfci
-1
Piotrekfci
Pietrek juz grzeje telefon do Jose :]]]
15.09.2018 o 22:37 przez Piotrekfci
-1
Piotrekfci
Z taką gra 21 dni i Spaly nie ma :) . Oby tylko i Jose w man u nie szło a wszytko pięknie ładnie by się poskladalo do kupy
15.09.2018 o 21:33 przez wanker
+3
wanker
Ten klub to jedna wielka tragedia.
15.09.2018 o 21:24 przez Rafał 1976
+5
Rafał 1976
Co to za różnica kto by u nas grał czy by to był Luka czy sam Ronaldo to i tak by nic nie dało bo nasz zespół nie ma charakteru jaki mieli w 2010r i nie mamy trenera jakim był Jose który wpoił zawodnikom że za te barwy i ta koszulkę umiera się na boisku i poza nim,i dla tego ten sezon mamy z dupy !! !! !
15.09.2018 o 21:05 przez haazaard
haazaard
Keita, porazka, miliony wy..ane w błoto, Piatek by robil lepsza roboty niż ten napakowany drewniak
15.09.2018 o 21:11 przez vth
+2
vth
Keita to nie 9. Z reguły gra na skrzydle. Na środku zagrał z konieczności pod nieobecność Icardiego i Martineza
15.09.2018 o 20:03 przez Dyl87
+1
Dyl87
Di Marco włoski Carlos mam nadzieje że go nie oddamy. Teraz 1 skład pewny :)
15.09.2018 o 20:01 przez Dyl87
Dyl87
Jedyne co cieszy to Di Marco może coś z niego być :) może lepszą opcją było by zostawić jego a wypożyczyć Dalberta teraz widzać że Karamoh popełnił błąd nie zakładając koszulki Parmy . Parma umie szlifować diamenty ( Adriano...)
15.09.2018 o 19:52 przez pluto11
+1
pluto11
Powiem wam że po meczu maszych pojechałem z córką na mecz 3 ligi bo chciała zobaczyć mecz na żywo i ku mojemu zdziwieniu nie odbiegało to on tej parodii co nam nasi zaprezentowali, dokładne podania no i przede wszystkim walka o każdą piłkę więc chłopaki albo weźcie się w garść albo nic z tego nie bedzie
15.09.2018 o 19:45 przez Wojtala
+1
Wojtala
Krótko i na temat: To jest :cenzor: dramat...dziękuje :)
15.09.2018 o 19:16 przez Cny
+1
Cny
Te kmioty zawsze dostają lanie od beniaminków...

Dobrze, że nie oglądałem.

Tyle rzekomej jakości w składzie a Spalletti gówno z nimi robi...
15.09.2018 o 19:14 przez Dzonyy
+1
Dzonyy
Tak kończą frajerzy...
15.09.2018 o 19:09 przez Endru
+3
Endru
Gagliardini powinen miec nakaz od trenera grania do najblizszego partnera prostych pilek. Zero wrzutek zero wysokich pilek. Ten chlop po prostu nie potrafi tak grac. Najbardziej w glowie mam sytuacje jak mogl wylozyc patelnie Perisicowi ktory sie od niego tego domagal ale z nie wiadomych przyczyn wybral totalnie beznadziejne rozwiazanie. Kolejna sprawa to niech on skonczy z wystawianiem Keity na srodku ataku przeciez to widac jak byk ze Keita nie umie sie ustawic w ataku i nie ma tam z niego pozytku. Lysa banio , Keita Balde to skrzydlowy i zrozum to w koncu. Dlaczego nie wychodzimy najmocniejszym skladem w meczu u siebie w serie a z beniaminkiem no ja tego nie pojmuje. Jest poczatek sezonu jestesmy wypoczeci i powinnismy punktowac no kiedy jak nie teraz. Dla mnie Lysy out chociaz pewnie z Tottkami wygramy to czuje ze z tym przyglupem w przyszlym sezonie LM zobaczymy znow w telewizji.
15.09.2018 o 19:00 przez ojciec&ojciec
+4
ojciec&ojciec
Ale się kurrrrww daliśmy nabrać na tego farbowanego kmiota, nie da się na to patrzeć panowie nie da się tego znieść. Wkurwienie sięga zenitu i wy :cenzor: i skale jak oni się nie ogarną w krótkim czasie na co się nie zanosi. Żenada wstyd kompromitacja
15.09.2018 o 18:18 przez Diaby_10
+2
Diaby_10
Psycholog, psychoterapia i jeszcze psycho coś tam bo gówno z tego będzie ... Nam brak mentalności zwycięzców :/ z takimi zawodnikami te 12 ptk na początku sezonu ze średniakami to obowiązek
15.09.2018 o 17:47 przez davi23
+3
davi23
Mecz masakra, pomimo, że przewaga była wszystkim to przegrywamy, w czym tylko Parma była lepsza - mają Dimarco, strzelił - życiowa bramka ale mega i siedzi, która nasza piłka tak wleciała, nasze strzały były ale kiepskie.

Straszna jazda jest i będzie, ale sorry, na 4 mecze mamy 3 wpadki, Juve grając nasz terminarz, czy Napoli albo Roma - to pewne 12 pkt... a mamy tylko 4 pkt... zaraz gramy z mocniejszymi - masakra.

Dom to twierdza, jak tracimy pkt u siebie i to z zespołem mega słabszym to wpadamy do worka średniaków.
Spal, jesteś jak Pioli albo Mazzari, nie jesteś złym trenerem ale nie zdobędziesz wiele z taką taktyką. Totalnie nie trafiasz ze skladem, z ustawieniem i co najważniejsze z nastawieniem do meczu, co Ty robiłeś przez te 2 tygodnie? nie kumam tego.

Zimą Rafinha wracaj i znowu ratować sezon, ale jestem za podziękowaniem trenerowi, nawet jak skończymy znowu na 4 miejscu to nie chce już Spala. Liczę, że Mourinho po out w United powróci do swojego domu. Simeone też już czas na przygodę we Włoszech, potrzeba człowieka z jajami, a nie łysą głową.
15.09.2018 o 17:46 przez vth
+1
vth
Grunt zaczyna się palić pod nogami. 4 mecze- mamy 4 punkty (co by nie było) z średniakami. Przed sezonem robiąc solidne wzmocnienia. W obronie (Vrsalijko, deVrij, Asamoah) mamy już 4 bramki straty. Może i był strzał życia. Ale ktoś dopuścił to tego uderzenia. Liczyłem, że poprawi się nasza gra w ofensywie i grze kombinacyjnej, gdzie na kadrę nie pojechali Radja, Politano, Candreva. Nie wyglądało na to aby coś przygotowali ekstra na Parmę choć mieli 2 tygodnie. Mamy takie armaty z przodu- Perisic i Icardi. 14 najbogatszy skład w europie. Żeby nie było, że się skupimy na lm a pociąg z serie a nam odjedzie i będziemy liczyć punkty i czekać na potknięcia innych zespołów by być w top4 gdzie to powinien być dla nas priorytet nawet kosztem lm. 2 tygle czekania na dzisiejszy mecz i rozczarowanie :( czekam na kolejny mecz naszych i będę trzymał kciuki za ich dobrą grę w tym chu*owym czasie.

Shoutbox

kusy 16.12.2018 01:58

Oki

Alfa 16.12.2018 01:37

tak

kusy 16.12.2018 01:36

Aha

Alfa 16.12.2018 01:36

http://livetv.sx/pl/ tu tez macie

maverik 16.12.2018 01:31

polecam

Kredence 16.12.2018 01:25

to pewne

Kredence 16.12.2018 01:25

sprawdze to

maverik 16.12.2018 01:11

http://nbahd.net/ takich stronek jak ta jest kilka :D

maverik 16.12.2018 01:09

no to polecam ta ruska strone :D ale tam nie trzeba znac ruskiego zeby sie polapac :D i tez jest opcja zmiany na angielski

Kredence 16.12.2018 01:09

no na zywo to wiem, wlasnie czasem chce cos z nocy obejrzec i tylko skroty 10 min mi zostaja na Yotoube

maverik 16.12.2018 01:08

a na zywo to wiadomo reddit i nbastreams :D

maverik 16.12.2018 01:07

720pier.ru jako torrenty w jakosci HD i 60 klatek, albo na nbahd.net tam wrzucaja w czesciach ale nie trzeba pobierac

Kredence 16.12.2018 01:07

dokl

maverik 16.12.2018 01:07

w sensie takie z retransmisji?

Kredence 16.12.2018 01:07

w sensie gdzie sac ogladales

Kredence 16.12.2018 01:07

gdzie ogladasz mecze z nocy?

maverik 16.12.2018 01:06

Sacramento gra chyba nastepny mecz z Dallas, takze czekam :D

Kredence 16.12.2018 01:06

i to bialy czlowiek :D

Kredence 16.12.2018 01:06

19 lat

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    16

    46

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    16

    32

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    16

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    11

  • 3

    Ciro Immobile

    10

  • 4

    Mauro Icardi

    9

  • 5

    Francesco Caputo

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Torino

    0 - 1

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19864

Liczba newsów: 32297