Relacje

Juventus kolejny raz za silny na Inter| Juventus 2:0 Inter (101)

Źródło: inf. własna
ponad 3 lata temu
198
101
fcinter serwisowe

Inter Mediolan przegrał z Juventusem 0:2. Bramki strzelali Bonucchi i Morata.

Deszczowa pogoda towarzyszyła piłkarzom od pierwszego gwizdka sędziego. Być może namoknięta murawa sprawiła, że żadna z ekip nie ruszyła ze zmasowanym atakiem na bramkę rywali. Pierwszą groźną sytuację stworzył sobie Juventus. W 5. Minucie na strzał ze znaczniej odległości zdecydował się były piłkarz Interu, Hernanes. Piłka po dotknięciu przez Handanovicia odbiła się od poprzeczki. Dwie minuty później Dybala znalazł się w polu karnym Interu z piłką, całe szczęście piłka nie wylądowała w bramce gości. W 10. minucie po błędzie Murillo do piłki w polu karnym Interu doszedł Madzukic, Chorwat jednak zbyt brawurowo się zachował, ponieważ jego strzał poleciał daleko od bramki Handanovicia. Juventus w dalszym ciągu był stroną przeważającą w tym spotkaniu. Widać było Inter nie miał pomysłu na rozgrywanie akcji. Mijały minuty a my czekaliśmy na pierwszą akcję Interu zakończonym celnym strzałem na bramkę Buffona. W 31. minucie świetne podanie za plecy obrońców w kierunku Icardiego posłał Palacio, niestety Icardi nie przyjął piłki i ta wylądowała w rękach bramkarza. Gdyby Mauro trochę lepiej przyjął piłkę stanąłby on sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Do końca pierwszego spotkania pozostawało coraz mniej czasu a Inter w dalszym ciągu nie znalazł sposobu na oddanie celnego strzału na bramkę gospodarzy. Nerazzurri skupiali się na grze z kontry i dośrodkowaniach w pole karne rywali. W 45. minucie żółtą kartką ukarany został były pomocnik klubu z Mediolanu, Hernanes. Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi. W pierwszej odsłonie meczu, piłkarze gości nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę bronioną przez Buffona.

Gorszego początku drugiej połowy nie mogło być. Już w 47. minucie z rzutu wolnego w pole karne Interu dogrywał Dybala. Dośrodkowanie to nie było groźne jednak D'Ambrosio źle wybił piłkę głową i do futbolówki doszedł Bonucchi, który z najbliższej odległości bez problemów pokonał Handanovicia. Widać było, że Juventus pewniej poczuł się po strzeleniu bramki. W 52. minucie do piłki dośrodkowanej w pole karne Interu doszedł Dybala, Argentyńczyk nie trafił czysto w piłkę i tak przeleciała tuż obok lewego słupka bramki gości. W 55. minucie kontuzji nabawił się Medel, który zmuszony został opuścić plac gry, w jego miejsce wszedł Ljajic. W 57. minucie żółtą kartkę ujrzał Juan Jesus. W 65. minucie na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Ljajic, jednak ta próba była niecelna i grę wznowił bramkarz. W 68. Minucie czekała nas dłuższa przerwa, ponieważ Telles został poturbowany w walce o piłkę z Lichtsteinerem. Pięć minut później Brazylijczyk opuścił boisko a w jego miejsce na placu gry zameldował się Ivan Perisic. Zbliżała się 80. minuta a Inter nadal nie strzelił celnie na bramkę Buffona. W 84. Minucie w polu karnym Interu faulowany był zawodnik Juventusu, do rzutu karnego podszedł Morata i bez problemu pokonał Handanovicia, 2:0. W 89. minucie z rzutu wolnego na bramkę gospodarzy uderzył D'Ambrosio, piłkę do boku sparował Buffon. W 91. minucie swoją okazję miał Eder, niestety jego próba też nie została zamieniona na bramkę. W ostatniej minucie spotkania z pierwszej piłki sprzed pola karnego uderzał Perisic, niestety też niecelnie. Ostateczny wynik to Juventus 2:0 Inter.

Juventus 2:0 Inter

Bramki: 47' Bonucchi, 84' Morata

Żółte kartki: Lichtsteiner, Hernanes, Khedira ; Jesus

JUVENTUS: 1 Buffon; 15 Barzagli, 19 Bonucci, 3 Chiellini (36' Rugani) ; 26 Lichtsteiner, 6 Khedira (77' Sturaro) , 11 Hernanes, 10 Pogba, 12 Alex Sandro; 17 Mandzukic, 21 Dybala (82' Morata).

Trener: Massimiliano Allegri

INTER: 1 Handanovic; 24 Murillo, 25 Miranda, 5 Jesus; 33 D'Ambrosio, 83 Felipe Melo, 17 Medel (56' Ljajic) , 7 Kondogbia, 12 Telles (73' Perisic) ; 9 Icardi (85' Eder) , 8 Palacio.

Trener: Roberto Mancini

Sędzia: Rocchi

Zobacz też

Serie A

Podsumowanie 1. kolejki Serie A (0)

27.08
23:21
Nicolo Barella

Inter wygrał z Gozzano (VIDEO) (10)

18.08
14:29

Komentarze (101)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.03.2016 o 16:15 przez Mateusz17
Mateusz17
Wszystko bylo ok do pewnego momentu wygrywalismy z leszczami ,z mocnymi ekipami przegrywalismy co sie zdarza Fiorentina Juventus Napoli Lazio trudno przegrali , ale potem nastapil dramat porazka z sasu na wlasne zyczenie, potem strata pktow z carpi, kolejne oddane punkty z Hellasem, nie trudno obliczyc ze gdyby nie strata tych punktow walczylibysmy o LM, racje ktos napisal bo niby 3pkty z Juventusem czym sie roznia od 3pktow z Carpi. Mancini mial super poczatek ale potem jak przyszedl kryzys zaczol sie motac i sa tego efekty , sytuacja z Joveticem racja chore , Ljajic to tez zawodnik ktory powinien wiecej grac , i prawda jest jak ogladam mecz ze nie widac jakis sensownych akcji z przodu,jakiegos pomyslu ,ma Perisica ma Edera , ogarnac jakis system ze czesto posylac pily na Jovetica i Icardiego w pole karne , to nic ani pozycyjny atak z jakims pomyslem rozegrania , ani czeste granie skrzydlami .
29.02.2016 o 19:26 przez Nerazzurx10
Nerazzurx10
hmm Podsumujumy :

Morata - gra jeden z najgorszych sezonow a strzelil nam juz 3 gole ( i to chyba 3/4 jego goli w tym sezonie, czy sie myle ? )

Candreva - gra totalny piach, 2 gole zaapliowane Interowi w tym sezonie. ok

Hellas - nie wygral zadnego meczu, przyszedl Inter i zatrzymal im passe .. 3:3 licznik zatrzymany

Jescze przytocze sytuacje z poprzedniego sezonu gdzie Parma ktoras miala bodajze 13 pkt az 4 zdobyla na nas !! !
tak nie moze byc ze goscie ktorzy sa wypaleni lub bez formy graja z nami mecze zycia no cholera ! z innym klubem by to nie mialo miejsca ... Jeszcze Mancini filozof jeba*y miesza skladem co mecz czy to formacja czy to zawodnicy, a najgorsze jest to ze on by wymienial pilkarzy co tydzien bo jeden mecz zagra zle i juz mu nie podpasuje i trzyma takiego Jovetica na lawce, przeciez to jest Idiota ! zaden szanujacy sie trener nigdy by czegos takiego nie zrobil !! ! posciagal zawodnikow i dalej gra starymi bo polowa mu nie pasuje nagle ! .... #mancini Out !
29.02.2016 o 16:20 przez Kondzik
Kondzik
Oprawa kibicow potwierdzila to co tu sie obecnie dzieje...
29.02.2016 o 14:33 przez Gajdzik
Gajdzik
Na wygraną mieliśmy niewielkie szansę, ale remis mogliśmy spokojnie ugrać, ale jak w takim meczu, popełnia się szkolne błędy, to nie ma szans nawet na 1pkt.

Trener nie ogarnia, piłkarzom nie zależy, jedynie kibice nie zawodzą cały sezon...
29.02.2016 o 11:47 przez boniunio
boniunio
Ja jak nigdy dotąd przyjmuję tą porażkę z wielkim spokojem !! Spodziewałem się porażki, mamy zespół jaki mamy i nic z tym nie zrobimy wygrane przyjmować z radością i spokojem a porażki po prostu ze spokojem !! Jak zdołamy zająć 3 miejsce to naprawdę będę zadowolony !! Co do meczu tak to jest jak nie ma kim atakować dobrze że chociaż w ataku postawił na Ikara i Palacio
29.02.2016 o 11:19 przez kwapisz45
kwapisz45
Mieć taki skład na papierze a tak dać się dymać to jest klęska... Nie spodziewałem się tego po tym sezonie. Mancini OUT!
29.02.2016 o 10:09 przez Kondzik
Kondzik
Jak można wygrać mecz wystawiając 8 def zawodników ?? Trzeba się nazywać pajac Mancini. Szczerze to na ławce mieliśmy lepszych zawodników niż w podstawie nie licząc obrony. On już przed meczem bronił remisu. Dla mnie jest skończonym idiotom. Joveticiovi też zjebaal sezon.
29.02.2016 o 09:42 przez pluto11
pluto11
Mistrza wygrywa sie ogrywajac leszczy nie trzeba wygrywac z Juve czy innymi Napoli ale tak jak napisal davi23 jak tracimy punkty z Sass Carpi Lazio slabym Milanem i Hellasem to o czym my mamy rozmawiac
29.02.2016 o 09:40 przez davi23
davi23
Gra sie nie zmienia, wczoraj na plus taka presja na Juve, na minus BRAK ataku... w obronie jesteśmy mega, chyba ze jak Danilo dajemy prezenty... człowiek zabił nam spotkanie, bo ja widzialem juz remis 0:0...

Nasz cel na ten moment to walka o LE, gra sie nie zmieni juz, nie z Mancio... chyba że sie inni zaczna mega potykać tak jak I my, to może... nie moge zrozumieć tego, że Jovetic, Ljajic na ławce... w takim meczu...

Dobra KONIEC, sami to widzicie, jest padaka... gramy dalej,. 33 pkt do zdobycia... oby oby Napoli dzisiaj wygrało.
29.02.2016 o 09:35 przez davi23
davi23
Liczyliliśmy na cud, bo jesteśmy wiernymi fanami, takie przełamanie w meczu z Juve by się przydało, bo szansa była a Juve to nie był ich mecz tak naprawde, chyba zmeczeni po LM, a nasi, gdyby nie bramka Danilo, tak Danilo bo to podanie to tak jakby zapakował sobie sam swojaka.

Patrzac na siłe Juve w całym sezonie, nie mielismy szans, mogliśmy jedynie liczyć na niespodziankę... jednak jak to Mancio pewnie powie, jeden mecz nie przekresla sezonu, TAK Mancio zgadzam się, ten mecz nie przekresla bo na wiele nie liczyliśmy, ale nawet moglismy przegrać wczoraj z Juve, nie miało by to znaczenia, gdybyśmy za to wygrali z Sassuolo u siebie, czy Carpi i Lazio... wygralibysmy z Hellas (ostatni w tabeli) czy np tez w Atalancie, jak policze sobie te 5 spotkań to uciekło nam 12 pkt...

Dodajac sobie do tabeli +12, to nawet przy przegranej wczoraj Inter miałby 2 miejsce i 60 pkt (bez wieczornego meczu Napoli) w totalu... i nadal takie Juve pomimo wygranej wczoraj słyszało by nadal nasz oddech za plecami...
29.02.2016 o 08:14 przez tkropkab2
tkropkab2
Borussia zeszly sezon miala kiepski, ale sie zgrali i sa efekty. Armeniec i mudżyn sie rozkrecili i sa efekty. Jak Jovetic ma zlapac forme skoro caly czas siedzi, po prostu juz wiadomo, ze w przyszlym sezonie juz u nas nie bedzie grac. Guardiola raczej tez go nie bedzie chcial, wiec pojdzie do romy albo fiorentiny i bedzie naparzał bramki. Z jude w pucharze dopiero bedzie wpierdol, bo ci pilkarze bez charakteru beda grac o nic. Chcialem zeby wygrali z judaszami, zeby przynajmniej nie zdobyli mistrza. Z dwojga zlego lepiej zeby napoli wygralo.
29.02.2016 o 07:37 przez armin22
armin22
Mamy sklad wartosci Borussi Dortmund a od poczatku sezonu graja poziom, bez urazy , Seroe B
29.02.2016 o 07:34 przez armin22
armin22
:cenzor: szejkow, to nie bedzie juz ten sam Inter. Ladnie mowiac sezon stracony, lepiej nie bedzie zaraz kolejny mecz z jufe i wyglada na to ze zakoncza bez honoru (ok 7:0 w tych starciach z juve z tego sezonu) tulu skrzydlowych a my gramy DD i Tellesem? Chyba nawet Van Gal by na to nie wpadl w MUtd mimo 11-stu z kontuzjamo
29.02.2016 o 01:29 przez markiz
markiz
meinnameistlothar, stul jadaczkę. Własnie tacy "kibice" jak Ty psują wizerunek Interu. Jesteśmy totalnym gównem. Z gówna nie zrobisz czekolady ! Potrzebne są pieniądze i trener z głową. Juventus zniszczył nas w każdym aspekcie. Sprawdź ile oddaliśmy cennych strzałów ! "Mafia Fiata" ? Jak zobaczyłem za co żółtą kartkę dostał Hernanes to schowałem głowę pod poduszki. Karny ewidentny, sfrustrowany Miranda sfaulował Moratę. Wcześniej walczył z nim bark w bark i dał się wydymać jak 8-latek na orliku. Juventus jest daleko daleko przed nami i mu szybko nie dorównamy, bo problem leży w zarządzie ! To co stworzył Agnelli jest w prost niewyobrażalne. My wcześniej mieliśmy Morattiego, który od samego początku kombinował, kombinował i jeszcze raz kombinował. Cud w ogóle, że Calciopoli tylko dosięgło juve.

Sprzedać klub szejkom, tylko wtedy Inter będzie miał szansę się rozwijać.
29.02.2016 o 01:07 przez jurrone
jurrone
Derby Włoch !! Niepowtarzalna tradycja !! Normalnie full emocji !! Zastanawia mnie dlaczego kibicuje Interowi ?? !! To idiotyczne, głupie i irracjonalne !! Dlaczego Man U, Real, Barca, Ajax, Bayern mimo przeróżnych przejść i dołków max po 2 -3 sezonach się odradzają i dalej są na topie i tak cały czas, w kółko a u nas trwa to min. 10 w porywach do 50 lat ?? !! Odpowiedź może być tylko jedna - zawsze ( w 90 %) mieliśmy debili w zarządzie, którzy nie potrafili wyciągać wniosków z błędów i mentalnie nigdy nie byli przygotowani na sukces. Inter był na topie tylko w przypadku kiedy pojawiał się w klubie zarozumiały bufon (Mou, Herrera ), którzy swoją charyzmą potrafił przeważyć wszędobylską mentalność nieudacznika.
29.02.2016 o 01:07 przez jurrone
jurrone
Derby Włoch !! Niepowtarzalna tradycja !! Normalnie full emocji !! Zastanawia mnie dlaczego kibicuje Interowi ?? !! To idiotyczne, głupie i irracjonalne !! Dlaczego Man U, Real, Barca, Ajax, Bayern mimo przeróżnych przejść i dołków max po 2 -3 sezonach się odradzają i dalej są na topie i tak cały czas, w kółko a u nas trwa to min. 10 w porywach do 50 lat ?? !! Odpowiedź może być tylko jedna - zawsze ( w 90 %) mieliśmy debili w zarządzie, którzy nie potrafili wyciągać wniosków z błędów i mentalnie nigdy nie byli przygotowani na sukces. Inter był na topie tylko w przypadku kiedy pojawiał się w klubie zarozumiały bufon (Mou, Herrera ), którzy swoją charyzmą potrafił przeważyć wszędobylską mentalność nieudacznika.
29.02.2016 o 00:21 przez kachol
kachol
Nadia G - stawiam, że skończymy na 6 miejscu, nie pamiętam jak było za Mazzara, bo od czasów Leonardo przestałem zapamiętywać pozycje Interu na koniec w tabeli bo mam słabe serce . Ale jest jedna różnica, prezesa gołodupca z miłością do klubu i żywą legendę, zastąpił prezes gołodupiec, który niczego nie dokonał dla klubu ma go w dupie i na pewno nie zostanie legendą tego klubu.
29.02.2016 o 00:10 przez Jacenty
Jacenty
"piłkarze przypominają mentalne wraki które przegrywają już w szatni a na boisku się męczą całe 90 minut"

Podpisuję się pod tymi słowami kolegi. Wychodzimy na boisko licząc na jak najmniejszy wymiar kary. Ewentualnie ze słabszymi zespołami z nadzieją, że jakimś cudem uda się strzelić bramkę a potem z pomocą któregokolwiek z bogów dowieźć zwycięstwo do końca. To nie jest drużyna.
29.02.2016 o 00:06 przez Nadia G
Nadia G
Sądzicie chłopcy, że ekipa Manciniego i Thohira uzyska na koniec tego sezonu wyższe miejsce w Serie A niż ekipa Mazzarriego i Morattiego? :)
29.02.2016 o 00:05 przez Wloch
Wloch
Wow! W rundzie rewanżowej zdobiliśmy mniej punktów od ostatniej w tabeli! GJ Mancio!
28.02.2016 o 23:46 przez biszkopcik16
biszkopcik16
Nasz własny wychowanek nas wydymał.
28.02.2016 o 23:43 przez tkropkab2
tkropkab2
chója grali patałachy. Nie bedzie nawet ligi europy, bo zaraz nas milan zlapie. Wkurwili mnie tylko na wieczor przed praca. Ciezko kogokolwiek pochwalic.
28.02.2016 o 23:36 przez inter_21
inter_21
Jak mówiłem po meczu z Sampą że poziom gry z przodu jest nadal skandaliczny to byłem krytykowany przez pewne osoby, tamto zwycięstwo zawdzięczamy tylko i wyłącznie dzieki żenującej postawie obrońców przy stałych fragmentach+kompromitacji ranokii; i było oczywiste że jufki sobie nie pozwolą na takie byki i tym sposobem szanse na strzelenie gola spadły praktycznie do zera. Osobiście nie przypominam sobie dzisiaj ani jednej składnej bramkowej sytuacji. Mamy upośledzonego umysłowo trenera któremu się wydaje że jak wystawi 8 defensywnych zawodników to jakoś się ugra to 0-0; piłkarze przypominają mentalne wraki które przegrywają już w szatni a na boisku się męczą całe 90 minut
28.02.2016 o 23:35 przez zahor
zahor
Szkoda Mirandy, bardzo dobry mecz i jeden błąd, po którym był karny. Szkoda, że wcześniej sędzia nie gwizdnął faulu na nim. Pomoc zagrała tak, jak było to do przewidzenia - 3 drwali i hektar pola przed nimi, czyli laga na Palacio i może coś wyczaruje. Telles przyzwoicie, D'Ambrosio bardzo przeciętnie + żenada przy bramce. Niby graliśmy z dwoma wahadłowymi, ale dośrodkowań zero. Palacio w pierwszej połowie grał bardzo dobrze, w drugiej już niestety opadł z sił najwyraźniej. Icardi niewidoczny, ale nie mam o to do niego pretensji. Pretensje mam o to, że zachował się jak doopa w pierwszej połowie po piłce od Palacio. W takim meczu możesz mieć tylko jedną okazję i musisz ją wykorzystać - to była ta okazja. Ljajić zmiana na plus, Perisicia ciężko mi ocenić. Mancini? Czego by nie zrobił, dla mnie gość już jest spalony.
28.02.2016 o 23:32 przez meinnameistlothar
meinnameistlothar
Dla mnie skandalem jest, że któryś kolejnmy mecz wygrywa złodziejom arbiter... a liga to toleruje, chociaz wszyscy widza, gdyby nie te machloje to my bylibysmy w zupelnie innym miejscu, roma tez mialaby pewnie 2 scudetti, dzieki czemu claal liga mialaby szanse nawiazania walki z budnes/bpl... jedna mafia fiata i tyle... smierdzi mussolinim
28.02.2016 o 23:27 przez Lovato
Lovato
A co mają wcześniejsze spotkania do tego meczu? Po za tym to większość z drużyn ma z Juventusem problem w konstruowaniu akcji gdy oni po zdobyciu gola siedzą całym zespołem w obronie i czekają na kontrę.
28.02.2016 o 23:24 przez Piotrekfci
Piotrekfci
AlE co tu dużo pisać. Te stare qrwy albo sędzia wspomaga albo mają farta przecież ten 1 gol to jakiś nie śmieszny żart qwa mac. Dambrosio zamiast to puścić bo sytuacji z tego w ogóle nie było :cenzor: sprawę i praktycznie można powiedzieć że to była jego bramka. No i na tyle z mojej strony bo po tym golu wyłączyłem mecz a co by nie mówić po 1 walecznej połowie w naszym wykonaniu liczyłem ze w drugiej przycisniemy ich a tu wszystko juz w 47 min się zostało. I co by nasi nie robili jak się nie starali to znów w dupe. Ale też co się dziwić jak wystawiany jest Palacio I Icardi jeden stary i wypalony drugi któremu jak się pod nos nie da piłki to sam praktycznie nic nie stworzy. A na ławce siedzą ludzie stworzeni do tego typu meczy. Brak słów !! !
28.02.2016 o 23:23 przez CNS87
CNS87
sory to nie z mojej winy. Laptop mi sie przywiesil
28.02.2016 o 23:21 przez CNS87
CNS87
Jak sie nie obudza to nawet na LE sie nie zalapiemy. Brak rozgrywajacego rażąco odbija sie na grze ofensywnej naszego zespołu.Mancio nie rozumie ze defensywni pomocnicy nie sa rozgrywajacymi.
28.02.2016 o 23:21 przez CNS87
CNS87
Jak sie nie obudza to nawet na LE sie nie zalapiemy. Brak rozgrywajacego rażąco odbija sie na grze ofensywnej naszego zespołu.Mancio nie rozumie ze defensywni pomocnicy nie sa rozgrywajacymi.

Shoutbox

Piter 19.09.2019 21:01

Juan dość stabilny, ale "zimna wojna" z USA może zachwiać tą walutą

Piter 19.09.2019 21:00

kusy szukałem cię wcześniej, co sądzisz o wymianie PLN na Juana?

kusy 19.09.2019 20:58

Klinsi jak przejdzie na emeryture PiS wprowadzi już 20 emeryturę, tak więc luzik

KoBa 19.09.2019 20:58

A on faktycznie wypożyczony został xD

Piter 19.09.2019 20:57

Klinsi jeśli nie masz pomysłu to może łamaczki od zońka?

KoBa 19.09.2019 20:57

Na livescore Defrel

Piter 19.09.2019 20:56

klinsi jak zamierzasz zabezpieczyć swoje oszczędności życia jeśli PiS wygra wybory

Klinsi64 19.09.2019 20:54

jak on w sassuolo

Klinsi64 19.09.2019 20:53

Defrel na szpicy :D

kusy 19.09.2019 20:53

Bo jest Dzeko, graja w mocnym składzie, na luzie win

Piter 19.09.2019 20:52

i podstawowy skład romy generalnie

Piter 19.09.2019 20:52

ja widzę Dżeko w 11

kusy 19.09.2019 20:52

W takich spotkaniach drugi garnitur ma większa motywacje

KoBa 19.09.2019 20:51

Tym bardziej ,e Roma 2 garniturem z Defrelem na szpicy

Piter 19.09.2019 20:50

widzę że na tych przeciwników romy ogromny kurs, a oni nie są takimi cipami, ja bym zaryzykował x2

kusy 19.09.2019 20:49

Taka nie za mocna ta ukraina w siatkówka cała ta

KoBa 19.09.2019 20:48

Za Stramy

Piter 19.09.2019 20:48

chyba wtedy Milito doznał kontuzji kolana

Piter 19.09.2019 20:48

no Kluż, chyba kiedyś ich obiliśmy

KoBa 19.09.2019 20:48

Tak

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28443

Liczba newsów: 34730