Pozostałe

LGdS - Przemiana Dalberta i Candrevy (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
2823
19
Antonio Candreva

Od samego początku było wiadomo, że zatrudnienie w Interze Antonio Conte wiąże się ze zmianą formacji na ustawienie z trójką obrońców i wahadłowymi. Nerazzurri od pierwszego towarzyskiego starcia z Lugano na boisku występują tak właśnie ustawieni.

W formacji 3-5-2 kluczową rolę odgrywają wahadłowi. Podczas letniego Mercato, do mediolańskiego klubu jak na razie dołączył tylko jeden zawodnik mogący występować na tej pozycji - Valentino Lazaro. Austriak na początku okresu przygotowawczego doznał jednak kontuzji, co uniemożliwia mu optymalne przygotowanie do rozgrywek. Dlatego obecnie podstawową parę wahadłowych tworzą Dalbert oraz Antonio Candreva. W dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport możemy przeczytać o przemianie tych zawodników, która dokonuje się pod wodzą nowego trenera Nerazzurrich.

- Przemiana Dalberta przechodzi wyobrażenie Conte. Pozycja, która miała być początkowo zarezerwowana dla Ivana Perisicia, teraz należy do Brazylijczyka. Wczoraj powstrzymał nie tylko Walker-Petersa, a przy kilku okazjach zasłużył na brawa od trenera - czytamy w różowej gazecie. 

Conte nowe życie tchnął również w Antonio Candrevę. LGdS wyróżnia Włocha szczególnie za dobrą współpracę w defensywie z Danilo D'Ambrosio. 32-latek, który wydawało się, że w Interze jest już skończony, z powodu kontuzji Lazaro wskoczył do składu i jak na razie zdecydowanie nie zawodzi. Włoska gazeta podkreśla, że jesteśmy dopiero na etapie spotkań towarzyskich i nadmierny optymizm nie jest wskazany, ale mimo wszystko, dobra forma duetu Candreva-Dalbert jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Zobacz też

Marcelo Brozovic

CdS - Bezbłędny Brozović (16)

18.01
22:36
beckham

Inter Miami: Nie musimy zmieniać nazwy (1)

21.01
21:02

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.08.2019 o 10:27 przez inter30
inter30
Na razie to przestali się kompromitować, trochę za wcześnie żeby mówić że będą się nadawać. O ile Dalbert z racji wieku i tego że niby jakiś potencjał ma może się rozkręcić, o tyle co do Candrevy nie robię sobie zbytnio nadziei, może tylko tyle że zacznie używać mózgu i przestanie wrzucać bez sensu z każdej możliwej pozycji jak za Spala
05.08.2019 o 21:29 przez KoBa
+1
KoBa
Tak to tylko sparingi z jakimiś Tottenhamami Juventusami czy PSG przecież w lidze grają dużo lepsze ekipy
05.08.2019 o 20:11 przez Kebo
Kebo
Mimo że to tylko sparingu to jestem miło zaskoczony, ale Conte słynie z wyciągania maxa z piłkarzy co przyda nam się w naszej sytuacji kadrowej, która mam nadzieję, że choć trochę się poprawi do końca mercato.
05.08.2019 o 18:53 przez cuba
cuba
kandrewa ofensywny prawy obrońca ? :D
05.08.2019 o 18:02 przez ciechan
+1
ciechan
To nie jest przemiana. Obaj spełniają wymogi wydolnosciowe Conte, ale to nie jest jakość na której mozemy opierać tak ważna role jak wahadła w 3-5-2. Bez nich będziemy bezproduktywni, a na takich sredniakow jak Dalbert i Candreva wystarczy całkiem ogarnięty trener żeby wyłączyć ich z użytku. Z resztą Brazylijczyk gra nieodpowiedzialnie i to jest tykająca bomba. Z Włocha można coś jeszcze wycisnąć
05.08.2019 o 16:22 przez cukier17
+1
cukier17
Kto się pizd..a urodził kanarkiem nie zdechnie.
Ja tam nie wierzę w ich przemiany w pamięci jest 99 na 100 wrzutek w las jak u candrzewy i dryblingi z samym sobą jak delberciu.
Chociaż ten drugi może się odmulic jeszcze bo jest młody Ale antek? Starego psa nie nauczysz nowych sztuczek
05.08.2019 o 17:10 przez karol-myszkiewicz
+2
karol-myszkiewicz
To nie Candreva źle wrzucał, to Icardi za nisko skakał. Podobno powiedział łysemu, że albo Icardi wyleci, albo onodchodzi, resztę znacie. Mało tego, powiedział, że chce mieć dwóch synów żeby w przyszłości obsadzili oba skrzydła w Interze.
05.08.2019 o 19:42 przez cukier17
cukier17
Kurde to ja chyba inne paczyłem 😁😉
05.08.2019 o 15:53 przez cuba
cuba
kandrewa że on tu jeszcze jest ,tylko tutaj ciepła emeryturka nikt się nie zmienia,oczekiwań też brak normalnie wygrał los na loterii tak jak ranokia też to samo
05.08.2019 o 14:41 przez Czarson
+2
Czarson
to, ze sie nie kompromituja jak wczesniej nie zmienia zbyt wiele
05.08.2019 o 14:06 przez Pjerun
Pjerun
Co do Candrevy się zgodzę. Gra naprawdę fajnie, duży spokój, bardzo dobre decyzje. Widać, że przy Conte gra mu się dobrze.

Z drugiej strony Dalbert gra lepiej niż zwykle, ale dalej jest to poziom taki, który zagwarantuje mu jedynie oglądanie Kwadwo z ławki rezerwowych. Duzo biega, walczy, ale nic poza tym.
05.08.2019 o 14:02 przez maverik
+1
maverik
Póki co grają co najwyżej poprawnie, choć już mieli słabsze sparingi bodajże z PSG. To nadal za mało na ten klub.
05.08.2019 o 13:56 przez Vancore
+10
Vancore
To byla kwestia czasu. Jak wszyscy wiemy Dalbert to zwyczajny pokemon a one po jakims czasie ulegaja przemianie.
05.08.2019 o 14:24 przez timon
timon
Hahaha, mistrz
05.08.2019 o 16:11 przez Alfa
+2
Alfa
Czyli pasuje dac druga szansę gabigolowi :o
05.08.2019 o 12:53 przez Avtvv
Avtvv
Może być też tak, że Conte nie dość, że dokładnie wie czego oczekuje od zawodnika grającego na tej pozycji, to jeszcze potrafi te wymagania w jasny i precyzyjny sposób przekazać, lub też dostosować do możliwości i charakterystyki danego grajka.
05.08.2019 o 12:52 przez interista1987
+1
interista1987
Candreva nie robi zadnych liczb w Interze i to juz raczej sie nie zmieni. Jestem za jego odejsciem.
05.08.2019 o 12:44 przez AJ
AJ
Z Candreva często tak jest że ma dobry początek sezonu,a potem każdy wie. Co do Dalberta jest to piłkarz rozwojowy i być może zaufanie trenera doda mu pewności siebie.
05.08.2019 o 12:29 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeden mecz wiosny nie czyni co nie zmienia faktu że candreva zagrał w końcu coś godnego pochwalenia. Dalbert przyzwoicie tylko nie wiadomo jak z jego psychika w meczach o stawkę :/

Shoutbox

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

i tak się zdecyduje na tą rozbudowaną :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

no dzięki :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

aaha, czyli w zasadzie dwa małe dodatki za dwadzieścia złotych

Kamiliusz1908 21.01.2021 22:45

chyba te wszystkie emblematy ligowe.

Adriano_forever 21.01.2021 22:45

to te naklejki ligowe na rękawach?

Adriano_forever 21.01.2021 22:45

czym to się będzie różnić? czym jest ten branding? :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:44

oraz Koszulka meczowa pełen branding

Adriano_forever 21.01.2021 22:44

Koszulka meczowa

Adriano_forever 21.01.2021 22:43

kupuję koszulkę i mam dwie opcje do wyboru

Adriano_forever 21.01.2021 22:43

ej panowie potrzebuje porady

Juzek 21.01.2021 22:40

dzis nie ma słabych druzyn

mroowa111 21.01.2021 22:38

pokerface

mroowa111 21.01.2021 22:38

:dramat:

mroowa111 21.01.2021 22:38

100 xd

mroowa111 21.01.2021 22:38

2 mistrzów świata po 1000 mln każdy xddddd

Juzek 21.01.2021 22:35

:lol:

Juzek 21.01.2021 22:35

barcelona 2 karny zmarnowany

Nerazzurri83 21.01.2021 22:15

ja w tv i jest barcelona z kelnerami jakimis

ragnar 21.01.2021 22:14

jest mecz na tvp sport, ja ogladalem 1 polowe w necie

broda4991 21.01.2021 22:02

:)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    18

    33

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 38461