Wywiady z trenerami

Mazzarri: Wyrównany mecz (12)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: en.inter.it
ponad 12 lat temu
323
12

Walter Mazzarri udzielił wywiadu dziennikarzom po remisie z Udinese podczas wczorajszego spotkania. Poruszył m. in.: tematykę postawy Interu w meczach domowych oraz nieprzyznanego rzutu karnego.

 

- Sześć goli w meczach u siebie? Było wiele epizodów, wiele szans, jak chociażby dzisiejsze ostatnie pół godziny. Gdybym zaczął robić listę to nigdy by się nie skończyła.

 

- Nie byłem zadowolony z naszej postawy w pierwszej połowie. Udinese to trudny przeciwnik, a spotkanie było bardzo wyrównane. W drugiej połowie zasłużyliśmy co najmniej na dwie lub trzy bramki od 60. minut. Najpierw ich zmęczyliśmy, a potem stworzyliśmy dużo szans. Mimo braku bramki chłopaki spisali się dobrze. To daje nadzieje na przyszłość. Zespół Udinese był dobrze zorganizowany.

 

- Walczyliśmy o każdy centymetr boiska. Posyłaliśmy dużo dośrodkowań, wystarczyło jedną z nich zamienić na bramkę. Ale to nie jest łatwe przeciwko Udinese. 

 

- Czy rozmawiam o nowej umowie? Dyskusja dotycząca mojego kontraktu rozpocznie się pod koniec sezonu. Istnieje już dialog w klubie i wierzę, że wszystko się zakończy dobrze. Jest kilka szczegółów do przedyskutowania. Po sezonie będziemy mogli rozmawiać spokojnie, bez emocji.

 

- Zmiana Guarin - Alvarez? W drugiej połowie miałem dwóch środkowych pomocników, Hernanesa i Cambiasso. Chciałem wprowadzić trochę zamieszania, potrzebowaliśmy trochę czasu na reorganizację, ale zaczęliśmy tworzyć więcej szans. To był dobry ruch, zabrakło bramki.

 

- We Włoszech nie można myśleć o bronieniu wyniku przez 90. minut przeciwko takiemu zespołowi jak Udinese. Jeżeli weźmiemy pod uwagę rzuty karne to zasługujemy na dużo więcej punktów niż te, które mamy. 

 

- Hernanes był nieco ograniczony w pierwszej połowie. Allan bardzo dobrze go pilnował. W drugiej połowie dostał trochę luzu i świetnie spisywał się taktycznie. Zawodnicy zasłużyli, by uzyskać trzy punkty po porażce z Atalantą.

 

- W tym sezonie jako trener muszę przyglądać się zespołowi i dopilnować, by połączenie doświadczenia i mniej doświadczonych graczy dało postępy i dobrą grę. Aby do tego doszło muszą zrozumieć co to znaczy być graczem Interu. W czerwcu będziemy pracować nad raportami dotyczącymi siły klubu. 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Conte stawia się De Laurentiisowi: Inter w pełni zasłużył na Scudetto (12)

25.05
12:45
Jose Mourinho

Mourinho o Eto’o jako obrońcy: To nie był cud, on sam chciał pokonać Barcelonę (3)

27.06
08:32

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.03.2014 o 12:01 przez kibol123
kibol123
Nie czytam tego gowna ale po samym tytule widac ze Beton ma cos z bania
28.03.2014 o 22:13 przez Odet
Odet
" Nie byłem zadowolony z naszej postawy w pierwszej połowie. "

brednie Mazzarriego, po prostu Guidolin rozgryzł naszego tuza trenerki, przewidział jak Mazzarri ustawi zespół.

Dobry trener potrafi ustawić się pod przeciwnika, wykorzystać jego słabe strony, czy nasz TRENERSKI AS TO POTRAFI ??

pozdr.
28.03.2014 o 19:48 przez Lucash
Lucash
Za chwilę Mazzarri będzie mówił że w serie b są strasznie silne zespoły i obawia się losowania w początkowej fazie Pucharu Włoch
28.03.2014 o 18:41 przez Excubitor
Excubitor
Udinese to trudny przeciwnik, Catania to trudny przeciwnik, Reggina to trudny przeciwnik.. litości, wychodzi na to że gramy w najbardziej wyrównanej lidze, gdzie jest 19 faworytów do tytułu i Inter walczący o miejsce w środku tabeli.

Od czasów Ranieriego słyszymy ten sam tekst - rywal był wymagający, trudne warunki, złe decyzje sędziów.

"We Włoszech nie można myśleć o bronieniu wyniku przez 90. minut przeciwko takiemu zespołowi jak Udinese." No tak, to dlaczego od zwolnienia Beniteza przeważnie bronimy wyniku, albo gramy na remis niezależnie od rywala?

Mam ogromną nadzieję, że po sezonie pożegnamy się z Mazzarrim, Freddy "tym razem trafię" Guarinem i naszymi cudownymi "skrzydłowymi".
28.03.2014 o 17:54 przez SlimShady
SlimShady
Znowu zaczynamy tracić punkty.
28.03.2014 o 17:17 przez yoda79
yoda79
jak zwykle spisaliśmy się dobrze, tylko ten silny przeciwnik... Co za zamuł.
28.03.2014 o 16:58 przez Lucash
Lucash
Pamiętajmy już w poniedziałek czeka Nas kolejny trudny rywal Livorno. Będzie to bardzo ciężki mecz, ponieważ oni bardzo potrzebują punktów...
28.03.2014 o 16:43 przez inter_21
inter_21
"Udinese to trudny przeciwnik":lol2: "Posyłaliśmy dużo dośrodkowań, wystarczyło jedną z nich zamienić na bramkę" - ciężko jest wykorzystać dośrodkowania w trybuny albo aut :lol:
28.03.2014 o 16:39 przez miniu86
miniu86
Wypowiedzi Mazzariego przechodzą do klasyka.
28.03.2014 o 15:51 przez Lucash
Lucash
Jakbym był graczem Interu i słyszał na każdej przed- i pomeczowej konferencji, że każdy przeciwnik w lidze jest trudny i kolejne mecze są niesamowicie ciężkie od rozegrania to nie wiem czy po pół roku takiej gadki nogi by mi się nie trzęsły tym bardziej na własnym stadionie. Zastanawiam się czy Mazzarri aby nie motywuje przeciwników takimi tekstami zamiast Naszych piłkarzy facepalm
28.03.2014 o 15:35 przez Seba
Seba
Juz nie wiem co jest gorsze. Jego mysl taktyczna, czy wypowiedzi...
28.03.2014 o 15:33 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Rzut karny dla Interu..ręka w polu karnym !! ! - taki ch....j

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się