Zapowiedzi

Mecz ostatniej szansy, Inter - Borussia Mönchengladbach | zapowiedź (10)

Autor:
Źródło: inf. własna
około 2 miesiące temu
1597
10
Romelu Lukaku Borussia Monchengladbach

Już jutro o 21:00 na Borussia-Park, Inter rozegra swój przedostani mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czy Nerazzurrim uda się przełamać złą passę?

Nadzieja umiera ostatnia

Nie ma co ukrywać, sytuacja Interu w Lidze Mistrzów jest fatalna. Podopieczni Antonio Conte nie zdołali wygrać żadnego spośród czterech pierwszych meczów i znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli. Jest jednak światełko w tunelu. Pierwszym warunkiem do osiągnięcia awansu jest zwycięstwo Nerazzurrich w spotkaniach z Borussią i Szachtarem. Następnie opcji jest kilka. Jeśli Borussia przegra również z Realem, to Inter zrówna się punktami z zespołem z Mönchengladbach i awansuje dzięki bilansowi w meczach bezpośrednich. Jest też scenariusz, w którym Real przegrywa swoje wszystkie pozostałe mecze, a Inter po dwóch zwycięstwach kończy fazę grupową na drugim miejscu z jednopunktową przewagą nad Los Blancos. Nie jest jednak wykluczone, że już po starciu z Borussią, Nerazzurri zostaną skazani na czwartą lokatę. To  nastąpiłoby w przypadku jutrzejszej porażki drużyny z Mediolanu oraz zwycięstwa zespołu z Doniecka.

Czy Conte ucieknie spod topora?

Brak awansu do 1/8 finału kolejny rok z rzędu z pewnością utrudniłby życie Antonio Conte. Nie zostałby on pewnie od razu zwolniony, ale żeby utrzymać swoją posadę na następny sezon musiałby osiągnąć z zespołem sukces w Serie A. Dotychczasowa forma Interu w tych rozgrywkach również nie jest satysfakcjonująca. Nie jest to jednak odosobniony przypadek, bo jakimś cudem po dziewięciu kolejkach zespół Il Biscione znajduje się na drugim miejscu w tabeli, nie mając przed sobą Juventusu, a Milan. Mimo wszystko, zawodnicy jakimi dysponuje trener Conte zobowiązują przynajmniej do dobrej gry, a wydaje się, że tą, w skali całego meczu, zobaczyliśmy po raz pierwszy w tym sezonie dopiero w sobotnim spotkaniu z Sassuolo. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale dało to choć iskierkę nadzieji na wzrost formy.

Borussia tanio skóry nie sprzeda

Zespół Marco Rose pokazał już w tym sezonie, że nie warto go lekceważyć. Skazywani na walkę o trzecie miejsce w grupie, stoją na jej czele nie przegrywając przy tym żadnego meczu. W spotkaniach z Szachtarem, Die Fohlen zmiażdżyli rywala wygrywając 0:6 oraz 4:0. Warto również zauważyć, że w meczu z Interem prowadzili oni do 90. minuty 1:2, a z Realem do 87. 2:0. W lidze nie idzie im aż tak imponująco i po dziewięciu kolejkach zajmują siódmą lokatę. W weekend wygrali 4:1 z Schalke, ale patrząc na dyspozycję zespołu z Gelsenkirchen, można było spodziewać się takiego wyniku.

Kogo zabraknie?

Antonio Conte nie będzie mógł skorzystać z usług Kolarova, Nainggolana, Vidala, Padellego i Vecino. W ekipie z Niemiec zabraknie Bensebainiego i Hofmanna, a więc strzelców bramek z ostatniego spotkania. 

 

Mecz transmitowany będzie na kanale Polsat Sport Premium 3.

Zobacz też

Inter 4:3 Fiorentina D’Ambrosio Vidal Bastoni

Walka o kolejne ligowe punkty! Zapowiedź Inter - Spezia (5)

19.12
15:28
Nicolo Barella Hellas

Czy uda się pozytywnie zakończyć rok? | Hellas - Inter (zapowiedź) (6)

22.12
14:51

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.12.2020 o 18:45 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Szybki wpierdol i do Mediolanu.
01.12.2020 o 17:45 przez tkropkab
tkropkab
Na ten moment jestesmy posmiewiskiem w calej Europie, jezeli wygramy wszystkie swoje mecze i Real rowniez wygra to wychodzimy z drugiego miejsca. Bylibysmy znowu na ustach wszystkich, a druzyna pokazalaby charakter. No cóż, trzeba wierzyć dopóki są minimalne szanse. Atalanta w zeszlym sezonie tez byla w krytycznym polozeniu i dali rade.
01.12.2020 o 15:05 przez Czarson
+1
Czarson
Dziś hołd pruski przed królem Antoniuszem.
01.12.2020 o 01:57 przez maverik
maverik
W poprzednich meczach nastawiałem się na zwycięstwa, no może poza meczem w Madrycie i gunwo z tego wyszło, więc teraz jestem w pełni nastawiony, że Borussia nas obije i to porządnie. Może w ten sposób mnie zaskoczą.
30.11.2020 o 21:40 przez nicolas80
-2
nicolas80
Nie zasługujemy na tak małą liczbę punktów ponieważ w każdym z tych meczów mieliśmy pecha. Ale taka jest piłka nożna że nie zawsze wygrywa lepszy. Do meczu podchodzę spokojnie bez wielkich oczekiwań na wynik. Proges z meczu na mecz jest widoczny i to jest najważniejsze. Drużyna w sobotę pokazała że jest wielka a jutro mam nadzieję że to potwierdzi.
01.12.2020 o 16:32 przez ragnar
ragnar
w ostatnim nie mieliśmy , graliśmy jak dziady i bez czerwonej byłby oklep

wcześniej zgoda
Z Szachtarem np 2 poprzeczki, powinny być 3 pkt
z BM mimo wyrównania byliśmy lepsi, więc 1 pkt lub 3
z Realem 1 pkt w Hiszpanii
czyli powinno być 5 lub 7 pkt
są 2
30.11.2020 o 20:29 przez cs88
cs88
Nie chce się łudzić, że jeszcze wyjdziemy z grupy, ale gdybyśmy wygrali jutro i z Shakhtarem, a Real by przegrał jutro z Shakhtarem to byłby pod ścianą żeby wygrać z BM i pewnie by to zrobił. i w takiej sytuacji wychodzimy z grupy. Prawda jest jednak taka, że na 90% gramy jutro i za tydzień już tylko o honor...
30.11.2020 o 20:00 przez boniunio
boniunio
Mecz ostatniej szansy był tydzień temu teraz to gramy poprostu o zachowanie jakiejkolwiek twarzy i godności
30.11.2020 o 18:14 przez rchemik
+1
rchemik
Na konferencje Conciak zabiera Ranokie.... Nie ma możliwości na resocjalizacje Trenera
30.11.2020 o 17:28 przez mirek-kaminski
mirek-kaminski
Myślę że remis ugramy w tym pojedynku. Gorzej z Szachtarem. Na własnym boisku to zapomnimy wyjść z szatni....

Wracając do Borussi Mgladbach, wiedzą o co grają, i dla nich remis to jest jak wygrana ktora da Awans do 1/8.
Ogólnie to cały czas mam wrażenie że gramy na wpół rezerwowym składem... Powiedzmy że Darmian jest lepszy na tą chwile od Hakimiego, to czemu wiecej nie gra?
Wg mnie pomoc powinna wyglądać Darmian, Barella, Naingolan, Eriksen, Hakimi. Hakimi byl różnie ustawiany w BvB i to najczęściej wysoko, i radził sobie bardzo dobrze. Oczywiście wiem że Radja nie może wystąpić w tym spotkaniu .
Jeżeli chcemy coś ugrać to musimy grać mniej piłką A więcej kontrą na 2-3 podania i strzał na bramkę. Jak będziemy godzinami kopać sie po czole w obronie to nic nie ugramy. Dlatego taki Eriksen ktory mimo że nie za wiele biega ale ma wizję szybkiego podania mógłby sie przydać. Ale nie na ostatnie 5 min...

Shoutbox

Kamiliusz1908 26.01.2021 17:18

No niech ruszy dupę i się ogarnie chłopak, bo jakby spojrzeć na ten sezon to koleś jest kompletnie neprzydatny i zamiast niego mógłby tam latać Rocchi za 20 ojro za godzinę i by tyle samo pożytku było.

Luki165 26.01.2021 17:12

5 mln na rączkę

Luki165 26.01.2021 17:12

Może w końcu się odblikujr

Luki165 26.01.2021 17:12

Lautaro zostaje do 2025

Imrahil 26.01.2021 17:09

yo

Kamiliusz1908 26.01.2021 17:00

Witam.

nicolas80 26.01.2021 16:53

Nie wpadł bym na to i jeszcze bramki są dwie

Nasir 26.01.2021 16:37

itp

Nasir 26.01.2021 16:36

piłka jest okrągła

Nasir 26.01.2021 16:36

środek jest kluczowy w każdym meczu

nicolas80 26.01.2021 16:23

Najważniejsze zaangażowanie i nie lekceważenie przeciwnika bo to w końcu mecz derbowy. Brozo w składzie daje nam gwarancję umiejętnego zarządzania tempem gry. Środek pola będzie kluczowy w tym meczu

nicolas80 26.01.2021 16:16

Z drugiej strony mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i nikt nie odstawi nogi. Najważniejsze żeby przejść do następnej rundy

Adriano_forever 26.01.2021 16:16

7:1 bo ręcznik

Imrahil 26.01.2021 16:12

w końcu konte i mental, prawda?

Imrahil 26.01.2021 16:12

7-0 aco

nicolas80 26.01.2021 15:46

Orzeu 3-1 jak dla mnie trochę mało. Liczę milanisci wyjadą z większym bagażem

Orzeu 26.01.2021 14:19

trzecią Barella

Orzeu 26.01.2021 14:19

Lautaro x2

Orzeu 26.01.2021 14:19

nie

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27124

Liczba newsów: 38498