Pozostałe

Milan ściągnął do siebie dyrektorów Interu, by... powtórzyć błędy Interu (18)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
11 miesięcy temu
96
18
fcinter serwisowe

Corriere della Sera poświęciła dziś artykuł działaczom Milanu, którzy wcześniej pracowali w Interze - mowa tu oczywiście o m.in. Fasssone.

Prasa zauważa, że po ściągnięciu kilku dyrektorów z Interu nowy Milan skopiował wszystkie pomyłki, które dokonał Inter w poprzednich latach za rządów m.in. właśnie Fassone. Do tych pomyłek należą m.in. kupowanie piłkarzy w wielkich ilościach pomimo tego, że wielu z nich w ogóle może być nie przydatnych. W sierpniu Milan wydawał się być gotowy do walki o Scudetto, jednakże już w Święta ich sezon jest pozbawiony celów. 

Mamy więc obraz dwóch przeciwieństw: z jednej strony żądny sukcesu Inter, z drugiej strony Rossoneri - pozbawieni celów, wycofani i przygnębieni.

Wiele pogłosek mówi o tym, że rozdział Yonghonga Li może się zamknąć wkrótce. Chińscy właściciele Milanu zamiast szukać nowych inwestorów, czy też partnerów, skupiają się na gorączkowych próbach refinansowania długu zaciągniętego przez nowego właściciela. 

 

 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Marcelo Brozovic

Kontrakt czeka na podpis? (1)

11.10
11:02
Suning Appiano

Dzisiaj wszyscy do dyspozycji Spallettiego (3)

18.10
00:03

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.12.2017 o 08:42 przez brk91
brk91
Wspomniałem o EPL, bo z nimi rywalizujemy o drugie miejsce w rankingu uefa.
Dzięki za odp. i merytoryczną dyskusję, pozdrawiam :)
08.12.2017 o 00:31 przez ksiazewi
ksiazewi
brk91 - wszystko rozumiem. Masz swoje argumenty i ok. Ale jako kibic Interu od przeszło już 20 lat mam takie zdanie a nie inne i wali mnie to co się będzie działo z Milanem i już. Fajnie derby Mediolanu itd. Przez tyle lat oglądam je dlatego, że to prestiżowa potyczka, fakt. Derby Włoch. Ale Interesuje mnie nasze zwycięstwo. Zgadzam się, że prestiż wziął się z historii potyczek tych drużyn, ponieważ zawsze były najmocniejsze. Nie zmienia to jednak mojego zdania. Mam gdzieś w jakiej te kluby są sytuacji sportowej czy ekonomicznej. Czy Napoli się "obsra"? Pewnie tak, ale sezon w sezon pokazują, że są coraz mocniejsi i już raczej nikt ich nie lekceważy. Mnie też cieszą wyczyny Romy w LM, nawet taka Atalanta się ładnie pokazuje. Nie mówiąc już o Lazio. W tabeli jest ciasno, juve nie zdążyło odskoczyc, a to zespół który w ostatnich latach zagrał dwa finały LM. Wydaje mi się, że nie jest tak źle z poziomiem Serie A w tym momencie, jak próbujesz to przedstawić. Liga jest w tyle dlatego, że Milan słaby. Wspominasz EPL, ale jakie tam są pieniądze, a mimo to nie kojarzę drużyny z Angli ostatnio wysoko w LM, a obecny mistrz dostał łomot od Rzymian...
07.12.2017 o 09:12 przez brk91
brk91
A co boisz się konkurencji? Liga włoska jest już mocna? Zależy kto jakie ma aspiracje, oczekiwania i na czym się zadowala. Teraz była szansa na top2 w europie i tego sobie życzę jako kibic Calcio. Tymczasem Anglia robi wyjazd z grupy na 5 zespołów, gorzej od nas z topki tylko dramatyczne w tym sezonie Niemcy. Druga kwestia, derby Mediolanu, kiedyś kultowe - ten sezon miał być zapowiedzią powrotu, niestety Milan zawodzi (choć potyczka derbowa na wysokim poziomie). Ale co kogo to obchodzi skoro ani my, ani oni nie wąchamy LM, to jest prestiż. Tak wiem na jakiej jesteśmy drodze, opisuje sytuacje na rok 2016-2017. Liczę, że to wróci, piękne, medialne i sportowo TOPOWE Derby della Madonnina. Wreszcie trzecia kwestia, Juve, Inter, Milan to najbardziej utytułowane zespoły w Serie A. Nie wypierajcie na siłę historii tylko przez wasze pobódki. Silny Mediolan, Rzym i Turyn + Neapol to jest wartość nie do pod :cenzor: a w Europie (nie zapominam o świetnej prezencji Atalanty, ale to jednak LE). Dlatego ja zbijam wielką pionę takiej Romie, która wygrywa grupę śmierci w LM i uciera nosa wielkim markom. A Napoli znowu się zesra na finiszu o Scudetto.
06.12.2017 o 22:01 przez ksiazewi
ksiazewi
A do czego nam potrzebny Milan. Liga włoska jest już mocna bez nich. Niech.zbankrutuja. Spedycji za wyrażenie, ale zagrać to scierwo i niech spieprzają z Meazza.
06.12.2017 o 21:07 przez doug
doug
co wy piszecie! Milan scudetto przeciez
06.12.2017 o 17:56 przez Claudio
Claudio
Fassone był zatrudniony głównie dlatego by zająć się organizacją budowy nowego stadionu.
Czy się sprawdził można się łatwo domyślić.
06.12.2017 o 17:01 przez miszcz
miszcz
Opiszę mi ktoś ogarnięty listę "dokonań" tych panów w Interze ? Głównie chodzi mi o transfery lub dziwne operacje do których przylozyli ręce, a nie co było za ich czasów.

Wiem, że Fassone był mózgiem operacji Guarin-Vucinic, a Mirabelli szefem skautów. Był jeszcze chyba wtedy z nimi Branca, którego też się źle wspomina. I za co był w sumie odpowiedzialny Fassone?
06.12.2017 o 15:15 przez lrogas83
lrogas83
Całe szczęscie nie ma Fassone juz z nami, on za duzo kasy w Interze przewalil na drobne !! !
06.12.2017 o 15:10 przez lena182
lena182
szkoda Milanu ale jak nawet klub upadnie to ja płakać nie będę :P w końcu Parma już jest tuz tuż :D
06.12.2017 o 14:37 przez Dyl87
Dyl87
MAM nadzieję że przynajmniej spadną z ligi :) bedzie Beka
06.12.2017 o 14:27 przez Lovato
Lovato
Nikt nikogo nie potrzebuje, liga w tym sezonie jest wystarczająco wyrównana i to bez Milanu. Zawsze na miejscu jakiegoś upadłego klubu pojawiają się nowe. Pierwszy etap Milan ma za sobą, teraz powinien wykazać tyle samo cierpliwości co Inter przez ostatnie lata.
06.12.2017 o 12:36 przez miniu86
miniu86
podobno chinscy wlasciciele Milanu spotkali się wczoraj w piwnicy pewnej Mediolanskiej kamienicy i jeden z nich rzekł: Panowie musimy się zastanowic czy jest szansa by się z tego gówna jakoś wykaraskać.
06.12.2017 o 12:31 przez SETE
SETE
Inter potrzebuje dobrego Milanu, tak samo jak MIlan Interu. Dla mnie nie ma wazniejszego meczu jak Derby della Madonnina. Zycze Milanowi zeby byl zawsze w TOP 4 , ale zawsze za nami :)
06.12.2017 o 12:06 przez Odet
Odet
Napiszę tak jak uważa Moraś: "Są aktualnie 18 punktów za nami i skłamałbym mówiąc, że jest mi ich szkoda. "
Generalnie Milan is Back mi wisi, największym złem jest Juventus.
Pozdr.
06.12.2017 o 11:04 przez bobogol
bobogol
Serie A potrzebuje mocnego Milanu. Kropka.
Poza tym jakies jednak poklady ograniczenia w bece mam, poniewaz my sami jeszcze niedawno bylismy w tak zenujacej sytuacji.
06.12.2017 o 11:04 przez IlCapitano
IlCapitano
Ale przecież Milan is back, no co to się stanęło :(
06.12.2017 o 10:43 przez Dyl87
Dyl87
Milan mógłby spaść do najniższych rozgrywek :) !! !! Oby
06.12.2017 o 10:35 przez Krzaku
Krzaku
Rozwiązać to gówno i cały stadion nasz ;p

Shoutbox

Dzonyy 21.10.2018 07:31

Już dzisiaj wyjaśniamy Milan

Skepta 21.10.2018 00:54

masz tu mordo luziverta

Skepta 21.10.2018 00:30

normalnie krysti

cristian08 21.10.2018 00:28

Fucking kozaczek

cristian08 21.10.2018 00:28

Uuu

Skepta 20.10.2018 23:59

free kodak

cristian08 20.10.2018 23:49

messi konti ;3

Chuchu 20.10.2018 23:42

rzecz jasna głową

Chuchu 20.10.2018 23:42

Barcelona - Inter, [1 - 2] 90'+3 Vecino

Endru 20.10.2018 23:03

na szczescie vecino wraca na barce to wyjasni ich

Endru 20.10.2018 23:02

dokladnie

Kredence 20.10.2018 23:00

tvp pewnie w zalobie , zaraz zmienia mecz na srode xD

Kredence 20.10.2018 22:56

oni sa jednak wybitnie uzaleznieni od karakana

Kredence 20.10.2018 22:55

Lessi kotuzja + baaaardzo mocno podejrzana defensywa farselonki wiec moze uda sie jakies 1-1 ugrac

Klinsi64 20.10.2018 22:54

taki milan to by rozjebał barce z 4-0,ale Inter to troche nizsza półka

Endru 20.10.2018 22:50

Zderzenie ze sciana w postaci Interu chodzilo mi o to ze Barca jeszcze w tym sezonie nie grala z druzyna tak dobrze zorganizowana w obronie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890