Wywiady z piłkarzami

Nainggolan: Chcę udowodnić Interowi, że popełnili błąd (22)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 2 miesiące temu
1694
22
radja nainggolan

Radja Nainggolan udzielił wywiadu dla Eleven Sports. Wypowiedział się w nim na temat swojej ostatniej, wysokiej formy piłkarskiej, opowiedział o swoim paleniu papierosów, a na koniec wywiadu odpowiedział na pytanie czy widzi możliwość powrotu do reprezentacji Belgii.

- Chcę udowodnić Interowi, że popełnili błąd. Gram dobrze, a rezultaty są korzystne dla Cagliari. To dla mnie wielkie zwycięstwo, ale nie chcę świętować zbyt wcześnie.

- Gdy ktoś przyklei do ciebie jakąś łatkę, to ona zostanie z tobą. Czytałem, że belgijski kolarz Sven Nys nie mógł uwierzyć w to, ze palę papierosy. Ale co kolarz może powiedzieć o piłkarzu? Oni siedzą na rowerze przez siedem godzin, ja biegam przez półtora godziny. To jest nie do porównania.

- Jest wielu piłkarzy, którzy palą. Kiedy wychodziliśmy z kolegami z drużyny narodowej, często z sześcioma, siedmioma zawodnikami, to tylko mnie widziano jak palę papierosy.

- Trochę się uspokoiłem. Jestem bardziej odpowiedzialny wobec moich dzieci. Staram się z nimi spędzać więcej czasu, podczas gdy moja żona walczy z rakiem. Na szczęście wszystko idzie dobrze.

 - Jeśli chodzi o reprezentację Belgii to dokonałem wyboru i nie zamierzam go zmienić. Nawet, gdyby przyszedł nowy selekcjoner, to nie ma to dla mnie znaczenia.

 

udostępnij

Zobacz też

Federico Dimarco

Dimarco: Zawsze noszę z dumą tę koszulkę (1)

15.01
05:36
Borja Valero

Valero: Ciężka praca popłaca (1)

15.01
06:01

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.11.2019 o 09:30 przez Klinsi64
Klinsi64
każda jego wypowiedź z tego newsa to kompro,wyjątkowy głąb
30.11.2019 o 00:08 przez Snake86
-1
Snake86
Nie rozumiem komentarzy poniżej.
Zarząd jemu podziękował, a on ma prawo udowadniać, co chce. Po tej "aferze" z nagraniem nic nie odwalał, grał solidnie i jako jedyny z trójcy do odstrzału nie odwracał kota ogonem.

Chciał grać, a zarząd uznał, że go nie chce. Koniec historii.

Prawda jest taka, że przydałby się nam jak cholera, nie trzeba by oglądać Vecinów czy Valero, a serca do gry i umiejętności Radji nie można odmówić. Praca z Conte też mogła na niego dobrze wpłynąć. Szkoda, że tak wyszło.
30.11.2019 o 00:15 przez Guarin
Guarin
Nie chodzi oto co mówi tylko z jaką częstotliwością. Drugi de bour nam rośnie dlatego My kibice w większości jesteśmy już tym zmęczeni.
30.11.2019 o 02:06 przez Snake86
Snake86
To raczej media wyciągają pojedyncze słowa z wywiadów, czy wypowiedzi i dmuchają balon. Kontrowersje, a co za tym idzie "klikalność" są ważne; na tej stronie również ;)

Gość jest sportowcem (tak, wiem - pali fajki; mało tego, ja też ;) i jest ambitny - to naturalne, że chce coś udowodnić.

Klubu nie atakował, więc nie równajmy tego z de Boerem i nie tłumaczmy chamskich tekstów o "alkoholiku" i "patusie" tekstami o kibicostwie; no, chyba, że w typowo polskim "stylu".
30.11.2019 o 07:56 przez Guarin
+3
Guarin
Piłkarz nie ma obowiązku odpowiadania na każde pytanie ale On to robi to specjalnie i będzie tak do końca sezonu. Na zadanie pytanie o Interze można odp " Myślę tylko o Cagliarii" i przejść dalej. Robi z siebie de boura bo notorycznie robi nam czarny pijar w mediach. Sam jest sobie winny, przyszedł tu obrażony na cały świat więc niech ma pretensje do siebie a nie do Interu.
30.11.2019 o 09:26 przez Pader88
+3
Pader88
Spoko Snake nie musisz rozumiec, ja tez nie rozumiem ludzi ktorzy dalej skamlaja gdy "oni" skamlaja i stawiaja pewne jednostki ponad klub, jednostki ktore sobie jawnie zakpily z tych barw i wspanialej historii tego klubu, oni sami sie skreslili i tego nie rozumieja. Nie ma miejsca na gdybania i westchnienia ach jakby nam sie przydal, koniec skonczylo sie babci sranie i tak nalezy postepowac z zawodnikami jak wlasnie Radja czy Mauro. Nikt ponad Klub i to jest jedyne zdrowe podejscie.
30.11.2019 o 12:12 przez ErnestGrandeNerazzurri
+1
ErnestGrandeNerazzurri
Radja nie powie Ci, że myśli tylko o Cagliari, bo myśli również o Interze i sytuacji, która go dotyczy. Jest zbyt szczery na medialną kurtuazję. To czasem jego wada, ale w sumie za to tak bardzo go polubiliśmy.
29.11.2019 o 23:19 przez Piekarz
+6
Piekarz
Paszoł won ty alkoholiku łysy, bo po milicję zadzwonię
29.11.2019 o 19:51 przez Imrahil
+5
Imrahil
No i generalnie won wytatuowany patusie, w Interze nie chciało mu się grać, a teraz jeszcze sapie. Oficjalnie gardzę typem.
29.11.2019 o 18:55 przez Pader88
-1
Pader88
Szkalowałeś Inter, chciałeś narobić bajzlu w szatni, won menelu przebrzdły!
29.11.2019 o 18:49 przez Ojciec SB
-1
Ojciec SB
Juz udowodniles ze Inter popelnil blad, sprowadzajac cie tutaj! won kmiocie!
29.11.2019 o 18:46 przez marcinek91081
+1
marcinek91081
Wierzę chłopie że jeszcze jeszcze zagrasz w lepszej części Mediolanu :D
29.11.2019 o 18:37 przez Endru
+2
Endru
Szkoda ze u nas nie chciales udowodnić ze nie jestes alkusem
29.11.2019 o 17:55 przez Dyl87
+5
Dyl87
Oby Cagliari zajęło 4 miejsce a później wykupili Radje , jak można palić cygary i przyznawać się do tego to nie lata 80 teraz od sportowca co zarabia kilka milionów euro wymaga się nie tylko wyników ale i dobrego prowadzenia się
29.11.2019 o 17:54 przez Czarson
+4
Czarson
To czy Inter popełnił błąd pokaże pozycja w tabeli na koniec sezonu a nie indywidualne wyczyny Nainggolana.
29.11.2019 o 17:53 przez Seba.
+9
Seba.
Gdyby został, to zapewne nie byłoby Barelli. Obecnie chyba nikt nie ma wątpliwości kto jest bardziej wartościowym piłkarzem. Jednak jeśli byłby w drużynie, to czekałaby go rola rezerwowego. Znowu by się rozpił, a w styczniu prosiłby o transfer. W Cagliari jest największą gwiazdą i wszystko kręci się wokół niego. Oczywiście fajnie byłoby mieć takiego grajka na ławce. Pytanie, czy aby na pewno na dłuższą metę taka opcja była korzystna dla obu stron. To, że w Cagliari wiedzie mu się świetnie niczego tak na prawdę nie oznacza. Jeden mecz w tygodniu, zero presji itp. W Mediolanie trochę inaczej to wygląda ;) Inter w tym sezonie walczy o Scudetto, drużyna podniosła poziom piłkarski i chyba raz na zawsze trzeba zakończyć temat Icardiego oraz Nainggolana.
29.11.2019 o 17:24 przez Gajdzik
+4
Gajdzik
Potencjału nikt mu nie odbiera, ale jak ktoś nie szanuje tych barw, to nie się goni!
29.11.2019 o 17:01 przez Klinsi64
+7
Klinsi64
<ziew>
29.11.2019 o 16:47 przez SETE
+3
SETE
Bardzo się ciesze, ze mu się dobrze wiedzie na Sardynii , jednak nie wierze , ze jest w stanie utrzymać taka dyspozycje jeszcze przez kilka lat. Dobry sezon w Cagliari powinnismy wykorzystać przy jego dalszej odpsrzedazy po sezonie , zarobić /odzyskac pare mln euro i zyczyc Radkowi powodzenia
29.11.2019 o 16:37 przez IlCapitano
+12
IlCapitano
Nikt nie popełnił błędu, bo ty grasz na prowincji tak jak lubisz i sobie robisz co chcesz, a Inter ma Barelle i Sensiego
29.11.2019 o 16:26 przez Rebelde
+17
Rebelde
Błąd to popełnił Nainggolan, zachowując się jak rozkapryszone dziecko, ciągle plączące o swój ukochany Rzym z którego dostał kopa. Dobrze że Marotta, go szybko wyjaśnił bo by go głaskali po głowie w nieskończoność, jak wcześniej Icardiego. Ciągle przemykając oko, na kolejne wybryki. Skończył się czas gwiazdeczek w tym klubie, zrozumcie...
30.11.2019 o 00:18 przez Guarin
+1
Guarin
AMEN !! !

Shoutbox

Claudio 18.01.2020 21:23

jednak bvb > salzburg

Chuchu 18.01.2020 21:23

Jeszcze 4 pkt na Liverpoolu ugrali

Chuchu 18.01.2020 21:22

Jak to Napoli wyszło z grupy, a my nie?

IlCapitano 18.01.2020 21:22

Nie stoczyło tylko wróciło na swoje miejsce

Claudio 18.01.2020 21:22

Callejon xD

pluto11 18.01.2020 21:19

Milan to jeszcze można zrozumieć ale tak jak stoczyło się Napoli z dnia na dzień w sumie

Vancore 18.01.2020 21:19

pisali w Internecie przeciez ze IZ back trzeba bylo czytac uwaznie to bys wiedzial

Claudio 18.01.2020 21:19

jakby Inter gral tak jak Napoli to bym nie ogladal ich meczow

Vancore 18.01.2020 21:19

wracajo zwyczjnie

pluto11 18.01.2020 21:18

Masakra Milan 10 Napoli 12 co się dzieje

IlCapitano 18.01.2020 21:18

GOLA

Vancore 18.01.2020 21:18

strzelam bramke

Vancore 18.01.2020 21:18

opsajt i gol

Neraz1908 18.01.2020 21:17

ofsajd kutrone

Neraz1908 18.01.2020 21:17

gool

chmolo 18.01.2020 21:16

Sluchsc się nie da albo pochwały albo "kolejne cudowne zagranie Zielińskiego" a zwykle krosowe podanie które Brozo zrobiłby z zamkniętymi oczami

chmolo 18.01.2020 21:15

Ten komentator eleven tak w łazi dupe temu Zielińskiemu że jakby mógł to by mu stopy wylizał żeby bramki strzelał

IlCapitano 18.01.2020 21:15

Milan jednak IZ BACK

IlCapitano 18.01.2020 21:14

Napoly za Milanem w tabeli, to się dzieje

Neraz1908 18.01.2020 21:14

bez przekasek siedze niestety

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 37'

    Napoli

    0 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29149

Liczba newsów: 35642