Fatalny tydzień Interu i niepotrzebna strata punktów we Florencji | 1-1 na Artemio Franchi (42)

Źródło: fcinter1908.it
ponad 4 lata temu
4346
42

Inter nie potrafił dobić rywala i ostatecznie tylko zremisował z Fiorentiną 1-1.

Mecz rozpoczął się od faulu na Lautaro Martinezie i to zwiastowało, że cały mecz będzie obfitował w brutalne wejścia. Pierwsze minuty należały do gości, Fiorentina nie potrafiła zawiązać akcji i głęboko cofnęła się pod własne pole karne, a Inter operował piłką. To Inter pierwszy trafił do siatki rywali za sprawą Borjy Valero. Hiszpan zabawił się w polu karnym z Milenkoviciem i wpakował piłkę przy samym słupku bramki Bartłomieja Drągowskiego. Kolejna groźna sytuacja należała do gospodarzy, jednak po kapitalnym strzale Samir Handanović wykazał się świetną interwencją. W kolejnych minutach to Viola podkręciła tempo meczu i na pewien czas przejęła inicjatywę. W 31. minucie zamieszanie w polu karnym Interu prawie wykorzystał Boateng, jednak napastnik został zablokowany przez obrońców. Osiem minut później piłka znowu znalazła się w bramce Fiorentiny, jednak strzał Lautaro nie został ostatecznie uznany, ponieważ wcześniej linię spalonego złamał Romelu Lukaku. Na zakończenie pierwszej połowy mogliśmy oglądać świetną interwencję Drągowskiego.

Druga połowa także zaczęła się od groźnego faulu, Milan Badelj zaatakował nakładką nogi Biraghiego i został ukarany żółtym kartonikiem. Przez następne minuty piłkarze nie rozpieszczali kibiców, na boisku dominował chaos, faule, a potem Inter całkowicie zrezygnował z gry w tym spotkaniu i oddał piłkę Fiorentinie. Pierwsze interesujące uderzenie miało miejsce dopiero w 59. minucie po główce Boatenga. Chwilę później Vincenzo Montella zdjął z murawy słabego w tym meczu Federico Chiesę. Włoch został wygwizdany przez własnych kibiców. Inter miał szansę "zabić" mecz w 73. minucie, ale Romelu Lukaku po raz kolejny okazał się nieskuteczny pod bramką przeciwników i zmarnował stuprocentową okazję z bardzo bliskiej odległości. Żółtą kartką został ukarany Lautaro Martinez i Argentyńczyk będzie zawieszony na kolejny mecz przeciwko Genoi. Podobna sytuacja tyczy się Marcelo Brozovicia. Pod koniec meczu można było zauważyć, że Fiorentina podkręca tempo i ma zamiar powalczyć z Interem o punkty w tym spotkaniu. Inter wciąż jest trapiony przez kontuzje, tym razem boisko musiał opuścić Bastoni, którego zastąpił Godin. W 93. minucie gospodarze dopięli swego, Vlahović wykorzystał chaos w obronie Interu i przebiegł z piłką pół boiska, a potem atomowym uderzeniem pokonał Handanovicia. Winą za tego gola należy obarczyć Milana Skriniara, który biegł za przeciwnikiem przez długi czas, ale nie zdecydował się na interwencję.

Sędzia zakończył spotkanie po sześciu doliczonych minutach. Inter pomimo straty punktów utrzymał się na pozycji lidera dzięki lepszemu niż Juventus bilansowi bramek.

FIORENTINA (3-5-2): 69 Dragowski; 4 Milenkovic, 20 Pezzella, 22 Caceres; 21 Lirola, 78 Pulgar, 5 Badelj, 8 Castrovilli, 29 Dalbert; 25 Chiesa, 10 Boateng

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 33 D’Ambrosio, 8 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic, 34 Biraghi; 9 Lukaku, 10 Lautaro

Inter wygrywa niezwykle trudne starcie z Bologną i pędzi po Scudetto! Bologna 0-1 Inter (67)

09.03
16:49

Co za końcówka! Inter, po golu w doliczonym czasie gry, pokonuje Udinese 1-2 (44)

08.04
19:57

Komentarze (42)

16.12.2019 o 12:32 przez mroowa111
mroowa111
szkoda punktów, bo te sązawsze bezcenne,martwi brak skuteczności. Zaskoczył dziadek valero,zawiódł skriniar przy bramce, za długo się zastanawiał co zrobić. Puknąć Genoę za 3 i rubentus niech czuje nasz oddech dalej, Inter per Sempree
16.12.2019 o 10:52 przez AveCaesar
AveCaesar
Cóż będąc sprawiedliwym to Martinez też marnuje setki oraz nie strzela sam na sam ;)
16.12.2019 o 09:38 przez armin22
armin22
Jeszcze Genoa w tym roku i na szczęście odpoczynek, szkoda że odpadli kolejni zawodnicy (Martinez i Brozo) ale trzeba zacisnąć zęby i walczyć do końca, Oby na Napoli i Atalante byłi dostępni zawodnicy kontuzjowani.
Valero wczoraj naszym najlepszym zawodnikiem, ale nie ma co się dziwić jak reszta zmęczona lub poziom serie b, nie wyobrażam sobie byśmy sprzedali Martineza i zostali z samym Drewniaku, i ten jego zdziwiony wyraz twarzy kiedy nie strzela z ósmą setkę z rzędu.
16.12.2019 o 08:01 przez ragnar
ragnar
Akurat Rafał teraz ma rację, juve ma mega kadrę, nawet jak wypadnie 5 to mają 20 do gry

Ja nie wiem gdzie ty widzisz te wasze połowę składu ledwo sensi i Sanchez
barella kontuzjowani,może trzeba się jebnac w pierś i powiedzieć nie mam szerokiego skladu,juve też costa ramsey,chielienie kontuzjowani non stop więc teoszke pomysł jak napiszesz
15.12.2019 o 23:16 przez Rafał 1976
+5
Rafał 1976
Szkoda straconych punktów Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i tak jest super sytuacji mamy tyle samo co te gówno jady z Turynu Nie możemy narzekać gramy cały czas w połowie rezerwowym składem a Judentus cały czas rotuje składem bo nie mają szpitalu takiego jak u nas Jeszcze jeden mecz i przerwa i trzeba liczyć że przyjdą do nas wartościowi zawodnicy Forza Inter 💪💪💪💪
16.12.2019 o 09:40 przez armin22
armin22
dałem Ci plusa za nazwanie juventusu gówno jadami
15.12.2019 o 23:16 przez embiakowsky
+4
embiakowsky
zanim zaczniemy naszych wyzywać od frajerów że nie wygrali tego meczu to może warto byłoby zauważyć że w naszym pierwszym składzie pół ławki gra. nie oszukujmy się, gdyby nie tyle kontuzji ostatni miesiąc na pewno inaczej by wyglądał a skoro o kontuzjach mowa to aby Bastoniemu nic nie było. dobrej nocy wszystkim
15.12.2019 o 23:22 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
Frajerzy wyzywają od frajerów bo tak najłatwiej.
15.12.2019 o 23:28 przez Krisu
+2
Krisu
Tym miłym akcentem życzę wszystkim dobrego tygodnia. Za tydzień spotykamy sie znów. Forza Inter!
16.12.2019 o 09:41 przez armin22
armin22
gdyby sam Lukaku strzelał swoje setki to by wyglądało wszystko innaczej mimo okrojonej kadry
15.12.2019 o 23:05 przez pluto11
+1
pluto11
A jeszcze jedno dlaczego na szybkiego Dalberta nie zagrał Lazaro też szybki i dużo więcej dający w ataku
16.12.2019 o 05:04 przez Siwanasaki87
-2
Siwanasaki87
Lazaro pokazał co potrafi z Barcą.Dziękuje.
16.12.2019 o 11:11 przez tomasz-jasina
+1
tomasz-jasina
A to co dawał w innych meczach to już się nie liczy tak?
15.12.2019 o 23:04 przez pluto11
pluto11
Po 1 na to w jakiej sytuacji znajduje się nasza kadra w tym pomóc to taki wynik to nie jakaś tragedia ale po 2 jak ktoś oglądał mecz i nie potrafimy przycisnac cienoutka fiore i sypna im jeszcze 2 bramki to tak się kończy. Początek stycznia to mus wahadło lewe 2 pomocników napastnik i powrót Sancheza Sensiego i Barelli bo inaczej tego sezonu nie dokonczymy nawet na 2 miejscu
16.12.2019 o 07:02 przez SETE
SETE
Pluto w punkt
15.12.2019 o 23:02 przez El Imprezatore
El Imprezatore
No i grudzień i styczeń będziemy wtopy jak ta zliczać. Jak zarząd nie zrobi wzmocnień to będzie lipa jak co roku.
15.12.2019 o 23:01 przez Gajdzik
+2
I właśnie takimi meczami przegrywa się mistrzostwo, nie można trafić punktów z tak słabą Fiorentiną! Wiadomo kontuzje, kiepska ławka, to nie ułatwia, ale naprawdę nie dało rady zachować koncentracji jeszcze kilka minut? Co roku mamy fatalny grudzień i ten nie wygląda dużo lepiej, mam nadzieję że chociaż z Genoą damy radę !! 😑
15.12.2019 o 23:16 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Zgadzam sie takie mecze po prostu trzeba wygrywać bo inaczej będzie lipa na własne życzenie niestety.
15.12.2019 o 22:59 przez Piotrekfci
Mecz taki sam jak rok temu. 1-0 i te pierd. fiolki strzelając i cieszące te mordy dawno po 90 minucie. Myślałem że po meczu z barcelonka bardziej mnie nasi nie qwurwia. A jednak. Myliłem się. Vecino OUT out out. Każdy mecz z nim to tak jakbyśmy grali w 10. Valero boże ty mój najlepszy. Dramat i jeszcze raz dramat. Conte faktycznie dokonuje cudów z tym składem.
15.12.2019 o 22:57 przez kadrian89
+1
kadrian89
Tak się kończy granie na pół gwizdka. Gdyby nie sentymentalny mecz i mega Valero, to Inter by przegrał.

Wahadła dramat! Zero szarpania, zero dryblingu, zero wrzutki dobrej. Candreva to naprawdę nasz najlepszy wahadłowy 🙈 Dalbert zjadł DD.

Lukaku - no cóż, prawda jest taka, ze w dwóch meczach mógł dać nam LM i 3 pkt dziś. To nie jest piłkarz na ważne mecze , zawsze tak było .

Conte tez nawalił wpuszczając w takim nerwowym meczu Agoume .
15.12.2019 o 22:56 przez Seba
+1
Seba
Nowy Inter, stary grudzień ;) Dobrze, że jeszcze tylko jedna kolejka i przerwa. Wrócą kontuzjowani i będzie dobrze.

Tragiczny Lukaku. Trzy ostatnie wtopy, to w dużej mierze jego zasługa. Dziwne zachowanie Handanovica przy bramce. Dobry strzał, ale czy nie do obrony? Zawodnik uderza piłkę górą, a ten już leci na kolana. Typowy Słoweniec. Najpierw parada klasy światowej, a później dziwaczne zachowanie.
16.12.2019 o 00:08 przez coalmeluck
coalmeluck
@Seba, po Twoim komentarzu na temat Handanovica mozna wywnioskowac, ze nigdy nie grales w pilke. Sloweniec zagral dzis swietny mecz, przy straconej bramce tez zareagowal dobrze: trzymal sie blizszego slupka bo teoretycznie latwiej bylo strzelic Vlahovicowi wlasnie na lewy slupek. Widzac, ze Skriniar go gubi wyszedl do przodu zmniejszajac Serbowi pole do strzalu. W takich sytuacjach sa to ulamki sekund. Serb wykonal swietna robote. Zawalila defensywa - nie bramkarz.

Po raz kolejny Lukaku udowadnia to jak przecietnym jest zawodnikiem. Nie odbieram mu wspolpracy z druzyna ale to za malo. Spalony na 40cm po raz kolejny, drybling niczym slon po raz kolejny, partaczenie 100% sytuacji po raz kolejny. Bedziemy miec ogromny problem zeby pozbyc sie go kiedy przyjdzie na to pora. Borja mecz pierwszej rundy. Pan pilkarz. Brozovic kolejny raz nie pokazal kompletnie nic.
16.12.2019 o 06:16 przez Seba
Seba
No, ale dlaczego się nie rzucił, jak przy strzale Badelja w pierwszej połowie? Został w blokach i nie wykonał żadnej interwencji. Nawet rąk nie wyciągnął w kierunku piłki. Oczywiście nie twierdze, że to jakiś ewidentny błąd, ale uważam, iż mógł zachować się zdecydowanie lepiej. Największym winowajcą utraty gola jest De Vrij. Zamiast przeciąć akcję, to wręcz uciekł od przeciwnika i zrobił mu otwartą drogę do bramki.
Rebelde
Jak można mieć tak mocno wywalone na mecz? Przecież oni po strzeleniu gola, kompletnie zlekceważyli rywala. Jak by grali sobie sparing, zaraz przed wakacyjnym wyjazdem. Za bardzo im nie zależało na drugiej bramce. Po tym meczu powinni dostać w dziob od Conte, bo koncertowo niszczą to co wywalczyli do tej pory. I to z kim? Ta Fiorentina jest drętwa na maxa. Co za upokarzający mecz.
Szociq
Lukaku - dziękujemy. Miano frajerów roku mamy już chyba zapewnione...
16.12.2019 o 10:07 przez maestro177
+1
maestro177
Z Napoli i Milanem w tej kategorii nie wygramy.
15.12.2019 o 22:47 przez danielinter
-1
danielinter
Masakra to ze my mamy tyle samo pkt co Juve to jest cud.Wahadla martwe Vecino dramat Lukaku znow zamiast zamknac mecz to nie trafia z 5 metrow i dochodzi do sytuacji ze naszym najlepszym pilkarzem jest dziad Valero.Mamy slaby sklad i Conte robi 200% normy
15.12.2019 o 22:46 przez Piotrekfci
-4
Co za squrwysyny to mało powiedziane. Debile żałosne. Marotta działaj z lysym bo qwice trafia człowieka !!
15.12.2019 o 21:55 przez Piotrekfci
-1
Kolejny mecz kolejny niby spalony. Quwicy już można dostać. Praktycznie co mecz to samo😠. Nie dość że braki kadrowe to jeszcze te nieuznane gole podcinajace skrzydła.
15.12.2019 o 23:05 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Jaki niby spalony? Spalony był i kropka.
Chyba sam jesteś spalony skoro nie ogarniasz.
15.12.2019 o 20:56 przez pluto11
-2
pluto11
Mario i Radja byli by teraz zbawieniem
15.12.2019 o 23:07 przez Woo-cash
Woo-cash
Kontuzjowani na pewno. Nie ma ich i tyle.
Nikt nie wie co by było gdyby.
Można tylko przypuszczać.
Pierdole nie o Szopenie.
15.12.2019 o 20:50 przez oster
-1
oster
Dlaczego szansy nie dostaje Agoume? Połowa Barcy była ostatnio w jego wieku a Conte wystawia dziadka Valero co już nie nadąża i z celnością podań też nie jest najlepiej...
15.12.2019 o 23:05 przez Krisu
+2
Krisu
Myślę, że teraz po meczu możesz odpowiedzieć sobie na to pytanie.
15.12.2019 o 20:39 przez Woo-cash
Woo-cash
Jest tartak będą wióry leciały...
15.12.2019 o 20:18 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
Wszyscy wypożyczeni zawodnicy by się teraz przydali... Ninja Żal Mario Barabasz i Icardi :)
15.12.2019 o 20:14 przez maverik
maverik
Patrząc po składzie zapewne będzie to samo gówno co we wtorek, choć może na tle słabszego przeciwnika to nie będzie wyglądało aż tak źle. Aż się prosiło Lazaro dać żeby rozruszał wahadło. Mimo iż miał słabszy mecz ostatnio to w Serie A dawał radę.
15.12.2019 o 20:10 przez Siwanasaki87
W styczniu jak nic noe zrobią tymi vecinami i valerami to bedzie klapa.No teraz nie ma wyboru.

AveCaesar 25.04.2024 11:19

Dla strefy VIP reszta jak zwierzęta po krzakach

AveCaesar 25.04.2024 11:13

Na 15 tys miejsc + jeden toi toi

AveCaesar 25.04.2024 11:09

Identyfikująca się jako czarny dyrektor techniczny Milanu Mokembe. Nadzorujący budowe stadionu pod nazwą Monumental Abrakadabra Stadium.

AveCaesar 25.04.2024 11:05

Ostrzegam, pójdę do telewizji. Powiem l, że zginęła mi osoba niebinarna Obsix. Na pewno się tym zajmą.

Interistaaa70 25.04.2024 09:54

AveCaesar nie jestem jakimś 3 kontem kogoś jak coś. możemy to zwerifkowąć n a priv nie ma problemu czy to fb czy nr telefonu.

fcimaniek 25.04.2024 09:50

clown clown clown

AveCaesar 25.04.2024 09:36

Czekaj ! Albo nie bo mi ta pięta pęknie lub jeszcze druga zacznie boleć. Proszę zbastuj ! Odnoszę się do twojego sumienia o umiar.

AveCaesar 25.04.2024 09:34

Boże, Chryste, Panie aż mi w pięty poszło. Kyrje Elejson właśnie zastanawiałem się dlaczego zaczęła mnie aż tak boleć. Powtórz mi z 3 innych kont wtedy będzie wiarygodniej

Interistaaa70 25.04.2024 09:21

AveCaesar Niby czemu? Jak wygra trofeum to można będzie powiedzieć że mu się należało, trenuje klub w którym jest mniej pieniędzy, mniejszy potencjał i to jest jego wybór, należy mu się trofeum jak ludziom 800 plus... jak ktoś ma wiecej rozumu i potrafi zarobić 20 tyś miesięcznie i kupić za pół roku auto z salonu to należy się też niby jakiemuś nierobowi który niechciał iść na studia, albo szlifować umiejętności żeby zdobyć pracę która mu pozwoli na taki zakup? :) Nie jest to jakiś atak w twoją stronę, po prostu nie uważam że coś się nalażey Gaspiemu trenuje klub średniaka to jego wybór a ten wybór oznacza brak treofum.

AveCaesar 25.04.2024 08:51

Mam nadzieję, że Gasp w końcu wygra jakieś trofeum w tym sezonie. Należy mu się za całokształt w Bergamo