Pozostałe

Politycy blokują plany nowego stadionu (19)

Autor:
Źródło: football-italia.net
10 miesięcy temu
1501
19
Nowy Stadion

Inter i Milan po prezentacji projektów stadionu napotkały się na opór, protesty i irytację ze strony lokalnych mieszkańców i polityków. 

Coraz bardziej mało prawdopodobne jest, aby lokalna rada dała klubom wyraźną zgodę na rozpoczęcie budowy nowej areny, zasadniczo na parkingu obok obecnego Stadio Giuseppe Meazza. Póki co politycy w większości są przeciwni nowym projektom stadionu i stworzeniu nowej dzielnicy obok San Siro. 

W niedawnym głosowaniu na temat nowego stadionu Rada Miasta głosowała następująco:

Z 48:
20 - nie jest pewnych
7 - raczej na nie
19 - niezdecydowanych
2 - popierających

 

W dniu wczorajszym A. Antonello i P. Scaroni byli na spotkaniu w ratuszu, gdzie zostali powitani bardzo negatywnie. Członkowie rady narzekają na to, że z terenu wokół San Siro próbuje się zarobić wielkie pieniądze, zamiast posadzić tam więcej zieleni. Poza tym pada argument, że stadion miałby powstać zbyt blisko domów. Scaroni nie pomógł całej sytuacji nazywając tereny wokół San Siro betonową pustynią, co tylko jeszcze bardziej zirytowało publiczność. 

Część widowni nawoływała do powrotu do projektu numer 3, który zaproponował architekt Stefano Boeri, który zakładał dużą ilość zieleni wokół stadionu. 

 

Projekt autorstwa Boeriego:

Tagi: Nowy Stadion
udostępnij

Zobacz też

Borja Valero

Borja Valero może otrzymać nowy kontrakt (4)

30.07
15:10
Ustawienie taktyka

Atalanta – Inter: Przewidywane jedenastki (2)

01.08
16:41

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.10.2019 o 23:16 przez domin98
domin98
Beka z tej całej rady
09.10.2019 o 21:52 przez Piekarz
Piekarz
Stadion stadionem, ale czy kogoś poza mną zastanowiło, jaka jest różnica między "niezdecydowanymi" a "niepewnymi" w tym głosowaniu?
09.10.2019 o 17:41 przez boniunio
boniunio
Z tym projektem to kolesia poniosła fantazja a pod dupą korzenie będą wychodzić ;)
09.10.2019 o 15:30 przez wrobel1908
wrobel1908
Puszczą kilka kopert pod stołem to i projekt przejdzie
09.10.2019 o 15:03 przez Dyl87
+1
Dyl87
Rzucają nam kłody pod nogi pewnie judentus maczał palce kogoś w radzie miasta pewnie maja ;) , ale trzeba iść do przodu i za wszelka cenę wybudować to co planujemy !
09.10.2019 o 14:21 przez Dejwid
+3
Dejwid
Moze niech od razu wyglada jak Biskupin.
09.10.2019 o 13:10 przez Imrahil
Imrahil
8-)
09.10.2019 o 12:22 przez Drakan83
+2
Drakan83
Ja nie widzę problemu, kluby niech idą do sąsiedniej gminy stawiać stadion, a lokalni mieszkańcy i politycy niech się złożą, i za swoje 1,2 mld euro sadzą tam tyle zieleni...ile zechcą. W środku mega miasta im zieleni za mało i się dziwią, że kluby chcą biznes robić, no wariaci. Do lasu mieszkać ;) !! !! !
09.10.2019 o 12:20 przez Ploretariusz
+1
Ploretariusz
Wytłumaczcie mi gdzie ma zostać zbudowany stadion bo nie wyłapałem tego z dotychczasowych artykułów. Ma być nowy stadion obok San Siro a San Siro zburzone czy jak?
09.10.2019 o 12:24 przez Drakan83
+1
Drakan83
gmina Sesto San Giovanni, na północny-wschód od Mediolanu...ale praktycznie tak jakby Mediolan :)
09.10.2019 o 12:26 przez Drakan83
+1
Drakan83
tzn w przypadku, jeśli sienie dogadają z miastem...a nowy stadion ma zostać wybudowany obok starego, a po zakończeniu budowy i przeniesieniu się na nowy...SS ma zostać rozebrane i tereny zaadoptowane dla usług itp
09.10.2019 o 12:02 przez KoBa
+3
KoBa
Będą tak sapać, to kluby dogadają się z sąsiednią gminą i tyle, a oni będą mogli obecny obiekt zaadaptować na szklarnie z zieleniakiem, a wokół posadzić szkółki leśne, plantacje szczawiu czy co tam chcą, w końcu to ich. Miasta powinny przyciągać młodych ludzi, inwestorów czy turystów drzewami i krzakami to jasna i rozwojowa strategia.
09.10.2019 o 11:56 przez ragnar
+2
ragnar
Nie dziwne że tego projektu nie brali pod uwagę
Brzydki

W łapę chcą ot tyle, a nie jakaś zieleń albo bliskość domow
09.10.2019 o 11:42 przez Guarin
+2
Guarin
Więcej zieleni? to do lasu się wyprowadźcie
09.10.2019 o 11:20 przez Xucatlan
-4
Xucatlan
Kurczę, ten trzeci projekt najfajniejszy.
09.10.2019 o 11:43 przez Guarin
+4
Guarin
kurczę no właśnie nie
09.10.2019 o 11:55 przez Orzeu
+8
Orzeu
avatar zobowiązuje xd
09.10.2019 o 15:47 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Mimo otrzymanego minusa przyznaję, że błyskotliwa uwaga :D
09.10.2019 o 11:18 przez SETE
+2
SETE
Wybudować Stadion pod Mediolanem i będzie spokój . Miasto jest tak logistycznie dobrze poukładane ze nie byłoby to dla nikogo utrudnieniem

Shoutbox

Czarson 04.08.2020 00:36

Widzę, że forum elektrody umarło

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:52

Z tymi aparatami to , tez juz lepsza przesada. Ok rozumie jak jestes w krabi, czy angor watt i pottzeba ci ala lustrzanki zeby uchwycic kolor seledynowej wody .at

Rebelde 03.08.2020 22:46

może że aparat jest dla niego wazny

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Claudio 03.08.2020 22:15

takiej patelni bym nie chcial

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171