Pozostałe

Problemy z nowym kontraktem Milito (25)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
408
25

Diego Milito nie podpisał jeszcze nowego kontraktu z Interem Mediolan. Mimo że od kilku dni agent piłkarza jak mantrę powtarzał, iż wszystkie szczegóły zostały już ustalone, teraz okazało się, że wystąpiły jednak pewne problemy natury rzecz jasna ekonomicznej. O całej sprawie poinformował sam Fernando Hidalgo:

 

- Muszę osobiście porozmawiać z zawodnikiem, ponieważ wystąpił pewien problem na gruncie finansowym. Wybieram się właśnie do Argentyny i spróbujemy znaleźć jakieś rozwiązanie – powiedział agent Il Principe dziennikarzom Telelombardia.

 

Oferta Nerazzurrich brzmi następująco: kontrakt do 2014 roku opiewający na kwotę 5 mln euro rocznie plus 500 tysięcy euro premii za określoną w umowie liczbę bramek, występów i sukcesy całego zespołu. Według nieoficjalnych informacji kością niezgody są właśnie dodatkowe bonusy, które najprawdopodobniej zostały uznane przez Milito i jego agenta za zbyt niskie.

 

Przypomnijmy, że obecny kontrakt byłego zawodnika Genoi wygasa w 2013 roku, a piłkarz inkasuje na jego mocy pensję w wysokości 3, 5 mln euro rocznie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2010 o 10:59 przez Mate1908
Mate1908
Jestem przekonany, że wcześniej czy później obie strony osiągną kompromis w tejże sprawie. Po tym sezonie jak najbardziej jestem za podniesieniem pensji dla Diego, bo należy mu się to jak psu buda. Był jednym z najjaśniejszych punktów w mistrzowskim sezonie Interu. Skoro taki Quaresma zarabiał 3,5 mln a większość czasu spędzał na trybunach bądź też na ławce, to Milito ze swoimi imponującymi osiągnięciami strzeleckimi powinien zarabiać większe pieniądze.
10.07.2010 o 08:54 przez mati1908
mati1908
za bardzo sie Diego poczuwa po tym sezonie
10.07.2010 o 08:47 przez konrados
konrados
popdisze wczesnie jczy pozniej nowy kontrakt<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.07.2010 o 22:56 przez Magiq
Magiq
To na prawdę jest chore.Podpisał kontrakt nastzrelał troche bramek(okey szczerzę dziekuję) a teraz spodziewa się nie wiadomo czego.Myśle że 5 mln za sezon plus bonusy to i tak zarewelacyjny kontrakt dla niego więc nie wiem w czym problem?Spodziewał się kontraktu ala Crystyna czy co?Denerwuje mnie taka postawa.
09.07.2010 o 21:48 przez piotrekninter
piotrekninter
to jest troche chore,przeciez dostali 600 tys premii<br />
Milito dzieki za te wszystkie bramki, trofea ale masz ppodpisany kontrakt powinnes go szanowac<br />
agent powinien miec pretensje do sie bie ze zgodzil sie rok temu na 3,5 mln, trzeba bylo chciec 5 a nie teraz plakac ze za malo<br />
tylko ciekawe jakby Milito sie nie sprawdzil i MM chcialby obnizyc mu pensje do 2mln czy by sie zgodzil, pewnie nie, wiec widac ze to nie dziala w 2 strony<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.07.2010 o 20:17 przez Raffal
Raffal
a ja powiem tak delikatnie żeby nikt nie nie zjadł.<br />
<br />
Jestem wstanie wyobraźić sobie odejście Milto za grubą kase a to tylko dlatego że nasz Diego młody nie jest a 50mlnE(30mlnE za transfer + 5 mlnE rocznie pensji) to troche dużo jak na 4 lata jego gry... <br />
Pozatym szczerze obawiam sie że w pewnym momencie Diego może stracić forme i jej już nie odzyskać (patrz Crespo )
09.07.2010 o 19:56 przez Harvester
Harvester
Dogadaja się, podejrzewam, że zarobi piątke na sezon i już <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
09.07.2010 o 19:36 przez 1+8
1+8
Milito tyle dla nas zrobił i jeszcze pewnie nie raz zrobi że milion premii w tą czy w tą nie robi zapewne różnicy
09.07.2010 o 19:15 przez SlimShady
SlimShady
5 mln za rok grania + 500 tys premii <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> o co mu chodzi, Diego ma juz 31 niech sie ciesz, ze Moratti był dobry i dał mu sporą podwyżkę, jeszcze do 2015 czyli praktycznie do końca kariery. Teraz mnie pierwszy troche wnerwił Milito.
09.07.2010 o 19:14 przez siemanko94
siemanko94
Dać mu te bonusy jakie chce i gotowe, lepiej nie ryzykować ewentualnym odejściem
09.07.2010 o 19:07 przez Mikson
Mikson
Eee tam, to tylko podbijanie stawki. Jemu jest za dobrze w Mediolanie żeby odchodzić. Za duże ryzyko dla niego by to było.
09.07.2010 o 18:21 przez kostrzes
kostrzes
Milito na pewno podpisze nowy kontrakt i jeszcze dostanie te bonusy które chce. Moratti nie bedzie robił problemów takiemu piłkarzowi o jakieś 1 mln euro bonusów. Za to co zrobił w tym sezonie bez gadania powinni mu dać tą podwyżkę.
09.07.2010 o 17:49 przez Odet
Odet
skoro ma umowę do 2013 roku to co tutaj przedłużać.<br />
Zresztą cała ta gadka to gra agenta.<br />
Milito z Interu się nie ruszy. Znalazł to czego szukał przez 31 lat. <br />
Pozdr.
09.07.2010 o 17:04 przez Seba
Seba
Także niezbyt rozumiem to przedłużenie kontraktu do 2014 roku. Co innego 26-letni Sneijder, a co innego 31-letni Diego. Milito to nie Zanetti co pokazał obecny sezon gdzie momentami oddychał rękawami. Osobiście uważam, że pogra jeszcze maks 1-2 sezony na wysokim poziomie. Z całym szacunkiem dla Milito, ale obecny kontrakt jest według mnie wystarczający. Chyba, że faktycznie boją się, iż mógłby odejść i stąd taka propozycja.
09.07.2010 o 16:43 przez cor72z
cor72z
Mimo całej sympatii dla Milito muszę się zgodzić z Grajasem.
09.07.2010 o 16:31 przez Grajas
Grajas
To da się ocenić wartość bramek?Eto'o zarabia 10mln?Może odrazu dajmy wszystkim zawodnikom z podstawowego składu podwyżki,przecież dlaczego maja zarabiac 3 razy mniej od Eto'o,skoro nie sa gorsi.I nie rozumiem co ma na celu przedłużanie umowy z 31 latkiem jesli umowa obowiazuje przez jeszcze 3 lata.W przypadku Sneijdera można jak najbardziej zrozumieć ,on jest jeszcze młody i pogra conajmniej 7-8 lat na poziomie.
09.07.2010 o 16:24 przez Dzyl
Dzyl
Eto'o zarabia chyba 10mln rocznie, nie uważacie że to trochę przesada ? Milito w tym sezonie był lepszy od Eto'o, a ma zarabiać od niego 5mln mniej ?
09.07.2010 o 16:21 przez snuffy
snuffy
Grajas sam powiedz ile jego bramki były warte w tym sezonie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.07.2010 o 16:15 przez Grajas
Grajas
3,5 mln euro netto rocznie to godne wynagrodzenie czy nie?
09.07.2010 o 16:08 przez javaa
javaa
On jest jak maszyna do strzelania bramek co jest adekwatne do godnego wynagrodzenia.
09.07.2010 o 16:04 przez piter0806
piter0806
dogadają się
09.07.2010 o 15:48 przez Grajas
Grajas
niech gra za 3,5mln do 2013 roku,będzie miał wtedy już 34 a że jest napastnikiem to wątpliwe czy jego przydatnośc będzie wtedy duża.
09.07.2010 o 15:13 przez snuffy
snuffy
W przypadku transferów to sie nawet nie dziwie maja spora prowizje od takiego transferu, w przypadku Maicona i transakcji za około 30 mln to kupa papierków ech
09.07.2010 o 15:11 przez Ajk
Ajk
Podobnie jak w przypadku Maicona największym problemem może się okazać nie sam piłkarz, a jego agent. Oni z natury nigdy nie są zadowoleni i zawsze dolewają oliwy do ognia. Niestety w przypadku Milito może się okazać tak samo. Sam piłkarz chce zostać ale agent mu namąci tak w głowie, że zmieni zdanie.
09.07.2010 o 15:09 przez snuffy
snuffy
jak tylko o &quot;bonusy&quot; to spoko <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> 500 000 fajna premia ech <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625528

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się