Relacje

Remis we Florencji - spadek na 2 miejsce (99)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
1494
99

Inter Mediolan zremisował z Fiorentiną 2-2. Bramki dla Nerazzurrich zdobyli Milito i Eto'o, a dla gospodarzy Keirisson i Kroldrup.

 

Jose Mourinho ponownie zdecydował się na ofensywne ustawienie, z trójką napastników. Tercet stworzyli Pandev, Eto'o i Milito.

Początek spotkania zapowiadał, że plan ten przyniesienie pożądany skutek. Już po 3 minutach Nerazzurri mieli na koncie dwie dogodne sytuacje. Najpierw Frey zmuszony został do interwencji po dobrym strzale Sneijdera, a później bramkarza Fiorentiny uratował słupek - strzelał Milito. Inter przez następne minuty prowadził grę, ale gola zdobyli gospodarze. Obrona Interu została w prosty sposób rozmontowana dwoma podaniami, a gola na pustą niemal bramkę zdobył Keirrison. Wydaje się jednak, że napastnik Fiorentiny był w tej akcji na lekkim spalonym. Nerazzurri starali się do końca pierwszej połowy zdobyć wyrównującego gola, ale obrona Fiorentiny nie dopuszczała ich pod swoją bramkę. W końcówce gospodarze stworzyli sobie jeszcze jedną dogodną sytuację lecz najpierw w zdobyciu gola przeszkodziły im plecy Maicona, a później dobry refleks Julio Cesara.

 

Sygnał do odrabiania strat jako pierwszy dał Jose Mourinho, który w przerwie wprowadził czwartego napastnika, Mario Balotellego. Mimo to bliżej podwyższenia wyniku była Fiorentina - Jovetic znalazł się w sytuacji sam na sam z Julio Cesarem, ale strzelił niecelnie. Inter przez kilkanaście minut walił głową w mur i pomimo że przetrzymywał piłkę po stronie przeciwnika, nie miał okazji na strzelenie bramek. Pierwsza dobra sytuacja przyniosła gola. Inter niemal skopiował bramkową akcję Fiorentiny, podaniem ze skrzydła popisał się Maicon, a piłkę do siatki wbił Milito. W kolejnej akcji Argentyński napastnik mógł zdobyć swojego gola lecz stojąc oko w oko z Frey'em strzelił w boczną siatką. Dwie minuty później Sneijder uderzył nad bramką z rzutu wolnego. Na dziesięć minut przed końcem Inter wyszedł na prowadzenie. Trzeci raz w tym meczu rozegrana została taka sama akcja - podanie na prawe skrzydło, dośrodkowanie w pole karne i gol. Tym razem asystentem był Balotelli, a strzelcem gola Eto'o. Niestety chwilę później w zamieszeniu po rzucie rożnym padło wyrównanie. Balotelli źle wybił piłkę i zmylił tym samym Julio Cesara. Do piłki dopadł Kroldrup i pomimo asysty jednego z obrońców Interu, skierował ją do bramki. Do końca meczu, pomimo zmasowanych ataków, Inter nie zdołał już zagrozić bramce Fiorentiny i spotkanie zakończyło się remisem.

 

Remis oznacza, że na fotel lidera wskoczyła As Roma. Rzymianie wygrali bowiem na własnym boisku z Atalantą.

We wtorek czekają nas kolejne emocje na Stadio Artemio Franchi we Florencji bowiem Inter ponownie zmierzy się z Fiorentiną, tym razem w ramach Pucharu Włoch.

 

Fiorentina: 1 Frey; 25 Comotto, 14 Natali, 2 Kroldrup, 23 Pasqual; 28 Bolatti, 24 Santana, 18 Montolivo, 19 Gobbi; 8 Jovetic, 39 Keirrison.

Rezerwowi: 90 Seculini, 4 Donadel, 11 Gilardino, 15 C.Zanetti, 16 Felipe, 29 De Silvestri, 32 Marchionni.

Trener: Cesare Prandelli

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 27 Pandev, 10 Sneijder; 9 Eto'o, 22 Milito.

Rezerwowi: 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 7 Quaresma, 11 Muntari, 23 Materazzi, 26 Chivu, 45 Balotelli.

Trener: José Mourinho

Sędzia: Mauro Bergonzi

 

1-0 Keirisson

 

1-1 Milito

 

1-2 Eto'o

 

2-2 Kroldrup


Skrót meczu z komentarzem Scarpiniego

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (99)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.04.2010 o 16:48 przez Rufus
Rufus
Kurna <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Teraz to Roma rozdaje karty....
12.04.2010 o 16:31 przez mati1908
mati1908
katastrofa,2
12.04.2010 o 13:49 przez MarioBalotelli45
MarioBalotelli45
kurde teraz jestesmy 2<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> musimy sie wziasc w garsc i wygrac<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> wszystkie mecze a szczegolnie teaz z juventusem<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.04.2010 o 12:33 przez marcin1908
marcin1908
Ja wierze w Inter na każdym froncie: jesteśmy blisko finału PW, w lidze nic straconego, to tylko jedne punkt, a w LM nasi potrafią grać w tym sezonie, więc wygrana z Barcą wcale nie jest niemożliwa. Do boju Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Na zawsze wierny. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.04.2010 o 12:32 przez mariusz10klc
mariusz10klc
Za tydzień i tak pewnie wrócimy na fotel lidera,grunt w tym,żeby go potem nie oddać do ostatniej kolejki..<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.04.2010 o 11:51 przez loyt153
loyt153
I tak INTER najlepszy<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.04.2010 o 09:22 przez deathrider89
deathrider89
Musimy liczyć na Lazio które napewno nie chce dopuścić żeby Roma była mistrzem, no i jeszcze Sampa i Parma<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.04.2010 o 08:59 przez walec166
walec166
A NA BARCE TO TAK JAK POWIEDZIAŁ FERGUSON NA SKY :TYLKO INTER MORZE ICH ZATRZYMAĆ OBRONA JAK JEST DOBRZE NAKRECONA TO NIE PRZEJŚCIA <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> WIELE BEDZIE ZALERZAŁO OD SNEJDERA I ETO ONI BEDA ROZGRYWAJACYMI ZOBACZYCIE <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> MILITO PANDEV NAPAD
12.04.2010 o 08:52 przez walec166
walec166
LAZIO NIE DA SOBIE TAK ŁATWO W DERBACH ZŁOIC SKÓRY WIEC SZANSA JEST OKLEPAC JUVE I DO BOJU<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.04.2010 o 06:18 przez snuffy
snuffy
Tomas mylisz chyba bycie realistą z płaczką, półfinał LM, pucharu Włoch i 1 punkt do lidera ligi to chyba nie tragedia <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Wam chodzi zeby był mistrz z przewaga 100 punktów i w lm odprawianie kazdego po 5:0 ... napisał bym dosadniej ale szkoda bana:] A czy gramy tak tragicznie <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Uwazam ze wychodzi nasza krótka ławka i tyle.
11.04.2010 o 22:34 przez sebek7
sebek7
na ile tygodni kontuzjowany jest Stankovic?
11.04.2010 o 22:34 przez T_o_M_a_S
T_o_M_a_S
snuffy to że jestem kibicem nie przesłania mi bycia realistą. Zaraz mi wmówisz że gramy cudowną piłkę co i mecze same sie wygrają bez poprawy gry? Zejdź na ziemię człowieku.
11.04.2010 o 21:41 przez snuffy
snuffy
prawie same płaczki tu widzę<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> zresztą od samego początku przed pierwszymi derbami z Milanem juz płakali póżniej po meczu z juventusem i prawie każdym meczu LM ( jak nie meczu to losowaniu) super brawa dla was<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Dobrze ze piłkarze Interu nie mają waszej &quot;woli zwycięstwa &quot; bo pewnie grali bysmy gdzies w 3 lidze<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> 3 trofea są w naszym zasiegu jak bedzie tego nie wie nikt ale naprawde mamy dobra pozycje jak na 11 kwietnia Zawsze możecie kibicować Barcelonie .... PS. #85 Autor: Lux0n [11.04.2010 20:15] najlepszy komentarz, pełen wiary i dumy, dobrze ze tacy ludzie sa kibicami Interu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.04.2010 o 21:17 przez Kiełek1908
Kiełek1908
Wy jesteście prawdziwymi kibicami czy sezonowcami?Z drużyną trzeba być na dobre i złe! Jeszcze nic straconego dalej jest szansa na 3 trofea tylko trzeba w to wierzyć!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> Forza Inter per sempre<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.04.2010 o 21:00 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Szkoda tego remisu jak widac w konsekwencji tego stracilismy fotel lidera<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> ,ale to nic mamy charakter i wierze ze w koncowym rozrachunku to my bedziemy na 1 miejscu,a nie Roma FORZA Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.04.2010 o 20:15 przez Lux0n
Lux0n
No to po mistrzostwie niestety w LM też pewnie klapa ;/
11.04.2010 o 19:58 przez slipdog
slipdog
przynajmniej patrząc na tabelę to spokojnie zajmą 3 miejsce jak zremisują do końca wszystkie mecze. Dobrze ze im mało meczy juz zostało bo by nawet do el. LM nie weszli <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.04.2010 o 19:44 przez marcin1908
marcin1908
Nie zawsze mogliśmy oglądać tak silny zespół, a tu okazuje się, że to może być tragiczny sezon. Życzyłbym sobie pewnego awansu we wtorek, a potem pomyślimy o finale. W lidze mistrzów trzeba walczyć, a kurat te rozgrywki i tak można uznać już za udane. A liga? Priorytet<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Trzeba wygrać wszystkie mecze do końca,a Roma się gdzieś potknie i mistrzostwo nasze! Wierze w to ! FORZA INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.04.2010 o 18:28 przez filip85
filip85
niestety teraz już nic nie zależy od nas<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
11.04.2010 o 18:12 przez sebek7
sebek7
zagra Stankovic z Barca?
11.04.2010 o 18:10 przez interista4ever
interista4ever
Niestety kontuzja Stankovica i slaba gra ofensywna Pandeva Quaresmy Eto'o i lekka obnizka lotow Sneijdera i Milito nie napawaja optymizmem przed walka na 3 frontach Do tego slaba gra w destrukcji we wczorajszym meczu z fiora... Inter musi sie podniesc i poprawic gre jzeli chce odzyskac fotel lidera ograc barce Na razie niech odegraja sie fiorentinie w coppa italia<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.04.2010 o 17:39 przez Gajdzik
Gajdzik
Za tydzień trzeba wygrać z juve a lazio z roma nie ma innej opcji <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
11.04.2010 o 17:25 przez shuya
shuya
Poprawcie linki do bramek
11.04.2010 o 17:18 przez luuki
luuki
tak bywa;/<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.04.2010 o 17:09 przez crisinter
crisinter
STRACILIŚMY LIDERA!<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> ROMA WYGRAŁA Z ATALANTĄ 2:1!<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
11.04.2010 o 16:52 przez marcin1908
marcin1908
Roma wygrała 2-1. Może dopiero to, że już nie jesteśmy liderami obudzi naszą drużyne. Bardzo na to licze. <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
11.04.2010 o 16:42 przez Castaignos
Castaignos
ach szkoda
11.04.2010 o 15:52 przez T_o_M_a_S
T_o_M_a_S
Juz po liderze. Dobrze że Catania daje rade <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" /> :]
11.04.2010 o 15:40 przez pippinho
pippinho
extra się dzieje ;]
11.04.2010 o 15:15 przez marcin1908
marcin1908
A Roma robi swoje i już prowadzi ... <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się