Plotki transferowe

Transfer Banegi na ostatniej prostej [akt.] (20)

Źródło: La Gazzetta dello Sport
ponad 9 lat temu
1357
20

Jak informuje La Gazzetta dello Sport transfer Evera Banegi do chińskiego klubu Tianjin Quanjian jest na ostatniej prostej.

Chińczycy, prowadzeni przez Fabio Cannavaro,  są skłonni zapłacić za Argentyńczyka 25 milionów € i zaproponować mu zarobki rzędu 8 milionów € za sezon gry. Przyznać trzeba, że propozycja dla pomocnika jest z gatunku tych nie do odrzucenia.

Banega podczas zeszłego letniego okienka transferowego opuścił Sevillę FC i dołączył do drużyny Nerazzurrich na zasadzie wolnego transferu. W barwach ekipy z Serie A wystąpił w osiemnastu ligowych spotkaniach, w tym w pięciu w pełnym wymiarze czasowym.

 

[aktualizacja] Agent zawodnika w rozmowie z radiem TMW zdementował informacje mediów:

To nie prawda, to zwykła transferowa plotka

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (00:00) Ang. media - Liverpool nie traktuje Interu poważnie ws. Jonesa (5)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2017 o 07:49 przez vader89
vader89
Oby to była plotka
15.02.2017 o 09:32 przez lena182
lena182
ani latem ani teraz... on jeszcze odpali tylko musi poczuć głód gry! :)
14.02.2017 o 17:20 przez Chuchu
Chuchu
Latem jak najbardziej, teraz to trochę ryzyko.
14.02.2017 o 13:36 przez interista1987
interista1987
Imrahil Hitokiri widziales kiedys mozg w dupie bo ja nie zaobserwowalem jeszcze takiej anomalii.?
Potrafie czytac ze zrozumieniem. i nie rozumiem po co ustawiac na sile Edera tam skoro mamy zawodnikow w kadrze a okno transferowe zamkniete wiec nikt w miejsce Banegi nie przyjdzie.
14.02.2017 o 13:31 przez IlCapitano
IlCapitano
Nie mogli złożyć tej oferty dwa tygodnie wcześniej? Sprzedawać go teraz to ogromne ryzyko, jakieś urazy Kondogbii, Gagliardiniego i leżymy, aczkolwiek wyższej oferty już za niego nie dostaniemy. Ciekawa zagwozdka, niech się pomęczy Ausilio i reszta.
14.02.2017 o 13:06 przez bodzio1911
bodzio1911
Kondo jest dobrym przykładem na to że niektórzy zawodnicy potrzebują sporo czasu na aklimatyzacje w serieA, ja bym go tak szybko nie skreślał. Tym bardziej że może się przydać na wypadek kontuzji.
14.02.2017 o 12:45 przez Imrahil
Imrahil
beka z podludzia Interista1987, mózg to ty masz w dupie skoro czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, tyle w temacie
14.02.2017 o 12:22 przez piotrekninter
piotrekninter
znaczy spokojnie, z tym budżetem to niewiadomo, bo może to tylko wymysły dziennikarskie,wiadomo że kasa będzie,ale na pewno nie żadne 400 mln
niektórzy jak czegoś nie zobaczą na własne oczy niw uwierzą :p
ale jak niżej po co na co, Kondo też był sprzedawany,a teraz ja np nie wyobrażam sobie pomocy bez gaglia Kondo, więc może i Ever jeszcze błyśnie
sprzedaż, ok 25 mln są,ale co z tego, jak ta kasa będzie leżała
14.02.2017 o 12:17 przez interista1987
interista1987
Hahaha edera chca ustawiac na ofensywnego pomocnika. Gdzie wy macie mozgi? Co wam po tych 25 mln teraz ja pieprze w lecie i tak mamy najwiekszy budzet w historii klubu na transfery.
14.02.2017 o 11:54 przez mariozzzz
mariozzzz
No i gitara... !!
14.02.2017 o 11:49 przez inter_21
inter_21
Na szczęscie podobno suning zablokowało ten transfer
14.02.2017 o 11:46 przez inter_21
inter_21
Idiotyzm, latem mamy mieć praktycznie nieograniczony budżet więc stać nas na odrzucenie oferty" nie od odrzucenia" tym bardziej ze 25 baniek jak na chińskie warunki jakoś wrażenia nie robi, przyjdą kontuzję i będą żałować, z resztą brozo połamany i juz nie ma żadnej alternatywy do pomocy
14.02.2017 o 11:09 przez piotrekninter
piotrekninter
ja bym i tak nie sprzedawał, wolałbym nawet latem ze stratą 5-8 mln,niż zostać z jednym pomocnikiem na łąwce
Eder zagrał ok, ostatnio 2-3 mecze, ale gdzie on na ofensywnego, on tylko gdzies na skrzydle,czy nawet szpicy,gdzie więcej miejsca, biega walczy ale myślenie ma słabe, holuje piłke za długo , poza tym , przy kontuzji pomocnika jakby nawet dać na 10 go, to wtey nie ma zmiennika za Antka Ivana, bo gabi to wiadomo melodia przyszłości i sporo jeszcze przed nim nauki
14.02.2017 o 10:29 przez speaker
speaker
A nie można było wcześniej? I już chapnąć Rodrigeza
14.02.2017 o 10:15 przez tkropkab2
tkropkab2
Sprzedawać. I właśnie tak powinno być, przychodzi za darmo i zarabaimy 25 baniek, a nie tak jak kiedyś czołowych graczy za pół darmo oddawaliśmy. Teraz piątego pomocnika możemy sprzedać za nawet niezły hajs.
14.02.2017 o 09:44 przez Imrahil
Imrahil
Jeśli pytasz o zmienników, to na ofensywnego pomocnika można na siłę ustawić Edera.
Co do samego transferu, Rebelde dobrze prawi, nie ma co się zastanawiać. Bardzo dobra okazja.
14.02.2017 o 09:25 przez piotrekninter
piotrekninter
kusząca,ale myślę że 15 spokojnie dostaniemy, gdyż banega jakąś renome ma , głównie za grę w Sevilli,więc nawet jak u nas idzie mu bezbarwnie to 15-18 mln ktoś rzuci :P
14.02.2017 o 09:14 przez Rebelde
Rebelde
On teraz jest 5 wyborem w pomocy, Europejski klub obecnie zaplacily za niego max. 10mln. Po sezonie juz nie mozemy dostac takiej oferty. Oczywiscie jest to ryzyko, bo dwoch pomocnikow dostanie kontuzje i bedzie nerwowka, ciezka decyzja bo oferta kuszaca. Chyba tylko Pioli wie czy warto z niej skorzystac czy nie, zobaczymy.
14.02.2017 o 09:06 przez piotrekninter
piotrekninter
niby tak sprzedaż banegi za 25 mln to środki na nowego gracza, dobrego obrońcę
ale teraz sprzedaż takiego gracza, to strzał w kolano, walczymy o LM, co będzie jak uraz złapie np Mario i Brozo?
14.02.2017 o 08:56 przez Rebelde
Rebelde
Nie mogli zgłosić się dwa tygodnie temu? Teraz jego transfer bedzie oznaczac, że Ausilio będzie chcial dopiąć transfery jednego czy dwóch graczy juz teraz. Co też bedzie na plus, bo zapowiada się wyjatkowo pracowite wakacje dla Wlocha, a ta transakcja da mu wiecej czasu . Dodatkowo zapobiegnie sytuacji w ktorej ktos nam zwinie np.RR sprzed nosa za parę miesiecy. A co do Banegi, to cien zawodnika, kompletnie się nie odnalazł w Serie A....

Shoutbox

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625089

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się