Zapowiedzi

Tylko 3 punkty! | Inter - Carpi (zapowiedź) (17)

Autor:
Źródło: inf. własna
prawie 5 lat temu
226
17
fcinter serwisowe

W ramach 21. rundy spotkań piłkarskiej Serie A, Inter Mediolan będzie podejmował na własnym stadionie Carpi F.C. Pierwszy gwizdek sędziego Gervasoniego już w niedzielę o godzinie 15:00.

Choć Inter wygrał we wtorek z Napoli i awansował do półfinału Pucharu Włoch, to kibice Il Serpente mają w pamięci dwa ostatnie spotkania ligowe swoich ulubieńców. Zaledwie jeden punkt zdobyty w starciach z Atalantą i Sassuolo sprawia, że lada moment mediolański zespół może wypaść z czołowej trójki. W obliczu wysokiej formy Juventusu i regularnie punktującego Napoli, zdobywanie kompletu punktów w meczach z drużynami pokroju Carpi jest obowiązkiem zespołu Manciniego.

Na szczęście, Włoch może w niedzielę skorzystać ze wszystkich piłkarzy. Po 3 kolejkach przerwy do składu wraca Felipe Melo, choć nie jest powiedziane, że Brazylijczyk z miejsca wywalczy sobie "plac" w wyjściowej jedenastce. Pod znakiem zapytania stoi występ Fredy'ego Guarina, ze względu na to, że prowadzone są obecnie w jego sprawie negocjacje z Jiangsu Suning. Wizja rychłej zmiany klubu dotyczy także Andrei Ranocchii, lecz jemu gra od pierwszych minut nie grozi, gdyż w tym sezonie regularnie zaczyna spotkania na ławce rezerwowych. Niemały orzech do zgryzienia czeka Manciniego przy wyborze ofensywnych piłkarzy. Dobra gra zwieńczona bramką we wtorkowym meczu przeciw Napoli jasno wskazuje na to, że Stevan Jovetić wraca do optymalnej dyspozycji i jest gotowy grać od początku przeciw Carpi. Pytanie, czy trener znajdzie miejsce na murawie zarówno dla Czarnogórca jak i Icardiego? Dotychczas ich współpraca układała się średnio, a pozostawienie któregokolwiek z nich na ławce będzie budzić kontrowersje, zwłaszcza mając za przeciwnika drużynę ze strefy spadkowej. Niemal pewny jest za to występ od początku Adema Ljajicia, który w ostatnich kolejkach stał się wyróżniającym graczem ofensywy Nerazzurri.

Carpi, choć nie wskazuje na to 18. pozycja w lidze, nie musi być dla Interu w niedzielę łatwym przeciwnikiem. Przyjezdni nie przegrali od 3 kolejek, zaś w ostatnich dwóch meczach zgarnęli komplet punktów kosztem Udinese i Sampdorii. Na korzyść gospodarzy przemawia fakt, że drużyna Castoriego gra słabo na wyjazdach - w tym sezonie, poza swoim obiektem, zdobyli raptem 5 punktów. Na boisku z całą pewnością nie zobaczymy Gagliolo i Cofie. Brak będzie również polskiego akcentu, gdyż ekipę z Emilia-Romagna przed kilkoma dniami opuścił Kamil Wilczek. Testowanie formy Samira Handanovicia pozostaje więc w nogach doświadczonego, włoskiego wyjadacza - Marco Boriello. 33-latek trafił do tej pory do siatki 4 razy, dodając do tego 3 asysty, co czyni go najskuteczniejszym graczem ekipy z Carpi. Inni, wyróżniający się gracze drużny przyjezdnej to Cristian Zaccardo, Lorenzo Lollo i Gaetano Letizia.

Przewidywane jedenastki:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Telles; Medel, Brozovic; Biabiany, Ljajic, Perisic; Icardi.

Carpi: Belec; Zaccardo, Romagnoli, Gabriel Silva, Letizia; Pasciuti, Marrone, Bianco, Di Gaudio; Lollo, Mbakogu.

 

Infografika

 

 

udostępnij

Zobacz też

Inter - Bologna

Podtrzymać dobrą serię | Zapowiedź Inter-Bologna (5)

04.12
18:29
Inter 4:3 Fiorentina D’Ambrosio Vidal Bastoni

Walka o kolejne ligowe punkty! Zapowiedź Inter - Spezia (5)

19.12
15:28

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2016 o 11:55 przez Wloch
Wloch
Nie wygrywamy u siebie od aż 50 dni. Musimy dzisiaj wygrać i nie obchodzi mnie w jakim stylu, liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty! Forza Inter!
24.01.2016 o 11:55 przez Wloch
Wloch
Nie wygrywamy u siebie od aż 50 dni. Musimy dzisiaj wygrać i nie obchodzi mnie w jakim stylu, liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty! Forza Inter!
24.01.2016 o 11:55 przez Wloch
Wloch
Nie wygrywamy u siebie od aż 50 dni. Musimy dzisiaj wygrać i nie obchodzi mnie w jakim stylu, liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty! Forza Inter!
24.01.2016 o 11:55 przez Wloch
Wloch
Nie wygrywamy u siebie od aż 50 dni. Musimy dzisiaj wygrać i nie obchodzi mnie w jakim stylu, liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty! Forza Inter!
24.01.2016 o 11:55 przez Wloch
Wloch
Nie wygrywamy u siebie od aż 50 dni. Musimy dzisiaj wygrać i nie obchodzi mnie w jakim stylu, liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty! Forza Inter!
24.01.2016 o 11:55 przez Wloch
Wloch
Nie wygrywamy u siebie od aż 50 dni. Musimy dzisiaj wygrać i nie obchodzi mnie w jakim stylu, liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty! Forza Inter!
24.01.2016 o 10:08 przez Gajdzik
Gajdzik
Nie ma dzisiaj innej opcji jak 3 pkt. !!
24.01.2016 o 02:25 przez meinnameistlothar
meinnameistlothar
Jutro znowu lider na 100%. I to do końca nieoddany.
Słabe jude nie wygra z Romą, która akurat na ten mecz się zepnie.
A Karpik? co najmniej 2:0.
PS: Jak się nie sprawdzi, odetnę sobie rękę linijką, nagram, a filmik wrzucę na sadola.
24.01.2016 o 01:53 przez Damianos
Damianos
dla interu kazdy rywal jest trudny ale mam nadzieje na 3 punkty
24.01.2016 o 01:52 przez Damianos
Damianos
dla interu kazdy rywal jest trudny ale mam nadzieje na 3 punkty
24.01.2016 o 01:52 przez Damianos
Damianos
dla interu kazdy rywal jest trudny ale mam nadzieje na 3 punkty
23.01.2016 o 22:49 przez Nikodem7
Nikodem7
Cipcior :D :D
Beka z Cb jest jak cholera :D widzę ze bardzo nam zazdrościsz klubu :D prawidłowo :D zamkniesz ta japę jak Inter wyeliminuje juventusek z
23.01.2016 o 14:37 przez inter_21
inter_21
Czy to naprawdę taki trudne zbanować tego kretyna?
23.01.2016 o 12:56 przez NieMamWłasnejStrony
NieMamWłasnejStrony
Inter prawdopodobnie łupnia dostanie albo zremisuje na farcie :D
23.01.2016 o 11:14 przez Alaraz28
Alaraz28
Ciekawe czy zobaczę jeszcze kiedyś Santona w wyjściowym składzie...
23.01.2016 o 02:34 przez piotrekninter
piotrekninter
ostatni sklad udowodnil, ze jest mocny, zwyciestwo nad Napoli,na wyjezdzie....wiec na carpi u siebie nie widze inaczej, Adem i Jojo musza grac

Shoutbox

veryhaj 17.01.2021 17:56

kozystaj z vpn i z tej strony caly czas bez premium mozesz ogladac

Endru 17.01.2021 17:54

W polsce veryhaj

cuba 17.01.2021 17:54

jakoś nie mam z nią problemu

veryhaj 17.01.2021 17:53

ja siedze na weeb tv i zminiam vpn jak sie skonczy darmowka

Adriano_forever 17.01.2021 17:53

nie nie ma

Adriano_forever 17.01.2021 17:53

strims world?

veryhaj 17.01.2021 17:52

cuba ta strona virusy ma

Adriano_forever 17.01.2021 17:51

genoa inter?

cuba 17.01.2021 17:51

może to Endru http://strims.world/GenoaInter.php

veryhaj 17.01.2021 17:51

Endriu w jakim kraju mieszkasz?

Endru 17.01.2021 17:46

Nie dziala veryhaj ale dzieki

Skepta 17.01.2021 17:41

Mandżukić w Milanie

Adriano_forever 17.01.2021 17:40

aaajajaj szkoda Laniszka

veryhaj 17.01.2021 17:40

masz Endru

Endru 17.01.2021 17:39

Ale jak gra obok nich ronaldo sa solidni

Skepta 17.01.2021 17:36

arthur, rabiot, ramsey to ścieki są

Endru 17.01.2021 17:36

Ma ktos link do lfc united

Adriano_forever 17.01.2021 17:36

ale skok ok :)

Skepta 17.01.2021 17:36

tam tylko McKennie gra dobrze

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38430