Plotki transferowe

Wszystko zależy od Sneijdera (22)

Autor:
prawie 17 lat temu
367
22
Agent Wesley Sneijdera - Soren Lerby potwierdził, iż Real Madryt doszedł do porozumienia z Interem Mediolan w sprawie sprzedaży jego klienta.

"Otrzymałem telefon od działaczy Realu, którzy poinformowali mnie że doszli do porozumienia z Interem. Rozmawiałem ze Sneijderem - w tym momencie jest niezdecydowany, nie wie co powinien zrobić. Teraz wszystko zależy od niego i jeśli zdecyduje się na transfer do Interu to spotkamy się z działaczami tego klubu, aby zobaczyć czy będą w stanie spełnić jego wymagania" - Lerby.

Działacze Interu wypełnili więc swoje zadanie, teraz należy czekać na zgodę piłkarza. Poranne doniesienia o zgodzie Sneijdera na transfer były więc plotkami.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2009 o 09:22 przez LoveFist18
LoveFist18
to się uśmiałem teraz, ten typ HalaMadrid to jakiś idiota, a co może liga hiszpańska jest dobra? haha, tam to tylko Barcelona sie liczy a cała reszta drużyn jest przeciętna albo słaba..
20.08.2009 o 20:20 przez HalaMadrid
HalaMadrid
Ty jesteś kurwa durny Real ! Zazdrościsz że wy gracie w już dziś słabiutkiej lidze włoskiej ? Gdzie ostatnią gwiazdą jest Alex Del Piero i Gigi Buffon ? <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 19:17 przez SlimShady
SlimShady
Nie wiem o co chodzi Wesleyowi, woli grać lawę w jakimś durnym Realu zamiast rozpocząć nowy etap piłkarki który może być dla niego kluczowy, stając sie ulubieńca kibiców w Mediolanie.
20.08.2009 o 15:30 przez HalaMadrid
HalaMadrid
Dziękujemy ! <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 15:26 przez 1+8
1+8
My nie spełnimy jego żądań w sprawie kontraktu<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Proszę was<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 15:08 przez ksiazewi
ksiazewi
Jesli wszystko zależy od niego to tak naprawde niewiele od niego zależy. Już Eto'o kozaczył a i tak wiadomo gdzie gra;-)
20.08.2009 o 14:53 przez Adriano_forever
Adriano_forever
I to jest najgorsze żę wszystko od niego zależy
20.08.2009 o 14:08 przez speaker
speaker
31 sierpnia przejdzie <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 14:08 przez SneakyGit
SneakyGit
Dokładnie Raffal, zrobić w 1,5 miesiąca 10 mil ojro, a Znajder będzie i tak (chyba, że foch - w co raczej nie wierzę). Myślę, że Pan MM zasługuje na pochwałę! <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 13:29 przez akun
akun
Przecież niedawno jasno sie wypowiedział, że jak ma odejść z Realu to Inter wydaje sie być najlepsza opcją. Niech sie zastanowi, wiadomo że im szybciej do nas trafi tym lepiej, ale siła go nie ściągniemy na pierwsza kolejke serie a.
20.08.2009 o 13:25 przez adrianz
adrianz
Nasi działacze zrobili wszystko co było do zrobienia, teraz niech dadzą mu 24 godziny na odpowiedż i wszystko w temacie,nic na siłe, nie on to inny łaski nie robi.jestem pod wrażeniem naszego zarządu naprawde odwalają kawał dobrej roboty. Rynek jaki jest każdy widzi, tylko real szasta euro, nasz konkurent Milan tylko sie osłabił .
20.08.2009 o 13:22 przez bloow
bloow
wolalbym zeby byl troche bardzij optymistycznie nastawiony do transferu do Nas... nie wiem czy z takiego zawodnika bedzie pozytek, ktory nie przechodzi sam tylko dlatego ze jest do tego zmuszony.
20.08.2009 o 13:10 przez Raffal
Raffal
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Eurogabki. <br /> <br /> Wie to Moratti i kazdy działacz ale jak widac nie kazdy nastolatek. <br /> <br /> A jak dalej ktos nie rozumie to niech zastanowi sie ile kosztuje teraz transfer Sneijdera a ile kosztowalby nas na poczatku lipca...
20.08.2009 o 12:52 przez Piekarz
Piekarz
Podjąłby męską decyzję, albo do nas dołącza, albo zostaje w Realu, a my bierzemy szybko kogoś innego. Przeciąganie tego nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron niezależnie od decyzji Sneijdera, my tak czy tak będziemy mieli trequartistę później niż na ostatnią chwilę, a Sneijder ominie treningi.
20.08.2009 o 12:48 przez Seba
Seba
Przejdzie <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 12:46 przez miniu86
miniu86
Jose zadzwoń do Wesley'a i zakończ jego męki
20.08.2009 o 12:40 przez mati1908
mati1908
mam nadzieje ze ma wieksze aspiracje a niz siedzenie na trubunach
20.08.2009 o 12:40 przez adriano:)
adriano:)
Nie lubię takich transferów na ostatnią chwilę. Zazwyczaj w takich przypadkach piłkarz ma duże problemy z aklimatyzacją. Snaijder dołączy do nas pewnie w przyszłym tygodniu, co oznacza że będziemy już mieli za sobą jedną kolejkę Serie A, a w drugiej zagramy z Milanem. Nie wiem czy Holender zdąży opanować styl gry Interu i szybko zacznie grać tak jak oczekuje od niego Jose jak i kibice. Nie wiem czemu zabraliśmy się za ten transfer tak późno, przecież od dawien dawna nasi działacze widzieli że potrzebny jest nam rozgrywający. Mam tylko nadzieję że wszystko ułoży się dobrze i Snaijder pokaże swoją wartość w Interze.
20.08.2009 o 12:27 przez kielongang
kielongang
cos mi sie zdaje ze bedzie tak jak rok temu z Quaresmą. Podpisze kontrakt z nami w ostatnim dniu okienka.
20.08.2009 o 12:19 przez microsoft666
microsoft666
i jeszcze sie zastanawia?! liga wloska naprawde spada na psy,kiedys to bylo nie dopomyslenia,przylatywali jak pszczoly do miodu ehh...
20.08.2009 o 12:15 przez matrix991
matrix991
Mógłby Mourinho do niego zadzwonić. Z Eto było tak samo. Zadzwonił Jose i zgoda na transfer była już na drugi dzień <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
20.08.2009 o 12:12 przez adriano:)
adriano:)
To jeszcze agent nie rozmawiał w sprawie kontraktu z Interem. Myślę, że Snaijder się zdecyduje na grę w barwach Interu, a cała sprawa skończy się dopiero w następnym tygodniu.

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się