Zapowiedzi

Zachować twarz w Coppa Italia | Inter - Juventus (zapowiedź) (12)

Autor:
Źródło: inf. własna
prawie 5 lat temu
178
12
fcinter serwisowe

W środę wieczorem Inter podejmie na swoim boisku Juventus w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu Włoch. Pierwsze spotkanie na Juventus Stadium zakończyło się wynikiem 3:0.

Będzie to trzecia konfrontacja między tymi dwiema drużynami w ciągu ostatnich 5 tygodni. 27. stycznia w pierwszym meczu półfinałowym Coppa Italia Juventus zwyciężył w Turynie 3:0, natomiast w ostatnią niedzielę, tym razem w ramach rozgrywek Serie A, Stara Dama rozstrzygnęła spotkanie na swoją korzyść wynikiem 2:0. Nikt nie wyobraża sobie zatem, żeby jutro miało dojść do niespodzianki, w wyniku której to właśnie Inter zagrałby w finale Pucharu. Ważne natomiast jest to, by pożegnać się z tymi rozgrywkami z podniesioną głową.

"Inter w kryzysie" - hasło aktualne od początku roku kalendarzowego. Po drużynie okupującej przed Bożym Narodzeniem miejsce na czele tabeli nie ma już śladu. Zawodzi obrona, pomoc i atak. Fenomenalny Murillo popełnia szkolne błędy, #EpicBrozo kiedy już pojawi się na boisku to częściej drażni i irytuje, niż zachwyca. Adem Ljajić, jedna z pozytywnych postaci pierwszej części sezonu, także musiał pogodzić się z rolą rezerwowego. No i wreszcie Stevan Jovetić. Czarnogórzec na własnej skórze przekonał się co to znaczy wejść w konflikt z Roberto Mancinim. Z dnia na dzień degradacja do roli zmiennika, który ma szczęście być wprowadzonym na 2 minuty przeciw Sampdorii, 4 minuty przeciw Empoli i Sassuolo, czy w przypadku szczodrości Manciniego, na całe 6 minut przeciw Carpi. Nikt nie ma wątpliwości, że Włoch i Czarnogórzec w przyszłym sezonie razem w tym klubie koegzystować nie będą. Po serii żenujących spotkań, nad głową włoskiego trenera zbierają się czarne chmury. Z jednej strony Ausilio i Thohir mówią o tym, że Roberto to część projektu i nie zrezygnują z niego, z drugiej natomiast, prasa co raz szerzej rozpisuje się na temat ultimatum danego Manciniemu przez Indonezyjczyka: w następnych 5 spotkaniach ligowych zespół ma zdobyć 12pkt. Trener Interu zarzeka się, że klubu opuszczać nie zamierza, niezależnie od wyniku na koniec sezonu. Jak będzie naprawdę? Cóż, pozostaje nam czekać.

Dostępność piłkarzy na środowe starcie z Juventusem będzie dla Roberto Manciniego powodem do bólu głowy. Z powodu kartek wypadł mu środek obrony Murillo-Miranda, dlatego niewykluczone, że w roli centralnego defensora sprawdzić się będzie musiał Danilo D'Ambrosio. W środku pola możemy się spodziewać od pierwszej minuty Brozovicia, a możliwe też, że Mancini postanowi odkurzyć Gnoukouriego i to właśnie młodzian będzie partnerował Chorwatowi. Jako że starcie ze Starą Damą praktycznie nie ma dla nas wartości, to przewidywany do gry w wyjściowej jedenastce jest Jovetić, zaś asystować mu mają Ljajić i Eder.

Juventus podejdzie do środowego spotkania na luzie, bo przewaga z pierwszego starcie wydaje się być nie do roztrwonienia. Allegri nie będzie mógł skorzystać z leczących urazy Marchisio i Cheilliniego. Nikogo nie zdziwi wystawienie przez Włocha kilku piłkarzy, którzy do tej pory zaliczyli mniej minut w sezonie, m.in. Sturaro, Zaza czy Hernanes.

 

IntJuv

udostępnij

Zobacz też

Inter-Fiorentina

Fiorentina - Inter | Zapowiedź (13)

12.01
16:29
Olimpico Lazio Roma

Trudny wyjazd na Olimpico | Roma - Inter: Zapowiedź (8)

09.01
19:11

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.03.2016 o 19:47 przez ANIOL
ANIOL
I zas w pizde heh...
02.03.2016 o 17:50 przez Chuchu
Chuchu
O ichbstawiałbym remis, takie 1-1. Juve nie będzie grało na 100%, ale też nie odpuści na tyle, żeby awans był zagrożony.
02.03.2016 o 16:41 przez Nadia G
Nadia G
markiz -- dramat polega na tym, że na naszej ławce są też bdb nawiska: Jovetić, Ljajić, Santon, Jesus, Eder. Tylko, że poza nazwiskami nie ma nic ponad to. Nie ma gry.
02.03.2016 o 16:25 przez markiz
markiz
Ich rezerwy są mocniejsze niż nasz pierwszy skład. Zaza, Morata, Sandro, Asamoah, Padoin , Rugani, Hernanes... Marzenie mieć taką ławkę
02.03.2016 o 14:50 przez Nerrazzurro_DUMNY
Nerrazzurro_DUMNY
Niestety, ale Juve nas zgwałci dzisiaj... :( az sie boje ... licze na najnizszy wymiar kary :(
02.03.2016 o 14:19 przez Bronek77
Bronek77
alessandro1977...udzielaj się pod swoim nickiem oszołomie i nie podszywaj się pode mnie...daję Ci szansę bo musisz być świadomy tego, że za to co robisz grozi odpowiedzialność dzieciaku...ten koleś nie ma nic wspólnego z osobą, która jest pod tym nickiem na juvepoland...ten koleś nie ma jaj aby wymyślić coś własnego a moderatorowi dziwię się, że jeszcze go nie zbanował...
02.03.2016 o 12:46 przez Nadia G
Nadia G
"Zachować twarz" -- to już niemożliwe na tym etapie, twarz już dawno została na własne życzenie stracona. Obawiam się zwycięstwa Interu przeciwko zapewne grającemy w drugim garniturze dzisiaj Juve typu 2-1, bo wtedy zacznię się trąbienie z szatni Interu typu "Jesteśmy silni, nigdy nie wątpiliśmy w nasze umiejętności, ostatnie meczy były dla nas pechowe, bla bla bla bla". Kolejny blamaż do jednej bramki przynajmniej rozwieje wszelkie wątpliwości -- jeśli jeszcze jakieś są -- Manciniego, zarządu, oraz samych zawodników, jak beznadziejnie prowadzą zespół i jak denny sportowy poziom w rezultacie prezentują.
02.03.2016 o 11:20 przez tkropkab2
tkropkab2
Nigdy nie miałem wy :cenzor: w ten zespół tak jak teraz.
02.03.2016 o 08:57 przez armin22
armin22
wiem że jesteśmy włoską drużyną i wiem że powinniśmy przede wszystkim grać defensywnie ale to Internacionale w pierwszym zespole wychodzi może jeden Włoch, brać przykład z ligi Niemieckiej czy Angielskiej i zaskoczyć wszystkich w serie A, dziś meczu nie oglądam bo jestem w pracy mam nadzieje że będę żałował, pozdro dla fanów
01.03.2016 o 23:02 przez meinnameistlothar
meinnameistlothar
Oni wyjda rezerwami... Trzeba wierzyc! Stawiam 5:1!
01.03.2016 o 18:28 przez Gajdzik
Gajdzik
Chciałbym wierzyć, że się nasi jakoś zmotywują i wniosą na wyżyny, tak jak kiedyś w meczu z Tottenhamem, ale szanse na to praktycznie zerowe...
Fajnie by było chociaż zremisować.
01.03.2016 o 17:12 przez Kebo
Kebo
Typuję kolejne 3-0 skład jest mi obojętny, ale jeżeli wyjdą Adem i Jojo to już na 110% żegnamy ich latem

Shoutbox

Orzeu 26.01.2021 14:19

trzecią Barella

Orzeu 26.01.2021 14:19

Lautaro x2

Orzeu 26.01.2021 14:19

nie

Endru 26.01.2021 14:17

I kolarov z wolnego?

Orzeu 26.01.2021 14:13

róbcie skriny

Orzeu 26.01.2021 14:13

dzisiaj

Orzeu 26.01.2021 14:13

Inter 3:1 Milan

maniekfci 26.01.2021 13:59

to nie znaczy identyfikujesz

taboret 26.01.2021 13:59

z kim odbywasz stosunek seksualny

Nasir 26.01.2021 13:58

xd

maniekfci 26.01.2021 13:58

witam, co to znaczy identyfikujesz

Nasir 26.01.2021 13:58

witam maniek z kim sie dzisiaj indentyfikujesz

maniekfci 26.01.2021 13:48

HB witam

HB 26.01.2021 13:44

Witam wszystkie osoby niebinarne

Luki165 26.01.2021 13:31

Wiadomo :)

Orzeu 26.01.2021 13:22

rezeygnację oczywiscie premier Włoch

Luki165 26.01.2021 13:12

Życzymy mu wszytskiego dobrego na nowej drodze życia :)

Orzeu 26.01.2021 13:06

Conte zawieszony na 2 kolejki ligowe. #interpl #wloskarobota

Orzeu 26.01.2021 13:01

Conte złożył rezygnację

Bearker 26.01.2021 12:46

wiadomo

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27123

Liczba newsów: 38498