Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Bodzek, 19 czerwca, 11:37
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.
Prawą*
I Carvajal na lewą 😁
No to teraz Nico Paz all in
Mam nadzieję, że nasi nauczą się w końcu, że nie traci się czasu na negocjacje z "przyjaciółmi" z Atalanty
I tak szok, że zdobyliśmy się na taką ofertę
Licytowanie się z Chelsea nie ma najmniejszego sensu
FabrizioRomano - Inter nie poprawi swojej oferty za Marco #Palestrę po tym, jak zaoferował €45m plus €5m w bonusach… a Chelsea zaoferuje pakiet znacznie przekraczający €50m. Chelsea zaoferuje również więcej Atalancie i zawodnikowi, Inter czeka na ostateczną odpowiedź po tym, jak Palestra zapewnił priorytet przez tygodnie…
DiMarzio - #Inter zaproponował 2,5 netto #Palestrze zgodnie z jego parametrami. Chelsea przebiło stawkę i wyprzedziło Inter: 5 milionów plus bonusy dla zawodnika, 55 milionów stałych plus bonusy dla Atalanty. Inter jest pesymistyczny i uważa, że Palestra trafi do Chelsea.
o już od lat wiadomo
Soleta to nie chce Marotta
Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu?
od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO
Bremer tez Interowi obiecal...
a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro
Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje
Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?
Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik
mimo wszystko kwota ogromna
doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic