Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
on mimo wszysto jest niesprawdzony mocno zeby tyle wywalac
Lookmana to mega żałowałem, ale Palestra jakoś mnie tak nie rajcuje nawet
niby tak ale te 50 za niego to tak srednio tez
i tak dobrze że szli po tego palestrę bo z lookmanem to był cyrk
dajcie sobie juz siana z tym Palestro jak nie bedzie to nie bedzie
tzn mogli szybciej dopiąć ale co wtedy też nie wbilaby czelsi nagle?
To nie znaczy że są idealni, bo nie są
dziękuję wzajemnie Cny
Inter ma najlepszych dyrektorów we Włoszech i nikt nawet nie jest blisko. Jak kiedyś odejdą to zobaczycie jak będzie kolorowo. Wtedy zrozumiecie może, no tylko dopiero wtedy będzie płacz
Claudio mam nadzieję że moje aleś udany dzień. zdrówka
tu już tylko hipnoza może pomóc LH...
Inter chce postawić na LH
zapytaj kredensa czy Ausilio nas uratuje
teraz kunszt Ausylio musi okazac się w pełni...
Już się boję tych alternatyw na prawą
Pisałem, żeby się cieszyć, że w naszych czasach grali w prime tak fantastyczni gracze ja CR i Messi to ten wyskakiwał ze swoimi wysrywami jakby miał ołtarzyk argentynczyka w domu. Są pewne granice
30-40 max
żadne kompro 50 baniek z dupy za niego...
to już bardziej pech, ciężko ocenić ten transfer
No to co pisałeś, a może bardziej nawet forma tego jak to robiłeś