Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
bo z tego co Romano pisze to Paz tylko na 1 sezon do Como ma isc
moze i tak bylo, że Real im powiedzial ze na jeden sezon tylko i nasi stwierdzili ze nie chca wydawac 60-70mln by za rok go oddawac byc moze na slabych warunkach i nawet nie walczyli o niego
XD
Nasi to nie tylko o Paza nie mogą nic zrobić
jesli chodzi o Paza to nasi nie mogli nic zrobic
Ausilio dramat
Zobaczycie, że Como to teraz będzie w top 3-6 cały czas
Zobaczy się na koniec mercato kto kogo kupił, kto kogo sprzedał. Bez wglądu na całość to ciężko powiedzieć na co Como może sobie pozwolić
Oni akurat kasę mają
swoją drogą Como szybko te 60 baniek uzbierało
Bo widzę że interniści nawet za 40-50 nie chcieli by go sprzedać więc zakładam że coś tam umie
no Historia super, mam nadzieję że umiejętności idą w parze
Zobaczycie, miał być Curtis Jones a będzie Stachu Jones
Stanković to jest piękna historia ojciec i syn w jednym klubie
oby jednak ktoś biały
teraz zapinajcie pasy Ausilio wyciągnie zaraz jakiegoś czarnego kasztana z Ligue1
Szybko nas wyprostowali wszyscy, dwa liście w 4 dni. Brawo
Stankovic to wg wielu wielkie wzmocnienie, ja tam nie widziałem jego meczów ale dobrzy by było
To już 2 kluby mamy z dobrymi relacjami Real i Atalanta XD
ja tylko mam nadzieje ze nasi nie szukaja "okazji" i pojda w kierunku jakiegos wynalazku z MŚ