Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze
ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze
chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy
ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym
Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
pytanie tylko ile Juve za niego chce, bo jeszcze z rok temu czy 2 lata temu krążyły plotki o... 60 mln
to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
bo nawet myślałem o nim w kontekście rotacji
a w obronie gosc jest bardzo solidny
Cambiaso jak na defensywne juve mial 3 gole i 4 asysty to dobre liczby
dlatego ja bym go brał jakby była oczywiście okazja
jest obunożny
Chuchu, gra na obu stronach bez problemów
Wiatrak w obronie, momentami boiskowy głąb taktycznie, ale w grze do przodu cambiaso ma papiery na fajne granie
całe juve taki miało...
A Cambiaso to nie gra na lewej przypadkiem?
miał c
owy sezon, ale ogólnie to niezły piłkarz
ten Cambiaso to nie jest głupia alternatywa
jest duzo czasu. Cos wymysla. Byle tylko nie jakąś "gwiazdę mundialu"
odżyje pewnie temat Kiełbaso z Juve