Archiwum shoutboksa

martins2000 06.08.2023 22:02

Bingo

Rebelde 06.08.2023 22:01

Pewnie Szymon nie chciał młodego bramkarza , wszyscy wiedzą że ma słabość do doswiadczonych bramkarzy. Pół roku mu zajeło dojscie do tego że Onana jest lepszy od Handanovica

martins2000 06.08.2023 22:00

Włoska myśl,stary kiep więcej nam da jak lepszy ale o wiele młodszy Ukrainiec, włoska myśl 🤣🤣🤣

coco 06.08.2023 22:00

Całe mercato zwodzili opinię publiczną że oferują 15 baniek max

martins2000 06.08.2023 21:59

Kolejna kompromitacja naszego kierownictwa robią co chcą

coco 06.08.2023 21:59

Marotta z Ausilio ale daliście dupy

Klinsi64 06.08.2023 21:58

widocznie nie

coco 06.08.2023 21:58

Kuźwa mieli oferować 15 baniek a tu idzie za 11

coco 06.08.2023 21:57

Co to za kpiny sobie nasi działacze odpieprzyli

Rebelde 06.08.2023 21:56

To nie było lepiej dopłacić te 5mln i brać zamiast Sommera? Na nim i tak juz się nie zarobi

Rebelde 06.08.2023 21:56

Benfiki

Rebelde 06.08.2023 21:55

Trubin blisko befiki 10+1mln, dodatkoweo 40% od następnej sprzedaży

pluto11 06.08.2023 21:54

No i tak trzeba od po Baloguna i go na już ściągać bo zaraz ktoś go podbierze

pluto11 06.08.2023 21:53

Nie no nie mogą nam tego zrobić i ściągnąć Moraty to już lepiej się z Lakaka przeprosić

Wiciux 06.08.2023 21:52

Inter Milan are ready to go all-in to try and sign Arsenal striker Folarin Balogun. This according to Italian broadcaster Sky Sport Italia, via FCInter1908, who report that the Nerazzurri have made the 22-year-old US international their main target in attack, and that Udinese’s Beto is the only real alternative they have in mind.

broda4991 06.08.2023 21:51

Matko. Morata ponoc cel nr 1 jak damy za niego więcej niż 15mln to kompro będzie ostre

pluto11 06.08.2023 21:51

Stanko na wyp niech idzie ma 21 lat on musi grać

ZnawcaCalcio 06.08.2023 21:49

Drągowski słabo gra nogami. Postawny na Stankovicia, fajnie jakby on powalczył o nr. 1 w przyszłości

broda4991 06.08.2023 21:45

Strasznie malo meczów gramy w tym roku na przygotowaniach w inne lata to co 3 dni były jakieś ogórki

nicolas80 06.08.2023 21:42

33-latek jest w tej chwili najniższym ze znaczących bramkarzy Europy.

nicolas80 06.08.2023 21:41

Czyli jest Sommer. Czy ten chlopak na jakieś wady poza niskim wzrostem?

pluto11 06.08.2023 21:38

Dragowski 25 lat 191 cm wzrostu generalnie warunki dobre jeszcze za jego gry w Fiorze wyglądał dobrze później trochę obniżył loty ale potencjał dalej jest

broda4991 06.08.2023 21:34

Kurde ciezko będzie nawet po odejściu Correi kupic wartosciowego 4 zawodnika bo niby za co. A jeszcze obrońca do kupienia będzie

Wiciux 06.08.2023 21:33

jako 2

Wiciux 06.08.2023 21:33

jako w przyszłości byłby bardzo dobrą opcją. Oby kobra ogarnął ukraińca na 24/25 sezon

broda4991 06.08.2023 21:31

Sommer to o tyle dobre że to szwajcar blisko kraju może będzie chciał w przyszlym sezonie pełnić role np nr 2 i było ze 2 3 lata było spokoju

Dejwid 06.08.2023 21:18

kurrna no nie wiem ten Drag tak sredni rowno gral z tego co kojarzę.

coco 06.08.2023 21:17

Ds Athletico Paranaense: “Bento non è in vendita. Ne ho parlato con Ausilio: è molto professionale, ha capito e rispetta la nostra decisione. Questa stagione rimarrà all’Athletico, potremmo pensare alla sua cessione solo il prossimo anno”.

coco 06.08.2023 21:17

dyrektor Athletico już uciął temat

coco 06.08.2023 21:16

Drągowski jako 2, brałbym w ciemno, dużo mniejsze koszty niż za Brazylijczyka

coco 06.08.2023 21:11

Nelle ultime ore ci sono stati dei contatti con lo Spezia per Dragowski. Un nome assolutamente da monitorare per il ruolo di vice Sommer 🇵🇱 🧤 -TvCarosello

Dejwid 06.08.2023 21:09

Krepski/Kiepski ponoć nie na sprzedaż, kurtyna.

Dejwid 06.08.2023 20:56

no to moze byc jego klon

pluto11 06.08.2023 20:55

A tak z innej beczki czy Samardzic nie wygląda dla was jak Dawid Kownacki

Claudio 06.08.2023 19:58

DiMarzio - Hellas Verona jest bardzo blisko Sebastiano Esposito wypożyczenie z Interu.

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:54

wg transfermarkt Trubin do nas na 65% :P

Wiciux 06.08.2023 19:49

*za

Wiciux 06.08.2023 19:48

Dlatego benfici chyba też kwota ukraińców na trubina jest przegięciem zważywszy na rok kontraktu

Wiciux 06.08.2023 19:48

Benfica have cooled their interest in signing Inter Milan target Anatoliy Trubin due to Shakhtar Donetsk’s high asking price. This according to Portuguese newspaper Record, via FCInterNews

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:35

jak przyjdzie Samardzić i Balogun to na prawdę dobrze będzie to wyglądało tylko jednak pierwszy bramkarz by się przydał żeby nie było jak z Handą że pogubi nam tyle punktów że w połowie sezonu zostanie tylko walka o top4

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:29

my już z Sommerem się będziemy bujać

Klinsi64 06.08.2023 19:27

klikanie

Klinsi64 06.08.2023 19:27

wiedza jaką łatkę u kibiców ma Inzaghi i podgrzewaja temat by generowac

Gloin1989 06.08.2023 19:25

Tomiyasu też a nie minuty czyżby transfer

Klinsi64 06.08.2023 19:25

pewnie sam Inzaghi nic nie gada a wszystko to wymysły prasy

pluto11 06.08.2023 19:23

Ja tam wolę podejście zarządu czyli Balogun którego będzie można spieniężyć nawet jak nie wypali to go jakieś West Ham czy Newcastle wykupi a nie Morate który ma 31 lat lepszy już nie będzie i będziemy się z nim bujać 4 lata jak z digletem

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:21

ale może być tak że Balogun już jest nasz tylko nie ma żadnych informacji o tym, dziś nawet na ławce nie był, na isnta wrzuca grafiki z naszymi

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:20

sie uparł na tego Morate...

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:18

zauważyliście że Szymon trochę pod prąd zarządu zawsze?

pluto11 06.08.2023 19:18

Dawać tego Baloguna do nas nie ulegać Szymonowi i nie godzić się na Moraty czy innych Tamerich

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:17

SB nadal nie działa?

Ibracadabra eight 06.08.2023 19:17

Siema

broda4991 06.08.2023 19:15

Brawoooo arsenal wygrali w karnych

broda4991 06.08.2023 19:03

Arsenal 100minuta wyrównali na 1na1

pluto11 06.08.2023 19:02

Zero przyśpiewek tak jak by same pikniki tam siedziały

pluto11 06.08.2023 19:02

Tak patrzę na ten mecz ManC i Arsenal i tam zero dopingu na trybunach

Vancore 06.08.2023 18:50

atalanta kupila bakkera i kolasinaca

Claudio 06.08.2023 18:38

Atalanta zainteresowana Carlosem Augusto. Widać, że wzorują się na Ausillio :D

Gloin1989 06.08.2023 18:32

Szkoda że nie wyp go nam

Gloin1989 06.08.2023 18:31

Tak oglądam tęgo japońca z Arsenalu i ładnie Hasa

andyvdm 06.08.2023 18:26

W tym wieku mozna barezo szybko zaliczyc zjazd

andyvdm 06.08.2023 18:26

Mozna liczyc na to ze pilkarze 33 czy 35 letni zagraja znowu taki sezon bo czemu nie, mozna liczyc ze w wieku 40 tak beda grac bo jak Acerbi byl swietny w wieku 35 to czemu nie 40 ale niestety roznie to bywa

Klinsi64 06.08.2023 18:24

zahibernowany był od 2010

Pjerun 06.08.2023 18:20

Sommer wylądował w Mediolanie

domin98 06.08.2023 18:15

campioni skad sie urwałeś?

domin98 06.08.2023 18:15

xD

Vancore 06.08.2023 18:05

lepszy nie bedzie ale nie musi, wazne zeby nie zaliczyl mocnego zjazdu a sie na to raczej nie zanosi

Pjerun 06.08.2023 18:04

To jest właśnie ocenianie zawodników na podstawie wcześniej wyrobionych opinii i stereotypów, a nie właściwej gry

Pjerun 06.08.2023 18:03

Cały sezon zagrał na solidnym i pewnym poziomie. Czego więcej oczekiwać od obrońcy?

Claudio 06.08.2023 17:58

Gosc mial swietny sezon, a prezentowal sie nawet lepiej od "wielbionego" Skriniara

Claudio 06.08.2023 17:58

Darmian przecietniak?

campioni2010 06.08.2023 17:57

Niby dlaczego Darmian z przeciętniaka miałby wskoczyć na wyższy poziom w tym wieku? Przypominam, że ona ma już 33 lata.

campioni2010 06.08.2023 17:55

Darmian? No nie żartujmy...

pablo77 06.08.2023 17:55

akurat to jest zayebiste, ktos cie fauluje taktycznie chcesz szybko zaczac akcje to jakis pajac odkopuje piłke. Bezwzględnie żółta się nalezy i dziwie sie ze nie jest to egzekwowane czesciej, troche przepis jak z powtarzaniem karnego gdy bramkarz przekroczy linie albo obronca za szybko wbiegnie. Powinni to pilnowac zawsze.

Klinsi64 06.08.2023 17:54

z czyją drugą linią?

Klinsi64 06.08.2023 17:54

pomoc jest konkurencyjna xd

pablo77 06.08.2023 17:53

Pjerun 06.08.2023 17:33 Czy w serie a też będą te przepisy, że są odkopniecie piłki żółta? Przesada to jest trochę

Claudio 06.08.2023 17:53

andy Cordaza juz nie ma, Danilo juz nie ma. A ty nie widzisz w tym nic glupiego, a chlop robi wywody odnosnie tych zawodnikow? xD

Kredence 06.08.2023 17:53

Acerbi zagrał kozacki sezon, fizycznie wyglądał świetnie, nagle zostanie gównem w 3 miesiące przerwy między sezonami?

Pjerun 06.08.2023 17:51

Darmian nie istnieje?

Dejwid 06.08.2023 17:50

ale jakby taki Acerbi nagle sie zgownil to nikogo by nie zdziwiło, a przynajmniej nie powinno. Takze nie wyglada to tak pewnie.

campioni2010 06.08.2023 17:49

To fakt, poza Bastonim obrona nie istnieje. Atak też nie powala, a bramki nie ma... Tak naprawdę jedynie nasza pomoc jest na dzień dzisiejszy konkurencyjna.

Kredence 06.08.2023 17:47

Jeśli zgadzasz się że tylko bastoni jest pewny, lekceważąc Acerbiego nie wiadomo czemu, to spoko

Klinsi64 06.08.2023 17:46

Cordaza juz nie ma,obroncy szukają,nie tylko Acerbi nie mlodnieje,a kazdy pilkarz

andyvdm 06.08.2023 17:42

Zgadzam sie z ta wypowiedzia

andyvdm 06.08.2023 17:42

I co w tym takiego głupiego Claudio

Pjerun 06.08.2023 17:33

Czy w serie a też będą te przepisy, że są odkopniecie piłki żółta? Przesada to jest trochę

Claudio 06.08.2023 16:52

o matko co za debil :D "Wszystko fajnie, ale back-up obrony nie istnieje, podobnie, jak pozycja prawego stopera i nie zapowiada się by coś w tej materii się zmieniło. Drugim bramkarzem póki co jest prawie 40- letni Alex Cordaz, który ostatni istotny mecz zagrał chyba w Crotone. Acerbi nie młodnieje, De Vrij wydaje się być coraz bardziej zezłomowany, a D'Ambrosio już nie poratuje wypełnieniem dziury. Tylko Basto wygląda pewnie w defensywnie imo "

Imrahil 06.08.2023 16:41

ale póki co kadra jest tak cieńka, że przy odrobinie szczęścia powalczymy o top4 do ostatniej kolejki

Pjerun 06.08.2023 16:41

Wątpię, że Napoli utrzyma taki poziom po odejściu Spala, więc z taką kadra bylibyśmy głównym faworytem.

Wiciux 06.08.2023 16:38

nie będzie nas stać na beto po tym jak przyjdzie bluegun

Wiciux 06.08.2023 16:38

pluto11 06.08.2023 16:27 Dawać Baloguna i jak odejdzie Correa to można myśleć o Beto

Claudio 06.08.2023 16:36

ale jakby udało się sciagnac Baloguna + solidnego 4 napastnika za Correę, Sommer + solidny mlody 2 bramkarz oraz obronca do podstawowego skladu to Szymon musialby zdobyc scudetto. Nie byloby wymowek, bo kadra bylaby naprawde dobra

timon 06.08.2023 16:34

I Lautaro w powietrzu tez grac potrafi przy dosrodkowaniach

timon 06.08.2023 16:33

Dwa sezony temu*

timon 06.08.2023 16:32

Lautaro gra dobrze tylem do bramki i jest silny na nogach, w poprzednim sezonie gdy gral na 9 to bylo ok, nie widzialbym problemu w ataku Balougan- Lautaro, szczegolnie majac na boku wchodzacego Dumfriesa lub Gosensa na granie glową

Klinsi64 06.08.2023 16:31

z drugiej strony mamy taką ruchliwa pomc i wahadla ze ktos to tez musi czasem spowalniać

Claudio 06.08.2023 16:30

Lautaro to zawodnik o ogolnej charakterystyce. Nie jest wieżą, nie jest szybki, ale jest swietnym napastnikiem. Thuram szybki z dryblingiem i wysoki, ale nie jest graczem nastawionym na grę w powietrzu, Balogun szybki, zwinny, dobrze dryblujacy do tego moglby sie przydac gracz potrafiacy dobrze grac w powietrzu dajacy wiecej opcji w ataku Inzaghiemu. Wg mnie atak bylby kompletny

pluto11 06.08.2023 16:30

Lauti potrafi się zastawić i pokręcić a do tego szybki Balogun z dryblingiem i atak ok

Pjerun 06.08.2023 16:30

Balogun też się wydaje szybki

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się