Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 06.08.2023 16:05

Skąd takie dziwne teorie

Kredence 06.08.2023 16:04

Ale czemu to Inzaghi ma wszystko układać pod baloguna skoro jest lautaro - thuram?

Kredence 06.08.2023 16:04

I pisząc że jest dużo silniejszy to na jakiej podstawie?

Pjerun 06.08.2023 16:03

Inzaghiego mega cenie jako trenera, ale każdy przyzna, że jest mało elastyczny. Miał swoje wybory, bo ma swój pomysł na granie. Nie mam problemu, że przyjdzie Balogun, tylko to jest wszystko za późno. Inzaghi będzie musiał wiele rzeczy dostosować do Baloguna, a to zajmie czasu i pewnie będzie siedział na ławkę na początku.

Kredence 06.08.2023 16:03

Czytając opisy baloguna on również dużo pracuje w pressingu, nie widziałem, więc nie mogę potwierdzić ale tak pisza

Pjerun 06.08.2023 16:02

Morata jest dużo silniejszy od Baloguna, poza tym dobrze pracuje w pressingu

Klinsi64 06.08.2023 16:02

dostał Thurama

Kredence 06.08.2023 16:01

A morata nagle jest ? Dzeko i Lukaku przepychajacy się, grający sporo tyłem do bramki, gracze skrajnie inni niż morata, i morata pasuje a balogun nie, takie to pisanie

Pjerun 06.08.2023 15:59

Nie wiem czy nie pasuje, bo nie widziałem go jeszcze w koszulce Interu. Ale raczej nie jest to typ.zawodnika jakiego oczekuje Inzaghi po odejściu Lukaku i Dzeko

pluto11 06.08.2023 15:59

Trochę to śmieszne że drużyna która wygrała dwa puchary krajowe i była w finale LM nie jest w stanie wydać 40 mln na napastnika

Klinsi64 06.08.2023 15:57

nagle w Interze musi grac tylko mały +duży

Kredence 06.08.2023 15:50

W Lazio grał correa - immobile

Kredence 06.08.2023 15:50

Wczoraj pytałem ale nie odpowiedziałeś

Kredence 06.08.2023 15:50

Czemu balogun nie pasuje taktycznie

Kredence 06.08.2023 15:50

Pjeruu

Pjerun 06.08.2023 15:49

Nie kwestia Inzaghiego tylko czy ktoś będzie chciał Corree i czy Correa będzie chciał odejsc

timon 06.08.2023 15:48

Pytanie czy Inzi odda swojego niuńka

timon 06.08.2023 15:47

Weghorst, Zapata, Arnautovic e Alexis Sanchez kazdy z nich w miejsce pazia to wartosc dodana

martins2000 06.08.2023 15:46

no właśnie,czekamy...

Pjerun 06.08.2023 15:44

Raczej nie będzie tego robić celowo, bo tak mu się podoba tylko ze względów taktycznych. Najpierw to musi przyjść Balogun i w ogóle pokazac jak będzie wygladac w systemie Inzaghiego

martins2000 06.08.2023 15:42

według włoskiej prasy a jaka jest prawda to sami się przekonamy

martins2000 06.08.2023 15:42

zniszczy bo go nie chce w tym znaczeniu,nie da mu grać

Claudio 06.08.2023 15:40

jedynym napastnikiem ktory kompletnie nie ogarnia u Inzaghiego to Correa, ale tutaj kontuzje miały znaczący wpływ oraz to, że COrrea to naprawdę przecietny zawodnik

Claudio 06.08.2023 15:39

tak jak zniszczył Dzeko czy Lautaro oraz odbudował Lukaku?

martins2000 06.08.2023 15:35

Inzaghi zniszczy Amerykanina da mu pograć ogony w PW ,oczywiście jakby trafił do nas

Pjerun 06.08.2023 15:22

Taki Weghorst byłby jak znalazł w miejsce Correi

Wiciux 06.08.2023 15:19

Come quarta punta Weghorst, Zapata, Arnautovic e Alexis Sanchez al momento. Weghorst potrebbe arrivare anche in prestito. Prima dovrebbe partire Correa.

Claudio 06.08.2023 14:16

andy to się nazywa "inwestycja"

Gloin1989 06.08.2023 14:14

I jak się rzuca poezja

andyvdm 06.08.2023 14:13

Rownie orawdopodobne jak Mbappe

andyvdm 06.08.2023 14:13

Miesisc kopania sie z Bayernem o 6 mln i na drugiego bramkarza przyjdzie brazylijczyk za ktorego klub odrzucil 15 mln od Benfiki

Klinsi64 06.08.2023 14:07

no przystojny chłopak trzeba przyznać

Gloin1989 06.08.2023 14:00

Ten bento bardziej mi się poda a od ukra

pluto11 06.08.2023 13:58

Bo my zamiast dać te 12-15 i mieć już u siebie Trubina to liczymy na to że on będzie rok czekał żeby za free przyjść

Czaglar 06.08.2023 12:41

Czym dalej w las to chyba jednak Carne będzie 1 w Atalancie. Wczoraj Musso wszedł na 18 minut. Pewnie tu będziemy szukać

Orzeu 06.08.2023 12:28

a my po Kiepskiego :d

Orzeu 06.08.2023 12:28

Benfica chciałą Bento Krepskiego i zaoferowała za niego 15 mln euro, Athletico Paranaense zażądało 60 mln euro i przez to Benfica idzie teraz po Trubina

Czaglar 06.08.2023 12:17

[Football Italia] Romelu Lukaku agreed to the terms of a contract with Juventus just a day before posting a love letter to Inter following their Champions League final loss

Klinsi64 06.08.2023 11:52

jak widac zdania sa podzielone xd

Klinsi64 06.08.2023 11:52

Jak dla mnie to Correa zjada na śniadanie Morate. Tylko ze Argentyńczyk ma kruche zdrowie

andyvdm 06.08.2023 11:45

A kto nie jest przy tej lamadze

Klinsi64 06.08.2023 11:44

gdyby wymagania za niego byly nizsze juz by popylał w appiano

Klinsi64 06.08.2023 11:43

Tucu jest nikim

Klinsi64 06.08.2023 11:43

mimo to przy Correi to geniusz futbolu

Klinsi64 06.08.2023 11:43

no o tym pisalem nizej

andyvdm 06.08.2023 11:42

Glupota jest kupoeac w naszwj sytuacji za tala cene kogos na kim sie juz nie zarobi

Klinsi64 06.08.2023 11:40

wiek,zarobki i cena oczywiscie na minus

Klinsi64 06.08.2023 11:39

moratę z correą porownywać,ale odklejka xd

andyvdm 06.08.2023 11:38

No jak Koreła

andyvdm 06.08.2023 11:38

nicolas80 06.08.2023 11:12 Zgadzam się z trenerem Morata byłby idealnym uzupełnieniem ataku i gwarancją goli i asyst. Oby przekonał zarząd do tego ruchu

Poqrv 06.08.2023 11:36

Audero to jest jakiś żart, nawet Falcone jest lepszy

pluto11 06.08.2023 11:36

Jeżeli zarząd się ugnie i nie ściągnie Baloguna tylko Morate pod Szymona to będzie tragedia, będziemy mieli 2 tragicznych napastników

ferii 06.08.2023 11:35

Kolejne ŚDM w Korei <3

pluto11 06.08.2023 11:34

Z Trubina jak z napastnikami w tym okienku my jesteśmy dogadani przychodzi ktoś inny daje 2 mln więcej i nara

Czaglar 06.08.2023 11:34

Kibel, to była bardzo dobra okazja.

AveCaesar 06.08.2023 11:32

szkoda Trubina no cóż Sommer nr 1, a na ławkę pewnie Audero.

Czaglar 06.08.2023 11:30

@NicoSchira · 5 min Anatolji #Trubin is getting closer to #Benfica from #Shakhtar. Talks in progress between 2 clubs about the bonuses to include in the deal. Offered a contract until 2028 (€2M/year) to the goalkeeper. #transfers

ferii 06.08.2023 11:27

ale za free :D

Klinsi64 06.08.2023 11:23

Viaplay

Klinsi64 06.08.2023 11:22

ach Ci zakonnicy

ferii 06.08.2023 11:18

gdzie można oglądać online kobieca piłkę?

nicolas80 06.08.2023 11:12

Zgadzam się z trenerem Morata byłby idealnym uzupełnieniem ataku i gwarancją goli i asyst. Oby przekonał zarząd do tego ruchu

nicolas80 06.08.2023 11:12

Witam

Gloin1989 06.08.2023 10:59

Smeagol

Poqrv 06.08.2023 10:47

To wtedy Balogun, Esposito czy Correa będzie pełnić rolę zmiennika Thurama?

Szczupac_FCI 06.08.2023 09:24

potrzeba jescze obrońcę sam Balogun by wystarczył i możnaby zostawić Esposito/Corree którego pewnie i tak nie wypchniemy nigdzie

Klinsi64 06.08.2023 08:33

no widzę,że niektórzy to potrafią dodawać i Beto im się marzy xd

Seba 06.08.2023 08:30

Szczególnie, że jeszcze jeden obrońca potrzebny

Seba 06.08.2023 08:29

Jeśli Inter wyda około 35-40 mln na Baloguna, to nie będzie już gotówki na Beto. Obstawiam raczej pozostanie Correi lub ewentualnie Sanchez za free w przypadku pogonienia Argentyńczyka

coco 06.08.2023 08:20

Balogun blisko, jeszcze Beto za Corree i będzie komplet. Portugalczyk odkąd dołączył do Udinese w 2 sezony strzelał dwucyfrówkę, brać i nie wybrzydzać

Paolo92 06.08.2023 07:36

Najman widzę ,dostał wpierdziel. Szok i niedowierzanie

martins2000 06.08.2023 00:57

Przyleciał z Chicago na 16 sekund

Claudio 06.08.2023 00:46

Najman jak z Pudzianem xD

maverik 06.08.2023 00:44

:samardzic: :check:

Claudio 06.08.2023 00:43

Romano - Samardzic w Mediolanie na badaniach lekarskich od poniedziałku do wtorku. Umowa wykonana z Udinese za 16 mln + Fabbian (z klauzulą odkupu)

Dzonyy 06.08.2023 00:35

ale durniat co mu cisnal w komentarzu to beka xcD

Dzonyy 06.08.2023 00:35

alkoholika

Claudio 06.08.2023 00:35

bartman jaki pajac podnieta bo w 2 rundzie pokonal juz nie oddychajacego juz ponad 50 letniego amatora xD

Claudio 06.08.2023 00:32

wytymal 1 rundę...no tego sie malo kto spodziewal

Claudio 06.08.2023 00:27

Hajto...przeciez to bedzie parodia xD

fade 06.08.2023 00:26

Marciniak w pierwszym rzedzie tej kadyrowskiej patogali siedzial hahah, on to jednak nie jest za bystry

Czaglar 06.08.2023 00:11

piękny Lazarek już czeka u bram Intera wielkiego

horrorshow86 05.08.2023 23:40

Ja mam link

broda4991 05.08.2023 23:31

Szulaj22 (ostatnio aktywny: godzinę temu ) 5 sierpnia 2023, 13:17 Z Interem jest łatwo wygrać rywalizacje o piłkarza bo wystarczy mieć gotówkę trudniej o zawodnika z karta na ręku bo oni potrafią dać średniakowi jak Thuram 6mln za sezon. Gdyby Frattesi nie preferował transferu do Interu to nie mieliby szans z nami o tego piłkarza.

Pjerun 05.08.2023 23:24

Samardzic Here We Go!

Slepy 05.08.2023 22:57

ma ktoś link do clout mma?

Cny 05.08.2023 22:55

moze przesadzilem ze sprzedawaniem ;) niemniej panowie rozwiazali kontrakty dostali sianko, a nowy rpacodawca juz byl ugadany

Kredence 05.08.2023 22:52

Ciekawe czemu nikt nie chciał płacić za 35 letniego vidala, ale ktoś tu pisał, że można było sprzedać eriksena po zawale serca, nic mnie nie zdziwi

GiovanniGiorgio 05.08.2023 22:52

scamacci nie ma co zalowac

Cny 05.08.2023 22:48

i moje zdanie jest takie, ze jesli nie sprzedajemy ich to lepiej ich zostawic szymonowi do rotacji (lazaro i sensi) w razie jakis turbulencji kadrowych niż oszczedzac 1M na ich pensjach bo i tka wlasnie bedziemy doplacac

Cny 05.08.2023 22:46

andy kurde w sumie to nawet jakbysmy ich sprzedali ponizej ksoztow amortyzacji to zawsze jakies wplywy, chociaż już chilijczycy nas nauczyli ze Inter nie potrafi nikogo sprzedac

pluto11 05.08.2023 22:42

Teraz do końca sierpnia będziemy się o Baloguna prosić

erebos 05.08.2023 22:36

Fiora ponić myślała o Sensim na miejsce Geatano, no ale...

andyvdm 05.08.2023 22:31

Do Sensiego i Lazaro to trzeba bedzie doplacic za rowiazanie kontraktu zeby sie pozbyc w tym roku a nie ze sie cokolwiek zarobi na nich XD

Cny 05.08.2023 22:30

Pjerun - byle sprzedać, chociaż żeby nei byc na minus to chyba Correa za 15, Sensi i Lazaro za 5. 25M piechotą nei chodiz, ale nikt nie da pewnie tyle niestety

andyvdm 05.08.2023 22:29

Kasa za Onane juz poszla na odsetki do Oaktree

Cny 05.08.2023 22:29

a an rynku są jeszcze 2-3 opcje ratunkowe be zkontraktu, tudzież można wyczarować jakieś wypożyczenie 30 sierpnia żeby uzupełnić skład.

Pjerun 05.08.2023 22:28

Wierzysz, że ktoś kupi Corree, Sensiego, Lazaro lub Salcedo?

Cny 05.08.2023 22:26

można dać fajną głębie Szymkowi albo zrobić dwie bomby typu Pavard i David, a w ostatniej chwili pozbyć się za drobniaki Correi, Sensiego, Lazaro, Salcedo i dozbierać żeby nie być w plecy.

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się