Skąd takie dziwne teorie
Ale czemu to Inzaghi ma wszystko układać pod baloguna skoro jest lautaro - thuram?
I pisząc że jest dużo silniejszy to na jakiej podstawie?
Inzaghiego mega cenie jako trenera, ale każdy przyzna, że jest mało elastyczny. Miał swoje wybory, bo ma swój pomysł na granie. Nie mam problemu, że przyjdzie Balogun, tylko to jest wszystko za późno. Inzaghi będzie musiał wiele rzeczy dostosować do Baloguna, a to zajmie czasu i pewnie będzie siedział na ławkę na początku.
Czytając opisy baloguna on również dużo pracuje w pressingu, nie widziałem, więc nie mogę potwierdzić ale tak pisza
Morata jest dużo silniejszy od Baloguna, poza tym dobrze pracuje w pressingu
dostał Thurama
A morata nagle jest ? Dzeko i Lukaku przepychajacy się, grający sporo tyłem do bramki, gracze skrajnie inni niż morata, i morata pasuje a balogun nie, takie to pisanie
Nie wiem czy nie pasuje, bo nie widziałem go jeszcze w koszulce Interu. Ale raczej nie jest to typ.zawodnika jakiego oczekuje Inzaghi po odejściu Lukaku i Dzeko
Trochę to śmieszne że drużyna która wygrała dwa puchary krajowe i była w finale LM nie jest w stanie wydać 40 mln na napastnika
nagle w Interze musi grac tylko mały +duży
W Lazio grał correa - immobile
Wczoraj pytałem ale nie odpowiedziałeś
Czemu balogun nie pasuje taktycznie
Pjeruu
Nie kwestia Inzaghiego tylko czy ktoś będzie chciał Corree i czy Correa będzie chciał odejsc
Pytanie czy Inzi odda swojego niuńka
Weghorst, Zapata, Arnautovic e Alexis Sanchez kazdy z nich w miejsce pazia to wartosc dodana
no właśnie,czekamy...
Raczej nie będzie tego robić celowo, bo tak mu się podoba tylko ze względów taktycznych. Najpierw to musi przyjść Balogun i w ogóle pokazac jak będzie wygladac w systemie Inzaghiego
według włoskiej prasy a jaka jest prawda to sami się przekonamy
zniszczy bo go nie chce w tym znaczeniu,nie da mu grać
jedynym napastnikiem ktory kompletnie nie ogarnia u Inzaghiego to Correa, ale tutaj kontuzje miały znaczący wpływ oraz to, że COrrea to naprawdę przecietny zawodnik
tak jak zniszczył Dzeko czy Lautaro oraz odbudował Lukaku?
Inzaghi zniszczy Amerykanina da mu pograć ogony w PW ,oczywiście jakby trafił do nas
Taki Weghorst byłby jak znalazł w miejsce Correi
Come quarta punta Weghorst, Zapata, Arnautovic e Alexis Sanchez al momento. Weghorst potrebbe arrivare anche in prestito. Prima dovrebbe partire Correa.
andy to się nazywa "inwestycja"
I jak się rzuca poezja
Rownie orawdopodobne jak Mbappe
Miesisc kopania sie z Bayernem o 6 mln i na drugiego bramkarza przyjdzie brazylijczyk za ktorego klub odrzucil 15 mln od Benfiki
no przystojny chłopak trzeba przyznać
Ten bento bardziej mi się poda a od ukra
Bo my zamiast dać te 12-15 i mieć już u siebie Trubina to liczymy na to że on będzie rok czekał żeby za free przyjść
Czym dalej w las to chyba jednak Carne będzie 1 w Atalancie. Wczoraj Musso wszedł na 18 minut. Pewnie tu będziemy szukać
a my po Kiepskiego :d
Benfica chciałą Bento Krepskiego i zaoferowała za niego 15 mln euro, Athletico Paranaense zażądało 60 mln euro i przez to Benfica idzie teraz po Trubina
[Football Italia] Romelu Lukaku agreed to the terms of a contract with Juventus just a day before posting a love letter to Inter following their Champions League final loss
jak widac zdania sa podzielone xd
Jak dla mnie to Correa zjada na śniadanie Morate. Tylko ze Argentyńczyk ma kruche zdrowie
A kto nie jest przy tej lamadze
gdyby wymagania za niego byly nizsze juz by popylał w appiano
Tucu jest nikim
mimo to przy Correi to geniusz futbolu
no o tym pisalem nizej
Glupota jest kupoeac w naszwj sytuacji za tala cene kogos na kim sie juz nie zarobi
wiek,zarobki i cena oczywiscie na minus
moratę z correą porownywać,ale odklejka xd
No jak Koreła
nicolas80 06.08.2023 11:12 Zgadzam się z trenerem Morata byłby idealnym uzupełnieniem ataku i gwarancją goli i asyst. Oby przekonał zarząd do tego ruchu
Audero to jest jakiś żart, nawet Falcone jest lepszy
Jeżeli zarząd się ugnie i nie ściągnie Baloguna tylko Morate pod Szymona to będzie tragedia, będziemy mieli 2 tragicznych napastników
Kolejne ŚDM w Korei <3
Z Trubina jak z napastnikami w tym okienku my jesteśmy dogadani przychodzi ktoś inny daje 2 mln więcej i nara
Kibel, to była bardzo dobra okazja.
szkoda Trubina no cóż Sommer nr 1, a na ławkę pewnie Audero.
@NicoSchira · 5 min Anatolji #Trubin is getting closer to #Benfica from #Shakhtar. Talks in progress between 2 clubs about the bonuses to include in the deal. Offered a contract until 2028 (€2M/year) to the goalkeeper. #transfers
ale za free
Viaplay
ach Ci zakonnicy
gdzie można oglądać online kobieca piłkę?
Zgadzam się z trenerem Morata byłby idealnym uzupełnieniem ataku i gwarancją goli i asyst. Oby przekonał zarząd do tego ruchu
Witam
Smeagol
To wtedy Balogun, Esposito czy Correa będzie pełnić rolę zmiennika Thurama?
potrzeba jescze obrońcę sam Balogun by wystarczył i możnaby zostawić Esposito/Corree którego pewnie i tak nie wypchniemy nigdzie
no widzę,że niektórzy to potrafią dodawać i Beto im się marzy xd
Szczególnie, że jeszcze jeden obrońca potrzebny
Jeśli Inter wyda około 35-40 mln na Baloguna, to nie będzie już gotówki na Beto. Obstawiam raczej pozostanie Correi lub ewentualnie Sanchez za free w przypadku pogonienia Argentyńczyka
Balogun blisko, jeszcze Beto za Corree i będzie komplet. Portugalczyk odkąd dołączył do Udinese w 2 sezony strzelał dwucyfrówkę, brać i nie wybrzydzać
Najman widzę ,dostał wpierdziel. Szok i niedowierzanie
Przyleciał z Chicago na 16 sekund
Najman jak z Pudzianem xD
Romano - Samardzic w Mediolanie na badaniach lekarskich od poniedziałku do wtorku. Umowa wykonana z Udinese za 16 mln + Fabbian (z klauzulą odkupu)
ale durniat co mu cisnal w komentarzu to beka xcD
alkoholika
bartman jaki pajac podnieta bo w 2 rundzie pokonal juz nie oddychajacego juz ponad 50 letniego amatora xD
wytymal 1 rundę...no tego sie malo kto spodziewal
Hajto...przeciez to bedzie parodia xD
Marciniak w pierwszym rzedzie tej kadyrowskiej patogali siedzial hahah, on to jednak nie jest za bystry
piękny Lazarek już czeka u bram Intera wielkiego
Ja mam link
Szulaj22 (ostatnio aktywny: godzinę temu ) 5 sierpnia 2023, 13:17 Z Interem jest łatwo wygrać rywalizacje o piłkarza bo wystarczy mieć gotówkę trudniej o zawodnika z karta na ręku bo oni potrafią dać średniakowi jak Thuram 6mln za sezon. Gdyby Frattesi nie preferował transferu do Interu to nie mieliby szans z nami o tego piłkarza.
Samardzic Here We Go!
ma ktoś link do clout mma?
moze przesadzilem ze sprzedawaniem
niemniej panowie rozwiazali kontrakty dostali sianko, a nowy rpacodawca juz byl ugadany
Ciekawe czemu nikt nie chciał płacić za 35 letniego vidala, ale ktoś tu pisał, że można było sprzedać eriksena po zawale serca, nic mnie nie zdziwi
scamacci nie ma co zalowac
i moje zdanie jest takie, ze jesli nie sprzedajemy ich to lepiej ich zostawic szymonowi do rotacji (lazaro i sensi) w razie jakis turbulencji kadrowych niż oszczedzac 1M na ich pensjach bo i tka wlasnie bedziemy doplacac
andy kurde w sumie to nawet jakbysmy ich sprzedali ponizej ksoztow amortyzacji to zawsze jakies wplywy, chociaż już chilijczycy nas nauczyli ze Inter nie potrafi nikogo sprzedac
Teraz do końca sierpnia będziemy się o Baloguna prosić
Fiora ponić myślała o Sensim na miejsce Geatano, no ale...
Do Sensiego i Lazaro to trzeba bedzie doplacic za rowiazanie kontraktu zeby sie pozbyc w tym roku a nie ze sie cokolwiek zarobi na nich XD
Pjerun - byle sprzedać, chociaż żeby nei byc na minus to chyba Correa za 15, Sensi i Lazaro za 5. 25M piechotą nei chodiz, ale nikt nie da pewnie tyle niestety
Kasa za Onane juz poszla na odsetki do Oaktree
a an rynku są jeszcze 2-3 opcje ratunkowe be zkontraktu, tudzież można wyczarować jakieś wypożyczenie 30 sierpnia żeby uzupełnić skład.
Wierzysz, że ktoś kupi Corree, Sensiego, Lazaro lub Salcedo?
można dać fajną głębie Szymkowi albo zrobić dwie bomby typu Pavard i David, a w ostatniej chwili pozbyć się za drobniaki Correi, Sensiego, Lazaro, Salcedo i dozbierać żeby nie być w plecy.
do 2029 r.