Archiwum shoutboksa

Pjerun 06.08.2023 16:30

Balogun też się wydaje szybki

Pjerun 06.08.2023 16:30

Thuram jest szybki

timon 06.08.2023 16:29

Dobrze byloby miec kogos szybkiego w ataku, bo taktyka pilka na kloca typu Dzeko i odegranie do Lautaro jest juz dawno przejrzana

pluto11 06.08.2023 16:27

Dawać Baloguna i jak odejdzie Correa to można myśleć o Beto

Claudio 06.08.2023 16:26

pamietajmy ze trener patrzy na tu i teraz, a klub musi tez myslec o przyszlosci. Dlatego Balogun > Morata mimo iz to gracze o innej charakterystyce

Pjerun 06.08.2023 16:26

Baloguna nie ma na ławce Arsenalu, więc albo jest coś na rzeczy albo nie łapie się na lawke

timon 06.08.2023 16:26

Kredence zeby potem Arna sie podstawowy nie okazał

Claudio 06.08.2023 16:25

nie chce mi sie wierzyc w wiele teorii ktore wymyslaja dziennikarze o Inzaghim, ale wierze im w to, że Correa to byl jego pomysl i mimo wszystko wolalbym by Marotta i Ausillio sciagali zawodnikow, a nie trener

Kredence 06.08.2023 16:24

Claudio no to jest najlepsze, najpierw płacz, że brak szybkości i dryblingu a teraz to już nieważne, wzrost liczy się najbardziej, dziwne rzeczy

timon 06.08.2023 16:23

Dlatego nie chce Beto bo nie wazne jak bardzo bedzie kopal sie po czole to i tak bedzie grał

Kredence 06.08.2023 16:23

Dla mnie może być na 4 weghorst czy Arna, spoko

timon 06.08.2023 16:22

Moze to wlasnie robi Marotta- broni inziego przed nim samym

Claudio 06.08.2023 16:22

poza tym placz ze Balogun nie pasuje. Wyrobiliscie niektorzy sobie dziwną teorię o wysokim i małym, ale zapomnieliscie ze czesto brakowalo na szybkeigo napastnika do kontr oraz potrafiacego grac 1na1. Mamy wysokiego Thurama, ale taki przebojowy Balogun to byłaby wartość dodana i wieksze mozliwosci w ataku.

Dejwid 06.08.2023 16:22

192 cm Thuram ma

timon 06.08.2023 16:22

No correa i tak gral duzo jak byl zdrowy niestety

Kredence 06.08.2023 16:22

W sezonie kiedy przegraliśmy mistrzostwo był też sanczez, który był marginalizowany

Pjerun 06.08.2023 16:21

Claudio uważam tak samo.

Pjerun 06.08.2023 16:21

Do wyboru miał Corree albo połamanego Lukaku

Claudio 06.08.2023 16:20

jak dla mnie najlepsza opcja to Lautaro, Thuram, Balogun i jakiś wyższy zawodnik w stylu Dzeko, który przyszedłby za Corrę. Ten 4 napastnik to jakiś doświadczony gracz za małą kwotę. Taki Weghorst nie byłby głupią opcją

Kredence 06.08.2023 16:20

Więc niejako podwazasz decyzję trenera

Kredence 06.08.2023 16:19

No ale ulubione połączenie Inzaghiego xd

Pjerun 06.08.2023 16:19

Bo Dzeko z Lautaro to było najgorsze możliwe połączenie. Dwóch wolnych napastnikow. Też Dzeko grał kupę

Kredence 06.08.2023 16:19

Gracz skrajnie inny

Kredence 06.08.2023 16:18

Najlepsze że ten morata nie ma kompletnie nic wspólnego jeśli chodzi o sposób gry dzeko lukaku czy nawet scamacci xd

timon 06.08.2023 16:18

Dzeko z Lukaku grajac na zmiane strzelili 17 bramek i czesto byli hamulcowymi

Klinsi64 06.08.2023 16:18

a no tak Savic opuscil lige wiec nie ma kogo wyłaczac z gry

Kredence 06.08.2023 16:17

Więc roznie to bywa

timon 06.08.2023 16:17

W tym sezonie przez wiekszosc sezonu w lidze to efektow tez nie przynosilo

Klinsi64 06.08.2023 16:17

jak widac z pomocy pozbylismy sie niewiarygodnego atlety i zagramy kurduplami

Kredence 06.08.2023 16:17

Tak było timon

timon 06.08.2023 16:16

Tym graniem na silnego napastnika Inzi rok temu przegral lige uparcie trzymajac Dzeko. Gdy go posadzil i Lautaro zaczal grac na nr 9 to zaczelo isc

Kredence 06.08.2023 16:15

Może wie, może nie

Kredence 06.08.2023 16:15

Może się mo

Pjerun 06.08.2023 16:15

Może tak, może nie. Ja myślę, że trener wie najlepiej czego potrzebuje.

Kredence 06.08.2023 16:14

Każdy o innych cechach

Kredence 06.08.2023 16:14

Gdyby Inter miał atak lautaro thuram sanczez balogun, to ciężko o bardziej różnorodny atak

Pjerun 06.08.2023 16:13

Dlatego dobrze mieć różnorodnych zawodników do wyboru.

Kredence 06.08.2023 16:12

Oczywiście, jest thuram 195 cm

Pjerun 06.08.2023 16:12

Pewnie, że da się też tak grać, ale nie na każdego przeciwnika to jest dobre.

Kredence 06.08.2023 16:11

Swego czasu pojechaliśmy na Liverpool i para sanczez- lautaro zagraliśmy świetny mecz, gdyby nie czerwo alexisa kto wie co by było, 2 karakanow i zespół śmigał jak szalony

Kredence 06.08.2023 16:09

No jak ktoś napisze że Lukaku czy nawet dzeko jest dużo silniejszy od baloguna to chyba każdy się zgodzi, ale że morata jest dużo silniejszy to już jakieś wymysły są raczej, na siłę szukanie jakichś minusów i dorabianie teorii na podstawie nawet nie wiem czego

Poqrv 06.08.2023 16:09

Bo będzie miał jednego wielkiego Thurama i nikogo, kto mógłby wejść w jego rolę. Potrzebny nam zmiennik Thurama, a Balogun jest bliższy profilem do Lautaro.

Pjerun 06.08.2023 16:09

Nie wiem, może nie mam racji. Nie jestem ekspertem. Przekonamy się sami

Vancore 06.08.2023 16:07

jest wyzszy a;e to gowno znaczy bo correa tez jest wysoki a jaest szczypiorem

Klinsi64 06.08.2023 16:05

wiecej na ławeczce wyciska

Kredence 06.08.2023 16:05

Nie myśl że się czepiam, próbuje zrozumieć

Kredence 06.08.2023 16:05

Skąd takie dziwne teorie

Kredence 06.08.2023 16:04

Ale czemu to Inzaghi ma wszystko układać pod baloguna skoro jest lautaro - thuram?

Kredence 06.08.2023 16:04

I pisząc że jest dużo silniejszy to na jakiej podstawie?

Pjerun 06.08.2023 16:03

Inzaghiego mega cenie jako trenera, ale każdy przyzna, że jest mało elastyczny. Miał swoje wybory, bo ma swój pomysł na granie. Nie mam problemu, że przyjdzie Balogun, tylko to jest wszystko za późno. Inzaghi będzie musiał wiele rzeczy dostosować do Baloguna, a to zajmie czasu i pewnie będzie siedział na ławkę na początku.

Kredence 06.08.2023 16:03

Czytając opisy baloguna on również dużo pracuje w pressingu, nie widziałem, więc nie mogę potwierdzić ale tak pisza

Pjerun 06.08.2023 16:02

Morata jest dużo silniejszy od Baloguna, poza tym dobrze pracuje w pressingu

Klinsi64 06.08.2023 16:02

dostał Thurama

Kredence 06.08.2023 16:01

A morata nagle jest ? Dzeko i Lukaku przepychajacy się, grający sporo tyłem do bramki, gracze skrajnie inni niż morata, i morata pasuje a balogun nie, takie to pisanie

Pjerun 06.08.2023 15:59

Nie wiem czy nie pasuje, bo nie widziałem go jeszcze w koszulce Interu. Ale raczej nie jest to typ.zawodnika jakiego oczekuje Inzaghi po odejściu Lukaku i Dzeko

pluto11 06.08.2023 15:59

Trochę to śmieszne że drużyna która wygrała dwa puchary krajowe i była w finale LM nie jest w stanie wydać 40 mln na napastnika

Klinsi64 06.08.2023 15:57

nagle w Interze musi grac tylko mały +duży

Kredence 06.08.2023 15:50

W Lazio grał correa - immobile

Kredence 06.08.2023 15:50

Wczoraj pytałem ale nie odpowiedziałeś

Kredence 06.08.2023 15:50

Czemu balogun nie pasuje taktycznie

Kredence 06.08.2023 15:50

Pjeruu

Pjerun 06.08.2023 15:49

Nie kwestia Inzaghiego tylko czy ktoś będzie chciał Corree i czy Correa będzie chciał odejsc

timon 06.08.2023 15:48

Pytanie czy Inzi odda swojego niuńka

timon 06.08.2023 15:47

Weghorst, Zapata, Arnautovic e Alexis Sanchez kazdy z nich w miejsce pazia to wartosc dodana

martins2000 06.08.2023 15:46

no właśnie,czekamy...

Pjerun 06.08.2023 15:44

Raczej nie będzie tego robić celowo, bo tak mu się podoba tylko ze względów taktycznych. Najpierw to musi przyjść Balogun i w ogóle pokazac jak będzie wygladac w systemie Inzaghiego

martins2000 06.08.2023 15:42

według włoskiej prasy a jaka jest prawda to sami się przekonamy

martins2000 06.08.2023 15:42

zniszczy bo go nie chce w tym znaczeniu,nie da mu grać

Claudio 06.08.2023 15:40

jedynym napastnikiem ktory kompletnie nie ogarnia u Inzaghiego to Correa, ale tutaj kontuzje miały znaczący wpływ oraz to, że COrrea to naprawdę przecietny zawodnik

Claudio 06.08.2023 15:39

tak jak zniszczył Dzeko czy Lautaro oraz odbudował Lukaku?

martins2000 06.08.2023 15:35

Inzaghi zniszczy Amerykanina da mu pograć ogony w PW ,oczywiście jakby trafił do nas

Pjerun 06.08.2023 15:22

Taki Weghorst byłby jak znalazł w miejsce Correi

Wiciux 06.08.2023 15:19

Come quarta punta Weghorst, Zapata, Arnautovic e Alexis Sanchez al momento. Weghorst potrebbe arrivare anche in prestito. Prima dovrebbe partire Correa.

Claudio 06.08.2023 14:16

andy to się nazywa "inwestycja"

Gloin1989 06.08.2023 14:14

I jak się rzuca poezja

andyvdm 06.08.2023 14:13

Rownie orawdopodobne jak Mbappe

andyvdm 06.08.2023 14:13

Miesisc kopania sie z Bayernem o 6 mln i na drugiego bramkarza przyjdzie brazylijczyk za ktorego klub odrzucil 15 mln od Benfiki

Klinsi64 06.08.2023 14:07

no przystojny chłopak trzeba przyznać

Gloin1989 06.08.2023 14:00

Ten bento bardziej mi się poda a od ukra

pluto11 06.08.2023 13:58

Bo my zamiast dać te 12-15 i mieć już u siebie Trubina to liczymy na to że on będzie rok czekał żeby za free przyjść

Czaglar 06.08.2023 12:41

Czym dalej w las to chyba jednak Carne będzie 1 w Atalancie. Wczoraj Musso wszedł na 18 minut. Pewnie tu będziemy szukać

Orzeu 06.08.2023 12:28

a my po Kiepskiego :d

Orzeu 06.08.2023 12:28

Benfica chciałą Bento Krepskiego i zaoferowała za niego 15 mln euro, Athletico Paranaense zażądało 60 mln euro i przez to Benfica idzie teraz po Trubina

Czaglar 06.08.2023 12:17

[Football Italia] Romelu Lukaku agreed to the terms of a contract with Juventus just a day before posting a love letter to Inter following their Champions League final loss

Klinsi64 06.08.2023 11:52

jak widac zdania sa podzielone xd

Klinsi64 06.08.2023 11:52

Jak dla mnie to Correa zjada na śniadanie Morate. Tylko ze Argentyńczyk ma kruche zdrowie

andyvdm 06.08.2023 11:45

A kto nie jest przy tej lamadze

Klinsi64 06.08.2023 11:44

gdyby wymagania za niego byly nizsze juz by popylał w appiano

Klinsi64 06.08.2023 11:43

Tucu jest nikim

Klinsi64 06.08.2023 11:43

mimo to przy Correi to geniusz futbolu

Klinsi64 06.08.2023 11:43

no o tym pisalem nizej

andyvdm 06.08.2023 11:42

Glupota jest kupoeac w naszwj sytuacji za tala cene kogos na kim sie juz nie zarobi

Klinsi64 06.08.2023 11:40

wiek,zarobki i cena oczywiscie na minus

Klinsi64 06.08.2023 11:39

moratę z correą porownywać,ale odklejka xd

andyvdm 06.08.2023 11:38

No jak Koreła

andyvdm 06.08.2023 11:38

nicolas80 06.08.2023 11:12 Zgadzam się z trenerem Morata byłby idealnym uzupełnieniem ataku i gwarancją goli i asyst. Oby przekonał zarząd do tego ruchu

Poqrv 06.08.2023 11:36

Audero to jest jakiś żart, nawet Falcone jest lepszy

pluto11 06.08.2023 11:36

Jeżeli zarząd się ugnie i nie ściągnie Baloguna tylko Morate pod Szymona to będzie tragedia, będziemy mieli 2 tragicznych napastników

ferii 06.08.2023 11:35

Kolejne ŚDM w Korei <3

pluto11 06.08.2023 11:34

Z Trubina jak z napastnikami w tym okienku my jesteśmy dogadani przychodzi ktoś inny daje 2 mln więcej i nara

Shoutbox

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29495

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625476

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się