nei wiem, jakoś się łudzę, ze jeszcze z tych 60M za onanę to będą jakieś fajerwerki
na koniec okienka kobra zostawił sobie pavarda
Dawać Baloguna Samardzicia i Sommera na już a na koniec okienka Demiral
Z Belgii to Mario Stroeykens może być spoko.
Pewnie tak by się skończyło, gdyby ktokolwiek chciał kupić Corree
Pjerun jak targetman na 5 napadziora to cozywiscie ze Destro za darmo
wiem, że nei nasz profil ale Mike tresor z Genk to byłaby ciekawa opcja
Roma po sprzedaży Ibaneza ma brać Marcosa Lonardo.
tymczasem sorloth poszedł za dyszkę do villarealu.
30m za beto xd odklejeńcy. jakby correa grał tyle co beto to też strzeliłby te 10 bramek... a nie czekaj correa też kosztował 30M xd
tęsknię
Portimonese ma chyba wysoki procent od sprzedaży dlatego taka cena oraz okrojony rynek 9
kurczę brakuje mi obserwatora
ze dwa
jak nie zapata to może jancker. 48 lat jeszcze pośmiga
Udinese have given Inter Milan a clear price tag of €30 million for striker Beto. This according to Udine-based newspaper Messaggero Veneto, via FCInterNews,
Nie sądzę żeby klub robił na złość trenerowi
W Lazio tak nie grał
Skąd pewność że Inzaghi chce tego target mena
Kudus za jakieś 40 mln ma trafić do Brighton.
No pisałem. Nie miałem racji. Chociaż jeszcze do dogadania się z Arsenalem.jest daleko
jak coś to David z tych 24 to 10 wbił z karnych i nikt nie płacze
Dopiero co pisales że nie ma szans na baloguna
nikt nigdy nie kupi correi
Przydałoby się opchnac Corree i ściągnąć jakiego targetmana na ławkę, nawet Zapata mógłby być wtedy. Lautaro, Thuram, Balogun, Zapata, Esposito
Benfica chce przycisnąć transfer Trubina. Mają odbyć rozmowy z Szachtarem w Londynie.
Jak przyjdzie Samardzic, Balogun i nawet Demiral na obronę to mamy fajny konkurencyjny skład
Klinsi tak samo piszą że jest słaby a Openda z vice mistrza miał też 21 bramek a wszyscy się nim zachwycają jak i David którego wielbią miał 24, nikt nie powie że Balogun jest słaby
Nasze transfery jakoś strasznie długo ogarniają. Atalanta wczoraj szybka akcja ze Scamacca, dzisiaj już testy medyczne
Klinsi ale Samar juz od poniedzialku jest na tych testach
Karne też trzeba umieć trafiać
Dopinają szczegóły dotyczące bonusów w kwestii Lazara. Kwota podstawowa i kontrakt już dogadany.
jakis typ pisze ze Balogun az 6 goli z karnych strzelił xd no tak bo 15 z gry to dramatyczny wynik
Zhangowizna przeciąga Lazarka o kilka dni aby mniej Zusu za niego zapłacić
kiedy ostatnio ktos testy w weekend przechodził?
Myśle, że to już czas wyciągać z talii asów wraki typu Arnautović, Zapata czy Quagialerlla
co sie odwleka
Czy do atalanty idzie
Samardzic to dojechal na te testy czy oblał?
wszyscy za drodzy, co robić
Czaglar jakiego nowego napastnika się spodziewasz w Interze?
Niesamowita alternatywa jak za 50 milionów nie chcieli go sprzedać Arabii
Aleksandar Mitrovic alternatywą dla amerykanina
Witam niestety wsyatczyli mądrze sprzedać skriniara to byśmy teraz mieli nadal w bramce topa onana a tak to dwa miesiące negocjacji żeby zapłacić pełna klauzule za jakiegoś babolarza niestet Suning musi usunąć się w cień natychmiast zaraz z podgardlakiem bo on nigdy nic nie wygra poważnego
Sanardzic się odwleka zaraz będzie że samardzic wybral juve albo rome haja
Udinese midfielder Lazar Samardzic is set to undergo the medicals on his transfer to Inter Milan sometime early next week. This according to today’s print edition of Rome-based newspaper Corriere dello Sport
No niesamowite kazdy pilkarz musi miec swoj ulubiong klub i chciec grac tylko tam xD
Ja pyerdole xd
Sub-Zero 05.08.2023 19:24 Dobrze że ten Scamacca tu nie trafił, bo koleś to taka prostytutka jak Lakaka. Najpierw chciał Rome, potem Inter, a na końcu Atalante. Jemu wszystko jedno, byle dudki sie zgadzały najemnik. Do Milanu też by poszedł
Nie zdziwie sie, jesli Thuram po dobrym sezonie podzieli los Onany, czyli czysty zysk. Wtedy wydanie juz teraz 40 mln na Baloguna, aby miec juz mlodego na przyszly sezon jak najbardziej ma sens
kto wie co sie tam wydarzylo, nasi ponoc nie chcieli wyrownac oferty dajac 2 mln, a mu widocznie tez nie zalezalo zeby zagrac w wielkim Interze, ciao bambino, taka okazja moze sie juz nigdy nie powtórzyć.
A czy to coś nowego we współczesnej piłce? Bardzo mało jest takich zawodników jak choćby Zanetti
Dobrze że ten Scamacca tu nie trafił, bo koleś to taka prostytutka jak Lakaka. Najpierw chciał Rome, potem Inter, a na końcu Atalante. Jemu wszystko jedno, byle dudki sie zgadzały najemnik. Do Milanu też by poszedł
Bluegun pójdzie na ławe. Thuram profilem lepiej pasuje do lautaro oraz jest od początku okresu przygotowawczego
posadzimy thurama na ławę czy grajka za 40 mln?
Ja to troche inaczej pamietam Gabryś średnio wyglądał i cała otoczka wokół tego transferu jakoś sztucznie napompowana. Balogun coś tam pokazuje na tych kompilach i mozna miec nadzieje wieksze.
A co z tym Samardziciem miał być już u nas
Dalbert na kompilacjach wygladal jak amator a mimo to przyszedł
Mimo wszystko Gabigol na kompilacjach lepiej wyglądał paradoksalnie niż Balogun. Nie chcę oceniać za bardzo Baloguna, bo nie widziałem żadnego jego meczu, ale zazwyczaj na kompilacjach każdy wygląda jak bog futbolu. Pożyjemy, zobaczymy. Oby wypalil
był tam fatalny, a wiadomo, że na IO poziom jest ogólnie niski
jak oglądałem go na IO, a my wydaliśmy tyle pieniędzy za niego to łapałem się za głowę
fatalny był
Gabidupa to była wtopa już przed pierwszym meczem jaki rozegrał dla nas
Mam nadzieję, że nie, ale mam lekkie obawy. Gabigol za ile przychodził i grał ogony
Nie bylnym tego taki pewny
mało prawdopodobne, że zawodnik za 35-40 mln będzie grał ogony
Pjerun 05.08.2023 17:57 Mi Balogun trochę przypomina Lautaro i boję się powtórki z rozrywki jak z Asllanim. Że Balogun będzie tylko wchodzić za Lautaro, a tak będzie grać reszta napastników z Correa na czele
no może nie tuzy, ale pod względem organizacji gry jest różnica w porównaniu do L1
no w serie a same tuzy obrony grają
Balogun na pewno dysponuje większą szybkością i lepszą grą 1v1 niż Lautaro a czy jest bardziej skuteczny to trudno powiedzieć jak sprawdziłby się w lepszej lidze niż L1 gdzie obrona rywali istnieje na serio
Też mam nadzięję że zostawią Esposito, jest duża szansa że może z nim być jak z Dimarco
Gorszy niż spec od grillów nie będzie
O zapomniałem o nim
Myślę, że Esposito może sporo grać jak zostanie
On zakontuzjowany
Korea nie będzie gral
niech sie od Gaspa nauczy zarzadzania drużyną,a nie mysli tylko o własnej dupie
Mi Balogun trochę przypomina Lautaro i boję się powtórki z rozrywki jak z Asllanim. Że Balogun będzie tylko wchodzić za Lautaro, a tak będzie grać reszta napastników z Correa na czele
jesli to rzeczywiscie taki talent to sobie poradzi,chyba ze podgardle zacznie wymyslac jak to ma w zwyczaju
Według mnie Scamacca w dobrym systemie i otoczeniu może pokazać więcej niż dotychczas. Atalanta to jest dobry kierunek dla niego
wbijaja lookman i dia ktorzy kilka bramek strzelili w poprzednich sezonach i pakuja kilkanascie goli
Scamacca sprawia wrażenie jakby osiąnął już maks swoich możliwości i wyżej nie podskoczy. Taki solidny ligowiec i nic więcej
moze tak,moze nie
scamacca to pewniejsza opcja była niż gollum
gollum
Ruszamy po Baloguna. Oby tylko fast, bo raczej będzie miał Inzaghi sporo detali do zmiany w taktyce jak Balogun przyjdzie. Oby odpalil
albo tego no osimena czy jak mu tam
można wyp vlachovicia z opcją kupna
NEW: #Inter are prepared to approach Arsenal again for Folarin Balogun. Decision has been made, new round of talks will now follow. 🇺🇸 [via @FabrizioRomano 🌕]
kuła nie ma innych napsatników niz beto gollum
trzeba ruszyć po lacazette zgodnie z pomysłem pablo sprzed 2 lat
przecież Zapata to totalny wrak
Bremer też wrzucał
Balogun wrzuca fotki Ronaldo z Interu na jakieś instagramy
Openda solidnie sie prezentuje w sparingach Lipska. Fajny zawodnik i czuję ze za 2 lata sprzedadza go za jakies 80mln
Scamacca było tylko przykrywką dla prawdziwego celu Balogun
9 sierpnia gramy spara z Salzburgiem, 13 z jakąś Egnatia
A nie on u arabów to poza zasiegiem
Trzeba wrocic po Caicedo chyba
do 2029 r.