Archiwum shoutboksa

Cny 05.08.2023 22:25

nei wiem, jakoś się łudzę, ze jeszcze z tych 60M za onanę to będą jakieś fajerwerki

Cny 05.08.2023 22:24

na koniec okienka kobra zostawił sobie pavarda

pluto11 05.08.2023 22:15

Dawać Baloguna Samardzicia i Sommera na już a na koniec okienka Demiral

erebos 05.08.2023 22:15

Z Belgii to Mario Stroeykens może być spoko.

Pjerun 05.08.2023 22:13

Pewnie tak by się skończyło, gdyby ktokolwiek chciał kupić Corree

Cny 05.08.2023 22:11

Pjerun jak targetman na 5 napadziora to cozywiscie ze Destro za darmo

Cny 05.08.2023 22:11

wiem, że nei nasz profil ale Mike tresor z Genk to byłaby ciekawa opcja

erebos 05.08.2023 22:10

Roma po sprzedaży Ibaneza ma brać Marcosa Lonardo.

Cny 05.08.2023 22:10

tymczasem sorloth poszedł za dyszkę do villarealu.

Cny 05.08.2023 22:10

30m za beto xd odklejeńcy. jakby correa grał tyle co beto to też strzeliłby te 10 bramek... a nie czekaj correa też kosztował 30M xd

AveCaesar 05.08.2023 22:03

tęsknię :rozpacz:

Wiciux 05.08.2023 22:03

Portimonese ma chyba wysoki procent od sprzedaży dlatego taka cena oraz okrojony rynek 9

AveCaesar 05.08.2023 22:03

kurczę brakuje mi obserwatora

AveCaesar 05.08.2023 22:02

ze dwa

AveCaesar 05.08.2023 22:02

jak nie zapata to może jancker. 48 lat jeszcze pośmiga

Wiciux 05.08.2023 22:01

Udinese have given Inter Milan a clear price tag of €30 million for striker Beto. This according to Udine-based newspaper Messaggero Veneto, via FCInterNews,

Kredence 05.08.2023 22:01

Nie sądzę żeby klub robił na złość trenerowi

Kredence 05.08.2023 22:00

W Lazio tak nie grał

Kredence 05.08.2023 22:00

Skąd pewność że Inzaghi chce tego target mena

erebos 05.08.2023 22:00

Kudus za jakieś 40 mln ma trafić do Brighton.

Pjerun 05.08.2023 21:59

No pisałem. Nie miałem racji. Chociaż jeszcze do dogadania się z Arsenalem.jest daleko

Czaglar 05.08.2023 21:59

jak coś to David z tych 24 to 10 wbił z karnych i nikt nie płacze

Kredence 05.08.2023 21:57

Dopiero co pisales że nie ma szans na baloguna

HB 05.08.2023 21:57

nikt nigdy nie kupi correi

Pjerun 05.08.2023 21:55

Przydałoby się opchnac Corree i ściągnąć jakiego targetmana na ławkę, nawet Zapata mógłby być wtedy. Lautaro, Thuram, Balogun, Zapata, Esposito

erebos 05.08.2023 21:53

Benfica chce przycisnąć transfer Trubina. Mają odbyć rozmowy z Szachtarem w Londynie.

pluto11 05.08.2023 21:52

Jak przyjdzie Samardzic, Balogun i nawet Demiral na obronę to mamy fajny konkurencyjny skład

pluto11 05.08.2023 21:50

Klinsi tak samo piszą że jest słaby a Openda z vice mistrza miał też 21 bramek a wszyscy się nim zachwycają jak i David którego wielbią miał 24, nikt nie powie że Balogun jest słaby

Pjerun 05.08.2023 21:49

Nasze transfery jakoś strasznie długo ogarniają. Atalanta wczoraj szybka akcja ze Scamacca, dzisiaj już testy medyczne

Tom_Hardy 05.08.2023 21:43

Klinsi ale Samar juz od poniedzialku jest na tych testach

martins2000 05.08.2023 21:35

Karne też trzeba umieć trafiać

erebos 05.08.2023 21:32

Dopinają szczegóły dotyczące bonusów w kwestii Lazara. Kwota podstawowa i kontrakt już dogadany.

Klinsi64 05.08.2023 21:26

jakis typ pisze ze Balogun az 6 goli z karnych strzelił xd no tak bo 15 z gry to dramatyczny wynik

Czaglar 05.08.2023 21:25

Zhangowizna przeciąga Lazarka o kilka dni aby mniej Zusu za niego zapłacić

Klinsi64 05.08.2023 21:25

kiedy ostatnio ktos testy w weekend przechodził?

Czaglar 05.08.2023 21:19

Myśle, że to już czas wyciągać z talii asów wraki typu Arnautović, Zapata czy Quagialerlla

domin98 05.08.2023 21:19

co sie odwleka

Tom_Hardy 05.08.2023 21:16

Czy do atalanty idzie

Tom_Hardy 05.08.2023 21:15

Samardzic to dojechal na te testy czy oblał?

HB 05.08.2023 21:14

wszyscy za drodzy, co robić

HB 05.08.2023 21:14

Czaglar jakiego nowego napastnika się spodziewasz w Interze?

Czaglar 05.08.2023 21:13

Niesamowita alternatywa jak za 50 milionów nie chcieli go sprzedać Arabii

martins2000 05.08.2023 21:05

Aleksandar Mitrovic alternatywą dla amerykanina

Nasir 05.08.2023 20:55

Witam niestety wsyatczyli mądrze sprzedać skriniara to byśmy teraz mieli nadal w bramce topa onana a tak to dwa miesiące negocjacji żeby zapłacić pełna klauzule za jakiegoś babolarza niestet Suning musi usunąć się w cień natychmiast zaraz z podgardlakiem bo on nigdy nic nie wygra poważnego

broda4991 05.08.2023 20:27

Sanardzic się odwleka zaraz będzie że samardzic wybral juve albo rome haja

Wiciux 05.08.2023 20:18

Udinese midfielder Lazar Samardzic is set to undergo the medicals on his transfer to Inter Milan sometime early next week. This according to today’s print edition of Rome-based newspaper Corriere dello Sport

andyvdm 05.08.2023 20:10

No niesamowite kazdy pilkarz musi miec swoj ulubiong klub i chciec grac tylko tam xD

andyvdm 05.08.2023 20:09

Ja pyerdole xd

andyvdm 05.08.2023 20:09

Sub-Zero 05.08.2023 19:24 Dobrze że ten Scamacca tu nie trafił, bo koleś to taka prostytutka jak Lakaka. Najpierw chciał Rome, potem Inter, a na końcu Atalante. Jemu wszystko jedno, byle dudki sie zgadzały najemnik. Do Milanu też by poszedł

Seba 05.08.2023 20:07

Nie zdziwie sie, jesli Thuram po dobrym sezonie podzieli los Onany, czyli czysty zysk. Wtedy wydanie juz teraz 40 mln na Baloguna, aby miec juz mlodego na przyszly sezon jak najbardziej ma sens

Dejwid 05.08.2023 19:36

kto wie co sie tam wydarzylo, nasi ponoc nie chcieli wyrownac oferty dajac 2 mln, a mu widocznie tez nie zalezalo zeby zagrac w wielkim Interze, ciao bambino, taka okazja moze sie juz nigdy nie powtórzyć.

Pjerun 05.08.2023 19:29

A czy to coś nowego we współczesnej piłce? Bardzo mało jest takich zawodników jak choćby Zanetti

Sub-Zero 05.08.2023 19:24

Dobrze że ten Scamacca tu nie trafił, bo koleś to taka prostytutka jak Lakaka. Najpierw chciał Rome, potem Inter, a na końcu Atalante. Jemu wszystko jedno, byle dudki sie zgadzały najemnik. Do Milanu też by poszedł

Wiciux 05.08.2023 19:12

Bluegun pójdzie na ławe. Thuram profilem lepiej pasuje do lautaro oraz jest od początku okresu przygotowawczego

Adriano_forever 05.08.2023 19:09

posadzimy thurama na ławę czy grajka za 40 mln?

Dejwid 05.08.2023 19:08

Ja to troche inaczej pamietam Gabryś średnio wyglądał i cała otoczka wokół tego transferu jakoś sztucznie napompowana. Balogun coś tam pokazuje na tych kompilach i mozna miec nadzieje wieksze.

pluto11 05.08.2023 19:08

A co z tym Samardziciem miał być już u nas

Klinsi64 05.08.2023 18:46

Dalbert na kompilacjach wygladal jak amator a mimo to przyszedł

Pjerun 05.08.2023 18:42

Mimo wszystko Gabigol na kompilacjach lepiej wyglądał paradoksalnie niż Balogun. Nie chcę oceniać za bardzo Baloguna, bo nie widziałem żadnego jego meczu, ale zazwyczaj na kompilacjach każdy wygląda jak bog futbolu. Pożyjemy, zobaczymy. Oby wypalil

ZnawcaCalcio 05.08.2023 18:42

był tam fatalny, a wiadomo, że na IO poziom jest ogólnie niski

ZnawcaCalcio 05.08.2023 18:41

jak oglądałem go na IO, a my wydaliśmy tyle pieniędzy za niego to łapałem się za głowę

ZnawcaCalcio 05.08.2023 18:41

fatalny był

ZnawcaCalcio 05.08.2023 18:41

Gabidupa to była wtopa już przed pierwszym meczem jaki rozegrał dla nas

Pjerun 05.08.2023 18:39

Mam nadzieję, że nie, ale mam lekkie obawy. Gabigol za ile przychodził i grał ogony

andyvdm 05.08.2023 18:35

Nie bylnym tego taki pewny

ZnawcaCalcio 05.08.2023 18:32

mało prawdopodobne, że zawodnik za 35-40 mln będzie grał ogony

ZnawcaCalcio 05.08.2023 18:31

Pjerun 05.08.2023 17:57 Mi Balogun trochę przypomina Lautaro i boję się powtórki z rozrywki jak z Asllanim. Że Balogun będzie tylko wchodzić za Lautaro, a tak będzie grać reszta napastników z Correa na czele

Szczupac_FCI 05.08.2023 18:25

no może nie tuzy, ale pod względem organizacji gry jest różnica w porównaniu do L1

Klinsi64 05.08.2023 18:22

no w serie a same tuzy obrony grają

Szczupac_FCI 05.08.2023 18:20

Balogun na pewno dysponuje większą szybkością i lepszą grą 1v1 niż Lautaro a czy jest bardziej skuteczny to trudno powiedzieć jak sprawdziłby się w lepszej lidze niż L1 gdzie obrona rywali istnieje na serio

Szczupac_FCI 05.08.2023 18:18

Też mam nadzięję że zostawią Esposito, jest duża szansa że może z nim być jak z Dimarco

Wiciux 05.08.2023 18:10

Gorszy niż spec od grillów nie będzie

Gloin1989 05.08.2023 18:05

O zapomniałem o nim

Pjerun 05.08.2023 18:04

Myślę, że Esposito może sporo grać jak zostanie

Gloin1989 05.08.2023 18:02

On zakontuzjowany

Gloin1989 05.08.2023 18:02

Korea nie będzie gral

Klinsi64 05.08.2023 18:01

niech sie od Gaspa nauczy zarzadzania drużyną,a nie mysli tylko o własnej dupie

Pjerun 05.08.2023 17:57

Mi Balogun trochę przypomina Lautaro i boję się powtórki z rozrywki jak z Asllanim. Że Balogun będzie tylko wchodzić za Lautaro, a tak będzie grać reszta napastników z Correa na czele

Klinsi64 05.08.2023 17:54

jesli to rzeczywiscie taki talent to sobie poradzi,chyba ze podgardle zacznie wymyslac jak to ma w zwyczaju

Pjerun 05.08.2023 17:53

Według mnie Scamacca w dobrym systemie i otoczeniu może pokazać więcej niż dotychczas. Atalanta to jest dobry kierunek dla niego

Klinsi64 05.08.2023 17:52

wbijaja lookman i dia ktorzy kilka bramek strzelili w poprzednich sezonach i pakuja kilkanascie goli

Seba 05.08.2023 17:52

Scamacca sprawia wrażenie jakby osiąnął już maks swoich możliwości i wyżej nie podskoczy. Taki solidny ligowiec i nic więcej

Klinsi64 05.08.2023 17:50

moze tak,moze nie

Gloin1989 05.08.2023 17:45

scamacca to pewniejsza opcja była niż gollum

Gloin1989 05.08.2023 17:42

gollum

Pjerun 05.08.2023 17:42

Ruszamy po Baloguna. Oby tylko fast, bo raczej będzie miał Inzaghi sporo detali do zmiany w taktyce jak Balogun przyjdzie. Oby odpalil

Gloin1989 05.08.2023 17:42

albo tego no osimena czy jak mu tam

Gloin1989 05.08.2023 17:41

można wyp vlachovicia z opcją kupna :D

Czaglar 05.08.2023 17:41

NEW: #Inter are prepared to approach Arsenal again for Folarin Balogun. Decision has been made, new round of talks will now follow. 🇺🇸 [via @FabrizioRomano 🌕]

Gloin1989 05.08.2023 17:41

kuła nie ma innych napsatników niz beto gollum

pablo77 05.08.2023 17:39

:serce:

HB 05.08.2023 17:37

trzeba ruszyć po lacazette zgodnie z pomysłem pablo sprzed 2 lat

HB 05.08.2023 17:35

przecież Zapata to totalny wrak

Gloin1989 05.08.2023 17:32

Bremer też wrzucał

Czaglar 05.08.2023 17:31

Balogun wrzuca fotki Ronaldo z Interu na jakieś instagramy

Claudio 05.08.2023 16:35

Openda solidnie sie prezentuje w sparingach Lipska. Fajny zawodnik i czuję ze za 2 lata sprzedadza go za jakies 80mln

martins2000 05.08.2023 16:20

Scamacca było tylko przykrywką dla prawdziwego celu Balogun

Pjerun 05.08.2023 16:13

9 sierpnia gramy spara z Salzburgiem, 13 z jakąś Egnatia

andyvdm 05.08.2023 16:04

A nie on u arabów to poza zasiegiem

andyvdm 05.08.2023 16:03

Trzeba wrocic po Caicedo chyba

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się