No wlasnie
ja rozliczam napastnika ze skuteczności i z tego ile pilek traci.
Żeby strzelać bramki trzeba tworzyć sytuacje
Przy takiej pomocy teraz to o czym ty gadasz?
Bramki daja wygrana
No jak nie wszyatko XDDD
Ty rozliczasz z bramek. Każdy kto się trochę zna na współczesnej piłce widzi, że bramki to nie wszystko
nie ma to miejsca na napastników ktorzy pudłuja na potege i nie potrafia pilki przyjac
Wrzuta z wachadla i gol
Musieliśmy grać cały mecz na dośrodkowania Candrevy, bo nie było innych możliwości
Nie istnial a strzelal. Napastnika rozliczasz z bramek
Icardi nie istniał w meczach
Dzeko to nie tzw. lis pola karnego.
I tracil
Nie był, ale przynajmniej pokazywał się do gry, brał na plecy
On ledwo stal na nogach juz
Dzeko byl wybitny w 352?
Choc za 10 baniek
correa jest niesprzedawalny
Corele najpierw trzeba sprzedac
Przy 3-5-2 nie ma miejsca na egzekutorów, którzy nie biorą udziału w grze. Nie wiem kiedy to dotrze do wszystkich
To brać Baloguna na już i Beto po sprzedaży Corre
jak a być brak napastnika to skupić sie na pavardzie i zabezpieczyć na kilka lat pozycje pśo
Tymbardziej taki egzekutor ktory wykorzystuje co ma by sie przydal
Icardi by nie przyszedł, ten sam case co z Reteguim. Nie ten typ piłkarza.
Wtedy mieliśmy jedna okazję na mecz. Teraz tworzymy dużo, głównie przez to, że napastnicy są bardziej wszechstronni i pracują dla zespolu
Mozna wiele mowic na Icara ale egzekutor byl wybitny
🚨 #Inter want to focus on Folarin Balogun now, having already gotten the ‘yes’ from the player. The club hopes a €35M package will be enough. Beto is an option as well, if Joaquin Correa leaves the club. 🇺🇸 🇵🇹
Taki nam potrzebny
Pjerun ale Icar strzelal z niczego przy jakisch asach?
Arsenal podobno chciał opcję odpuku za 60-70 mln, jeżeli mieliby go sprzedać taniej
Drybling i szybkość i w naszej lidze będzie Kot
no wlasciwe tory tego mercato to chyba brak napastnika, Beto to materiał na legende Rio Ave, a Balogun za drogi.
To już lepiej Zuberek jak Icardi. Przecież to jest jedynie dobry strzelec ,przeciętny pilkarz
Brać z niego w naszej lidze będą ludzie a za 2-3 lata pogonimy za 80 do PL
Icardi przeszedl kolo nosa
To grajmy Correa i Esposito
podobno Ausilio zakochany w Balogunie
Balogun to się marzy Zhangowi pewnie, ale ciekawe ile realnie ten marketing w Stanach da kasy
A tak a propos jak by się nie bujali i liczyli każdy grosz to już by ktoś był bo Skama mógł już być ale nasi muszą 10 ofert wysłać i miesiąc czekać
Balogun, który jest najdroższy z wymienionych i najmniej pasuje do wizji trenera. To jest przecież nierealne, że on przyjdzie
kurde niech ten Arsenal daje Baloguna taniej i procent od sprzedazy wiekszy
Dawac Nzola.i skupic sie na bramkarzu i obronie
Ponoć to jego agenta kolejna gadka...
Nam jest po prostu pisany Balogun
Taremiego to Tottki chcą ponoć
Taremiego zarząd nie chce, a Morata za duży kontrakt...
Pjerun moze tak sie okazac
Jak ma byc malo kosztowny to juz wole morate
Jeszcze się okaże, że Onane sprzedaliśmy na darmo, bo nie będzie ani napastnika ani Trubina. W sumie Lukaku jak odchodził za 120 to niby go nie musieliśmy sprzedawać, a przyszedl zawodnik z planu C czyli Correa
Taremi ma 31 lat nasi chcą wyłożyć kasę na kogoś kogo będzie można sprzedać
Scamacca lepszy pilkarsko ale kontuzje i stracony sezon w Anglii odstrasza
w sumie to nie wiem, ten Beto to sredniak moim zdaniem
Będziemy się tak się bujać że zostaniemy z Corełą
ja bym Porto przycisnął z Taremim gosc ma rok kontraktu
Na Zapatę nie mamy też co liczyć, bo jak ma odejsć z Atalanty, to do Arabii.
Chyba lepiej 30 za Beto niz scamacce co
Bo tak do ost dnia bedziemy sie piljerdolic o baloguna i nic z tego nie bedzie
Ale za Beto chcą też 30
Balogun troche za bardzo przypomina posturą Lautaro tylko ze szybszy bedzie.
kasa jest, tylko max 40 mln
Brac tego Beto jak nie ma kasy i tyle
Zwlaszcza ze Inzi rotuje
Lauti i Thuram całego sezonu nie pociągną
No ja coś czuję niestety Zapate
Najwyżej będizemy grać, Samardzić+Lautaro
w 3-5-1-1
oddadzą nam wraka Zapate za 3 miliony i rozegramy to jak zawsze
Lukaku nas zrobil w ciula i teraz cierpimy
Lautaro i Thuram nie dadza rady. Trzeba liczyc na bramkostrzelnych pomocnikow
jeszcze się okaże ze bedzie sie trzeba z czarnym grubasem przeprosić
No i to jest to chcesz kogoś kto coś potrafi i gwarantuje jakieś bramki to trzeba wyłożyć tym bardzie jeżeli chodzi o napastnika
czasami są okazje i można kogoś wyciągnąć
Pjerun ale w ataku nie mamy jakosci
Chcesz kogoś to musisz płacić. Jak nie chcesz płacić to zostajesz z planem C, planem D i jeszcze gorszymi
A z drugiej strony to ile Atalanta wyciągnęła za młodego Duńczyka to masakra
Ale 30 to jest na prawde corela vol 2
I poszedł za tyle do Atalanty
30 za Skame to dużo przy tym ile grał
Za 20 mozna brac
W Arsenalu Trossard był testowany na 9, a wcześniej Martinaelli.
20 to max po tak slabym sezonie
No zajezdzalo
gosc w tym roku kalendarzowym rozegral 2 czy 3 mecze
albo gorzej
ale ten Scamacca za 30 mln to troche zajezdzalo Correa
ale Gabriel Jesus kontuzja
no nie i wiecej nie damy, ale tez jak mowie Arsenal nie widzi Baloguna w kadrze, tam jest Jesus, Nketiah, od biedy Martinelli czy Havertz, wiec im tez nie oplaca go kisic na lawie
Wcale nie. Kibice mają chyba zbyt wielkie oczekiwania. Jak dla mnie i Morata i Scamacca daliby radę w Interze, ale większości się coś nie podoba.
Dramat w ataku, na bramce i w obronie tez nie ma szalu
Nie no maverik 40 baniek to nie jest malo
Arteta nie chce Baloguna. Sam Amerykanin jest podobno mocno wkurzony i naciska na niższą kwotę. Arsenal może pójść na niższą kwotę przez wydatki w tym okienku.
w pomocy sciagamy fajne nazwiska ale do napadu juz jest troche dramat
prawda jest taka ze w ataku wybieramy kto jest mniejszym zlem
Podczas gdy my oddajemy za polowe ceny
Sanchez przyjdzie
Ale to nas dymaja
a on nie chce isc na kolejne wypozyczenie
z drugiej strony Arsenal nie potrzebuje Baloguna
Spoko spoko, ale jak Esposito zostanie, to za pół roku będzie pytał w pierwszym
Arsenal nie zejdzie bo wie ze potrzebujemy napastnika