Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

No wlasnie

pablo77 05.08.2023 00:32

ja rozliczam napastnika ze skuteczności i z tego ile pilek traci.

Pjerun 05.08.2023 00:32

Żeby strzelać bramki trzeba tworzyć sytuacje

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

Przy takiej pomocy teraz to o czym ty gadasz?

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

Bramki daja wygrana

Tom_Hardy 05.08.2023 00:31

No jak nie wszyatko XDDD

Pjerun 05.08.2023 00:31

Ty rozliczasz z bramek. Każdy kto się trochę zna na współczesnej piłce widzi, że bramki to nie wszystko

pablo77 05.08.2023 00:31

nie ma to miejsca na napastników ktorzy pudłuja na potege i nie potrafia pilki przyjac

Tom_Hardy 05.08.2023 00:31

Wrzuta z wachadla i gol

Pjerun 05.08.2023 00:31

Musieliśmy grać cały mecz na dośrodkowania Candrevy, bo nie było innych możliwości

Tom_Hardy 05.08.2023 00:31

Nie istnial a strzelal. Napastnika rozliczasz z bramek

Pjerun 05.08.2023 00:30

Icardi nie istniał w meczach

erebos 05.08.2023 00:30

Dzeko to nie tzw. lis pola karnego.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:30

I tracil

Pjerun 05.08.2023 00:30

Nie był, ale przynajmniej pokazywał się do gry, brał na plecy

Tom_Hardy 05.08.2023 00:30

On ledwo stal na nogach juz

Tom_Hardy 05.08.2023 00:30

Dzeko byl wybitny w 352?

Tom_Hardy 05.08.2023 00:29

Choc za 10 baniek

Wiciux 05.08.2023 00:29

correa jest niesprzedawalny

Tom_Hardy 05.08.2023 00:29

Corele najpierw trzeba sprzedac

Pjerun 05.08.2023 00:29

Przy 3-5-2 nie ma miejsca na egzekutorów, którzy nie biorą udziału w grze. Nie wiem kiedy to dotrze do wszystkich

pluto11 05.08.2023 00:29

To brać Baloguna na już i Beto po sprzedaży Corre

Wiciux 05.08.2023 00:29

jak a być brak napastnika to skupić sie na pavardzie i zabezpieczyć na kilka lat pozycje pśo

Tom_Hardy 05.08.2023 00:29

Tymbardziej taki egzekutor ktory wykorzystuje co ma by sie przydal

erebos 05.08.2023 00:28

Icardi by nie przyszedł, ten sam case co z Reteguim. Nie ten typ piłkarza.

Pjerun 05.08.2023 00:28

Wtedy mieliśmy jedna okazję na mecz. Teraz tworzymy dużo, głównie przez to, że napastnicy są bardziej wszechstronni i pracują dla zespolu

Tom_Hardy 05.08.2023 00:28

Mozna wiele mowic na Icara ale egzekutor byl wybitny

pablo77 05.08.2023 00:28

🚨 #Inter want to focus on Folarin Balogun now, having already gotten the ‘yes’ from the player. The club hopes a €35M package will be enough. Beto is an option as well, if Joaquin Correa leaves the club. 🇺🇸 🇵🇹

Tom_Hardy 05.08.2023 00:28

Taki nam potrzebny

Tom_Hardy 05.08.2023 00:28

Pjerun ale Icar strzelal z niczego przy jakisch asach?

erebos 05.08.2023 00:27

Arsenal podobno chciał opcję odpuku za 60-70 mln, jeżeli mieliby go sprzedać taniej

pluto11 05.08.2023 00:27

Drybling i szybkość i w naszej lidze będzie Kot

Dejwid 05.08.2023 00:27

no wlasciwe tory tego mercato to chyba brak napastnika, Beto to materiał na legende Rio Ave, a Balogun za drogi.

Pjerun 05.08.2023 00:27

To już lepiej Zuberek jak Icardi. Przecież to jest jedynie dobry strzelec ,przeciętny pilkarz

pluto11 05.08.2023 00:27

Brać z niego w naszej lidze będą ludzie a za 2-3 lata pogonimy za 80 do PL

Tom_Hardy 05.08.2023 00:27

Icardi przeszedl kolo nosa

pluto11 05.08.2023 00:26

To grajmy Correa i Esposito

pablo77 05.08.2023 00:26

podobno Ausilio zakochany w Balogunie

erebos 05.08.2023 00:26

Balogun to się marzy Zhangowi pewnie, ale ciekawe ile realnie ten marketing w Stanach da kasy

pluto11 05.08.2023 00:25

A tak a propos jak by się nie bujali i liczyli każdy grosz to już by ktoś był bo Skama mógł już być ale nasi muszą 10 ofert wysłać i miesiąc czekać

Pjerun 05.08.2023 00:25

Balogun, który jest najdroższy z wymienionych i najmniej pasuje do wizji trenera. To jest przecież nierealne, że on przyjdzie

pablo77 05.08.2023 00:25

kurde niech ten Arsenal daje Baloguna taniej i procent od sprzedazy wiekszy

Tom_Hardy 05.08.2023 00:25

Dawac Nzola.i skupic sie na bramkarzu i obronie

erebos 05.08.2023 00:25

Ponoć to jego agenta kolejna gadka...

pluto11 05.08.2023 00:25

Nam jest po prostu pisany Balogun

pluto11 05.08.2023 00:24

Taremiego to Tottki chcą ponoć

erebos 05.08.2023 00:24

Taremiego zarząd nie chce, a Morata za duży kontrakt...

Tom_Hardy 05.08.2023 00:24

Pjerun moze tak sie okazac

Tom_Hardy 05.08.2023 00:23

Jak ma byc malo kosztowny to juz wole morate

Pjerun 05.08.2023 00:23

Jeszcze się okaże, że Onane sprzedaliśmy na darmo, bo nie będzie ani napastnika ani Trubina. W sumie Lukaku jak odchodził za 120 to niby go nie musieliśmy sprzedawać, a przyszedl zawodnik z planu C czyli Correa

pluto11 05.08.2023 00:23

Taremi ma 31 lat nasi chcą wyłożyć kasę na kogoś kogo będzie można sprzedać

maverik 05.08.2023 00:22

Scamacca lepszy pilkarsko ale kontuzje i stracony sezon w Anglii odstrasza

maverik 05.08.2023 00:22

w sumie to nie wiem, ten Beto to sredniak moim zdaniem

pluto11 05.08.2023 00:22

Będziemy się tak się bujać że zostaniemy z Corełą

pablo77 05.08.2023 00:22

ja bym Porto przycisnął z Taremim gosc ma rok kontraktu

erebos 05.08.2023 00:22

Na Zapatę nie mamy też co liczyć, bo jak ma odejsć z Atalanty, to do Arabii.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:22

Chyba lepiej 30 za Beto niz scamacce co

Tom_Hardy 05.08.2023 00:21

Bo tak do ost dnia bedziemy sie piljerdolic o baloguna i nic z tego nie bedzie

pluto11 05.08.2023 00:21

Ale za Beto chcą też 30

pablo77 05.08.2023 00:21

Balogun troche za bardzo przypomina posturą Lautaro tylko ze szybszy bedzie.

maverik 05.08.2023 00:21

kasa jest, tylko max 40 mln :D

Tom_Hardy 05.08.2023 00:21

Brac tego Beto jak nie ma kasy i tyle

Tom_Hardy 05.08.2023 00:21

Zwlaszcza ze Inzi rotuje

pluto11 05.08.2023 00:20

Lauti i Thuram całego sezonu nie pociągną

Pjerun 05.08.2023 00:20

No ja coś czuję niestety Zapate

erebos 05.08.2023 00:20

Najwyżej będizemy grać, Samardzić+Lautaro :D w 3-5-1-1 :D

Czaglar 05.08.2023 00:20

oddadzą nam wraka Zapate za 3 miliony i rozegramy to jak zawsze

maverik 05.08.2023 00:20

Lukaku nas zrobil w ciula i teraz cierpimy

Tom_Hardy 05.08.2023 00:20

Lautaro i Thuram nie dadza rady. Trzeba liczyc na bramkostrzelnych pomocnikow

pablo77 05.08.2023 00:20

jeszcze się okaże ze bedzie sie trzeba z czarnym grubasem przeprosić :D

pluto11 05.08.2023 00:20

No i to jest to chcesz kogoś kto coś potrafi i gwarantuje jakieś bramki to trzeba wyłożyć tym bardzie jeżeli chodzi o napastnika

pablo77 05.08.2023 00:20

czasami są okazje i można kogoś wyciągnąć

Tom_Hardy 05.08.2023 00:20

Pjerun ale w ataku nie mamy jakosci

Pjerun 05.08.2023 00:19

Chcesz kogoś to musisz płacić. Jak nie chcesz płacić to zostajesz z planem C, planem D i jeszcze gorszymi

pluto11 05.08.2023 00:19

A z drugiej strony to ile Atalanta wyciągnęła za młodego Duńczyka to masakra

Tom_Hardy 05.08.2023 00:19

Ale 30 to jest na prawde corela vol 2

Pjerun 05.08.2023 00:19

I poszedł za tyle do Atalanty

pluto11 05.08.2023 00:19

30 za Skame to dużo przy tym ile grał

Tom_Hardy 05.08.2023 00:18

Za 20 mozna brac

erebos 05.08.2023 00:18

W Arsenalu Trossard był testowany na 9, a wcześniej Martinaelli.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:18

20 to max po tak slabym sezonie

Tom_Hardy 05.08.2023 00:18

No zajezdzalo

maverik 05.08.2023 00:18

gosc w tym roku kalendarzowym rozegral 2 czy 3 mecze

pablo77 05.08.2023 00:18

albo gorzej

maverik 05.08.2023 00:18

ale ten Scamacca za 30 mln to troche zajezdzalo Correa

pablo77 05.08.2023 00:17

ale Gabriel Jesus kontuzja

maverik 05.08.2023 00:17

no nie i wiecej nie damy, ale tez jak mowie Arsenal nie widzi Baloguna w kadrze, tam jest Jesus, Nketiah, od biedy Martinelli czy Havertz, wiec im tez nie oplaca go kisic na lawie

Pjerun 05.08.2023 00:17

Wcale nie. Kibice mają chyba zbyt wielkie oczekiwania. Jak dla mnie i Morata i Scamacca daliby radę w Interze, ale większości się coś nie podoba.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:17

Dramat w ataku, na bramce i w obronie tez nie ma szalu

Tom_Hardy 05.08.2023 00:17

Nie no maverik 40 baniek to nie jest malo

erebos 05.08.2023 00:17

Arteta nie chce Baloguna. Sam Amerykanin jest podobno mocno wkurzony i naciska na niższą kwotę. Arsenal może pójść na niższą kwotę przez wydatki w tym okienku.

maverik 05.08.2023 00:17

w pomocy sciagamy fajne nazwiska ale do napadu juz jest troche dramat

maverik 05.08.2023 00:16

prawda jest taka ze w ataku wybieramy kto jest mniejszym zlem

Tom_Hardy 05.08.2023 00:16

Podczas gdy my oddajemy za polowe ceny

pablo77 05.08.2023 00:16

Sanchez przyjdzie :D

Tom_Hardy 05.08.2023 00:16

Ale to nas dymaja

maverik 05.08.2023 00:16

a on nie chce isc na kolejne wypozyczenie

maverik 05.08.2023 00:16

z drugiej strony Arsenal nie potrzebuje Baloguna

erebos 05.08.2023 00:16

Spoko spoko, ale jak Esposito zostanie, to za pół roku będzie pytał w pierwszym :P

Tom_Hardy 05.08.2023 00:15

Arsenal nie zejdzie bo wie ze potrzebujemy napastnika

Shoutbox

Kredence 26.06.2026 09:36

Dumfries podpisał kontrakt z klauzula we wrześniu 2024, więc te kilka lat o których pisze Orzeu sprowadza się do jednego okienka letniego w roku 2025. Przyszło drugie okno i real wpłaca klauzulę

inter30 26.06.2026 09:32

wiec trzeba szukać takich rozwiązać i schowac dumę do kieszenie bo ten klub na rynku nie ma żadnej dumy

inter30 26.06.2026 09:32

ale oczywiście że to jedyne rozwiazanie, na rynku transferowym na tle czołówki europy jestesmy nikim i takie są realia

Orzeu 26.06.2026 09:09

Dumfries miał 20 i nikt go przez kilka lat nie wziął

Orzeu 26.06.2026 09:09

daj spokój 80 mln euro to jest kupa kasy

Orzeu 26.06.2026 09:09

timon 26.06.2026 08:51 Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

timon 26.06.2026 08:54

Tak mala roznica spowoduje, ze w zaden sposob nie bedziemy mogli budowac wokol niego druzyny a dla niego trzeba by bylo zmodyfikowac taktyke

timon 26.06.2026 08:53

Zagra jeden dobry sezon w LM i kluby uk wyloza ponad 100mln. 40 i odkup za 80 lub 60 i 100. Watpie, ze ktos sie zgodzi na 60 z odkupem za 80

timon 26.06.2026 08:51

Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625485

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się