Archiwum shoutboksa

Czaglar 05.08.2023 10:58

Tylko ja tam się odnosiłem do jego podbojów w reprze. To była odpowiedź na komentarz niżej.

erebos 05.08.2023 10:58

GdS donosi, że Tomiyasy chcemy tylko wypożyczyć, a na to Arsenal się raczej nie zgodzi. Transfer Demirala ma być ciężki do realizacji, więc oferta wypożyczenia Chalobaha może być wystosowana (zadownik musi jednak naciskać klub). Alexis jeżeli przyjdzie, to w razie odejścia Koreły.

Orzeu 05.08.2023 10:54

nom to było do przewidzenia że on się odbije od tej Premier League

Czaglar 05.08.2023 10:53

O Scamacce

Czaglar 05.08.2023 10:50

który

Czaglar 05.08.2023 10:50

Orzeu 05.08.2023 10:44 Czaglar o kim ten komentarz

erebos 05.08.2023 10:48

Nie pisałem o braku ambicji, a o tym, że spodziewałem się wyższej.

Claudio 05.08.2023 10:47

jakby przyszedl Alexis to przekresla baloguna bo podobna charakterystyka. Pewnie byloby Alexis+Beto

Orzeu 05.08.2023 10:44

Czaglar o kim ten komentarz

Gloin1989 05.08.2023 10:36

Alexis wraca do Interu kontrakt na rok plus ewentualny rok

Pjerun 05.08.2023 10:32

Jeśli kontuzje będą go ominąć to powinien wypalić w Atalancie

Pjerun 05.08.2023 10:31

Atalanta tak jak Inter to dobre środowisko dla takiego gracza jak Scamacca

Claudio 05.08.2023 10:29

Ale brednie z tym 0.2mln. Scamacca zdaje sobie sprawę że jest po poważnej kontuzji i musi się odbudować. W Atalancie będzie się odbudowywalismy stopniowo i nie będzie takiej presji jak w Interze. Nie posadzalbym go o brak ambicji. Gość wie że po tak katastrofalny sezonie musi iść gdzieś gdzie będzie grał i będzie miał dużo szans na odbudowę formy

tytusek25 05.08.2023 10:26

To juz nie nasze zmartwienia

erebos 05.08.2023 10:24

No nie wiem, włoskim klubom ciężko będzie go kupić jak się odbuduje, a czy poradzi sobie jak po raz drugi wyjedzi za granicę?

tytusek25 05.08.2023 10:24

Inter to nie mekka wszystkich ambitnych pilkarzy swiata

tytusek25 05.08.2023 10:23

I tak to sie toczy

erebos 05.08.2023 10:23

Bądź co bądź z Interem mógłby walczyć o wyższe cele.

tytusek25 05.08.2023 10:23

A ktonpowiedzial ze Atalanta to ostatni przystanek.Tam sie zbuduje i pojdzie dalej

erebos 05.08.2023 10:22

Raczej, że poszedł na łatwiznę i bał się rywalizacji. Może nie wierzy w swoje umiejętności tak mocno jak sugerował.

tytusek25 05.08.2023 10:19

Gdyby nie mial nic przeciwko prawdipodobnej lawie bylo by jak mowisz ławie

tytusek25 05.08.2023 10:18

Ale to przrciez swiadczy o ambicjach wlasnie .Chce grać i byc centralna postacią.🙂

Bacho12345 05.08.2023 10:18

Siemka wszystkim pozdro dla każdego znikam

erebos 05.08.2023 10:16

To nie szło podobno o wysokość samej oferty, a zapewnienia. Scamacca ma być ważna postacią w Atalancie i tworzyć ich nowy napad z CdK i Toure. U nas przychodziłby jako uzupełnienie. Trochę go rozumiem, ale spodziewałem się, że ma trochę większe ambicje.

Imrahil 05.08.2023 10:10

yebac skamake, ogólnie to ogór

Luki165 05.08.2023 10:09

Nie chcieli Scamacci bedzie Beto

Imrahil 05.08.2023 10:09

to go fratesi namowil

andyvdm 05.08.2023 10:08

Takich dozylismy czasow

Imrahil 05.08.2023 10:03

atalanta nas przebija w ofertach

Xucatlan 05.08.2023 10:02

No, a Friedkiny mają więcej kasy niż Todd Boehly z Chelsea. Comisso z kolei jest od nich wszystkich dużo, dużo bogatszy - taka mała dygresja dla tych co myślą, że jak Zhang sprzeda Inter, to nagle się polepszy pod względem budżetu na transfery.

Xucatlan 05.08.2023 10:01

Pjerun 05.08.2023 09:22 Roma też chciała Scamacce i Morate i jak my dalej są z niczym

Claudio 05.08.2023 09:55

Ojojoj ależ mi nie szkoda Scamacci 😄

AveCaesar 05.08.2023 09:54

jakby u nas się sprawdził (myślę, że tak by było) to za 3 lata podwyżka i zarobiłby więcej niż dostanie w Atalancie

AveCaesar 05.08.2023 09:53

Orzeu 05.08.2023 09:13 0.2 mln euro zaważyło

Pjerun 05.08.2023 09:43

I tak ocena jest wysoka póki co

Orzeu 05.08.2023 09:40

na ocenę mercato to będzie czas za miesiąc

Orzeu 05.08.2023 09:39

Pjerun 05.08.2023 09:29 Nie zmienia to faktu, że finalistę LM i drużynę aspirująca do Scudetto powinno stać na wiecej

erebos 05.08.2023 09:35

Spokojnie, to wszystko zasłony dymne. Kombinujemy po cichu jak wziąć Davida i ogarnąć wypożyczenie Joao Feliksa na fajnych warunkach za Korełę xD

Pjerun 05.08.2023 09:29

Nie zmienia to faktu, że finalistę LM i drużynę aspirująca do Scudetto powinno stać na wiecej

Pjerun 05.08.2023 09:28

No dobrze, że się udało Thurama na takich warunkach zdobyć, bo mogłoby być ciezko

Kredence 05.08.2023 09:25

Inter w ataku lautaro thuram, roma belotti i kontuzjowany abraham, świetne porównanie

Pjerun 05.08.2023 09:22

Zacne grono

Pjerun 05.08.2023 09:22

Roma też chciała Scamacce i Morate i jak my dalej są z niczym

Tifosinho 05.08.2023 09:19

Najwyraźniej perspektywa walki o wyjściową jedenastkę zbyt go przerażała dlatego też wybrał dużo łatwiejszą drogę

Orzeu 05.08.2023 09:13

no wygląda na takiego typa w sumie że mnie to nie dziwi

Orzeu 05.08.2023 09:13

0.2 mln euro zaważyło

Orzeu 05.08.2023 09:13

Gianluca Scamacca had reiterated his willingness to join #Inter early in the day, and the club had even booked flights to welcome the forward to Milan. West Ham was ready to give their formal green light for either club’s proposal, but Atalanta’s higher salary offer was crucial in Scamacca’s final decision.

Pjerun 05.08.2023 09:10

Scamacca do Atalanty, Here We Go

pluto11 05.08.2023 08:32

Niech ich biorą to im w bonusie Lazaro dorzucimy

erebos 05.08.2023 01:03

Fiorentina może myśleć o sprowadzeniu Correi i Sensiego... :D

erebos 05.08.2023 00:56

F. Stanković, Agoume, Fontanarosa, Salcedo na wypożyczenia

erebos 05.08.2023 00:55

Sommer, Samardzić, a potem napastnik.

erebos 05.08.2023 00:54

Sprzedaże Koreły, Sensiego i Lazaro mogą odbyć się nawet ostatniego dnia okna, podobnie jak zakup Trubina i obrońcy.

erebos 05.08.2023 00:44

:D

erebos 05.08.2023 00:44

Jugentus to chce mieć atak: Lukaku, Milik, Kean i Morata. Więc na mecz z nimi można wstawić Bissecka niech zapierdziela pod ich polem karnym

Claudio 05.08.2023 00:42

Lukaku to akurat zagadka skoro sie sam przygotowuje do sezonu ;)

Tom_Hardy 05.08.2023 00:39

Moze Lukak za 15 baniek przyjdzie i pozniej powiedza z z tym juve to byla bajka zeby zbisc cene xD

pablo77 05.08.2023 00:38

Ikara tez Messi nie lubił

erebos 05.08.2023 00:38

Ma iść do West Hamu za Gianlucę

Pjerun 05.08.2023 00:37

Nzola teraz w Serie B?

Tom_Hardy 05.08.2023 00:37

Co nie zmienia faktu ze z Cavanim nie bylo latwo

Pjerun 05.08.2023 00:37

Nie wiem. Miałem głęboko gdzieś jego ekscesy pozaboiskowe. Zawsze jako jeden z nielicznych nie byłem przekonany do jego wartości na boisku

Tom_Hardy 05.08.2023 00:36

Erebos zgadza sie

erebos 05.08.2023 00:36

Ogólnie, to dziwi mnie, że M'Bali Nzoli nie chcemy, chłop zapierdala jak głupi w meczach, ciągnął sam gdy było trzeba

Tom_Hardy 05.08.2023 00:36

Kogo mial Icar wygruzc z PSG? Cavaniego?

Tom_Hardy 05.08.2023 00:36

Wiesz doskonale jak potoczyla sie jego kariera przez konski ryj

Tom_Hardy 05.08.2023 00:36

Nie do konca

Pjerun 05.08.2023 00:35

Zresztą. Gdyby napastnika rozliczać tylko z bramek to Icardiego chyba kupiłby lepszy klub niż Galatasaray

Tom_Hardy 05.08.2023 00:35

Bo to jak 1 do 1

Tom_Hardy 05.08.2023 00:35

Ale nie za 30 baniek

erebos 05.08.2023 00:35

Wciąż chcę Scamaccę, gdy nr3 jest Koreła

erebos 05.08.2023 00:34

Był Kovacić, którego pogonili, by wziąć czarną mambę Kondogbię

Tom_Hardy 05.08.2023 00:34

Scamacca podobne drewno a chcieliscie go

erebos 05.08.2023 00:33

Zgadza się, z Dżeko graliśmy w 10, ale to głownie przez spadek jego motoryki

pluto11 05.08.2023 00:33

A Baloguna potrafi z głębi pola wyjść

Tom_Hardy 05.08.2023 00:33

Chyba zapominacie z kim musial grac Icardi a kogo w pomocy mamy teraz

HB 05.08.2023 00:33

Beto w zeszłym sezonie 10 bramek, 1 asysta; w poprzednim 11 bramek, 0 asyst...

erebos 05.08.2023 00:33

Tak, jak Pjerun pisał, w 3-5-2 potrzeba napastników, którzy schodzą do strefy środkowej, ewentualnie schodzą na skrzydła, a nie graczy którzy nie presują i siedzą tylko w polu karnym przeciwnika lub przed nim

pablo77 05.08.2023 00:32

z dzeko tez gralismy w 10-tke

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

Porownujesz Icara ktory gral z gownem a najleosza linia pomocy we wloszech

pluto11 05.08.2023 00:32

Ale z 0.5 okazji masz 1 bramkę

Pjerun 05.08.2023 00:32

Grając z Icardim grasz w 10

pluto11 05.08.2023 00:32

Liczę że Ausilio i Marotta ogarnął Baloguna

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

No wlasnie

pablo77 05.08.2023 00:32

ja rozliczam napastnika ze skuteczności i z tego ile pilek traci.

Pjerun 05.08.2023 00:32

Żeby strzelać bramki trzeba tworzyć sytuacje

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

Przy takiej pomocy teraz to o czym ty gadasz?

Tom_Hardy 05.08.2023 00:32

Bramki daja wygrana

Tom_Hardy 05.08.2023 00:31

No jak nie wszyatko XDDD

Pjerun 05.08.2023 00:31

Ty rozliczasz z bramek. Każdy kto się trochę zna na współczesnej piłce widzi, że bramki to nie wszystko

pablo77 05.08.2023 00:31

nie ma to miejsca na napastników ktorzy pudłuja na potege i nie potrafia pilki przyjac

Tom_Hardy 05.08.2023 00:31

Wrzuta z wachadla i gol

Pjerun 05.08.2023 00:31

Musieliśmy grać cały mecz na dośrodkowania Candrevy, bo nie było innych możliwości

Tom_Hardy 05.08.2023 00:31

Nie istnial a strzelal. Napastnika rozliczasz z bramek

Pjerun 05.08.2023 00:30

Icardi nie istniał w meczach

erebos 05.08.2023 00:30

Dzeko to nie tzw. lis pola karnego.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:30

I tracil

Pjerun 05.08.2023 00:30

Nie był, ale przynajmniej pokazywał się do gry, brał na plecy

Tom_Hardy 05.08.2023 00:30

On ledwo stal na nogach juz

Tom_Hardy 05.08.2023 00:30

Dzeko byl wybitny w 352?

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się