Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ojciec SB 04.08.2023 13:09

mial okresy fajnej gry i takiej gdzie nie powinien wychodzic na boisku, ale sam profil zawodnika byl dobry

Pjerun 04.08.2023 13:08

No Dzeko był beznadziejny większość sezonu. Scamacca mimo wszystko jest trochę bardziej dynamiczny

Ojciec SB 04.08.2023 13:08

ale nikt nie mowi ze Dzeko byl swietny, kazdy doskonale widzial ze Dzeko wiekszosc meczow nie ogarnial

pablo77 04.08.2023 13:08

Jak co drugi pojedynek tracił piłkę albo odgrywał za plecy to idealnie pasuje do 3-5-2. Gość skrojony pod nas po prostu. CZekam na sramakke teaz

KibicInteru 04.08.2023 13:07

Dzeko poziom Piątka pewnie

pablo77 04.08.2023 13:06

no własnie to jest wasza teoria, przeciez Dzeko "szczela" bramki, uj ze ze przez pol meczu stal jak pyzda i sie pilka odbijala jak od drzewa ale byl swietny, rozumiecie kalczio xD

domin98 04.08.2023 13:06

ale dobra wyłażę stąd

domin98 04.08.2023 13:05

przecież scamacca zupełnie inaczej gra

Luki165 04.08.2023 13:05

O ujjuu złoty xD

Pjerun 04.08.2023 13:05

Tak to jest jak się nie ogląda piłki tylko sprawdza wyniki na livescorze. Piontek szczelil bramkę, ale on dobry

domin98 04.08.2023 13:05

xDD

pablo77 04.08.2023 13:04

ten sam poziom co Sramakka

Luki165 04.08.2023 13:03

Nie no ostry odjazd ;)

Ojciec SB 04.08.2023 13:03

krzysiu piatek xDDDDDD przeciez ten pilkarz to jest dno typowe, ktore zaistanilo tylko i wylacznie w jednym sezonie w genoi xd

pablo77 04.08.2023 13:03

nie wiem kibic pewnie wiesz lepiej, czy chciałby tu przyjsc teraz czy nie.

KibicInteru 04.08.2023 13:01

No dybala nienawidzi czarnych i nie może się z tym pogodzić na pewno

Kredence 04.08.2023 13:00

XD

pablo77 04.08.2023 13:00

Nitrogen teraz sobie opisuje dla beki, ale ogolnie to bym nie powiedzial ze jest nie do wyciagniecia bo ma jakas klauzule tylko pytanie czy on by chcial teraz odejsc po tym jak wybali brudnego czarnucha jego kosztem

KibicInteru 04.08.2023 12:59

Scamacca jest dużo lepszy od piątka piłkarsko

KibicInteru 04.08.2023 12:59

Bo strzelił dużo w genoi i na początku dobrze grał w mianie

Pjerun 04.08.2023 12:58

Piątek pasuje? Za nic nie pasuje. To jest typowy lis pola karnego, a my potrzebujemy bardziej wszechstronnych piłkarzy. W 3-5-2 nie ma miejsca na Icardich czy Piątków

domin98 04.08.2023 12:58

nitrogen, to jest po prostu Pablo

pablo77 04.08.2023 12:58

jak nie ogarniał w Milanie jak on o krola strzelcow walczył z CR7

pablo77 04.08.2023 12:57

odezwał się specjalista od Kalczio :D

KibicInteru 04.08.2023 12:57

Nie ogarniał w milanie ani we Fiorentinie

Nitrogen 04.08.2023 12:57

Pablo zadam to pytanie po raz kolejny. Czy ty masz świadomość, że Dybala jest nie do wyciągnięcia przez inny klub z Serie A czy sobie tak po prostu opisujesz dla beki?

domin98 04.08.2023 12:57

Ty jesteś nienormalny

Kredence 04.08.2023 12:56

Niebywale wręcz

pablo77 04.08.2023 12:56

+ pasuje do naszego sposobu grania xD

Kredence 04.08.2023 12:56

Pablo to prawdopodobnie jeden z najbardziej nie ogarniających kalczio użytkowników na tej stronie

pablo77 04.08.2023 12:56

kazdy moze miec swoje preferencje, ja bym wolal juz krzyska piatka tez jest sprawdzony w serie A, ogarniał w Genoi, Milanie i Fiorentinie xD

Pjerun 04.08.2023 12:56

Taremi ma rok kontraktu, a kosztowałby pewnie tyle co Scamacca. To nawet nie jest opcja, która rozważa ktokolwiek oprócz Pablo

domin98 04.08.2023 12:55

który ogarniał w sassuolo + pasuje do naszego sposobu grania

domin98 04.08.2023 12:54

no ja wole ogranego we włoszech i młodego Scamakke

pablo77 04.08.2023 12:54

nie, lepiej ściągnijmy Sramakkę co jest gówniakiem i się zesrał w innym klubie :)

domin98 04.08.2023 12:52

31-latka

domin98 04.08.2023 12:51

ściągnijmy 30latka który nosa nie wyściubił poza portugalską ligę

domin98 04.08.2023 12:51

Taremi xD

Luki165 04.08.2023 12:48

To oczywiste dla kogos kto chociaz troche rozumie calcio

Pjerun 04.08.2023 12:47

Scamacca będzie dobrze chodził w Interze. Wiele nie musimy zmieniać taktycznie, bo to podobny zawodnik do Dzeko. A będzie dawał według mnie więcej niż Bosniak.

domin98 04.08.2023 12:45

Scamacca w sezonie 21/22 strzelił wiecej bramek w Serie A od Dybali

domin98 04.08.2023 12:45

no to zaskocze Cię

martins2000 04.08.2023 12:43

Yerry Mina blisko Fiorentiny

domin98 04.08.2023 12:43

dybala strzela dużo bramek?

Pjerun 04.08.2023 12:41

Pablo patrzy na napastnika tylko pod kątem strzelonych bramek. Myślę, że podejście rodem z A Klasy co najwyżej.

Lopez 04.08.2023 12:36

Dybala powiedział jasno, że zostaje w romie

KibicInteru 04.08.2023 12:34

Dzeko strzelił praktycznie tyle samo co dybala a jest słaby niby

pablo77 04.08.2023 12:30

strzelają dużo bramek, a tego od napastnika oczekuje.

pablo77 04.08.2023 12:30

Domin ale wiesz za to co ich łączy ?

Orzeu 04.08.2023 12:30

ale Sanchez za Correę już realne

Kredence 04.08.2023 12:29

Ale ludziska mają odklejki

Kredence 04.08.2023 12:29

Dybała za corree xdddddd

domin98 04.08.2023 12:28

david, taremi, dybala - każdy napastnik o innej charakterystyce xD

pablo77 04.08.2023 12:14

ciekawy sezon sie zapowiada

AveCaesar 04.08.2023 12:14

renifer w Milanie

pablo77 04.08.2023 12:12

swoją drogą, ciekaw jestem kto się okaże lepszym transferem Samardzik w Interze czy Kamada w Lazio :)

Adriano_forever 04.08.2023 12:12

życie jak bajka se lece w klapkach najka

Pjerun 04.08.2023 12:11

David nierealny, Taremi jeszcze droższy niż Morata i Scamacca, Dybała za Corree jak najbardziej. Teraz potrzebujemy bardziej targetmana

pablo77 04.08.2023 12:10

Pjerun - Jonathan David, Taremi, Dybala :D

Piekarz 04.08.2023 12:10

Już chyba lepiej Correę mieć

Piekarz 04.08.2023 12:09

Beztalencie zwyczajne

Piekarz 04.08.2023 12:09

Won z Balogunem

Pjerun 04.08.2023 12:08

Jak pozbędziemy się Correi to taka opcja jest mozliwa

KibicInteru 04.08.2023 12:08

Ale gdyby mieli coś do gadania to wygranie serie b by na pewno było w zasięgu w końcu

Orzeu 04.08.2023 12:06

wyrwiemy go pod koniec mercato na wypożyczenie z opcją, zobaczycie :D

Orzeu 04.08.2023 12:05

Babologun :top:

Pjerun 04.08.2023 12:05

Na szczęście ultrasi i eksperci z fcinter mają gówno do gadania w sprawie transferów. Idźcie se pograć w fma

Pjerun 04.08.2023 12:05

Baloguna na którego nas nie stać i zagrał jeden dobry sezon w życiu?

Pjerun 04.08.2023 12:04

Morata nie, Scamacca nie. Ja nie wiem kogo wy chcecie.

pablo77 04.08.2023 12:01

stanowcze NIE dla gówniaka

pablo77 04.08.2023 12:01

amen

pablo77 04.08.2023 12:01

xD

pablo77 04.08.2023 12:01

HB 04.08.2023 11:48 błagam niech ultrasi rozwieszą prześcieradła i powstrzymają wydawanie 35 mln na Scamaccę

KibicInteru 04.08.2023 11:53

Te 5 to tak w geście dobrej woli rozumiem

KibicInteru 04.08.2023 11:53

No to by było dziwne, zwłaszcza że west ham prosi o 30

Piekarz 04.08.2023 11:49

Jesteśmy finalistą LM. Tutaj Osimhen powinien przychodzić a Mbappe nie powinien być żartem, a nie jakiś SCAMacca

HB 04.08.2023 11:48

błagam niech ultrasi rozwieszą prześcieradła i powstrzymają wydawanie 35 mln na Scamaccę

Dejwid 04.08.2023 11:18

Barella moze kończyć kariere, jest nowy szeryf w mieście.

Jacenty 04.08.2023 10:55

Pjerun popieram, nie zdzwię sie jeśli Barella usunie się w cień Frattesiego, i to nie z powodu słabej gry Nicolo, ale z powodu rozkwitu talentu Davide

domin98 04.08.2023 10:54

xD

KaraJunior 04.08.2023 10:39

z takim składem to lepiej żeby sezon wogóle nie wystartował ;)

AveCaesar 04.08.2023 10:34

Balogun zwykły kapeć z lig ę, Trubin też piłki łapać nie umie

KaraJunior 04.08.2023 10:33

<sarcasm>

KaraJunior 04.08.2023 10:33

dodałbym tylko że wszyscy na około robią zajebiste interesy a Inter to frajerzy - koniec świata

Pjerun 04.08.2023 10:32

A według mnie Samardzic i Frattesi to są świetne transfery, będzie z nich sporo pożytku. Scamacca nie wiem czy przeplacony, raczej normalna cena.

AveCaesar 04.08.2023 10:29

Scamacca przepłacony, a Samardzić nie potrzebny bo są juniorzy, przez Frattesiego sfrajerzyliśmy z Brozo. Obraziliśmy też majestat Otyłęgo Pana i w sumie to już można zamykać mercato

AveCaesar 04.08.2023 10:26

i wyżebrany

domin98 04.08.2023 10:19

ale ma cenzorowaty wyskok

Adriano_forever 04.08.2023 10:05

bo jest stary i niski

domin98 04.08.2023 10:01

sommer jest bardzo niedoceniany

Orzeu 04.08.2023 09:57

nie jest to jakis super bramkarz, ale powinien ogarnąć

Orzeu 04.08.2023 09:57

na kolejny sparing będzie już Sommer

Orzeu 04.08.2023 09:57

od 10 dni było wiadome, że bramkarz będzie po Tournee

Tom_Hardy 04.08.2023 09:54

Ależ wstyd z tym bramkarzem

Xucatlan 04.08.2023 09:43

Po co nam niby Demiral? Udane pół roku w Sassuolo, ale od tamtego czasu tylko narzekanie i obrażanie się, że za mało gra. U nas jakby przyszedł, to będzie to samo. Nie wygryzie Darmiana i zaraz będzie konflikt.

Orzeu 04.08.2023 09:42

pobronił sobie Stanković przynajmniej wiemy już że mamy dobrego bramkarza w klubie

Orzeu 04.08.2023 09:42

coś się stało?

Pjerun 04.08.2023 09:41

Dzięki świetnym relacjom z Bayernem płacimy im klauzulę po miesiącu negocjacji. Czapki z głów

coco 04.08.2023 08:34

GDS - Affare Inter-Samardzic chiuso: a inizio settimana visite mediche e firma fino al 2028

Wiciux 04.08.2023 00:32

In recent weeks, news reports have been linking the Turkish international with a switch to Inter Milan. However, the Nerazzurri are yet to make a concrete attempt on this front. But according to Calciomercato, Demiral is crossing his fingers while waiting for Inter to knock on his door.

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się