Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pluto11 04.08.2023 18:27

Bo już jednego takiego mieliśmy tylko że ten jest jeszcze karłem

erebos 04.08.2023 18:26

Na lepsze opcje, które kosztują grubo ponad 40 mln jak Ramos czy David nas niestety nie stać.

Klinsi64 04.08.2023 18:25

Romano2000?

Klinsi64 04.08.2023 18:25

kto ci powiedzial ze on jest słaby?

erebos 04.08.2023 18:25

Wielkim fanem Scamacci czy Beto nie jestem, ale na nr3 to sporo lepsze opcje niż Koreła. Za jakieś 30 mln + procent z odsprzedaży do zgarniięcia możliwi są podobno Elye Wahi czy Marcos Leonardo. Nie są to gorsze opcje niż Balogun. Takie same niewiadome, ale z mniejszym potencjałem marketingowym.

pluto11 04.08.2023 18:18

Nad tak słabym

pluto11 04.08.2023 18:11

Za długo spuszczają się nad tak dla tym bramkarzem

martins2000 04.08.2023 18:00

kurdupel kupiony za 6 baniek parodia

pluto11 04.08.2023 17:56

Że Skamakka będzie jak z Immobile za granicą nic nie grał a we Włoszech kot

martins2000 04.08.2023 17:55

Dzeko w wieku 22 lata grając już w Bundeslidze w jednym sezonie w VfL Wolfsburg w 32 meczach strzelił 26 bramek,twierdząc że, Scamakka jest to młodsza wersja DZEKO po prostu beknąłem

pablo77 04.08.2023 17:55

bierzesz flopa i jeszcze mozesz go dobrze opyerdolić szacun. Nie to co Inter z Correa

pablo77 04.08.2023 17:54

There is a wide gap between #Inter’s offer and Atalanta’s offer for Gianluca Scamacca. #Inter have offered €24M + bonuses, Atalanta have offered €30M + a re-sale percentage. The forward prefers #Inter, but the margins are closing.

mimas2316 04.08.2023 17:53

Oprócz tego co przytoczył Claudio, czyli Leao i Maignan, to w Milanie nawet taki Kalulu jak przychodził do Milanu to miał wycenę 500k, a teraz na transfermarkcie 30 mln

pablo77 04.08.2023 17:52

ja zawsze chciałem Lacazette'a z Francji

mimas2316 04.08.2023 17:52

Przecież masa młodych napastników i skrzydłowych z Francjii wyjeżdża na wyspy

mimas2316 04.08.2023 17:51

I tam większość drużyn gra ofensywnie, specyfika ligi jest taka, że wszyscy chcą promować talenty i później sprzedawać je do Anglii, Włoch i Hiszpanii

mimas2316 04.08.2023 17:51

A co do Ligue 1 to przecież to jest wylęgarnia talentów, jedyny problem jest taki, że wszystkie liczby trzeba brać z lekkim przymrużeniem oka, bo tam napastnikom i skrzydłowym gra się dużo łatwiej niż w Serie A, Premier League czy La Liga. Mają więcej miejsca

pablo77 04.08.2023 17:50

dokł

mimas2316 04.08.2023 17:49

Scamacca to scam z anglii, west ham się raduje że znalazł się ktokolwiek kto wyłoży pieniądze na tego flopa

Klinsi64 04.08.2023 17:36

Scamacca to młodsza wersja Dzeko,a Balogun to nie wiadomo co

Kredence 04.08.2023 17:25

Nie będzie bramkarza

Kredence 04.08.2023 17:25

Zhang ukradł wszystkie pieniądze i ukrywa się w hiszpanii

Pjerun 04.08.2023 17:23

Myślę, że wykorzystamy do tego dobre stosunki z Bayernem

KibicInteru 04.08.2023 17:21

Może chociaż wpłaćmy tą klauzulę za Sommera bo się ściemniać zacznie niedługo

Claudio 04.08.2023 16:53

Scamacce zdążyłem zobaczyć kilka razy w WH i faktem jest ze koledzy nie czuli do niego zaufania, ale mimo że się przepychał i walczył to byłem zadowolony ze poszedł do Anglii a nie do nas za te 36mln. Ja szczerze mówiąc nie dałbym więcej jak 20mln za niego w obecnej sytuacji. No niech będzie te 5mln w bonusach zależnych od ilości występów

Claudio 04.08.2023 16:50

Jakby nie tak katastrofalny sezon Scamacci i jego naprawdę ogrom kontuzji to bym się z tobą zgodził.

Claudio 04.08.2023 16:49

Nie będę zaprzeczał że Balogun to też pewne ryzyko, ale zagrał pierwszy pełny sezon w swojej karierze na najwyższym poziomie i strzelił 21 goli. W słabszej lidze od SerieA ale przepaści nie ma jak się niektórym wydaje. On właśnie skończył 22 lata.

Pjerun 04.08.2023 16:48

Przykładów jest wiele w różne strony. Chodzi mi głównie o to, że lepiej ściągnąć kogoś kto jest sprawdzony we Włoszech. Balogun to trochę niewiadoma i profilem kompletnie nie pasuje do potrzeb trenera.

Claudio 04.08.2023 16:46

Niektórzy tutaj traktują Ligue1 jak ligę na poziomie tureckiej czy ukraińskiej xD

Claudio 04.08.2023 16:45

Maignan kapitalny zawodnik też z Ligue1, Leao to samo...

Orzeu 04.08.2023 16:45

no miał Odet kontuzję, ale 2 lata temu

Claudio 04.08.2023 16:45

A Osimhen też jakimś geniuszem nie był z ligi Francuskiej a teraz każdy by się zabijał za niego

Orzeu 04.08.2023 16:45

Odet 04.08.2023 16:38 a inny nasz nabytem Thuram miał tez kontuzje kolana

Claudio 04.08.2023 16:44

Scamacca jak najbardziej ale wypożyczenie z opcją wykupu. Albo obligatoryjne wykupie po zagraniu 25 spotkań. W innym wypadku to spore ryzyko. Po Correi mam duży dystans do takich "asów" z SerieA

Pjerun 04.08.2023 16:42

No Claudio to też się gryzie z tym, że Inter ma wydać 40mln na gościa którzy też miał jeden dobry sezon i to w lidze francuskiej, gdzie Dalbert był najlepszym lewym obrońca

kulfon32 04.08.2023 16:42

Mamy dobre stosunki z bayernem. Jakie dobre stosunki? Przetrzymali Nas 2 tygodnie po to żeby i tak i tak od Nas wyrwać całe 6 baniek

Claudio 04.08.2023 16:42

Inter który nie ma 1 i 2 bramkarza targuje się o każde euro ma wydać 30mln na gościa który miał jeden dobry sezon, a ostatni katastrofalny z 3 golami oraz sezonem wypełnionym kontuzjami i bez kilku miesięcznej gry. Nie wiadomo kompletnie w jakiej jest dyspozycji. Ciekawe jak jego kolano wygląda, ale to po testach by wyszło.

Pjerun 04.08.2023 16:41

Nicolas Pepe był we Francji dużo lepszy niż Balogun, a nie poradził sobie w Anglii. Nie ma co porównywać. Scamacca bardziej pasuje taktycznie do gry Inzaghiego i jest tanszy

Odet 04.08.2023 16:41

aż jestem zły że się odezwałem :)

Odet 04.08.2023 16:40

dobra, to nie ma sensu, myślcie tylko co czytacie i nie bierzcie za pewnik tego co pisza w mercato live

Claudio 04.08.2023 16:39

Thuram przyszedł bez kwoty odstępnego... Co ty porównujesz?

Odet 04.08.2023 16:39

poza tym West Ham zawiódł cały w zeszłym sezonie i nie jest to wina Skamaki

martins2000 04.08.2023 16:39

TMW - Il Brighton piomba su Asllani: trattativa non semplice, solo una grande offerta può aprire il discorso con l'Inter

Odet 04.08.2023 16:39

więc luzzzzz

Odet 04.08.2023 16:38

a inny nasz nabytem Thuram miał tez kontuzje kolana

Pjerun 04.08.2023 16:38

I nie jest target manem, którego potrzebujemy po odejściu Lukaku i Dzeko.

Odet 04.08.2023 16:38

nie zapłacimy za Skamakę 30 mln, chłop pasuje do ligi, do stylu gry trenera, nie będzie już go ciągnąć za granicę

Claudio 04.08.2023 16:37

Balogun miał ponad 20 goli w zeszłym sezonie, jest młodszy oraz potrafi grać 1na1 i dodałbym naszej ofensywnie przebojowosci i zaskoczenia którego tak nam brakowało w zeszłym sezonie.

Odet 04.08.2023 16:37

nie zastanawiasz się czemu Arsenal wolał wydać 70 mln na Havertza, zamiast ściągnąć z powrotem Baloguna ??

Claudio 04.08.2023 16:36

A ty chcesz 30 na gościa który więcej się leczył niż grał w zeszłym sezonie. Jest po zabiegu kolana i nie grał od kilku miesięcy w piłkę. Szacun.

Odet 04.08.2023 16:35

no nie nie zastanawia Cię, to pewne

Odet 04.08.2023 16:35

i nie zastanawia Cię dlaczego srające kasą kluby Premier Lige już go nie kupiły ?? ?

Odet 04.08.2023 16:35

i chcesz wydac na niego 40 mln

Claudio 04.08.2023 16:34

Baloguna widziałem w tym roku 2 razy to fakt.

Odet 04.08.2023 16:34

tyle ile Ty Baloguna

Claudio 04.08.2023 16:34

P. S może jeszcze Edgara Davidsa?

Claudio 04.08.2023 16:33

A powiedz mi miły panie ile widziałeś spotkań tego cudownego Scamacci w zeszłym sezonie?

Odet 04.08.2023 16:32

co będzie jutro ?? kogo SB będzie pragnąć jutro ?? czy może wróci temat Lukaku ??

Odet 04.08.2023 16:31

3 dni temu chcieli J. Davidsa

Odet 04.08.2023 16:30

kabaret

Odet 04.08.2023 16:30

eksperci chcą Baloguna, którego nigdy na oczy nie widzieli, i chcą żeby dać za niego 40 mln

Odet 04.08.2023 16:29

ja odpłynąłem ?? ?? CHryste czytanie Was to jest kabaret

Odet 04.08.2023 16:28

zresztą ja myślę, że Skamaka będzie lepszy niż przed rokiem

Odet 04.08.2023 16:28

rok temu każdy by się cieszył na taką

Odet 04.08.2023 16:28

UCZCIWA CENA

Odet 04.08.2023 16:28

skończy się pewnie 20 kilka

Odet 04.08.2023 16:28

i dogada się z West Ham

Odet 04.08.2023 16:27

Inter dogadał się z Skamaką

Claudio 04.08.2023 16:27

Odet ależ odpłynął. Ale trzeba wybaczyć. Koniec tygodnia... Weekend.

Orzeu 04.08.2023 16:24

no jeżeli West Ham rzucił cenę 30 a Inter dał 28 to to jest właśnie targowanie Odet

Seba 04.08.2023 16:23

Czytaj ze zrozumieniem. To nie jest nic trudnego ;)

Seba 04.08.2023 16:23

a kto napisał, że jest targowanie?

Odet 04.08.2023 16:20

jak napisza że west ham cche 50 mln to będa pisać fachowcy z SB że angole są bezczelni

Odet 04.08.2023 16:19

codziennie

Odet 04.08.2023 16:19

ale eksperci z SB łykają wszytsko aż miło

Odet 04.08.2023 16:19

na bank żadnego targowania nie ma

Claudio 04.08.2023 16:16

Na początku miałem cichą nadzieję że będzie wypożyczenie połamanca z opcją wykupu ale jednak West Ham chce się go na stałe pozbyć

Claudio 04.08.2023 16:15

No ja właśnie na to liczę. Darmowy doświadczony napastnik + Balogun lub jakaś inna opcja do ataku w okolicach 40mln o której nawet się nie mówiło

Seba 04.08.2023 16:11

Trochę fantazja, ale jakby udało się wypchnąć Korełę, to brać za free Sancheza i pójść vabank po Davida lub Baloguna

Claudio 04.08.2023 16:08

Dokładnie panowie. Widać że na SB sami fachowcy.

Pjerun 04.08.2023 16:04

24+4 to jest uczciwa oferta i w sumie więcej nie powinniśmy dawać.

Seba 04.08.2023 16:00

na pewno nie jest wart targowania się

Seba 04.08.2023 16:00

Scamacca spoko do rotacji, ale nie jest to zawodnik, za którego warto dawać takie pieniądze

KibicInteru 04.08.2023 15:58

Także lepiej zwijać manele

KibicInteru 04.08.2023 15:57

Atalanta oprócz 30mln na też oferować % od przyszłej sprzedaży

Orzeu 04.08.2023 15:50

Alexis

Jacenty 04.08.2023 15:49

Pjerun nie kracz z tym Thuramem, bo gdyby cokolwiek mu się stało, to wiecie kto zagra z Lautaro...

KibicInteru 04.08.2023 15:47

Scamacca woli nas ale jak sie nie dogadamy ma być otwarty na Atalante

Pjerun 04.08.2023 15:46

Dobrze, że Thurama się udało ściągnąć bo byłaby tragedia

Pjerun 04.08.2023 15:45

Trzeba liczyć na to, że Scamacca woli nas

Jacenty 04.08.2023 15:40

Wolałbym Scamacce od Beto, ale w przypadku fiaska myślę, że jeszcze wyczekamy Arsenal i pod koniec zaatakujemy Baloguna

Pjerun 04.08.2023 15:38

Mbappe

Luki165 04.08.2023 15:37

chyba, ze czekamy do końca okienka i wyciągamy na dobrych warunkach Felixa z Madrytu.

Orzeu 04.08.2023 15:34

ale jeśli Scamacca miałby kosztować 30 mln a Beto 20 mln to wtedy wolę Nzolę za 15

Orzeu 04.08.2023 15:33

jakby obaj kosztowali tyle samo to Scamacca

Luki165 04.08.2023 15:33

tylko nie Beto

KibicInteru 04.08.2023 15:33

Też bym się skłaniał ku niemu

Kredence 04.08.2023 15:32

Ja bardziej scamacce

KibicInteru 04.08.2023 15:31

Wolicie Beto czy Scamacce swoją drogą?

KibicInteru 04.08.2023 15:31

Jeśli nikt się nie zgłosi po Baloguna to cena spadnie

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się