Archiwum shoutboksa

Nitrogen 04.08.2023 12:57

Pablo zadam to pytanie po raz kolejny. Czy ty masz świadomość, że Dybala jest nie do wyciągnięcia przez inny klub z Serie A czy sobie tak po prostu opisujesz dla beki?

domin98 04.08.2023 12:57

Ty jesteś nienormalny

Kredence 04.08.2023 12:56

Niebywale wręcz

pablo77 04.08.2023 12:56

+ pasuje do naszego sposobu grania xD

Kredence 04.08.2023 12:56

Pablo to prawdopodobnie jeden z najbardziej nie ogarniających kalczio użytkowników na tej stronie

pablo77 04.08.2023 12:56

kazdy moze miec swoje preferencje, ja bym wolal juz krzyska piatka tez jest sprawdzony w serie A, ogarniał w Genoi, Milanie i Fiorentinie xD

Pjerun 04.08.2023 12:56

Taremi ma rok kontraktu, a kosztowałby pewnie tyle co Scamacca. To nawet nie jest opcja, która rozważa ktokolwiek oprócz Pablo

domin98 04.08.2023 12:55

który ogarniał w sassuolo + pasuje do naszego sposobu grania

domin98 04.08.2023 12:54

no ja wole ogranego we włoszech i młodego Scamakke

pablo77 04.08.2023 12:54

nie, lepiej ściągnijmy Sramakkę co jest gówniakiem i się zesrał w innym klubie :)

domin98 04.08.2023 12:52

31-latka

domin98 04.08.2023 12:51

ściągnijmy 30latka który nosa nie wyściubił poza portugalską ligę

domin98 04.08.2023 12:51

Taremi xD

Luki165 04.08.2023 12:48

To oczywiste dla kogos kto chociaz troche rozumie calcio

Pjerun 04.08.2023 12:47

Scamacca będzie dobrze chodził w Interze. Wiele nie musimy zmieniać taktycznie, bo to podobny zawodnik do Dzeko. A będzie dawał według mnie więcej niż Bosniak.

domin98 04.08.2023 12:45

Scamacca w sezonie 21/22 strzelił wiecej bramek w Serie A od Dybali

domin98 04.08.2023 12:45

no to zaskocze Cię

martins2000 04.08.2023 12:43

Yerry Mina blisko Fiorentiny

domin98 04.08.2023 12:43

dybala strzela dużo bramek?

Pjerun 04.08.2023 12:41

Pablo patrzy na napastnika tylko pod kątem strzelonych bramek. Myślę, że podejście rodem z A Klasy co najwyżej.

Lopez 04.08.2023 12:36

Dybala powiedział jasno, że zostaje w romie

KibicInteru 04.08.2023 12:34

Dzeko strzelił praktycznie tyle samo co dybala a jest słaby niby

pablo77 04.08.2023 12:30

strzelają dużo bramek, a tego od napastnika oczekuje.

pablo77 04.08.2023 12:30

Domin ale wiesz za to co ich łączy ?

Orzeu 04.08.2023 12:30

ale Sanchez za Correę już realne

Kredence 04.08.2023 12:29

Ale ludziska mają odklejki

Kredence 04.08.2023 12:29

Dybała za corree xdddddd

domin98 04.08.2023 12:28

david, taremi, dybala - każdy napastnik o innej charakterystyce xD

pablo77 04.08.2023 12:14

ciekawy sezon sie zapowiada

AveCaesar 04.08.2023 12:14

renifer w Milanie

pablo77 04.08.2023 12:12

swoją drogą, ciekaw jestem kto się okaże lepszym transferem Samardzik w Interze czy Kamada w Lazio :)

Adriano_forever 04.08.2023 12:12

życie jak bajka se lece w klapkach najka

Pjerun 04.08.2023 12:11

David nierealny, Taremi jeszcze droższy niż Morata i Scamacca, Dybała za Corree jak najbardziej. Teraz potrzebujemy bardziej targetmana

pablo77 04.08.2023 12:10

Pjerun - Jonathan David, Taremi, Dybala :D

Piekarz 04.08.2023 12:10

Już chyba lepiej Correę mieć

Piekarz 04.08.2023 12:09

Beztalencie zwyczajne

Piekarz 04.08.2023 12:09

Won z Balogunem

Pjerun 04.08.2023 12:08

Jak pozbędziemy się Correi to taka opcja jest mozliwa

KibicInteru 04.08.2023 12:08

Ale gdyby mieli coś do gadania to wygranie serie b by na pewno było w zasięgu w końcu

Orzeu 04.08.2023 12:06

wyrwiemy go pod koniec mercato na wypożyczenie z opcją, zobaczycie :D

Orzeu 04.08.2023 12:05

Babologun :top:

Pjerun 04.08.2023 12:05

Na szczęście ultrasi i eksperci z fcinter mają gówno do gadania w sprawie transferów. Idźcie se pograć w fma

Pjerun 04.08.2023 12:05

Baloguna na którego nas nie stać i zagrał jeden dobry sezon w życiu?

Pjerun 04.08.2023 12:04

Morata nie, Scamacca nie. Ja nie wiem kogo wy chcecie.

pablo77 04.08.2023 12:01

stanowcze NIE dla gówniaka

pablo77 04.08.2023 12:01

amen

pablo77 04.08.2023 12:01

xD

pablo77 04.08.2023 12:01

HB 04.08.2023 11:48 błagam niech ultrasi rozwieszą prześcieradła i powstrzymają wydawanie 35 mln na Scamaccę

KibicInteru 04.08.2023 11:53

Te 5 to tak w geście dobrej woli rozumiem

KibicInteru 04.08.2023 11:53

No to by było dziwne, zwłaszcza że west ham prosi o 30

Piekarz 04.08.2023 11:49

Jesteśmy finalistą LM. Tutaj Osimhen powinien przychodzić a Mbappe nie powinien być żartem, a nie jakiś SCAMacca

HB 04.08.2023 11:48

błagam niech ultrasi rozwieszą prześcieradła i powstrzymają wydawanie 35 mln na Scamaccę

Dejwid 04.08.2023 11:18

Barella moze kończyć kariere, jest nowy szeryf w mieście.

Jacenty 04.08.2023 10:55

Pjerun popieram, nie zdzwię sie jeśli Barella usunie się w cień Frattesiego, i to nie z powodu słabej gry Nicolo, ale z powodu rozkwitu talentu Davide

domin98 04.08.2023 10:54

xD

KaraJunior 04.08.2023 10:39

z takim składem to lepiej żeby sezon wogóle nie wystartował ;)

AveCaesar 04.08.2023 10:34

Balogun zwykły kapeć z lig ę, Trubin też piłki łapać nie umie

KaraJunior 04.08.2023 10:33

<sarcasm>

KaraJunior 04.08.2023 10:33

dodałbym tylko że wszyscy na około robią zajebiste interesy a Inter to frajerzy - koniec świata

Pjerun 04.08.2023 10:32

A według mnie Samardzic i Frattesi to są świetne transfery, będzie z nich sporo pożytku. Scamacca nie wiem czy przeplacony, raczej normalna cena.

AveCaesar 04.08.2023 10:29

Scamacca przepłacony, a Samardzić nie potrzebny bo są juniorzy, przez Frattesiego sfrajerzyliśmy z Brozo. Obraziliśmy też majestat Otyłęgo Pana i w sumie to już można zamykać mercato

AveCaesar 04.08.2023 10:26

i wyżebrany

domin98 04.08.2023 10:19

ale ma cenzorowaty wyskok

Adriano_forever 04.08.2023 10:05

bo jest stary i niski

domin98 04.08.2023 10:01

sommer jest bardzo niedoceniany

Orzeu 04.08.2023 09:57

nie jest to jakis super bramkarz, ale powinien ogarnąć

Orzeu 04.08.2023 09:57

na kolejny sparing będzie już Sommer

Orzeu 04.08.2023 09:57

od 10 dni było wiadome, że bramkarz będzie po Tournee

Tom_Hardy 04.08.2023 09:54

Ależ wstyd z tym bramkarzem

Xucatlan 04.08.2023 09:43

Po co nam niby Demiral? Udane pół roku w Sassuolo, ale od tamtego czasu tylko narzekanie i obrażanie się, że za mało gra. U nas jakby przyszedł, to będzie to samo. Nie wygryzie Darmiana i zaraz będzie konflikt.

Orzeu 04.08.2023 09:42

pobronił sobie Stanković przynajmniej wiemy już że mamy dobrego bramkarza w klubie

Orzeu 04.08.2023 09:42

coś się stało?

Pjerun 04.08.2023 09:41

Dzięki świetnym relacjom z Bayernem płacimy im klauzulę po miesiącu negocjacji. Czapki z głów

coco 04.08.2023 08:34

GDS - Affare Inter-Samardzic chiuso: a inizio settimana visite mediche e firma fino al 2028

Wiciux 04.08.2023 00:32

In recent weeks, news reports have been linking the Turkish international with a switch to Inter Milan. However, the Nerazzurri are yet to make a concrete attempt on this front. But according to Calciomercato, Demiral is crossing his fingers while waiting for Inter to knock on his door.

martins2000 04.08.2023 00:10

Ten też

martins2000 04.08.2023 00:10

ALEJO VÉLIZ w Tottenham

Tifosinho 03.08.2023 23:39

Obaj mieli do Milanu isć

Jacenty 03.08.2023 23:36

Lazio oprocz Kamady bierze tez Isaksena, młodego skrzydlowego z fc midtjylland

erebos 03.08.2023 23:08

Kevin Zefi z Primavery może przenieść się do Newcastle. Nie może zadomowić się we Włoszech.

erebos 03.08.2023 23:02

Roma chce teraz wypożczyć... Wouta Weghorsta

Jacenty 03.08.2023 22:54

Też tak sądzę Pluto, oni mają nosa i rzadko się mylą. Podobno widzą w nim cechy Ilicicia.

Jacenty 03.08.2023 22:54

Romano cytujący koordynatora Santosu Falcao dot. domniemanego transferu do Romy Marcosa Leonardo: The conditions are far from realistic, the proposal is too low. No chance for the fee and terms of payment. I can’t see how this can happen”.

pluto11 03.08.2023 22:52

On w Atalancie zacznie grać

Jacenty 03.08.2023 22:50

Schira: CDK ma iść na roczne wypożyczenie do Atalanty za 3mln z opcją wykupu za 23 mln. Kontrakt 2,5mln rocznie

Jacenty 03.08.2023 22:49

Schira: Jacopo Martini (2004 r.) Wypożyczony z Interu do Foggi

Jacenty 03.08.2023 22:46

Romano: Benfica zapewniła sobie pierwokup Prestianiego w 2024 r.

Jacenty 03.08.2023 22:43

Romano dementuje plotki o odejściu Eneique i Camposa

pluto11 03.08.2023 22:43

Dołożyć kasę za Sommera do Trubina i mamy ogarniętego bramkarza

pluto11 03.08.2023 22:43

My nadal bez bramkarza tragedia

Jacenty 03.08.2023 22:41

Guarro: Inter poinformował Samardzicia, że dołączy do składu w poniedziałek

Cny 03.08.2023 22:28

ten transfer castrovilliego jeszcze bardziej ośmiesza nasza sprzedaż Brozovicia

Adriano_forever 03.08.2023 22:24

no i DD pokazał jak się powinno wypowiedzi do prasy dawać, nie to co ha tfu skriniar

martins2000 03.08.2023 22:15

COPE informuje, że Luis Enrique ma rozważać opuszczenie PSG jeszcze przed debiutem ze względu na zamieszanie z Kylianem Mbappé czy niepewną przyszłością Luisa Camposa

Fanatyczny 03.08.2023 22:14

Co kupują? 99 procent to klikbaity.

pluto11 03.08.2023 21:42

Maja długi i nadal kupują za gruby hajs

Claudio 03.08.2023 21:32

barcelona to powinna byc tam gdzie barcelona B, a nie przeprowadzac kolejne drogie transfery

erebos 03.08.2023 21:27

Z innych plotek. Barcelona podobno chce ściągnąć Joao Cancelo i Bernardo Silvę.

pluto11 03.08.2023 21:23

Chłopak 23 lata całą kariera przed nim a on do Arabii idzie

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się