Archiwum shoutboksa

pluto11 02.08.2023 21:08

A Livakoivc z Dynama Zagrzeb chyba on nie jest bramkarzem kadry Chorwacji, chłop się dobrze prezentował i nie był by chyba mega drogi

erebos 02.08.2023 21:07

Chalobah? :D Jak dobrze pójdzie to Toloi lub Demiral. Nie ma co chyba liczyć na jakieś zaskakujące nazwisko.

sampras182 02.08.2023 21:02

No i gdzie to potwierdzenie Samardzica ja się pytam :)

HB 02.08.2023 21:01

Kogo typujecie jako obrońcę wskakującego do Interu pod koniec mercato?

milosz912 02.08.2023 19:57

Dosłownie obrona Częstochowy w meczu Rakowa

KibicInteru 02.08.2023 19:53

On być jako nr2 więc to niezależne od Sommera

Klinsi64 02.08.2023 19:46

Bento Matheus Dushinski

erebos 02.08.2023 19:40

Bento ma chyba włoski paszport także.

andyvdm 02.08.2023 19:36

Kazdy lepszy od tego podstarzalego karakana ze szwajcarii

KibicInteru 02.08.2023 19:26

Polak rodak jakiś?

KibicInteru 02.08.2023 19:25

Co to za Krępski

kadrian89 02.08.2023 19:09

A może Kovacevicia z rakowa xD

VVujek 02.08.2023 19:08

Nie nam zdania na temat Grabary, ale fajnie byłoby mieć Polaka w Interze.

GiovanniGiorgio 02.08.2023 18:57

Dlaczego Włosi kiepsko radzą sobie w Premier League?

martins2000 02.08.2023 18:56

Ten Bento to aktualnie najlepszy bramkarz w Brazylii ja bym się nie zastanawiał

Jacenty 02.08.2023 18:55

też wolałbym Grabarę, ale oni chyba ponad 10 chcą

Rebelde 02.08.2023 18:53

Kopenhaga chce za niego 6mln . To już wole niego niz Sommera czy jakiegos Bento

Rebelde 02.08.2023 18:51

to już lepiej sprowadzic Kamila Grabare . A nie pokemona z Brazyli

erebos 02.08.2023 18:48

Bento - jak Trubin - nie jest mistrzem chwytania, ale ma rekleks i zasięg. Jak widziałem dwa mecze Athletico, to jakoś specjalnie nogami nie gra, a podobno takiego kogoś szukamy.

coco 02.08.2023 18:42

nasi mają chyba dość przeciągania liny o bramkarza

coco 02.08.2023 18:42

🚨🇧🇷 L’Inter ha iniziato a sondare seriamente il profilo di Bento Matheus Krepski, portiere dell’Athletico Paranaense classe 1999. Fonte: Matteo Moretto e Pasquale Guarro

Tifosinho 02.08.2023 17:31

Nie do końca VVujek bo w tym przypadku z tego co piszą doszło do całkowitego zwichnięcia kolana.

VVujek 02.08.2023 16:24

Kontuzja jak ta Wasilewskiego.

Seba 02.08.2023 16:13

martins

Seba 02.08.2023 16:13

Luki, a co martind dalej wychwala transfery Milanu i robi z Czika oraz Reijndersa gwiazdy światowe? :D

HB 02.08.2023 16:12

Buffon :mistrz:

KibicInteru 02.08.2023 16:12

Pre-season ma z głowy

Towarzysz 02.08.2023 16:08

Masakra

kulfon32 02.08.2023 15:57

Straszne.... pdw

Tifosinho 02.08.2023 15:45

O to ten lepszy od Frattesiego?

Luki165 02.08.2023 15:41

martins to ten sam top z rana ?

martins2000 02.08.2023 15:35

Benfica po Trubina!

Towarzysz 02.08.2023 15:22

Ach te podlasie

Towarzysz 02.08.2023 15:21

Sommerowi*

KibicInteru 02.08.2023 15:15

Ktoś ogląda sparingi dla Sommera?

erebos 02.08.2023 15:03

Nie macie wrażenia, że Sommer się słabo prezentuje w sparingach Bayernu? Z taką grą, to w miesiąc, dwa Stanković go wygryzie, gdy zostanie jako nr.2...

pluto11 02.08.2023 15:02

Pozbyliśmy się Handy przez rok mieliśmy bramkarza i wracamy do recznika

chonciak 02.08.2023 15:00

ten sommer to w ogóle wie, że może się rzucać ?;o Czy stoi jako 3 słupek w bramce?

martins2000 02.08.2023 14:00

sommer x2

martins2000 02.08.2023 13:34

sommer juz wyjmuje

tytusek25 02.08.2023 13:01

Potrzeby trenera to jedno a wizja funkcjonowania klubu to drugie.Da sie to pogodzić.Zarzad widac podziela taka hierarchie bo Moratta pieknie zcancelowany

AveCaesar 02.08.2023 12:50

pozbywamy się bramkarzy wiec pewnie zaraz będą transfery do kluby w tej formacji - Handa, Cordaz, Onana, Radu, Brazao, niedługo może Stanković na wypożyczenie

Pjerun 02.08.2023 12:23

Sommer to jest po prostu opcja tymczasowa na 1-2 sezony. Obstawiam, że mamy dogadanego Trubina za rok i mam nadzieję, że to dogadanie nie będzie jak z Bremerem

martins2000 02.08.2023 12:22

Correa ma mentalność geja

nicolas80 02.08.2023 12:19

ten sommer mnie nie przekonuje ale wszystko wskazuje że marotta jest napalony na ten transfer

nicolas80 02.08.2023 12:17

bardziej interesująca jest sytuacja z obsada bramki

nicolas80 02.08.2023 12:17

jak nie to nie ma co płakać bo a tej formacji mamy sporo opcji

nicolas80 02.08.2023 12:16

na spokojnie zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. jak bedzie konkretna opcja żeby zrobić roszadę to pewnie do niej dojdzie

VVujek 02.08.2023 12:12

Trener wie kogo potrzebuje, co nie zmienia faktu, że Correa nie sprawdził się w Interze i powinien natychmiast opuścić Mediolan

nicolas80 02.08.2023 12:10

Myślę że trener wie lepiej od Ciebie kogo sobie dobrać do kadry

tytusek25 02.08.2023 12:08

Correa tu to pomylka.Trzeba sie z tym pogodzic i wyciagnac wnioski nie kupujac Inzaghiemu Moraty

tytusek25 02.08.2023 12:07

Trzeba klepnac sie w piers przyznac do bledu i tyle a nie brnąć w to.Po co? W imie wlasnego nieomylnego ego?

nicolas80 02.08.2023 12:07

wtedy jest ciężko o precyzję oraz trafne decyzje

nicolas80 02.08.2023 12:06

to jest okres przygotowawczy być może miał duże obciążenia i ciężkie nogi

tytusek25 02.08.2023 12:05

Mnostwo strat ,niecelnych podań , zlych decyzji.Koszmar po prostu

nicolas80 02.08.2023 12:05

w japoni był jakby lekko zgaszony ale nie wiadomo z jakiego powodu

nicolas80 02.08.2023 12:04

powinien mieć powyżej 10 bramek i 10 asyst na sezon. Dlatego na tą chwilę nie spełnia oczekiwań

tytusek25 02.08.2023 12:04

Na podstawie +- dwoch dryblingow za cale 2 sezony powstal jakis mit o jego technice.Smiech na sali.

Pjerun 02.08.2023 12:03

No też nie rozumiem Correi. Wchodzi na 15 minut i kompletnie zero walki. Powinien gryźć trawę w takim czasie gry

VVujek 02.08.2023 12:01

Rzygać się chce jak się patrzy na ten brak zaangażowania

VVujek 02.08.2023 12:00

Przecież główny atut Correi to strata piłki i brak pressingu.

tytusek25 02.08.2023 11:59

Skoro nawet Inzaghi jego chyba jedyny promotor tutaj uzywa go jako ostatecznosci to chyba cos w tym jest nie sadzisz

Dejwid 02.08.2023 11:59

moze nie 20 bramek, ale wiecej wnosilby do gry i miałby jakies asysty.

tytusek25 02.08.2023 11:57

Gdyby tak bylo mialby u nas ze 20 bramek nie uwazasz?

nicolas80 02.08.2023 11:56

do poprawy napewno - skuteczność

nicolas80 02.08.2023 11:55

1) bardzo dobrze kontroluje piłke i potrafi się przy niej utrzymać 2) drybling i gra 1x1 3) świetne podania progresywne zdobywjące przestrzeń)

tytusek25 02.08.2023 11:51

Ale konkretnie jakie?

nicolas80 02.08.2023 11:50

ja jednak dostrzegam u niego spore możliwości. Nie dziwię się że Szymon też go docenia i chciał go mieć

inter30 02.08.2023 11:48

2 ładne gole przez cały sezon, w dodatku warte tyle co gówno, faktycznie daje coś extra, widzę że dalej marne prowokacje nicolasa na psychotropach

tytusek25 02.08.2023 11:47

Juz w Lazio byl przecietny jak Bydgoszcz zimą

tytusek25 02.08.2023 11:45

Ale po czym wnosisz ze ma jakies ekstra mozliwisci.Gdzie je widzialeś, gdzie je zaprezentował..Ciekawi mnie skad ten mit 🙂?

nicolas80 02.08.2023 11:44

jestem ugodowy i jeżeli miałbyś argumenty to byśmy się dogadali

nicolas80 02.08.2023 11:43

nikt nie jest chyba zachwycony jego pobytem na ten moment . jednak nie zmienia to faktów odnośnie jego mozliwości. aktualnie gra poniezej swojego poziomu

Orzeu 02.08.2023 11:39

amen

Orzeu 02.08.2023 11:39

Wiciux 02.08.2023 11:35 Correa dodaje coś ekstra

tytusek25 02.08.2023 11:39

Ten gosc kosztowal juz klub dobtego momentu kolo 40 mln.Trzeba miec niezle piguly zeby byc zachwyconym jego dotychczasowym wkladem w kontekscie bilans

kulfon32 02.08.2023 11:38

nioklas.... widzę że gdybyśmy oboje pracowali w zarządzie - to byśmy się nie dogadali

kulfon32 02.08.2023 11:38

już widzę jak Sanchez, który odchodził od Nas obroażony bo mało grał - przychodzi żeby grzać ławkę

nicolas80 02.08.2023 11:37

nie ma coś go pozbywać lekką ręką bo może odpalić i dać wiele

Wiciux 02.08.2023 11:35

Correa dodaje coś ekstra raz na kilka miesiecy ( ładna bramka z udinese w październiku po czym ładny gol z benfica w kwietniu) jeśli bedzie okazja to trzeba sie go pozbyć w jego miejsce sanchez z kontraktem 1+1 albo Nzola

Dejwid 02.08.2023 11:35

jak jest przy piłce to emanuje od niego taki spokój xd trudno to skonkretyzować

nicolas80 02.08.2023 11:35

w tym sezonie to minimum 10 goli powinien strzelić + powinien mieć sporo asyst

tytusek25 02.08.2023 11:35

Okrągłe słówka pustexw srodku.Co to jest niby to ekstra?

tytusek25 02.08.2023 11:34

A cobkonkretnie dale ekstra Tucu jesli wolno spytac

kulfon32 02.08.2023 11:33

co ty gadasz? Powiedz mi, co Correa pokazał przez 2 lata oprócz kontuzji ?

nicolas80 02.08.2023 11:33

już w meczu z psg miał przebłyski ale jeszce cięzkie nogi

nicolas80 02.08.2023 11:32

nie ma sensu się pozbywać takiego zawodnika , chyba ze będzie jakieś konkretne zastępstwo

nicolas80 02.08.2023 11:31

Tucu dodaj coś ekstra wiec potzreba takie zawodnika

kulfon32 02.08.2023 11:31

Arabscy fani chcą Corree, a wskazania społeczne są bardzo jasne: „To mieszanka pomiędzy Mbappe i Neymarem, światowa czołówka z absolutną klasą” :D ahahahaha !! ! Co te arabusy palą ?? :D

Wiciux 02.08.2023 11:30

Ale szanse są niewielkie

Wiciux 02.08.2023 11:29

Tucu do wywalenia jeśli sie uda

nicolas80 02.08.2023 11:29

Tucu cięzko pracuje na treningach to kwestia czasu jak będzie forma

kulfon32 02.08.2023 11:28

Tucu na ławce to tak jakby go nie było - albo nic nie zagra albo za chwilę się połamie

nicolas80 02.08.2023 11:28

Lautaro, Thuram,Scama,Tucu,Esposito i mozna zamykać okienko w tej formacji

Dejwid 02.08.2023 11:11

ze Scama attack bedzie wszechstronny, a Corea zrobi wyjazd predzej czy pozniej i ktos jak Balogun przyjdzie, ale moze tanszy jakis zamiennik.

Klinsi64 02.08.2023 10:56

to sie musza wypowiedziec martins2000 i vvujek

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się