Archiwum shoutboksa

GiovanniGiorgio 01.08.2023 13:01

Nikt nie wspomina o tym, że Inter miał większe XG i ogółem groźniejsze sytuacje, a City przez cały mecz miało zafajdane portki xd

Pjerun 01.08.2023 13:01

Wygrywają ligę, bo mają słaba konkurencję

Pjerun 01.08.2023 13:00

Równie dobrze można sobie mówic, że PSG zdobywa mistrzostwa tylko dzięki arabskim pieniądzom

GiovanniGiorgio 01.08.2023 13:00

Może jeszcze śmieszną Barcą no i Bayernem

GiovanniGiorgio 01.08.2023 12:59

Inter i ogółem Calcio zawsze będzie deprecjonowana przez gunwo znawców i pseudoekspertów, nie ma piłki poza Anglią, Realem i PSG w ich mniemaniu xd

Pjerun 01.08.2023 12:59

Raczej mają ból dupy, że El Robercik odpadł przez nas z LM

VVujek 01.08.2023 12:59

Nie wspomina, że z City grał jak równy z równym

Pjerun 01.08.2023 12:58

Z City zagraliśmy jak równy z równym, wyszliśmy z grupy w.kyorej nikt nie dawał nam szans

martins2000 01.08.2023 12:57

jak mnie to wkurw,,,, jak ci pseudo komentatorzy ciągle przy Interze mówią że miał słabą drogę do finału k... po drugiej stronie jakby grał to też dotarłby do finału

VVujek 01.08.2023 12:57

Fizycznie to taki czołg

VVujek 01.08.2023 12:56

Dumfries jak zwykle wygląda dobrze z mocnym rywalem.

Dzonyy 01.08.2023 12:54

Kebo po pierwszej polowie przewiduje lige konferencjii

VVujek 01.08.2023 12:54

Stankovic w sumie wygląda dobrze

Jacenty 01.08.2023 12:53

z 2-3 groźne strzały wybronił, dobrze podawał na skrzydła i do ataku (najczęściej Thurama), te jego podania były precyzyjne. Ale chyba boi się poki co krótkimi podaniami z obrońcami rozgrywać

VVujek 01.08.2023 12:52

PSG pierwsze 20 minut cisnelo ostro pressing, potem siadło

Pjerun 01.08.2023 12:51

Bronił coś Stankovic?

Dzonyy 01.08.2023 12:51

Konczymy juz sezon?

domin98 01.08.2023 12:50

PSG zaczyna lige tydzien wqczesniej

Nerazzurx10 01.08.2023 12:49

Kto wgle wpadł na pomysł designu tych numerków i nazwisk w PSG? Przecież one są nieczytelne

intermed1 01.08.2023 12:48

PSG też niczym nie zachwyca. Równy poziom trzymamy

GiovanniGiorgio 01.08.2023 12:48

Inter niewidoczny, PSG nieźle gra, ale też bez polotu

Nerazzurx10 01.08.2023 12:48

Nie masz czego żałować, nie ma nas

mimas2316 01.08.2023 12:47

Jak mecz? Dopiero odpaliłem

GiovanniGiorgio 01.08.2023 12:44

W drugiej połowie może być pogrom, kiepścizna ...

MuCha2 01.08.2023 12:43

Padaczka ze szok

pluto11 01.08.2023 12:39

A jakiś inny link do meczu

GiovanniGiorgio 01.08.2023 12:38

Ale Inter jest tłaszony, źle to wygląda

Kaniol 01.08.2023 12:35

dimarco najsłabiej fizycznie ale to nie dziwi na tym etapie

Wiciux 01.08.2023 12:34

Nom miki narazie cieniutko

Borgen 01.08.2023 12:30

Thurama chyba póki co najlepszy mecz w tym sezonie, mimo, że to dopiero 27 minuta

AveCaesar 01.08.2023 12:28

Dumfri po swojemu ;b

Borgen 01.08.2023 12:28

Barella sprawdza jak plecy Milana 😅

AveCaesar 01.08.2023 12:28

MIki słabo, Diamrco

Nerazzurx10 01.08.2023 12:28

XDDD

AveCaesar 01.08.2023 12:27

Thuram nawet nawet wygląda

Nerazzurx10 01.08.2023 12:25

Dawać tego Davida a nie scamakke

sampras182 01.08.2023 12:24

Trzeba to zrzucić na kark przygotowań i mocnych treningów przygotowujących pod sezon :)

Kaniol 01.08.2023 12:22

grają jakby mieli po 10kg na nogach

keats 01.08.2023 12:21

prosze o linka

keats 01.08.2023 12:21

wysle ktos linka ? dzieki

AveCaesar 01.08.2023 12:20

PSG gra w piłkę u nas mnóstwo chaosu

martins2000 01.08.2023 12:19

Musi przyjść Scamacca będziemy groźni

sampras182 01.08.2023 12:18

No na razie nie istniejemy :(

MuCha2 01.08.2023 12:18

Pierwsza 11 xd

Nerazzurx10 01.08.2023 12:17

A oni chyba nawet nie grają najlepszym składem

MuCha2 01.08.2023 12:17

Średnio bardzo średnio

Nerazzurx10 01.08.2023 12:16

PSG wygląda jak finalista LM a my jak drużyna która nie wyszła z grupy

cacy21 01.08.2023 12:15

chyba jeszcze nie

martins2000 01.08.2023 12:15

Inter to wyszedł na mecz?

kulfon32 01.08.2023 12:04

macie jakiegoś linka?

minus09 01.08.2023 12:02

polsat sport albo strims top

Weo 01.08.2023 12:01

gdzie mecz można obejrzeć?

minus09 01.08.2023 12:00

ciekawe czy szkriniarowi ktos polamie nogi

erebos 01.08.2023 11:59

Mały offtop. Roma się nieźle wkopała. Chcieli Sanchesa na wypożyczenie z opcją wykupu, ale PSG się nie zgadza, bo nie wykupili Wijnalduma i nie chcą ryzykować, że sytuacja się powtórzy.

KibicInteru 01.08.2023 11:59

Polsacie sport ofc

KibicInteru 01.08.2023 11:59

Ogarneli że o 12

KibicInteru 01.08.2023 11:59

Leci

ferii 01.08.2023 11:58

mecz leci w Polsacie?

ragnar 01.08.2023 11:44

wreszcie jakiś mecz, bo w niedziele to już z nudów obejrzałem Inter Benfica 3 3

VVujek 01.08.2023 11:44

W tym meczu będzie można zobaczyć co potrafi Stankovic, bo w poprzednich nie miał zbyt wiele roboty nawet w rozgrywania piłki z obrońcami

domin98 01.08.2023 11:39

dokl w programie od 12:10 xd

KibicInteru 01.08.2023 11:39

Ciekawie czy Polsat ogarnie że mecz o 12

KibicInteru 01.08.2023 11:33

Widzę za wyjątkiem bramkarza pierwszy skład wystawiany

Jacenty 01.08.2023 11:27

na kompilacjach najwięcej jego zagrań widziałem, jak dostaje piłkę stojąc na połowie boiska, gdzie musiał przetrzymać/odwrócić się z piłką z rywalem na plecach i odegrać. Akcji w ataku pozycyjnym było raczej niewiele

Luki165 01.08.2023 11:26

Tez ponoc nie znal jezyka tak wiec intwgracja z grupa tez kulała

Orzeu 01.08.2023 11:26

no też macie rację

Kredence 01.08.2023 11:25

Zupełnie inna sytuacja

Kredence 01.08.2023 11:25

West ham nie kreowal zbyt wiele i walczył chyba o utrzymanie, u nas będzie miał okazji multum

Luki165 01.08.2023 11:24

No i federacja powinna nam placic jakas kase bo mozliwe ze az 6 podstawowych zawosbikow bedziemy im dostarczac ;)

Kredence 01.08.2023 11:24

Ogólnie scamacca to jest ryzyko, ale jak ktoś pisał to kompromis między oczekiwaniami trenera a możliwościami klubu, no i on ma 24 lata, grać potrafi co pokazał, trafi do idealnego środowiska, jak będzie zdrowie to jestem dość spokojny o niego

Jacenty 01.08.2023 11:23

w Anglii mógł mieć nieco inne treningi i jednak na boisku więcej okazji do sprintów, liczę że we Włoszech wszystko wróci u niego do "normy"

HB 01.08.2023 11:23

Ostatni mecz ligowy scamacca zagral 14 stycznia

maverik 01.08.2023 11:21

oby zdrowie dopisalo, a Inzaghi zrobi co moze by go odratowac po nieudanej przygodzie jak Lakake

Orzeu 01.08.2023 11:20

no to w punkt

Luki165 01.08.2023 11:20

Wahi za Correa poprosze na koniec okinka ;)

Pjerun 01.08.2023 11:19

No dokładnie. Scamacca w naszym systemie może mieć sezon zycia

Kredence 01.08.2023 11:18

Ale scamacca świetnie gra głowa a na wahadła może mieć dimarco z jego dośrodkowaniem i cuadrado

Orzeu 01.08.2023 11:18

dużo gorsze warunki fizyczne i dużo lepsza technika niż Lukaku

AveCaesar 01.08.2023 11:17

dodatkowo też nie wykręcili nie wiadomo jakich liczb (po 14 bramek) w ofensywnym Interze

Pjerun 01.08.2023 11:17

A Scamacca do gry na ścianę też będzie dobry. Dobre warunki fizyczne i dużo lepszą technika niż Lukaku

Pjerun 01.08.2023 11:16

Na drużyny grające autobusem mamy dodalibysny zawodników z dobrym uderzeniem z dystansu - Samardzic, Scamacca

Luki165 01.08.2023 11:16

Ciekawe czy Chelsea odpusci Wahi po tym jak wezma Vlaho

maverik 01.08.2023 11:14

tylko kredenc szybkosc sie nie przyda na autobus, drybling lepiej, ale najlepeij to miec mega warunki fizyczne, gre w powietrzu itp, Scamacca jest wysoki ale chudy strasznie

AveCaesar 01.08.2023 11:14

jak dzeko przestał strzelać* :)

AveCaesar 01.08.2023 11:14

trzeba też pamiętać, że Dzeko z Martinezem się zgrać nie umieli w żaden sposób i cały czas graliśmy na dwóch napastników bo z małą przerwą jak Dzeko zaczął strzelać to zaczął Lukaku. jak Lukaku nie strzelał (lub w ogóle nie grał) robił to Dzeko. ja bym nie dramatyzował pod tym względem

HB 01.08.2023 11:13

Claudio wyjasnil temat Scamacci. Sportowo i ekonomocznie wylacznie Lukaku sie broni

HB 01.08.2023 11:13

Racja, dzieki!

maverik 01.08.2023 11:13

no zobaczymy kredenc, ja osobiscie nie wiem czego oczekiwac od tego Interu, bo takiej rewolucji to dawno nie bylo

HB 01.08.2023 11:13

KIBIX 01.08.2023 03:23 Kontuzjogenny oznacza coś w stylu "powodujący kontuzje". Korełą może być. Najwyżej podatny na kontuzje, bo z jego skutecznością to pewnie nawet muchy w kiblu by nie ubił

Claudio 01.08.2023 11:13

Scamacca za Corre to super opcja (wyp+opcja wykupu) ale nie zakup za 30mln na 3 napastnika

Pjerun 01.08.2023 11:11

Najlepiej byłoby opchnac Corree i ściągnąć Scamacce i jeszcze jednego zawodnika

Kredence 01.08.2023 11:11

Maverik, dodaliśmy trochę dryblingu i nieprzewidywalności w osobach cuadrado, thurama i być może samardzicia, do tego trochę szybkości, być może będzie łatwiej przepychać pewne mecze, to będzie trochę inny Inter, warto pamiętać

Wiciux 01.08.2023 11:10

Luki165 01.08.2023 11:09 marzenie, lecz mało prawdopodobne

AveCaesar 01.08.2023 11:10

w tym sezonie

Claudio 01.08.2023 11:09

Tu masz wspaniała historie kontuzji Scamacci https://www.transfermarkt.pl/gianluca-scamacca/verletzungen/spieler/315867

AveCaesar 01.08.2023 11:09

uraz łąkotki

maverik 01.08.2023 11:09

nie mowie ze to bedzie mega wtopa ale jest to duze ryzyko zwlaszcza za takie pieniadze, taki kolejny pilkarz do odbudowania dla Szymona tak jak Lakaka

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się