Archiwum shoutboksa

Kredence 01.08.2023 10:38

Rok temu jak szedł z sass to każdy by pisał że 25+5 jest ok

Orzeu 01.08.2023 10:38

25+5 za Scamakkę to za dużo

Odet 01.08.2023 10:37

piękne jest to mercato

Odet 01.08.2023 10:37

Dzeko kopiący sie po nogach i Akuku 8 miesięcy kontuzjowany

Kredence 01.08.2023 10:37

Uraz psychiczny kontuzji ? Co to za glupoty

Odet 01.08.2023 10:36

na wielki plus

martins2000 01.08.2023 10:36

ale ja się obawiam że on już do takiej formy z Sass nie wróci uraz psychiczny po kontuzji ,obym się mylił

timon 01.08.2023 10:36

Przydalby sie ktos jeszcze mniejszy, szybki na atak w miejsce pazia

Orzeu 01.08.2023 10:36

wolę jednak 20 mln euro wydać na Scamakkę niż na Moratę

Odet 01.08.2023 10:36

na wielki plus

Kredence 01.08.2023 10:36

Inter tyle kreuje że scamacca będzie mieć wszystko żeby strzelać bramki

Orzeu 01.08.2023 10:36

poza tym to paź który strzela po 8-9 bramek na sezon

Orzeu 01.08.2023 10:36

no ogarnął bo akurat Sassuolo miało fajną pakę ofensywną Boga, Raspadori, Scamacca, Berrardi

Kredence 01.08.2023 10:35

A co ma correa do scamacci, przecież tu żadnych wspólnych punktów nie na przy ich transferach

domin98 01.08.2023 10:34

plus ciagle jest młody i ma potencjał do fajnego rozwoju

domin98 01.08.2023 10:34

trzeba jednak pamietać że gość ogarniał sezon wczesniej w Serie A, sieknał 16 bramek

domin98 01.08.2023 10:34

zgoda claudio

martins2000 01.08.2023 10:34

no

Dejwid 01.08.2023 10:34

porownanie do Correi to absurd on nigdy nie strzelał.

Claudio 01.08.2023 10:33

W West Hamie pewnie są w szoku ze znaleźli frajera który im zaplaci taka kasę za ten niewypał transferowy

Dejwid 01.08.2023 10:32

gosc ma dopiero 24 i gral na wysokim poziomie w Sass, bardzo wszechstronny napastnik, ciekawe kto inny do 30 mln za niego.

Claudio 01.08.2023 10:31

Kupiliśmy już Corre za 30mln. Nic się na błędach nie uczymy. Mam nadzieję że ten transfer nie wypali

martins2000 01.08.2023 10:31

no właśnie tu jest bardzo duże ryzyko że się ponownie połamie i wypadnie na 6 miesięcy i leżymy

Claudio 01.08.2023 10:29

Scamacca przyszedł do WH za ile? 36mln? W lidze strzelił 3 gole, nekany kontuzjami w kwietniu przeszedł poważna operacje kolana nie grał w piłkę od 5 miesięcy, nigdy nie wspiął się na bardzo wysoki poziom, a my mamy dać za niego 30mln? Jeszcze są tacy którzy są szczęśliwi z tego transferu.

martins2000 01.08.2023 10:29

oby mam taką nadzieję że się chłop rozkręci (Thuram)

Orzeu 01.08.2023 10:28

a Scamacca powinien dać około 10 bramek w lidze

Orzeu 01.08.2023 10:27

ale Thuram nam trochę ten atak urozmaici

Orzeu 01.08.2023 10:27

no tak jakościowo Lukaku jest lepszy niż zarówno Thuram jak i Scamacca

martins2000 01.08.2023 10:25

wiekiem chyba tylko bo nie wierzę że jakością

Pjerun 01.08.2023 10:25

Też bym wolał Thuram i Lukaku, ale jest jak jest.

martins2000 01.08.2023 10:24

a jeszcze staruszek Dzeko co dawał doświadczenie i jakość w LM

Pjerun 01.08.2023 10:24

Scamacca za Dzeko, Thuram za Lukaku. Jak dla mnie na plus

martins2000 01.08.2023 10:24

ale to są fakty ty nie musisz się z tym zgadzać ,chwaliłem Samardzica chwalę transfer Mopa iFrattesiego alę wolałbym lukaku jak Thurama i Scamakkę razem wziętych

domin98 01.08.2023 10:16

a to duża sztuka

domin98 01.08.2023 10:16

bo co widze to narzekasz, chyba jeszcze wiecej niz pablo77

domin98 01.08.2023 10:16

martins czy Ty kiedyś wypowiesz się jeszcze jakimś pozytywnym kontekście?

martins2000 01.08.2023 10:13

brak jakości w ataku widoczny aż w oczy napierd...

Pjerun 01.08.2023 10:05

Wszyscy na wypożyczenie, a jak będziemy mieli ich wykupić to cyk sprzedaż Barelli

Orzeu 01.08.2023 09:55

tak AF włączyłem na chwilę

AveCaesar 01.08.2023 09:47

jeszcze skończy się tak, że Scama z Balogunem przyjdą na wypożyczenia :lol:

Jacenty 01.08.2023 09:46

Odkup możliwy do 2025 r.

Adriano_forever 01.08.2023 09:46

ale jajca

Adriano_forever 01.08.2023 09:46

no nie gadajcie że się sb samo odświeża

Jacenty 01.08.2023 09:46

równolegle Fabbian trafi do Udine za 6mln, z możliwością odkupi za 12mln

Jacenty 01.08.2023 09:45

Samardzic trafi do Interu na wypożyczenie za 5mln z obowiązkiem na 15mln

Jacenty 01.08.2023 09:44

Gazetta.it: Inter mógłby zamknąć Scamaccę za 25+bonusy (wyp. z obowiązkiem)

Klinsi64 01.08.2023 09:43

no mozesz wczesniej sobie bilet kupić

AveCaesar 01.08.2023 09:42

broda nie jesteś fdp ?

broda4991 01.08.2023 09:20

Bo za dużo chętnych na całym świecie się zapisalo i im nie starczylo

broda4991 01.08.2023 09:20

Niby jakas mozliwosc dostania tych biltow na lepsze mecze i te gadzety wysyłają chociaz w tym tantym roku nie było

broda4991 01.08.2023 09:18

Nie wiem pytam.

Pjerun 01.08.2023 09:16

Co daje czlonkowstwo w fdp?

broda4991 01.08.2023 09:15

Coco jesteś w fdp?

broda4991 01.08.2023 09:15

News o niczym ;)

coco 01.08.2023 09:14

Corsera - È ballottaggio Folarin Balogun-Alexis Sanchez in caso di partenza di Correa. Va detto che l’accelerata su Scamacca (operazione che dovrebbe chiudersi intorno ai 25 milioni) sembra complicare non poco l’inseguimento al «carissimo» Balogun, che sarebbe comunque una scommessa, al contrario della certezza Sanchez.

broda4991 01.08.2023 09:11

Domin jesteś w fdp?

milosz912 01.08.2023 09:04

Do pracy biurowej, ewentualnie czasem w CS zagrać

milosz912 01.08.2023 09:03

Panowie, może nie w temacie. Ktoś ogarnia laptopy ? Chciałbym dopytać czy takie coś jest warte za 1499 zł

domin98 01.08.2023 08:50

Zresztą sprawdźcie sobie statystyki ile on marnował sytuacji

Wiciux 01.08.2023 08:50

35 wykup + 5 wypo to zapewne maks co możemy zaoferować. Arsenal ustalił zaporową cene pewnie w granicach 50 więc nie dziwne, że nasi odpuszczają

domin98 01.08.2023 08:50

Balogun to zagadka

Pjerun 01.08.2023 08:46

Ludzie, którzy chcą Baloguna nie zdają sobie chyba sprawy, że nas nie stac

martins2000 01.08.2023 08:37

Inter zawsze był znany że na koniec okienka musiał coś spierd....ć

pluto11 01.08.2023 08:06

Ludzie chcą Scamacce ale za Corree a nie kosztem Baloguna

Klinsi64 01.08.2023 07:10

ludzie którzy nie chcą Scamacci nie znają się na piłce

kibix 01.08.2023 03:23

Kontuzjogenny oznacza coś w stylu "powodujący kontuzje". Korełą może być. Najwyżej podatny na kontuzje, bo z jego skutecznością to pewnie nawet muchy w kiblu by nie ubił

HB 01.08.2023 01:40

a co z tym dzisiejszym video, na ktorym lukaku mowi, ze nigdy nie powiedzialby 'forza juve' i ze nie sadzi, ze trafi do juve? czy marotta wybaczy?

HB 01.08.2023 01:00

correa strzelił 4 gole w zeszłym sezonie i jest kontuzjogenny, nikt go nie kupi. Najważniejsi teraz to obrońca i bramkarz

Wiciux 01.08.2023 00:53

Lazaro niby był lączony z bundesligą przed startem okienka, ale temat ucichł

erebos 01.08.2023 00:51

Agoume ma niby oferty z Seria A, ale chciałby pograć jeszcze sezon we Francji. Z młodzików Iliev i Zefi mają także sporo ofert, ale Irlandczyk może zostać.

pluto11 01.08.2023 00:50

Na obronie mamy brak polprawego i potrzeba tak naprawdę 2 napastników bo Correa to nie jest nikt o bramce nie wspomnę bo ciągną to już miesiąc

pluto11 01.08.2023 00:50

Jeżeli do pomocy przyjdzie Samardzic to pomoc mamy kompletną, wahadła na obecną chwilę też trzeba się pozbyć Agoume Swamiego i Lazaro

erebos 01.08.2023 00:49

*wachadłowy zamiast lazaro

erebos 01.08.2023 00:49

U nas jeszcze mają próbować puścić Lazaro i Sensiego pod koniec okna. Jakiś młodzić o bośniacko/szewdkich korzeniach może być włączony do ttreningów z pierwszym składem.

HB 01.08.2023 00:48

5-letni kontrakt ??

Claudio 01.08.2023 00:48

25-30mln za Scamacce? Chyba kogos poyebało

Wiciux 01.08.2023 00:47

Rok z nim kontrakt rozwiąża podobnie jak z sanchezem czy vidalem

Wiciux 01.08.2023 00:46

Correi sie moim zdaniem nie pozbędziemy co najwyżej za o

Wiciux 01.08.2023 00:45

Wiciux 01.08.2023 00:32 o demiralu

Czaglar 01.08.2023 00:44

tylko Balogun łapie się na ulge, a Scamacca nie

Wiciux 01.08.2023 00:44

Transfer scamacci zamiast baloguna też powoduje, ze może znaleźć sie kapitał na obrońce. Albo szansa na dogadanie sie z atalantą na obowiązek wykupu po sezonie za 17/18 jeśli ta sie nie ugnie na wypo + opcja

pluto11 01.08.2023 00:41

Nawet jak Thuram dostał 6 i teraz podają że Skama przyjął 3.2 to sam Dzeko szarpał chyba 9

Wiciux 01.08.2023 00:41

No pensja scamacci w porównaniu do lakaki to będzie (jeśli transfer dojdzie do skutku) potężny zjazd

erebos 01.08.2023 00:40

Scamacca nieco ponad 3 mln, a Balogun u nas miałby dostać chyba 3,5 mln.

erebos 01.08.2023 00:39

Yup, to niby jeden z powodów, że możemy starać się i o Scamaccę i o Baloguna.

Wiciux 01.08.2023 00:39

Thuram dostał 6 mln euro netto, ale chyba łapid sie na zniżke podatkowa dla przychodzących spoza serie a

pluto11 01.08.2023 00:37

Chyba na pensjach nieźle zejdziemy bo taki Thuram czy Skama to razem nie dostaną tyle co brał sam Dzeko czy Lakaka tak samo w pomocy Fratessi i Samardzic będą zarabiać mniej jak Brozo

pluto11 01.08.2023 00:36

No tak tylko będziemy grać Lautaro z Thuramem pewnie lub Skamma i teraz przydał by się taki szybki Balogun z dryblingiem żeby można było grać różne warianty

erebos 01.08.2023 00:36

Za Correę liczymy niby na 10-15 mln.

Wiciux 01.08.2023 00:35

Jak za brozo pierwsza oferta to było 15

Wiciux 01.08.2023 00:34

Araby zaoferują worek treningowy na piłki za corree

erebos 01.08.2023 00:33

Będą jaja jak w połowie sezonu skończymy z atakiem Lautaro+Esposito :D (za mocny trolling?)

Wiciux 01.08.2023 00:32

Scamacca bardziej pasuje szymkowi przez warunki fizyczne przy naszym stylu gry moze dobrze wygladać plus doświadcznie z serie A. To jest taki kompromis między zarządem, a Inzaghim

erebos 01.08.2023 00:32

Ktoś podawał, że za Baloguna ma pójść wypożyczenie za 5 mln, wykup za 35-40 mln, procent od sprzedaży i ewentualnie odkup dla Arsenalu na 60-80 mln do któregoś tam roku.

pluto11 01.08.2023 00:31

Rozumiem że Szymon chce kogoś na ścianę i Skama jest ok ale nadal nie ma szybkości w ataku

pluto11 01.08.2023 00:31

Jeżeli przyjdzie tylko Skama a Balogun zostanie odpuszczony to trochę lipa

erebos 01.08.2023 00:30

Wielu ekspertów twierdzi, że Correa out, więc oby coś na rzeczy było

erebos 01.08.2023 00:29

Nie no, Arteta chce obciąż kadrę, a zarząd pod koniec okna ma działać w kwestii sprzedaży.

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się