Archiwum shoutboksa

Claudio 31.07.2023 22:02

z ligi portugalskiej to nawet w SerieA malo sie kto sprawdza. Bruno Fernandes byl kmiotem w SerieA, a w United czolowy zaowdnik

Claudio 31.07.2023 22:02

Mane w Bayernie tez okazal sie gownem, a w Anglii gwiazda ligi

pablo77 31.07.2023 22:00

Salah razem z Mane tez swietnie odpalili i Lfc tez miało swoj prime, swoj sezon co byli nie do zatrzymania, idealnie to zatrybiło. Ale to nie jest reguła. Nunez teraz przyszedł i nie zgwalicil tej ligii.

pluto11 31.07.2023 22:00

SerieA ma obrońców a nie Harry'ego Maguaiera

pablo77 31.07.2023 21:59

Poza tym City to jest maszyna a Haaland to swietny element układanki ktory idealnie sie wpasował, czy gdyby Haaland wybrał inny klub odpaliłby tak samo ? Nie wiem. Czy w takiej Chelsea zgwałciłby tą ligę tak jak w City.

pablo77 31.07.2023 21:58

Cluadio dużo takich przypadków nie ma bo w serie A nie ma kasy i najlepsi tu nie przychodzą.

pablo77 31.07.2023 21:58

poniekąd Cristiano Ronaldo i Lukaku ?

Wiciux 31.07.2023 21:57

W najgroszym wypadku trzeba będzie wpłacic klauzule za Sommera i tyle

Claudio 31.07.2023 21:56

Zgadza się Premier League to najmocniejsza liga. Nie ma co do tego pytan. Tylko, że to też strasznie przehypowana liga. Poza tym Salah z SerieA przychodzi do Anglii i w swoim pierwszym sezonie zdobywa nie jako napastnik korone krola strzelcow bijac rekordy. Przychodzi z bundesligi Haaland i w swoim pierwszym sezonie bije absolutny rekord ligi oczywiscie zostajjac krolem strzelcow bawiąc się tą ligą. Powiedz mi kiedy byl ostatnio taki przypadek by jakis napastnik przychodzil do SerieA i zgwalcil tą ligę?

VVujek 31.07.2023 21:55

W SerieA kluby z czołówki są na zbliżonym do siebie poziomie jak w PL

pluto11 31.07.2023 21:54

Batman to niech już nie wraca

pluto11 31.07.2023 21:54

Dać Ukraińca 15 i brać Trubina i niech już trenuje

VVujek 31.07.2023 21:53

Zawsze można się uśmiechnąć do Batmana

pluto11 31.07.2023 21:52

Zamiast już teraz iść po Bono

VVujek 31.07.2023 21:52

We Włoszech masz zbliżony poziom

pluto11 31.07.2023 21:52

Zobaczycie że z tym Sommerem będzie tak że Bayern się rozmyśli bo nie będzie mógł nikogo znaleźć i zostaniemy z palcem w tyłku i będziemy na szybko szukać

VVujek 31.07.2023 21:51

No ja dość często oglądałem Udine więc Samardzica kojarzę dobrze.

pablo77 31.07.2023 21:51

przykladowo pojsc do Bayernu, Realu czy Barcelony to jest juz inaczej bo masz pełną dominacje nad resztą ligii i nie ma takich druzyn na zblizonym poziomie.

pablo77 31.07.2023 21:50

Akurat nie pisałem o dominacji tylko o poziomie trudności tej ligii. Uwazam ze to jest najmocniejsza liga i najtrudniejsza to jest moja opinia.

VVujek 31.07.2023 21:49

No nie

Claudio 31.07.2023 21:49

najlepsze jest to ze dobrze kojarzę grę Hjulmanda, a Samardzica nie :P

pablo77 31.07.2023 21:49

Claudio 31.07.2023 21:45 Pablo skoncz sie tak spuszczac nad ta Premier League bo poza finansami to tam ksomicznej dominacji nie ma.

VVujek 31.07.2023 21:49

Wow ciekawe za ile, to byłoby piękne

Claudio 31.07.2023 21:49

serio Hjulmanda nie kojarzysz?

VVujek 31.07.2023 21:48

Pierwszy słyszę o takim zawodniku JACENTY

Claudio 31.07.2023 21:48

zeby się doczekał xD

Luki165 31.07.2023 21:48

No oby oby

Luki165 31.07.2023 21:48

Moretto potwierdzil ze Correa jest otwarty na odejscie do Arabii , Inter czeka na oferte .

Jacenty 31.07.2023 21:46

Btw Hjulmand, który był wymieniany w naszym kontekście przed Asllanim, i łasiło się na niego sporo klubów serie a ostatnio, jest praktycznie graczem Sportingu Lizbona. 18mln

Claudio 31.07.2023 21:45

Pablo skoncz sie tak spuszczac nad ta Premier League bo poza finansami to tam ksomicznej dominacji nie ma.

erebos 31.07.2023 21:44

O S. Mane to w Turynie raczej powalczyć nie mogli :D

Jacenty 31.07.2023 21:44

Lukak u Maxa moim zdaniem dobrze by się odnalazł. Aczkolwiek Vlahovic jest jak dla mnie napastnikiem wyzszej klasy, z potencjałem, bardzo chciałbym go zobaczyć u nas. Może za rok lub dwa, jeśli nie odpaliłby po transferze do takiej Chelsea....😁

Jacenty 31.07.2023 21:42

Nie no, Mane nie te zarobki

pablo77 31.07.2023 21:35

Za 40 baniek mogą wzmocnić jeszcze jaką pozycje chociaż nie wiem gdzie oni tam mają braki teraz. Wiem, ze Di Maria odszedł, troche dali dupy bo mogli powalczyc o Sadio Mane.

pablo77 31.07.2023 21:34

co by nie mówić Lukaku dobrze wygląda w serie A jak jest zdrowy. Nie patrząc jaką okazał się mendą może się lepiej sprawdzić w taktyce Juve niż Vlaho. Jak dla mnie Vlaho blizej do flopa niz topa w Juve więc deal jak najbardziej dobry.

Imrahil 31.07.2023 21:34

lukak + 30mln za Vlaho?

VVujek 31.07.2023 21:29

Ja bym w życiu nie oddał Vlaho na tych warunkach

VVujek 31.07.2023 21:28

A Juve bierze potwora finansowego

VVujek 31.07.2023 21:27

Oddają zgnile jajo i za drobne jak na warunki PL maja wysokiej klasy napastnika.

VVujek 31.07.2023 21:26

Deal życia? :lol:

VVujek 31.07.2023 21:25

No ale w CL strzela przecież, a tam najwyższy poziom

pablo77 31.07.2023 21:25

Jakby Chelsea oddało Lukaku i 30-40mln za Vlaho to Juventus by zrobił deal zycia tak jak Inter z wymiana Eto'o + kasa - Ibrahimović

pablo77 31.07.2023 21:24

Wloska jest bardziej statyczna i taktyczna, zwarte linie, granie blisko siebie calkiem inna piłka.

pablo77 31.07.2023 21:23

To jest najszybsza piłka poza tym poziom drużyn jest znacznie wyższy, masz City, Liverpool, Arsenal, Chelsea, United, Tottenham do tego zawsze solidne Newcastle z ogromną kasą, West ham itd. tam nie ma druzyn pokroju lecce czy spezia.

pablo77 31.07.2023 21:22

Nigdy nie napisałem, że Taremi jest gwarancją bramek w PL to jest zupełnie inny poziom niż serie A. Tam każdy zawodnik może zostać zweryfikowany.

erebos 31.07.2023 21:20

I jeszcze prosić Anglików, aby się na nią zgodzili...

erebos 31.07.2023 21:20

Miałem pisać o tej wymianie na linie Chelsea-Juventus. To trzeba mieć łeb, aby Vlaho puścić za grubego knura.

VVujek 31.07.2023 21:17

Pytam o Taremiego no to on jest gwarancja bramek, a nie wymienieni przez ciebie piłkarze

martins2000 31.07.2023 21:17

Chelsea otwiera się na wymianę Vlahovic-Lukaku. Trwają rozmowy między klubami. [Di Marzio]

erebos 31.07.2023 21:15

Niemieckie gazety donoszą, że jak Bayern nie znajdzie bramkarza pasującego do koncepcji, to Sommer może zostać. Bayern miał ruszyć znowu po Bono z Sevilli według ostatnich plotek.

pablo77 31.07.2023 21:10

albo Baloguna ?

pablo77 31.07.2023 21:10

a czemu nie kupili Scamacce albo Morate ?

VVujek 31.07.2023 21:00

Pablo czemu MAN UNITED nie kupił Taremiego? Gwarancja bramek

KibicInteru 31.07.2023 20:59

:correa: :top:

AveCaesar 31.07.2023 20:56

i 2,5 asysty

AveCaesar 31.07.2023 20:53

no Tucu ze średnią 5 bramek na sezon u nas kozaczy

AveCaesar 31.07.2023 20:48

myślę, że we Włoszech znowu będzie strzelał ;)

erebos 31.07.2023 20:47

IMO to może być David, Balogun, Scamacca, Nzola czy nawet Taremi, ale jak opcją nr.3 będzie Joaquinn to tragedia.

KibicInteru 31.07.2023 20:47

Tam nawet Cuadrado był leszczem, a potem wrócił do juve i był jednym z lepszych zawodników tam

Klinsi64 31.07.2023 20:46

Martinez i Thuram swoje strzelą,a tu ktos Taremiego chciał bo po 30 ładował

KibicInteru 31.07.2023 20:46

Ja go oceniam na podstawie gry w serie a, pl to inna bajka

AveCaesar 31.07.2023 20:45

jego meczach w Anglii

AveCaesar 31.07.2023 20:45

ciężko ocenić, jeśli mam nie patrzeć na statystyki to nie byłem na przynajmniej 10/15 meczach żeby go ocenić. przecież nie da się tego zrobić na podstawie yt

KibicInteru 31.07.2023 20:45

Mam wrażenie że niektórzy myślą że my szukamy jakiegoś koksa co będzie ładowaľ 20 goli co sezon. Kogoś takiego już mamy

martins2000 31.07.2023 20:44

Sky UK: “West Ham rifiuterà offerta Inter per Scamacca

Pjerun 31.07.2023 20:43

Ja uwazam, ze w systemie gry Interu może mieć bardzo dobry sezon, jeśli będą go omijać kontuzje

Pjerun 31.07.2023 20:42

Dokladnie

Luki165 31.07.2023 20:42

Scamacca ma umiejetnosci ktore sa bardzo przydatne Szymonowi. Zrozumialy wybor.

VVujek 31.07.2023 20:36

Scamacca miał kontuzje więc nie ma co oceniać jego gry w WHU

VVujek 31.07.2023 20:36

Vieri i Crespo to nie byli napastnicy podobni do Icara

Claudio 31.07.2023 20:35

Scamacca jest upgradem jesli chodzi o Corrę, ale przy wypozyczeniu i opcją wykupu, ale nie obligatorynym wykupie za ponad 20mln! Do tego docelowo zapewne jako ten 3 napastnik, a nie 4 za Corrę

erebos 31.07.2023 20:33

Nie czepiałbym się aż tak Gianluki. To z pewnością będzie lepsza opcja niż Koreła. Może nie będzie miał problemu z wbijaniem z paru metrów, a do tego może coś z dystansu wsadzi. Wolny jest, ale całkiem silny i niezły technicznie jak na wzrost. Chce wrócić do Włoch, to może będzie się starał.

Claudio 31.07.2023 20:32

jak damy 25mln za Scamacce to bedzie druga rysa w tym mercato po akccji z pozbyciem sie wszystkich bramkarzy i nie zatrudnieniu bramkarza 1 i 2 :)

AveCaesar 31.07.2023 20:27

haha

Pjerun 31.07.2023 20:27

co to za przykład z tym Haalandem?

KibicInteru 31.07.2023 20:27

Myślę że Inzaghi by nie pogardzil Scamaccą

AveCaesar 31.07.2023 20:26

i Guardioli w City

AveCaesar 31.07.2023 20:26

poza tym powiedz to np Haalandowi

AveCaesar 31.07.2023 20:26

myślę, że powinniśmy zostawić Inzaghiemu i Marottcie myślenie kogo potrzebujemy ;)

KibicInteru 31.07.2023 20:25

Pierwsza oferta i tak zawsze jest odrzucana

Pjerun 31.07.2023 20:24

To była inna piłkarska era, gdzie takie typowe lisy pola karnego miały jeszcze sens. Teraz potrzeba bardziej uniwersalnych graczy, a szczególnie przy grze na dwóch napastników

martins2000 31.07.2023 20:24

L’Inter ha offerto al WestHam per Scamacca un prestito (2 milioni) + obbligo di riscatto (20 milioni)

Klinsi64 31.07.2023 20:24

Vieri xd

AveCaesar 31.07.2023 20:24

i co w związku z tym ?

AveCaesar 31.07.2023 20:24

Vieri, Crespo, Icardi

AveCaesar 31.07.2023 20:23

Inzaghi też miał tylko wykończenie

Pjerun 31.07.2023 20:23

No, ale jak miał i jak nie miał to dalej był tak samym przeciętnym piłkarzem, który nie ma nic poza wykończeniem

AveCaesar 31.07.2023 20:22

a później ich nie miał Pjerun

AveCaesar 31.07.2023 20:22

z Sass ma dobre w stosunku do Serie A

Pjerun 31.07.2023 20:22

Krzysztof Piątek też miał kiedyś super statystyki

Klinsi64 31.07.2023 20:22

nasza strzelba ma byc martinez xd

AveCaesar 31.07.2023 20:21

jak ma umiejętności to robi liczby, nie ma nie robi

KibicInteru 31.07.2023 20:21

Bardziej bym patrzył na jego statystyki w sass niż whu

martins2000 31.07.2023 20:21

Boulaye Dia 100x

AveCaesar 31.07.2023 20:21

a no co k*a niby mam patrzeć jak nie statystyki hahaha

AveCaesar 31.07.2023 20:20

no ale patrzeć na jego fiasko w Wh to ciężko robić z niego naszą strzelbe :D

KibicInteru 31.07.2023 20:20

On by był jedną z opcji po prostu

Pjerun 31.07.2023 20:20

Skocznie do k***y nedzy patrzec na statystyki. Przecież nikt poważny w powaznych klubach nie patrzy na same liczby tylko na umiejetnosci zawodnikow i to co moga dać druzynie

KibicInteru 31.07.2023 20:20

Dlatego atak będziemy opierać na Lautaro, nie na Scamacce

Claudio 31.07.2023 20:19

szczerze to chyba juz bym wolał Nzolę czy Dia

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się