Archiwum shoutboksa

pluto11 01.08.2023 00:29

Chyba że idą po Skame bo wiedzą że Correa jest na wylocie

pluto11 01.08.2023 00:29

I dobrze że ma tylu będzie dużo rotacji i gra na wszystkich frontach

erebos 01.08.2023 00:28

Więc będą musieli kogoś sprzedać, bo ta kadra ma ponad 30 graczy na poziomie

pluto11 01.08.2023 00:28

Generalnie to jestem za tym żeby już w końcu ktoś przyszedł na bramkę bo to już nawet śmieszne nie jest

Wiciux 01.08.2023 00:28

Jak przyjdzie scamacca to trzeba sie pozbyc correi, a to jest praktycznie niemożliwe

erebos 01.08.2023 00:28

Arsenal bierze jeszcze Davida Rayę i wciąż mają walczyć o Kudusa.

erebos 01.08.2023 00:27

o tak, cztery mega mecze w sezonie i dwa z Interem.

pluto11 01.08.2023 00:26

I zawsze z nami ma dzień konia

pluto11 01.08.2023 00:26

Chyba że nasi tak myślą teraz wezmą Scame, poczekają do połowy sierpnia i będą cisnąć Arsenal żeby zeszli z ceny

erebos 01.08.2023 00:26

Skorupski to co 4 kolejki musi jakiegoś babola walnąć (na szczęśćie nie zawsze kończy się to bramką).

pluto11 01.08.2023 00:25

Do nas na bramkę to i Skorup był by ok

pluto11 01.08.2023 00:25

I dobrze myśli, a i za 2-3 lata jak będzie się rozwijał to odsprzeda do PL za 80-90

erebos 01.08.2023 00:25

Mało popularna opinia, ale dla mnie to mogliby ogarnąć i Drągowskiego zanim do Francji trafi...

erebos 01.08.2023 00:23

Baloguna to najmocniej chce chyba Zhang, bo liczy na sprzedaż koszulek, zyski z praw transmisyjnych w Stanach :D

Dejwid 01.08.2023 00:22

a co zrobic Arsenal jak nikt nie wyłoży sianka, moze jeszcze beda desperacko szukac i wypożyczać gdzieś

pluto11 01.08.2023 00:21

Scammaca profil pasujący do nas Włoch, młody z dużym potencjałem ale jak dla mnie powinien przyjść ktoś mocniejszy, chyba że pozbędziemy się Correi i wtedy Balogun i tak przyjdzie

erebos 01.08.2023 00:18

West Ham szuka napastnika za Scamaccę. Myślą nawet o Origim z Milanu. Trzeba było im dać Korełę.

pluto11 01.08.2023 00:18

Teraz najważniejszy jest bramkarz bo jak widzę to wyczekiwanie na Sommera który nie jest jakimś bramkarskim guru to mnie szlak trafia i jeszcze te oferty za Skamakke nie mam nic do gościa i przyda się ale niech ściągną Baloguna a jak pozbędziemy się Correi to dopiero isc po Skame

pluto11 01.08.2023 00:16

I pewnie na tym się skończy Atalanta pozbędzie się przynajmniej na rok zawodnika którego nie chce i nie będzie musiała opłacać pensji a my będziemy mieli kolejnego do rotacji a może i Szymon coś z niego wycisnie

erebos 01.08.2023 00:13

Sky podaje, że Toloi nie jest na sprzedaż, ale Demiarl może przyjść w drugiej połowie sierpnia, bo podobno ciśnie na transfer. Inter chce proponować wypożycznie bez obowiązku wykupu.

erebos 01.08.2023 00:03

IMO Toloi byłby idealny, ale Gasperini go pewnie nie odda. Nico Elvedi z Gladbach mógłby być opcją, bo i tak to będzie pewnie kolejny piłkarz, który za damo pożegna Borussię.

Wiciux 31.07.2023 23:59

Renament obrony jest zapewne własnie planowany na przyszłe letnie okienko za rok po sprzedaży kogos za wiekszy hajs + ktos za free w miejsce darmiana bo ma kontrakt do 2024

Wiciux 31.07.2023 23:58

Jakby jeden z nich przyszedł za free za rok to było by TOP. Ale i tsk potrzeba wzmocnienia obrony jeszcze w tym okienku. Albo chociaz solidnego uzupełnienia

erebos 31.07.2023 23:56

Za rok będziemy mieć może obronę Tiago Djalo, Tosin Adarabioyo i Bastoni :D

Wiciux 31.07.2023 23:38

Obrońca by sie przydał bisseck to kot w worku, acerbi i darmian to dziadki moga zjechac poziomem. Demiral albo Toloi te nazwiska, sie najbardziej przewijały w kontekscie wzmocnien obrony. Demirala na wylocie,ale droższy. Toloi opcja krotkoterminowa z racji wieku, Gasperini go nie chce puścic, ale ma rok kontraktu i jest tańszy więc są jakies szanse

Wiciux 31.07.2023 23:34

I ogólnie bo tego trubina mam nadzieje, że co bra ogarnie za rok

martins2000 31.07.2023 23:34

Esce Dzeko Entra Thuram Esce Lukaku Entra Scamacca Esce Brozovic Entra Frattesi Esce Skriniar Entra Bisseck Esce Onana Entra Sommer

Wiciux 31.07.2023 23:34

Na ten sezon

Wiciux 31.07.2023 23:33

No narazie jest, ale wątpie abysmy doprowadzili do sytuacji, że bedzie tym numerem 1

erebos 31.07.2023 23:33

Na razie to jest numerem 1 :D :D :D

Wiciux 31.07.2023 23:29

Zaimponowal podczas okresu przygotowawczego

Wiciux 31.07.2023 23:28

Stankovic jako 2 od biedy by chyba mógł zostac, jakies tam były doniesienia że zaimponował, chociaż lepsze dla niego jest i tak wypozyczenie, aby sie na ławie nie marnował

erebos 31.07.2023 23:26

Gino Infantino, kolejny argentyński wonderkid, trafił do Fiory.

erebos 31.07.2023 23:24

Słabe są takie doniesienia...

erebos 31.07.2023 23:24

U nas skład obrony mogą uzupełnić Stabile i a. Stanković, którzy mają się bardzo podobać sztabowi...

erebos 31.07.2023 23:23

Spezia chce nie tylko FP Esposito, ale i Sebastiano. Trzech braci w jednym klubie (możliwość pojawienia się w 11 meczowej) chyba jeszcze nie grali.

erebos 31.07.2023 23:22

Pozostałe 11 Martin już jakoś wciśnie.

erebos 31.07.2023 23:21

Może Agoume tam pójdzie i zrobi mu 10 bramek długimi zagraniami :D :D :D

erebos 31.07.2023 23:20

W Brescie będzie ciężko (w takim Rennes czy Nantes byłoby łatwiej, ale trzeba trzymać za niego kciuki :D

Dzonyy 31.07.2023 23:19

To by tam z 7 lat musial siedziec

Dzonyy 31.07.2023 23:18

satriano i 21 bramek xDDD

erebos 31.07.2023 23:17

Balogun ma mocny potencjał marketingowy (w Stanach znowu jest mały boom soccer) i jest to jeden z powodów, że wygrał u nas z takim Wahim.

erebos 31.07.2023 23:16

To koleś o określonej charakterystyce. Nie da się z niego zrobić Maicona czy Alvesa.

Wiciux 31.07.2023 23:15

Za baloguna więcej niz 40 nie powinniśmy oferowac. Nikt arsenalowi nie da 50 baniek za amerykańca

erebos 31.07.2023 23:15

Denzel jest strasznie sztywny i ma problem z utrzymywaniem równowagi. To nie "10", a wahadłowy, więc IQ boiskowego aż tyle nie trzeba.

erebos 31.07.2023 23:13

Tak btw to Satriano strzeli 21 bramek we francuskiej lidze i będziemy mieli koksa jak Balogun xD

erebos 31.07.2023 23:13

W sensie, aby odpalił i jego wartość rosła.

Pjerun 31.07.2023 23:13

Bardziej brak techniki i niskie boiskowe iq

erebos 31.07.2023 23:13

Tego życzę Thjuramowi.

Pjerun 31.07.2023 23:13

Nie wiem czy zwinność to jest mankament Dumfriesa

erebos 31.07.2023 23:10

Ale ogólnie to Dumfiresa lubię. Ma pewne ograniczenia (brakuje mu zwinności), ale pozytywny gracz.

Wiciux 31.07.2023 23:10

erebos 31.07.2023 23:07 albo thuram jesli by odpalil już w tym sezonie

erebos 31.07.2023 23:09

Sam po cichu liczyłem, że Denzel pójdzie teraz, a na jego miejsce ściągniemy Ferdiego Kadioglu xD

Wiciux 31.07.2023 23:09

Co najwyzej moze wygrac pojedynek biegowy jesli ma okazje

Wiciux 31.07.2023 23:08

No jak rywal gra nisko(średniak beniaminek) i sie muruje to nie ma co liczyc, że denzel da jakiż impuls, bo nie przejdzie nikogo 1 na 1

erebos 31.07.2023 23:07

Nie, kwota nie jest istotna w kontekście tego co pisałem. Wiadomo, że lepiej więcej zarobić. My po prostu będziemy sprzedawać najdroższych i najstarszych graczy. Innego wyjścia nie ma.

VVujek 31.07.2023 23:04

Co ciekawe Denzel najlepsze mecze rozgrywa z trudnym rywalem

Wiciux 31.07.2023 23:04

No dla nas kwota jest istotna tu sie liczy każde euro

VVujek 31.07.2023 23:03

No właśnie jest istotna :D

Wiciux 31.07.2023 23:03

Navasovi sie kończy kontrakt po tym sezonie wiec psż raczej chce sie go pozbyć definitywnie juz teraz

erebos 31.07.2023 23:02

To może być i 30 mln. Kwota nie jest tu istotna xD

VVujek 31.07.2023 23:01

Denzel jako PO byłby dużo lepszy niż wahadło, przynajmniej tak mi się wydaje

Towarzysz 31.07.2023 23:01

Hakan to za rok to będzie powoli wypychany albo po prostu pójdzie do Arabii

Wiciux 31.07.2023 23:01

Musiałby rozegrać najlepszy sezon w karierze aby ktos tyle dał

Wiciux 31.07.2023 23:00

Nikt nie da za Denzela 40 mln tym bardziej, że po sezonie zostanie mu juz tylko 1 rok kontraktu

erebos 31.07.2023 22:58

U nas sytuacje jak z Onaną się powtórzą. W przyszłym roku jak dostaniemy np. 40 mln za Denzela, to pewnie od razu pójdzie. To samo z dobrą ofertą za Hakana. Duży hajs za Lautaro czy Barellę również może przechylić szalę.

erebos 31.07.2023 22:56

M&A mają uderzać po Trubina pod koniec okienka. Chcą jeszcze wrzucić ofertą na poziomie 10 mln + 5 mln w bonusach i jakiś procent od przyszłej sprzedaży

VVujek 31.07.2023 22:55

Nie znamy kulis więc można sobie pier*olic, że ktoś powinien być zaklepany

Wiciux 31.07.2023 22:55

Shakhtar to jeszcze bedzie trzymać zaporowa cene za ukraińca moze by pod koniec okienka zmiękli, ale musieliby miec wtedy dogadane zastępstwo

VVujek 31.07.2023 22:54

Te "zaklepanie" to bajka, klub zawsze może nagle zmienić warunki które były wcześniej dogadania widząc cenę Onany

Wiciux 31.07.2023 22:51

No z bramkarzem akurat narazie słabo. Jedyny minus na ten moment w tym okienku duetu M&A. Moze bysmy mieli vicario juz wciskając kogos w transakcje(np esposito) +13/14 mln cobra by to jakos rozegrał(zakladajc, ze dalej bylby w empoli do momentu sprzedaży onany). Ale w spurs pracuje dalej teraz jako konsultant Paratici posiada on wieksze mozliwosci finansowe, zna wloski rynek w Tottenhamie wiec go wyciągnał

martins2000 31.07.2023 22:51

Młoty chcą 30 mln parodia

Ojciec SB 31.07.2023 22:47

my tez dalismy tylka, ze puscilismy Onane nie majac zaklepanego bramkarza

KibicInteru 31.07.2023 22:45

No dlatego jest lipa

Ojciec SB 31.07.2023 22:42

info*

Ojciec SB 31.07.2023 22:42

o dzieki za ingo

erebos 31.07.2023 22:41

Klauzula w kontrakcie Sommera miała podobno wejść w życie jeżeli Neuer zagra w 3 meczach w tym roku. Tak gdzieś czytałem.

Ojciec SB 31.07.2023 22:40

no i nie mozna zapominac ze lakaka jak trafi do tego juwe to napewno z nadwaga i znow ciezko bedzie mu to zrzucic :D

erebos 31.07.2023 22:39

Niektórzy podają, że knur+20-30 mln za Dusana.

Ojciec SB 31.07.2023 22:37

jedynie fakt ze by dostali jeszcze to 40mln

Ojciec SB 31.07.2023 22:36

dla juwe? czy tak naprawde im ten lakaka jest mega potrzebny i czy sie odnajdzie w stylu allegro?

GiovanniGiorgio 31.07.2023 22:35

za Lukaku w sensie

GiovanniGiorgio 31.07.2023 22:35

Nie no Vlaho + 40 mln dla Juve to byłby deal życia. Vlaho też ma niemałą pensję.

Ojciec SB 31.07.2023 22:34

mam nadzieje ze przewidywane sklady na jutro to jest jakis bait i Szymon znow tego kaleki nie wystawi

Ojciec SB 31.07.2023 22:31

Kibic jak mozesz to rozwin dlaczego klauzula niewazna

Ojciec SB 31.07.2023 22:30

pytanie jak pensja i czy bylby otwarty na kontrakt na rok

KibicInteru 31.07.2023 22:30

Tyle że klauzula sommera jest nieważna

VVujek 31.07.2023 22:29

Navas lepszy od Sommera

Ojciec SB 31.07.2023 22:26

nasi tez juz by mogli az tak bardzo nie zydzic i zaplacic klauzule za Sommera

Ojciec SB 31.07.2023 22:23

poki co to my z nozem na gardle jezeli chodzi o bramkarza wiec i Navas bylby spoko

Adriano_forever 31.07.2023 22:21

navas niski

Ojciec SB 31.07.2023 22:20

kazda liga jest inna, w anglii gra sie mega szybko, przez co taki Salah mogl rozwinac skrzydla, Mane w bayernie gral na nie swojej pozycji

pablo77 31.07.2023 22:14

a Mane chcieli na 9-tke gdzie w lfc gral na skrzydle.

pablo77 31.07.2023 22:13

poza tym jak masz na skrzydle Gnabry'ego, Sane i Comana to tez niezla konkurencja :D

pablo77 31.07.2023 22:13

to akurat zly przyklad moim zdaniem bo poczatek mial bardzo dobry pozniej sie zrobil jakis kwas w szatnii, konflikty itd.

pablo77 31.07.2023 22:13

Claudio 31.07.2023 22:02 Mane w Bayernie tez okazal sie gownem, a w Anglii gwiazda ligi

Vancore 31.07.2023 22:07

na rok kontrakt to nawet by mozna go wziac

Claudio 31.07.2023 22:05

dobrze ze Navas ma jeszcze paszport hiszpanii

coco 31.07.2023 22:04

Dawać Keylora

coco 31.07.2023 22:03

👀 L’Inter tiene d’occhio Keylor Navas. I nerazzurri sono alla ricerca di un portiere affidabile ed esperto e l’ex Real Madrid potrebbe essere un profilo adeguato. L’unico neo è rappresentato dall’ingaggio: la richiesta economica è fin troppo alta per i conti nerazzurri. - L'Equipe

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się