Archiwum shoutboksa

Claudio 31.07.2023 09:02

Plotki o zawodniku Lille są pewnie by obniżyć oczekiwania Arsenalu.

martins2000 31.07.2023 08:51

PSG i Tottenham też po niego więc dajmy sobie spokój

martins2000 31.07.2023 08:49

There’s absolutely nothing between Inter and Jonathan David at this stage… not even a direct call

martins2000 31.07.2023 08:49

Romano o Jonathan

Tifosinho 31.07.2023 08:33

Ausilio błagam 🙏

Klinsi64 31.07.2023 06:52

może tak,może nie

martins2000 31.07.2023 04:39

I właśnie tego nam będzie brakowało

VVujek 31.07.2023 00:12

Kompromitujesz to się ty nowym kontem do trollowania

campioni2010 31.07.2023 00:10

Kompromitujemy się tym okienkiem

campioni2010 31.07.2023 00:10

Czemu nie jestem zaskoczony tym Sommerem

Czaglar 30.07.2023 22:59

Guaro podał ponoć, że opcje bramkarza nr 2 w osobach Trubina i Augelo są obecnie martwe, a Stankovic tak czy tak robi wylot na wypożyczenie.

coco 30.07.2023 22:42

Danilo idzie nie do Genoi a do Monzy

Czaglar 30.07.2023 22:04

No i jak ma złość Chalobah właśnie schodzi z jakąś mięśniówka

coco 30.07.2023 21:35

Stankovic

HB 30.07.2023 21:34

Witam kto będzie jedynką na bramce w nowym sezonie?

Czaglar 30.07.2023 18:26

Może się przyczaimy, bo jego nazwisko gdzieś tam lata w eterze od dłuższego czasu w kontekście wzmocnień w obronie

Czaglar 30.07.2023 18:25

Chelsea’s purchase of Disasi will have implications on Chalobah. ( @liam_twomey @TheAthleticFC ) #CFC

Czaglar 30.07.2023 18:21

Chelsea kupuje kolejnego obrońcę z Francji - Disasi. Nawet biorąc pod uwagę, że Fofana wypadł na cały sezon mają, Badiashila który będzie dostępny w wrześniu, Colwilla i Silvę. Ergo Chalobah nie ma czego tam szukać.

Jacenty 30.07.2023 18:05

Wg Biasina niezmiennie nr 1 jest Balogun (ale trzeba przekonać Arsenal do obniżenia ceny), nr 1 Inzaghiego to Morata (ale jego cena jest nieadekwatna) i alternatywami są Scamacca, Beto oraz "inny"

Czaglar 30.07.2023 18:04

Ostatni sparing przed ligą z jakimiś Albancami

Czaglar 30.07.2023 18:04

Inter Milan Schedule Friendly Clash With Albanian Team Egnatia For August 13

Klinsi64 30.07.2023 17:52

Xd

coco 30.07.2023 17:47

w dodatku zarówno Moretto jak i Longari wyraźnie zaznaczyli że Scamacca jest ciągle ALTERNATYWĄ. Mi on nie przeszkadza jak przyjdzie za Corre, jak przyjdzie jako 3 to jesteśmy w dupie

Czaglar 30.07.2023 17:47

Szczerze właśnie tak myślałem, że Samardzic to będzie taka 5 opcja w ataku pozostawiona zwykle dla kogoś z Primavery

martins2000 30.07.2023 17:46

3-5-1-1 Samardzic za plecami Lautaro SKY

coco 30.07.2023 17:43

Lautaro Thuram Scamacca i Correa, to tak jakbyśmy mieli 2,5 napastnika, w dodatku Scamacca i Correa łapią kontuzje tak często że szkoda gadać

coco 30.07.2023 17:43

Lautaro Thuram Balogun i Scamacca to wtedy ma sens

coco 30.07.2023 17:42

czalgar +1

KibicInteru 30.07.2023 17:40

Sporo bramek strzelił w sassuolo jak na kogoś nie umierającego grać w piłkę

Czaglar 30.07.2023 17:36

No Scamacca nie potrafi w piłkę grać i jeśli to ma być 3 napastnik to raczej kiepsko. Wypożyczenie z opcją to też max w co warto się pakować. W tym momencie w zasadzie wszystko co fajne blokuje Correa, bo nie wiadomo czy uda się go wypchnąć i wtedy taki Scamacca jako jakaś tam opcja z ławki jeszcze się broni.

erebos 30.07.2023 17:30

Chciałbym, aby Koreła poszedł do Arabów i chociaż jeden w miarę sensowny napadzior przyszedł.

martins2000 30.07.2023 17:28

Lautaro- Thuram- Scamacca- Correa

erebos 30.07.2023 17:27

Romano wspomniał, że transfer Hiszpana do Bayernu upadł i Raya może pójść do Arsenalu (niby preferuje ten kierunek).

Wiciux 30.07.2023 17:22

Bayern’s latest idea, the Corriere report, would be to try and loan in Brentford goalkeeper David Raya. However, that is still some way away from happening. Therefore, the Corriere suggest, Bayern have continued to send Inter a clear message that they’ll have to wait.

VVujek 30.07.2023 17:19

Scamacca to dobry zawodnik i jak najbardziej wolę, Scamacca+Samardzic od Baloguna

coco 30.07.2023 17:15

Scamacca tylko za Corree, w innym wypadku szkoda sobie zawracać głowę

KibicInteru 30.07.2023 17:13

Scamacca to taki kompromis między preferencjami zarządu i Inzaghiego

Dejwid 30.07.2023 17:07

moze uznali ze lepiej zainwestowac Saamardzic i Scama niz Balogun za czterdziestaka z bonusami.

erebos 30.07.2023 16:46

No to M&A będą próbować ogarnąć atak: Lautaro, Thuram, Scamacca i Balogun/Wahi/David? :D :D :D

KibicInteru 30.07.2023 16:31

Dawać Scamacce

Jacenty 30.07.2023 16:26

Guarro: w tej chwili Scamacca wyprzedza wszystkich pozostałych

Jacenty 30.07.2023 16:24

Wg Longariego od 10dni Inter jest w kontakcie z WHU

Czaglar 30.07.2023 16:24

@Glongari · 2 min Fresh talks ongoing between #Inter and West Ham #WHUFC for #Scamacca. First contact 10 days ago exclusively as revealed ⬇️

Jacenty 30.07.2023 16:22

Matteo Moretto: Inter kilka dni temu skontakyował się ze Scamaccą. Jest to profil, z którym klub prowadzi bardziej szczegółowe rozmowy

Czaglar 30.07.2023 16:00

Bayernowi kolejna opcja na bramkarza sie wysypała żeby nas przypadkiem dalej nie przeciągali

Klinsi64 30.07.2023 15:46

broda jestes w fdp?

VVujek 30.07.2023 15:30

Grubo poleciał

timon 30.07.2023 15:28

Wentylacja w schowku na miatly by mu sie przydala

timon 30.07.2023 15:28

Temu to juz calkiem odwalilo

VVujek 30.07.2023 15:22

Wagnerowcy przy granicy polski

Orzeu 30.07.2023 15:07

nie

timon 30.07.2023 14:52

Orzeł juz nie jestes fanem correi?

Orzeu 30.07.2023 14:47

nie jestem

Wiciux 30.07.2023 14:40

Wątpie aby araby zlozyly jakas oferte za corre, która go zadowoli jeśli chodzi o pensje. Pewnie ten drewniak sobie zarzyczy sporo na rok 25/30, a araby nie będa walczyc o tego kmiotka także zostanie z nami jeszcze na conajmniej 1 jeden sezon.

broda4991 30.07.2023 14:39

Orzeu. Jesteś w fdp?

Orzeu 30.07.2023 14:32

nie stanie siętak niestety

Orzeu 30.07.2023 14:32

Alexis Sanchez za Joaquina Correę to byłoby marzenie

timon 30.07.2023 14:26

No potencjal ma, pewnie kogos jeszcze sciagną

KibicInteru 30.07.2023 14:22

Wiele zależy od tego Bissecka

KibicInteru 30.07.2023 14:21

Zobaczymy kto jeszcze do obrony przyjdzie

VVujek 30.07.2023 14:21

Skriniar to w poprzednim sezonie było słaby

timon 30.07.2023 14:20

Kozakiem nie byl moze, ale chcialbym zeby Bisex byl chociaz na takim poziomie

timon 30.07.2023 14:20

Zagral 2300 min we wszystkich rozgrywkach, wiec swoje zrobil

KibicInteru 30.07.2023 14:11

Acerbi i Darmian to faktycznie moze być.problem ale oby nie

KibicInteru 30.07.2023 14:10

A do lutego też ciężko powiedzieć że był jakimś kozakiem

KibicInteru 30.07.2023 14:10

A skriniara i tak nie ma od lutego

KibicInteru 30.07.2023 14:10

Bisseck to bardziej DD zastępuje na ten moment

timon 30.07.2023 14:10

A Darmian i Acerbi moga zaliczac spadek formy z racji wieku

timon 30.07.2023 14:09

Skriniar to jednak sporo wyzej od Bisexa

KibicInteru 30.07.2023 14:06

W ataku to zależy kto przyjdzie

pablo77 30.07.2023 14:06

Fabrizio Romano @FabrizioRomano · 1h Yunus Musah to AC Milan, here we go! Agreement sealed between Milan and Valencia on €20m package deal, add ons included 🔴⚫️🇺🇸 #ACMilan Medical tests next week and five year deal set to be signed. After Christian Pulisic, Musah will join AC Milan.

KibicInteru 30.07.2023 14:05

Obrona jest praktycznie taka sama

timon 30.07.2023 14:03

Pomoc kozak

timon 30.07.2023 14:03

No atak jak na razie slabszy, obrona i bramka tez

andyvdm 30.07.2023 13:23

O napastniku nie wspominajac

andyvdm 30.07.2023 13:23

Porzadmy obrońca jest konieczny jeszcze

VVujek 30.07.2023 13:20

Naprawdę fajne transfery

VVujek 30.07.2023 13:20

Mi się podoba to okienko

pluto11 30.07.2023 13:15

Jeszcze jeden dobry obrońca na polprawego i przynajmniej jeden dobry napastnik typu Balogun lub David i możemy zaczynać sezon

cuba 30.07.2023 13:09

Pomoc wygląda też optymistycznie jak obrona nic jak dogrywac Lautaro czy Thuramowi :)

cuba 30.07.2023 13:07

Mam optymizm :)

cuba 30.07.2023 13:06

Mnie się podoba to mercato, czystki myślę że zdrowe ,Romka już chyba czeaka Arabia ,choć kasy brak to mimo wszystko mam optymizmu :)

timon 30.07.2023 12:43

Stadion zacznie zarabiac po kilku latach

timon 30.07.2023 12:42

Tylko jak sie policzy ponad 20mln rocznie dla Oaktree i raty za stadion to kiepsko raczej

timon 30.07.2023 12:41

Bank

Claudio 30.07.2023 12:39

Szanujmy się. W takim Londynie jest tyle drużyn i każda ma swój stadion, a Inter i Milan jak braciszki razem mieszkają.

Klinsi64 30.07.2023 12:39

pytanie kto za to zapłaci?

timon 30.07.2023 12:25

Szkoda, ze nie z Milanem w sumie, mniejsze koszty

coco 30.07.2023 12:18

Populous*

coco 30.07.2023 12:17

Calcio finanza publikuje że projekt stadionu Popoulos będzie również w Rozzano

VVujek 30.07.2023 12:15

Szymon klinsi Hołownia musiał się czegos uczepic xd

timon 30.07.2023 12:13

Moze chociaz 10 mln za tego kmiota sie ogarnie

timon 30.07.2023 12:12

Oby

coco 30.07.2023 12:06

Correa...🇸🇦🚨⏳

Wiciux 30.07.2023 11:53

Sory darmian do 2024

Wiciux 30.07.2023 11:53

Darmian, Acerbi i De vrij maja kontrakty wszyscy do 2025 roku więc duet M&A może tak wlasnie planuje aby po tym sezonie zacząć zapezpieczać obrone na przyszlość

Wiciux 30.07.2023 11:49

Może toloi ma tylko rok kontraktu z resztą na ten moment biorac pod uwage newsy transferowe, mozna wywnioskowac, że przebudowa oraz odmlodzenie obrony jest planowane dopiero za rok po sprzedazy kogoś za wieszke pieniadze(moze byc to barella biorac pod uwage obecne transfery pomocnikow). Plus jest szansa na Tiago Djalo z Lille za free tez po tym sezonie

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się