Plotki o zawodniku Lille są pewnie by obniżyć oczekiwania Arsenalu.
PSG i Tottenham też po niego więc dajmy sobie spokój
There’s absolutely nothing between Inter and Jonathan David at this stage… not even a direct call
Romano o Jonathan
Ausilio błagam 🙏
może tak,może nie
I właśnie tego nam będzie brakowało
Kompromitujesz to się ty nowym kontem do trollowania
Kompromitujemy się tym okienkiem
Czemu nie jestem zaskoczony tym Sommerem
Guaro podał ponoć, że opcje bramkarza nr 2 w osobach Trubina i Augelo są obecnie martwe, a Stankovic tak czy tak robi wylot na wypożyczenie.
Danilo idzie nie do Genoi a do Monzy
No i jak ma złość Chalobah właśnie schodzi z jakąś mięśniówka
Stankovic
Witam kto będzie jedynką na bramce w nowym sezonie?
Może się przyczaimy, bo jego nazwisko gdzieś tam lata w eterze od dłuższego czasu w kontekście wzmocnień w obronie
Chelsea’s purchase of Disasi will have implications on Chalobah. ( @liam_twomey @TheAthleticFC ) #CFC
Chelsea kupuje kolejnego obrońcę z Francji - Disasi. Nawet biorąc pod uwagę, że Fofana wypadł na cały sezon mają, Badiashila który będzie dostępny w wrześniu, Colwilla i Silvę. Ergo Chalobah nie ma czego tam szukać.
Wg Biasina niezmiennie nr 1 jest Balogun (ale trzeba przekonać Arsenal do obniżenia ceny), nr 1 Inzaghiego to Morata (ale jego cena jest nieadekwatna) i alternatywami są Scamacca, Beto oraz "inny"
Ostatni sparing przed ligą z jakimiś Albancami
Inter Milan Schedule Friendly Clash With Albanian Team Egnatia For August 13
Xd
w dodatku zarówno Moretto jak i Longari wyraźnie zaznaczyli że Scamacca jest ciągle ALTERNATYWĄ. Mi on nie przeszkadza jak przyjdzie za Corre, jak przyjdzie jako 3 to jesteśmy w dupie
Szczerze właśnie tak myślałem, że Samardzic to będzie taka 5 opcja w ataku pozostawiona zwykle dla kogoś z Primavery
3-5-1-1 Samardzic za plecami Lautaro SKY
Lautaro Thuram Scamacca i Correa, to tak jakbyśmy mieli 2,5 napastnika, w dodatku Scamacca i Correa łapią kontuzje tak często że szkoda gadać
Lautaro Thuram Balogun i Scamacca to wtedy ma sens
czalgar +1
Sporo bramek strzelił w sassuolo jak na kogoś nie umierającego grać w piłkę
No Scamacca nie potrafi w piłkę grać i jeśli to ma być 3 napastnik to raczej kiepsko. Wypożyczenie z opcją to też max w co warto się pakować. W tym momencie w zasadzie wszystko co fajne blokuje Correa, bo nie wiadomo czy uda się go wypchnąć i wtedy taki Scamacca jako jakaś tam opcja z ławki jeszcze się broni.
Chciałbym, aby Koreła poszedł do Arabów i chociaż jeden w miarę sensowny napadzior przyszedł.
Lautaro- Thuram- Scamacca- Correa
Romano wspomniał, że transfer Hiszpana do Bayernu upadł i Raya może pójść do Arsenalu (niby preferuje ten kierunek).
Bayern’s latest idea, the Corriere report, would be to try and loan in Brentford goalkeeper David Raya. However, that is still some way away from happening. Therefore, the Corriere suggest, Bayern have continued to send Inter a clear message that they’ll have to wait.
Scamacca to dobry zawodnik i jak najbardziej wolę, Scamacca+Samardzic od Baloguna
Scamacca tylko za Corree, w innym wypadku szkoda sobie zawracać głowę
Scamacca to taki kompromis między preferencjami zarządu i Inzaghiego
moze uznali ze lepiej zainwestowac Saamardzic i Scama niz Balogun za czterdziestaka z bonusami.
No to M&A będą próbować ogarnąć atak: Lautaro, Thuram, Scamacca i Balogun/Wahi/David?
Dawać Scamacce
Guarro: w tej chwili Scamacca wyprzedza wszystkich pozostałych
Wg Longariego od 10dni Inter jest w kontakcie z WHU
@Glongari · 2 min Fresh talks ongoing between #Inter and West Ham #WHUFC for #Scamacca. First contact 10 days ago exclusively as revealed ⬇️
Matteo Moretto: Inter kilka dni temu skontakyował się ze Scamaccą. Jest to profil, z którym klub prowadzi bardziej szczegółowe rozmowy
Bayernowi kolejna opcja na bramkarza sie wysypała żeby nas przypadkiem dalej nie przeciągali
broda jestes w fdp?
Grubo poleciał
Wentylacja w schowku na miatly by mu sie przydala
Temu to juz calkiem odwalilo
Wagnerowcy przy granicy polski
nie
Orzeł juz nie jestes fanem correi?
nie jestem
Wątpie aby araby zlozyly jakas oferte za corre, która go zadowoli jeśli chodzi o pensje. Pewnie ten drewniak sobie zarzyczy sporo na rok 25/30, a araby nie będa walczyc o tego kmiotka także zostanie z nami jeszcze na conajmniej 1 jeden sezon.
Orzeu. Jesteś w fdp?
nie stanie siętak niestety
Alexis Sanchez za Joaquina Correę to byłoby marzenie
No potencjal ma, pewnie kogos jeszcze sciagną
Wiele zależy od tego Bissecka
Zobaczymy kto jeszcze do obrony przyjdzie
Skriniar to w poprzednim sezonie było słaby
Kozakiem nie byl moze, ale chcialbym zeby Bisex byl chociaz na takim poziomie
Zagral 2300 min we wszystkich rozgrywkach, wiec swoje zrobil
Acerbi i Darmian to faktycznie moze być.problem ale oby nie
A do lutego też ciężko powiedzieć że był jakimś kozakiem
A skriniara i tak nie ma od lutego
Bisseck to bardziej DD zastępuje na ten moment
A Darmian i Acerbi moga zaliczac spadek formy z racji wieku
Skriniar to jednak sporo wyzej od Bisexa
W ataku to zależy kto przyjdzie
Fabrizio Romano @FabrizioRomano · 1h Yunus Musah to AC Milan, here we go! Agreement sealed between Milan and Valencia on €20m package deal, add ons included 🔴⚫️🇺🇸 #ACMilan Medical tests next week and five year deal set to be signed. After Christian Pulisic, Musah will join AC Milan.
Obrona jest praktycznie taka sama
Pomoc kozak
No atak jak na razie slabszy, obrona i bramka tez
O napastniku nie wspominajac
Porzadmy obrońca jest konieczny jeszcze
Naprawdę fajne transfery
Mi się podoba to okienko
Jeszcze jeden dobry obrońca na polprawego i przynajmniej jeden dobry napastnik typu Balogun lub David i możemy zaczynać sezon
Pomoc wygląda też optymistycznie jak obrona nic jak dogrywac Lautaro czy Thuramowi
Mam optymizm
Mnie się podoba to mercato, czystki myślę że zdrowe ,Romka już chyba czeaka Arabia ,choć kasy brak to mimo wszystko mam optymizmu
Stadion zacznie zarabiac po kilku latach
Tylko jak sie policzy ponad 20mln rocznie dla Oaktree i raty za stadion to kiepsko raczej
Bank
Szanujmy się. W takim Londynie jest tyle drużyn i każda ma swój stadion, a Inter i Milan jak braciszki razem mieszkają.
pytanie kto za to zapłaci?
Szkoda, ze nie z Milanem w sumie, mniejsze koszty
Populous*
Calcio finanza publikuje że projekt stadionu Popoulos będzie również w Rozzano
Szymon klinsi Hołownia musiał się czegos uczepic xd
Moze chociaz 10 mln za tego kmiota sie ogarnie
Oby
Correa...🇸🇦🚨⏳
Sory darmian do 2024
Darmian, Acerbi i De vrij maja kontrakty wszyscy do 2025 roku więc duet M&A może tak wlasnie planuje aby po tym sezonie zacząć zapezpieczać obrone na przyszlość
Może toloi ma tylko rok kontraktu z resztą na ten moment biorac pod uwage newsy transferowe, mozna wywnioskowac, że przebudowa oraz odmlodzenie obrony jest planowane dopiero za rok po sprzedazy kogoś za wieszke pieniadze(moze byc to barella biorac pod uwage obecne transfery pomocnikow). Plus jest szansa na Tiago Djalo z Lille za free tez po tym sezonie